Νέα

Τι να κανω για ευκολο γαμησι??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mitsos_dan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 333
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

vendetta88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
532
Κριτικές
16
Like
3
Πόντοι
606

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
166
Ο καλυτερος τροπος να γαμησεις φθηνα και καλα ειναι να ψησεις καμια πρωην γκομενα που σου αρεσε να ριξετε κανενα γαμησακι!
oυτε κατα διανοια πουστΑλεκο.
δεν αξιζει ενας πουτσος να σε ξαναμπλεξει στα σκατα ακομα και αν η πρωην σου ειναι σαν την μαργκοτ ρομπι.
O ιδιος ειμαι που ανοιξα το θεμα απλα παιχτηκε μια μαλακια με τον λογαριασμο.Τεσπα.Πιστευω οτι βλεπομαι ρε φιλε τι να πω..απλα ξενερωσα με την τελευταια κ δεν θελω να ξαναμπλεκτω αμεσως με αλλη(να βγω και 3-4 ραντεβου μεχρι να γινει η δουλεια) οποτε ψαχνω κατι ευκολο,κανα μιλφακι αμα γινεται που το χω κ λιγο φαντασιωση να ξεφυγω και απτα συνηθισμενα.Μακαρι να μου καθοταν η γειτονισα η 40αρα καυλα  :lheel: αλλα δεν  :dancing:
η κατασταση σου ειναι συνηθισμενη σ ολους τους προσφατως χωρισμενους..μπορει να βαριεσαι να ξαναμπεις στο παιχνιδι,αλλα ειναι ο μοναδικος τροπος για να ξαναφας οποτε αργα ή γρηγορα η αναγκη θα σε βαλει παλι μεσα.

ως τοτε τραβα καμια να ξελαμπικαρεις γιατι με 50 ευρω αουτκολ μονο κανεναν κουασιμοδο θα γαμησεις,
ενω τα σκηνικα αμερικανικης τσοντας με την καβλα μιφλαρα γειτονισσα μονο σαν εμπνευση σου χρησιμευουν.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Καλημέρα μάγκες.Σαν μελος ειμαι καινουργιος αλλα σαν επισκεπτης ερχομαι απο παλια εδω.Θα μπω κατευθειαν στο θέμα για να μην κουράσω.Χώρισα με την κοπέλα μου πριν 1 μήνα σχεδόν και με έχουν πιάσει οι αγαμίες απο τότε.Είμαι 21 χρονών και ψάχνω έναν εύκολο τρόπο να ξεδώσω οπότε άνοιξα το θέμα να μου προτείνετε τιποτα.Το λοιπον : δεν γουστάρω 1)να γυρισω στην φαση μπουρδελα-φυλης, 2)να σκασω 150αρι, 3)ξενοδοχειο 4)πιατσα. Τοτε τι ψαχνεις θα μου πεις...Θελω κατι εναλλακτικο.Π.χ. (εγώ μένω στην βόρεια μεριά της Αθήνας) μια καλή 30αρα απο δω κοντά,αματερ,να σου κάνει γούστα με κανα 50αρικο στο σπιτι σου :knockinb:.Δεν ξερω αν υπαρχει κατι τετοιο ακριβως αλλα καταλαβατε τι θελω να πω.Δεν με νοιαζει να ναι και το τοπ μοντελο γιατι θελω απλα 2-3 ξεκαυλωματα.Εχω σκεφτει κ την φαση κωλομπαρο αλλα δεν εχω εμπειρια απο αυτο.

Υ.Γ. Οταν ειχα παει Γερμανια σε εναν φιλο μου που σπουδαζει εκει,υπήρχε ενα σαιτ ''κλειστου τυπου''(δηλαδη το ξερανε μονο απο στομα σε στομα) οπου ηταν σαν σαιτ για ραντεβου μονο που εψαχνες κατευθειαν για γαμησι.Σου αρεσε-της αρεσες και πηδαγες  :grin:.Εδω παιζει τιποτα τετοιο ??

Συνοψιζοντας : φθηνο/ευκολο γαμησι στο χωρο μου και ας ειναι μετρια
εισαι στον σωστο δρομο με λαθος φατσα

παντως τα σκεφτεσαι σωστα....το μελλον ποτε δεν ηταν στα γαμησαδικα ...απλα ειναι αναγκαιο κακο για να μην χασεις την επαφη με τ αλλο φυλλο οσο εισαι μπακουρας
 

vendetta88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
532
Κριτικές
16
Like
3
Πόντοι
606

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Καλημέρα μάγκες.Σαν μελος ειμαι καινουργιος αλλα σαν επισκεπτης ερχομαι απο παλια εδω.Θα μπω κατευθειαν στο θέμα για να μην κουράσω.Χώρισα με την κοπέλα μου πριν 1 μήνα σχεδόν και με έχουν πιάσει οι αγαμίες απο τότε.Είμαι 21 χρονών και ψάχνω έναν εύκολο τρόπο να ξεδώσω οπότε άνοιξα το θέμα να μου προτείνετε τιποτα.Το λοιπον : δεν γουστάρω 1)να γυρισω στην φαση μπουρδελα-φυλης, 2)να σκασω 150αρι, 3)ξενοδοχειο 4)πιατσα. Τοτε τι ψαχνεις θα μου πεις...Θελω κατι εναλλακτικο.Π.χ. (εγώ μένω στην βόρεια μεριά της Αθήνας) μια καλή 30αρα απο δω κοντά,αματερ,να σου κάνει γούστα με κανα 50αρικο στο σπιτι σου :knockinb:.Δεν ξερω αν υπαρχει κατι τετοιο ακριβως αλλα καταλαβατε τι θελω να πω.Δεν με νοιαζει να ναι και το τοπ μοντελο γιατι θελω απλα 2-3 ξεκαυλωματα.Εχω σκεφτει κ την φαση κωλομπαρο αλλα δεν εχω εμπειρια απο αυτο.

Υ.Γ. Οταν ειχα παει Γερμανια σε εναν φιλο μου που σπουδαζει εκει,υπήρχε ενα σαιτ ''κλειστου τυπου''(δηλαδη το ξερανε μονο απο στομα σε στομα) οπου ηταν σαν σαιτ για ραντεβου μονο που εψαχνες κατευθειαν για γαμησι.Σου αρεσε-της αρεσες και πηδαγες  :grin:.Εδω παιζει τιποτα τετοιο ??

Συνοψιζοντας : φθηνο/ευκολο γαμησι στο χωρο μου και ας ειναι μετρια
μην ριχνεις τα στανταρ σου φιλε.να δεχεσαι μονο δεκαρια στο κρεβατι σου.κανενας αντρας που σεβεται τον εαυτο του δεν πρεπει να ριχνει τα στανταρ του.πολλα νεα παιδια εχουν περασει καταστασεις σαν την δικια σου αλλα λυση δεν ειναι να το ριξεις στα μπαζα επειδη νιωθεις οτι οι ομορφες ειναι απλησιαστες

 
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
Καλημέρα μάγκες.Σαν μελος ειμαι καινουργιος αλλα σαν επισκεπτης ερχομαι απο παλια εδω.Θα μπω κατευθειαν στο θέμα για να μην κουράσω.Χώρισα με την κοπέλα μου πριν 1 μήνα σχεδόν και με έχουν πιάσει οι αγαμίες απο τότε.Είμαι 21 χρονών και ψάχνω έναν εύκολο τρόπο να ξεδώσω οπότε άνοιξα το θέμα να μου προτείνετε τιποτα.Το λοιπον : δεν γουστάρω 1)να γυρισω στην φαση μπουρδελα-φυλης, 2)να σκασω 150αρι, 3)ξενοδοχειο 4)πιατσα. Τοτε τι ψαχνεις θα μου πεις...Θελω κατι εναλλακτικο.Π.χ. (εγώ μένω στην βόρεια μεριά της Αθήνας) μια καλή 30αρα απο δω κοντά,αματερ,να σου κάνει γούστα με κανα 50αρικο στο σπιτι σου :knockinb:.Δεν ξερω αν υπαρχει κατι τετοιο ακριβως αλλα καταλαβατε τι θελω να πω.Δεν με νοιαζει να ναι και το τοπ μοντελο γιατι θελω απλα 2-3 ξεκαυλωματα.Εχω σκεφτει κ την φαση κωλομπαρο αλλα δεν εχω εμπειρια απο αυτο.

Υ.Γ. Οταν ειχα παει Γερμανια σε εναν φιλο μου που σπουδαζει εκει,υπήρχε ενα σαιτ ''κλειστου τυπου''(δηλαδη το ξερανε μονο απο στομα σε στομα) οπου ηταν σαν σαιτ για ραντεβου μονο που εψαχνες κατευθειαν για γαμησι.Σου αρεσε-της αρεσες και πηδαγες  :grin:.Εδω παιζει τιποτα τετοιο ??

Συνοψιζοντας : φθηνο/ευκολο γαμησι στο χωρο μου και ας ειναι μετρια

Τύπε εσύ ψάχνεις κρυφοβίζιτες του τύπου η χήρα με τα 2 παιδιά που γαμιέται για τα προς το ζειν με κλειστό κύκλο εύπορων κυρίων της γύρω περιοχής ή την φοιτήτρια που το χει ρίξει στη βίζιτα για να είναι ματσωμένη. Θέλει τα κατάλληλα κονέ για να έχεις την κατάσταση που ψάχνεις. Μία άλλη επιλογή είναι να ψαχτείς μέσω φέισμπουκ από τίποτα ιδιαίτερα γκρουπάκια με πολλά μέλη. Υπάρχουν πολλές(ώριμες) που ψάχνονται για πούτσα και αν το χειριστείς κατάλληλα ίσως φας τίποτα. Δεν μιλάω για φοιτήτριες πάντως που έχουν 500 φωτος από νυχτερινές εξόδους με παρέες κλπ, αυτές θέλουν να κάνεις παιχνίδι από κοντά.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Καλημέρα μάγκες.Σαν μελος ειμαι καινουργιος αλλα σαν επισκεπτης ερχομαι απο παλια εδω.Θα μπω κατευθειαν στο θέμα για να μην κουράσω.Χώρισα με την κοπέλα μου πριν 1 μήνα σχεδόν και με έχουν πιάσει οι αγαμίες απο τότε.Είμαι 21 χρονών και ψάχνω έναν εύκολο τρόπο να ξεδώσω οπότε άνοιξα το θέμα να μου προτείνετε τιποτα.Το λοιπον : δεν γουστάρω 1)να γυρισω στην φαση μπουρδελα-φυλης, 2)να σκασω 150αρι, 3)ξενοδοχειο 4)πιατσα. Τοτε τι ψαχνεις θα μου πεις...Θελω κατι εναλλακτικο.Π.χ. (εγώ μένω στην βόρεια μεριά της Αθήνας) μια καλή 30αρα απο δω κοντά,αματερ,να σου κάνει γούστα με κανα 50αρικο στο σπιτι σου :knockinb:.Δεν ξερω αν υπαρχει κατι τετοιο ακριβως αλλα καταλαβατε τι θελω να πω.Δεν με νοιαζει να ναι και το τοπ μοντελο γιατι θελω απλα 2-3 ξεκαυλωματα.Εχω σκεφτει κ την φαση κωλομπαρο αλλα δεν εχω εμπειρια απο αυτο.

Υ.Γ. Οταν ειχα παει Γερμανια σε εναν φιλο μου που σπουδαζει εκει,υπήρχε ενα σαιτ ''κλειστου τυπου''(δηλαδη το ξερανε μονο απο στομα σε στομα) οπου ηταν σαν σαιτ για ραντεβου μονο που εψαχνες κατευθειαν για γαμησι.Σου αρεσε-της αρεσες και πηδαγες  :grin:.Εδω παιζει τιποτα τετοιο ??

Συνοψιζοντας : φθηνο/ευκολο γαμησι στο χωρο μου και ας ειναι μετρια
τυπε φθηνο και ευκολο ειναι μονο στα μπουρδελα
αυτο που ψαχνεις εσυ θελει πολυ ψαξιμο :S
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Μην ακους κανεναν μεγαλε.οι αψεγαδιαστες και ευκολα πλησιασιμες γκομενες δουλευουν στα μπουρδελα.εισαι νεο παιδι και δεν πρεπει να χανεις τον χρονο σου σε μαλακιες.το σπερμα σου δεν ειναι αφθονκ.να το θυμασαι αυτο ;)
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Γαμάτη σκηνή από μία πολύ ωραία ταινία!  :grin:
74.Τοuch of Evil του Orson Welles (USA 1958)
44.Monsieur Verdoux του Charlie Chaplin(USA 1947)"Βασισμένο σε μια ιδέα που του πούλησε ο Orson Welles σ ένα πάρτυ"
35.Τhe Lady from Shanghai του Orson Welles(USA 1947)
10.Τhe 3rd Man(Ο τρίτος άνθρωπος)του Carol Reed (USA 1949)"Bιέννη,Μεσοπόλεμος,Γκράχαμ Γκριν,Όρσον Γουέλς"
2.Citizen Kane (Πολίτης Καίην) του Orson Welles(USA 1941)

Τώρα θα κατάλαβες νομίζω  :)
 
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
74.Τοuch of Evil του Orson Welles (USA 1958)
44.Monsieur Verdoux του Charlie Chaplin(USA 1947)"Βασισμένο σε μια ιδέα που του πούλησε ο Orson Welles σ ένα πάρτυ"
35.Τhe Lady from Shanghai του Orson Welles(USA 1947)
10.Τhe 3rd Man(Ο τρίτος άνθρωπος)του Carol Reed (USA 1949)"Bιέννη,Μεσοπόλεμος,Γκράχαμ Γκριν,Όρσον Γουέλς"
2.Citizen Kane (Πολίτης Καίην) του Orson Welles(USA 1941)

Τώρα θα κατάλαβες νομίζω  :)

Δυνατό θέμα! Ναι κατάλαβα φυσικά το "lady from shanghai" με Όρσον Γουελς και Ρίτα Χέιγουορθ! Πρόσφατα την είδα την ταινία και μου άφησε πολύ καλές εντυπώσεις! Γενικά ο Όρσον Γουέλς είναι πολύ δυνατός!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Δυνατό θέμα! Ναι κατάλαβα φυσικά το "lady from shanghai" με Όρσον Γουελς και Ρίτα Χέιγουορθ! Πρόσφατα την είδα την ταινία και μου άφησε πολύ καλές εντυπώσεις! Γενικά ο Όρσον Γουέλς είναι πολύ δυνατός!
Εκανα καιρο να το φτιάξω γι αυτο το κλειδωσαν τα παιδια για να μη μπαχαλευτεί,κάποια στιγμη θα αναθεωρηθεί,πέρασαν 4 χρονια
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.508
Like
13.458
Πόντοι
3.656
Καλημέρα μάγκες.Σαν μελος ειμαι καινουργιος αλλα σαν επισκεπτης ερχομαι απο παλια εδω.Θα μπω κατευθειαν στο θέμα για να μην κουράσω.Χώρισα με την κοπέλα μου πριν 1 μήνα σχεδόν και με έχουν πιάσει οι αγαμίες απο τότε.Είμαι 21 χρονών και ψάχνω έναν εύκολο τρόπο να ξεδώσω οπότε άνοιξα το θέμα να μου προτείνετε τιποτα.Το λοιπον : δεν γουστάρω 1)να γυρισω στην φαση μπουρδελα-φυλης, 2)να σκασω 150αρι, 3)ξενοδοχειο 4)πιατσα. Τοτε τι ψαχνεις θα μου πεις...Θελω κατι εναλλακτικο.Π.χ. (εγώ μένω στην βόρεια μεριά της Αθήνας) μια καλή 30αρα απο δω κοντά,αματερ,να σου κάνει γούστα με κανα 50αρικο στο σπιτι σου :knockinb:.Δεν ξερω αν υπαρχει κατι τετοιο ακριβως αλλα καταλαβατε τι θελω να πω.Δεν με νοιαζει να ναι και το τοπ μοντελο γιατι θελω απλα 2-3 ξεκαυλωματα.Εχω σκεφτει κ την φαση κωλομπαρο αλλα δεν εχω εμπειρια απο αυτο.

Υ.Γ. Οταν ειχα παει Γερμανια σε εναν φιλο μου που σπουδαζει εκει,υπήρχε ενα σαιτ ''κλειστου τυπου''(δηλαδη το ξερανε μονο απο στομα σε στομα) οπου ηταν σαν σαιτ για ραντεβου μονο που εψαχνες κατευθειαν για γαμησι.Σου αρεσε-της αρεσες και πηδαγες  :grin:.Εδω παιζει τιποτα τετοιο ??

Συνοψιζοντας : φθηνο/ευκολο γαμησι στο χωρο μου και ας ειναι μετρια
Όπως σωστά επεσήμαναν οι συνάδελφοι το καλύτερο είναι να βρεις κάποια γκόμενα. Αν περνάς φάση απογοήτευσης, δεν πρέπει να σταματήσεις το γαμήσι γιατί θα πέσεις ακόμα πιο πολύ. Ότι αφήνεις σε αφήνει, use it or loose it, που λένε και οι Άγγλοι. Στα κωλόμπαρα ΜΗΝ ΠΑΣ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ. Αυτές που δουλεύουν εκεί είναι μαστόρισσες στο να σου φάνε τα λεφτά σου, εσύ να τους έχεις πιάσει μόνο το μπούτι και να σε κάνουν να πιστέψεις ότι την άλλη φορά θα σου κάτσουν. Μην νομίζεις ότι είσαι πιό έξυπνος, αυτές είναι επαγγελματίες κι εσύ τελείως άπειρος, δεν θα έχεις καμία τύχη. Νομίζω ότι η καλύτερη λύση είναι το Στούντιο. Κοπέλες καθαρές, έχουν κάνει εξετάσεις, θα σου κάνουν μασάζ να χαλαρώσεις και θα δεις τον κόσμο αλλιώς. Μετά, στο καπάκι, βγες για καμάκι. Οι γυναίκες έχουν ειδικό μηχανισμό ανίχνευσης για σεξουαλικά χορτάτους άντρες. Αν έχεις μόλις αδειάσει, το παίζεις άνετος, το καταλαβαίνουν ότι δεν προσποιείσαι και έχεις πολύ περισσότερες πιθανότητες να πετύχεις. Αλλά κι αν δεν πετύχεις, εσύ είσαι ήδη καλυμμένος, οπότε σκασίλα σου. Δοκίμασε αυτό το σύστημα, έχει πολλές πιθανότητες επιτυχίας, αν το παίξεις σωστά.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom