Νέα

Τι να κανω για ευκολο γαμησι??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mitsos_dan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 333
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
ένα πολύ συνηθισμένο φαινόμενο , είναι να προσπαθούν οι πιρφόροι να υπερασπιστούν την πιρφορία τους
με πορνικό τρόπο ή χρησιμοποιώντας πορνικές παραμέτρους, λές ότι η πιρφορία είναι πιο πορνική απο τον πορνισμό

και άρα γι'αυτό το λόγο προτιμητέα.

δλδ : είμαι πιρφόρος ,αλλά προσπαθώ να επιβληθώ στους πόρνους , λέγοντας ότι δεν χρησιμοποιώ προφυλακτικό ή ότι γαμάω περισσότερη ώρα,ή ότι γαμάω τζάμπα κτλ κτλ

είναι αστείο , γιατί στις πιρφορικές σχέσεις το σέξ είναι αποτέλεσμα δέσμευσης με ένα πρόσωπο , είναι κάτι σαν μέσο συναισθηματισμού
ενώ στον πορνισμό είναι ο μοναδικός σκοπός άνευ συναισθηματικής σχέσης ή υποχρέωσης ή δεσίματος με το αντικείμενο ευφορισμού.

καλά ξεμπερδέματα,
θα σου βγεί απο τη μύτη η σπεμοεκκένωση, θα την πληρώσεις με την δυσβάσταχτη τιμωρία για έναν πόρνο
που λέγεται "σχέση"  :grin:
και γώ κατέθεσα , αλλά guess what ?
δεν θα μου πρήξει κανένας τα @@ απο δευτέρα  :tooth: :tooth:

Ρε ριγκο οσο σε διαβάζω καταλαβαινω οτι εισαι ένας καημενος άνθρωπος γενικα με τιποτα αλλο περα απο τα μπουρδελα ασχολεισαι?????
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Ρε ριγκο οσο σε διαβάζω καταλαβαινω οτι εισαι ένας καημενος άνθρωπος γενικα με τιποτα αλλο περα απο τα μπουρδελα ασχολεισαι?????

με επιστήμες , με φιλοσοφία , με λογοτεχνία , τα
απλά πράγματα δλδ που ασχολούνταν και οι αρχαίοι ημών
πρόγονοι όταν είχαν εκκενώσει τις ορμές τους στις
ιερόδουλες και στις εταίρες  :cheesy:

τελικά είμαι εθνικογαμιστής και γώ  :grin:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
με επιστήμες , με φιλοσοφία , με λογοτεχνία , τα
απλά πράγματα δλδ που ασχολούνταν και οι αρχαίοι ημών
πρόγονοι όταν είχαν εκκενώσει τις ορμές τους στις
ιερόδουλες και στις εταίρες  :cheesy:

τελικά είμαι εθνικογαμιστής και γώ  :grin:
Οτι εισαι στην νοημοσυνη ιδιος με τον δημητρακη δεν νομιζω οτι μπορει να το αμφισβητησει κανεις φιλε μου.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
με επιστήμες , με φιλοσοφία , με λογοτεχνία , τα
απλά πράγματα δλδ που ασχολούνταν και οι αρχαίοι ημών
πρόγονοι όταν είχαν εκκενώσει τις ορμές τους στις
ιερόδουλες και στις εταίρες  :cheesy:

τελικά είμαι εθνικογαμιστής και γώ  :grin:

Ρε χέσε τις επιστημες με κανεναν άνθρωπο μιλάς γενικοτερα εκτος ιντερνετ?
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Οτι εισαι στην νοημοσυνη ιδιος με τον δημητρακη δεν νομιζω οτι μπορει να το αμφισβητησει κανεις φιλε μου.

δεν έχει και τόση σημασία πόσοι θα σε αμφισβητήσουν
αλλά να σε παραδεχτούν κάποιοι λίγοι και ιδιαίτεροι

Ρε χέσε τις επιστημες με κανεναν άνθρωπο μιλάς γενικοτερα εκτος ιντερνετ?

επικοινωνώ με πολλά άτομα κάθε μέρα
αλλά συνεννοούμαι με λίγους ανθρώπους,
απο τους ανθρώπους που συνεννοούμαι κάποιοι έχουν πεθάνει
και έχω πρόσβαση σ'αυτούς μέσω του έργου τους (βιβλίο)
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
8
Πόντοι
16
Ρε χέσε τις επιστημες με κανεναν άνθρωπο μιλάς γενικοτερα εκτος ιντερνετ?

Εγώ τον κόβω για εκκεντρικό καλλιτέχνη τύπου Λωτρέκ, Πόε ή Τζάρι. Μοναχικοί και με λατρεία στις πόρνες!
 

lalakia

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2013
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
εγω ριγκομορτη δεν διαφωνω με οσα λες μαγκια σου αφου ετσι σ αρεσει..

το θεμα ειναι γιατι πας να βγαλεις τους σχεσακηδες χαζους η προβληματικους η οτι δεν εχουν δει εξυπνα τη ζωη?

γιατι?επειδη εχουν αλλη οπτικη γωνια απο εσενα?

επισης δεν πηδανε ολοι οι σχεσακηδες μπαζα ουτε παρακαλανε μπαζα μπορει να εχουν το τροπο, εμφανιση λεγειν χρημα να πηδανε μουναρες ;)
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
εγω ριγκομορτη δεν διαφωνω με οσα λες μαγκια σου αφου ετσι σ αρεσει..

το θεμα ειναι γιατι πας να βγαλεις τους σχεσακηδες χαζους η προβληματικους η οτι δεν εχουν δει εξυπνα τη ζωη?

γιατι?επειδη εχουν αλλη οπτικη γωνια απο εσενα?

επισης δεν πηδανε ολοι οι σχεσακηδες μπαζα ουτε παρακαλανε μπαζα μπορει να εχουν το τροπο, εμφανιση λεγειν χρημα να πηδανε μουναρες ;)

Γιατι οσα δεν φτανει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια. Πάντα έτσι γινοταν σε ολους τους τομεις.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
εγω ριγκομορτη δεν διαφωνω με οσα λες μαγκια σου αφου ετσι σ αρεσει..

το θεμα ειναι γιατι πας να βγαλεις τους σχεσακηδες χαζους η προβληματικους η οτι δεν εχουν δει εξυπνα τη ζωη?

γιατι?επειδη εχουν αλλη οπτικη γωνια απο εσενα?

δεν είμαι μισαλλόδοξος , και ίσως να είναι λάθος αν κάποιος το εκλαμβάνει έτσι ή ίσως να φταίω εγώ που κάποιος
το εκλαμβάνει έτσι...

Γιατι οσα δεν φτανει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια. Πάντα έτσι γινοταν σε ολους τους τομεις.

ακριβώς  :thumbsup:

 

valentina134

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2014
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα μάγκες.Σαν μελος ειμαι καινουργιος αλλα σαν επισκεπτης ερχομαι απο παλια εδω.Θα μπω κατευθειαν στο θέμα για να μην κουράσω.Χώρισα με την κοπέλα μου πριν 1 μήνα σχεδόν και με έχουν πιάσει οι αγαμίες απο τότε.Είμαι 21 χρονών και ψάχνω έναν εύκολο τρόπο να ξεδώσω οπότε άνοιξα το θέμα να μου προτείνετε τιποτα.Το λοιπον : δεν γουστάρω 1)να γυρισω στην φαση μπουρδελα-φυλης, 2)να σκασω 150αρι, 3)ξενοδοχειο 4)πιατσα. Τοτε τι ψαχνεις θα μου πεις...Θελω κατι εναλλακτικο.Π.χ. (εγώ μένω στην βόρεια μεριά της Αθήνας) μια καλή 30αρα απο δω κοντά,αματερ,να σου κάνει γούστα με κανα 50αρικο στο σπιτι σου :knockinb:.Δεν ξερω αν υπαρχει κατι τετοιο ακριβως αλλα καταλαβατε τι θελω να πω.Δεν με νοιαζει να ναι και το τοπ μοντελο γιατι θελω απλα 2-3 ξεκαυλωματα.Εχω σκεφτει κ την φαση κωλομπαρο αλλα δεν εχω εμπειρια απο αυτο.

Υ.Γ. Οταν ειχα παει Γερμανια σε εναν φιλο μου που σπουδαζει εκει,υπήρχε ενα σαιτ ''κλειστου τυπου''(δηλαδη το ξερανε μονο απο στομα σε στομα) οπου ηταν σαν σαιτ για ραντεβου μονο που εψαχνες κατευθειαν για γαμησι.Σου αρεσε-της αρεσες και πηδαγες  :grin:.Εδω παιζει τιποτα τετοιο ??

Συνοψιζοντας : φθηνο/ευκολο γαμησι στο χωρο μου και ας ειναι μετρια

Υπαρχουν τετοιες κοπελες που θες και εισαι τυχερος επειδη τυχαινει να ειμαι μια απο αυτες.Πες μου τι ψαχνεις ακριβως αν και στα 50 ευρω ειμαι παρα πολυ καλη σε πληροφορω.  :-* Οποιος αλλοσ γουσταρει τετοια σκηνικα να επικοινωνησει μαζι μου με προσωπικο μηνυμα :-*
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Ιππότη άσε τις μαλακίες.
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.115
Like
1.896
Πόντοι
216
Υπαρχουν τετοιες κοπελες που θες και εισαι τυχερος επειδη τυχαινει να ειμαι μια απο αυτες.Πες μου τι ψαχνεις ακριβως αν και στα 50 ευρω ειμαι παρα πολυ καλη σε πληροφορω.   :-* Οποιος αλλοσ γουσταρει τετοια σκηνικα να επικοινωνησει μαζι μου με προσωπικο μηνυμα :-*

Στο μετριες αναφερεσαι προφανως ετσι.. :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Ακουγεται καλη περιπτωση  :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom