Νέα

Τι να κανω για ευκολο γαμησι??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mitsos_dan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 333
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
αλλιως τυπε,για ευκολο γαμησι βολεψου με κατι τετοιο? λιγοτερο απο 50 ευρω http://[URL unfurl="true"]www.dildo.gr/assets/products/images/b/3000000232.jpg[/img[/URL]]


αν και θα την προτιμουσα σε μαυρη :headbang3: ;D
[img]http://[URL unfurl="true"]www.dildo.gr/assets/products/images/b/SCLO3000004148.jpg[/img[/URL]]
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Υπάρχει και μια άλλη περίπτωση που είτε δεν την σκέφτηκες, είτε δεν την έχεις αντιμετωπίσει. Εγώ βγήκα με καμιά 30ριά γυναίκες και από αυτές μόνο δυό - τρείς είχαν την αξιοπρέπεια να πληρώσουν τον καφέ τους και απλά να φύγουν επειδή δεν με γούσταραν. Οι άλλες μου λέγανε ότι περνάνε καλά μαζί μου και με βάζανε να τους πληρώσω αρχικά τον καφέ και στη συνέχεια το ποτό, δημιουργώντας μου την πεποίθηση ότι θα ξαναβρεθούμε. Γιατί να συνεχίσω αυτό το βιολί? Προτιμάω να τα δώσω σε μια πόρνη που είναι νεότερη από αυτές και ξέρει να γαμιέται. Είσαι έτοιμος να πεις ότι δεν μπορώ να πλησιάσω κάποια σωστή γυναίκα και ότι είμαι μειοψηφία. ΛΑΘΟΣ!! Αν διαβάσεις την ανακοίνωση του Ινστιτούτου υγείας της γυναίκας θα δεις ότι το 70% των γυναικών έχει να γαμηθεί χρόνια, περιμένουν τον πρίγκηπα με την άσπρη μερσεντές. Να ναι καλά τα αλλοδαπά κορίτσια. H διαφορά της τίμιας από την πόρνη είναι ότι η πόρνη φεύγοντας παίρνει την τιμή που είχατε συμφωνήσει. Η τίμια προσπαθεί να σου πάρει όσα περισσότερα μπορεί.
Τι ειπες τωρα ρε δικε μου.Εβγαλε το ινστιτουτο υγειας λεει οτι το 70% των γυναικων δεν γαμιουνται.Μην μας τρελαινεις βραδιατικα.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.514
Like
13.480
Πόντοι
3.656
Τύποι δεν αυξήθηκαν ξαφνικά οι αδερφές. Απλά η κοινωνία ευννοεί πλέον την εκδήλωση της πουστιάς,οπότε εκδηλώνονται όλο και περισσότερες πουστάρες, ενώ μειώνονται οι κρυφόπουστες. :2funny:
Επίσης για τον φίλο πάνω που λέει 70% των γυναικών έχουν να γαμηθούν χρόνια, η έρευνα που αναφέρεις λέει ότι το 70% δεν έχουν μόνιμη σχέση και πάλι πιστεύω ότι είναι εξωπραγματικό το ποσοστό! Αλίμονο αν ήταν χρόνια εντελώς αγάμητες!  :2funny:
Πανελλήνια έρευνα του Ανδρολογικού Ινστιτούτου και του
Iνστιτούτου Σεξουαλικής Yγείας της Γυναίκας που
πραγµατοποιή/ηκε σε δείγµα 400 γυναικών (σε Α/ήνα και 7εσ/
νίκη), αποτυπώνει και αποκωδικοποιεί την ερωτική συµπεριφορά των
γυναικών.
Η έρευνα αυτή έχει σαν στόχο να φέρει σε σύγκρουση τα
στερεότυπα της κοινωνίας µε την πραγµατικότητα της επιστήµης.
H κυρίαρχη άποGη ότι οι γυναίκες δεν φαντασιώνουν µόνες τους και
δεν αυτοϊκανοποιούνται όπως οι άνδρες, είναι απλώς µια κοινωνική
/εώρηση. Aιότι η βιολογική /εώρηση δείχνει ότι ο κύκλος των
ορµονών, της χηµείας του έρωτα και της επι/υµίας στα δύο φύλα
είναι ίδιος.
Αυτό µπορεί να τεκµηριω/εί στη σύγχρονη έρευνα, διότι οι γυναίκες
σε ποσοστό 60% καταφεύγουν στην αυτοϊκανοποίηση
και αντλούν
ευχαρίστηση από αυτήν, ενώ το ποσοστό των ανδρών ίσως να είναι
µικρότερο. Δεν θέλω να πιάσω πολύ χώρο, το υπόλοιπο είναι στο internet. Φιλάκια
 

Επισκέπτης
υπηρχε ενα σαιτ που λεγοταν παμε σεξ ή καπως ετσι αλλα δε το εχω δοκιμασει. Ειναι οτι πιο κοντα μπορω να σκεφτω σε αυτο που ψαχνεις.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Πανελλήνια έρευνα του Ανδρολογικού Ινστιτούτου και του
Iνστιτούτου Σεξουαλικής Yγείας της Γυναίκας που
πραγµατοποιή/ηκε σε δείγµα 400 γυναικών (σε Α/ήνα και 7εσ/
νίκη), αποτυπώνει και αποκωδικοποιεί την ερωτική συµπεριφορά των
γυναικών.
Η έρευνα αυτή έχει σαν στόχο να φέρει σε σύγκρουση τα
στερεότυπα της κοινωνίας µε την πραγµατικότητα της επιστήµης.
H κυρίαρχη άποGη ότι οι γυναίκες δεν φαντασιώνουν µόνες τους και
δεν αυτοϊκανοποιούνται όπως οι άνδρες, είναι απλώς µια κοινωνική
/εώρηση. Aιότι η βιολογική /εώρηση δείχνει ότι ο κύκλος των
ορµονών, της χηµείας του έρωτα και της επι/υµίας στα δύο φύλα
είναι ίδιος.
Αυτό µπορεί να τεκµηριω/εί στη σύγχρονη έρευνα, διότι οι γυναίκες
σε ποσοστό 60% καταφεύγουν στην αυτοϊκανοποίηση
και αντλούν
ευχαρίστηση από αυτήν, ενώ το ποσοστό των ανδρών ίσως να είναι
µικρότερο. Δεν θέλω να πιάσω πολύ χώρο, το υπόλοιπο είναι στο internet. Φιλάκια
Εσυ απο αυτο καταλαβες οτι λεει οτι δεν γαμιουνται; :S
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.514
Like
13.480
Πόντοι
3.656
Εσυ σε ποσες απο αυτες τις τριαντα ειχες την αξιοπρεπεια να τους πεις "ενα πουτσο στον εριχνα, για παραπανω δε ξερω" ?
Αν έκανα αυτό που λές και που πραγματικά θα τους άξιζε, έχεις δίκιο, απλά θα μου σέρνανε τα απίστευτα πίσω από την πλάτη μου, θα με ρεζίλευαν στους κοινούς γνωστούς οι οποίοι μας έφεραν σε επαφή και θα τους έφερνα σε δύσκολή θέση. Ότι και να έκανα, χαμένος θα έβγαινα.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Καλα εσυ δε βγαινεις ποτε απο το σπιτι σου? Τι κυκλοφορει εξω δε ξερεις? Φυσικα και οι γκευ αντρες ειναι πολλαλασιοι απο τις γκευ γυναικες
που να ξερω ρε τι κανει  η καθεμια στο κρεβατι της.απο περιεργεια ρωτησα.να παρω μια αποψη.εχω φιλο που πηγαινει μαζι τους για να βγαζει μεροκαματο.του τη πεφτουν απο φεισμπουκ συνηθως.μιλαμε για ατομα 60+ πολλες φορες.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.129
Like
5.752
Πόντοι
1.206
Ρε Μπόκολε αυτό που παρέθεσες λέει πως οι γυναίκες "παίζουν με τον ευατό τους" κι αυτές, δεν λέει πως ΔΕΝ γαμιώνται ταυτόχρονα, πόσο μάλλον πως προτιμούν να μαλακίζονται από το να πηδιώνται!

Εγώ έχω γνωρίσει νυμφομανή 30χρονη η οποία μου είχε πει πως είχε ανάγκη από τρεις οργασμούς ημερησίως τουλάχιστον! Κι επειδή δεν έβρισκε τόσο πολύ σεξ αυτοϊκανοποιείτο παραλλήλως, αλλά φυσικά και προτιμούσε να πηδηχτεί!!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.129
Like
5.752
Πόντοι
1.206
Τώρα που το ξανασκέφτομαι ίσως και να λέει το ακριβώς αντίθετο!
Πως είμαστε τόσο χέστηδες στο να τους την πέσουμε και προτιμάμε τον εύκολο δρόμο του μπουρδέλου, που τις αναγκάζουμε να το παίζουν για να μην τρελλαθούν, μια που πόρνοι δεν υπάρχουν ή έστω σπανίζουν...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Μη παραμυθιάζεστε,δε μένει σχεδόν καμία αγάμητη είτε ωραία είτε μπάζο,πλούσια ή φτωχή.
ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΣΑΣ ΤΙΣ ΓΑΜΑΕΙ.
ΤΕΛΟΣ.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Τώρα που το ξανασκέφτομαι ίσως και να λέει το ακριβώς αντίθετο!
Πως είμαστε τόσο χέστηδες στο να τους την πέσουμε και προτιμάμε τον εύκολο δρόμο του μπουρδέλου, που τις αναγκάζουμε να το παίζουν για να μην τρελλαθούν, μια που πόρνοι δεν υπάρχουν ή έστω σπανίζουν...
ρε φιλε ξερεις ποσα πεσιματα εχουν κανει φιλοι μου απο το φεισμπουκ και πηραν τα αρχιδια τους.μηπως μας δουλευεις :think:
 

TempT

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.055
Like
3
Πόντοι
16
Αν έκανα αυτό που λές και που πραγματικά θα τους άξιζε, έχεις δίκιο, απλά θα μου σέρνανε τα απίστευτα πίσω από την πλάτη μου, θα με ρεζίλευαν στους κοινούς γνωστούς οι οποίοι μας έφεραν σε επαφή και θα τους έφερνα σε δύσκολή θέση. Ότι και να έκανα, χαμένος θα έβγαινα.

Εμ μου λες γιατι δεν ειναι ειλικρινεις οι γυναικες οταν κι εσυ ο ιδιος αναγνωριζεις οτι υπαρχουν κοινωνικοι λογοι που επιβαλλουν να μην ειναι/εισαι ειλικρινης.

που να ξερω ρε τι κανει  η καθεμια στο κρεβατι της.απο περιεργεια ρωτησα.να παρω μια αποψη.εχω φιλο που πηγαινει μαζι τους για να βγαζει μεροκαματο.του τη πεφτουν απο φεισμπουκ συνηθως.μιλαμε για ατομα 60+ πολλες φορες.

Ρε ανθρωπα 25 χρονων ειπες οτι εισαι τι στο πουτσο, σ'ενα κλαμπ, σ'ενα μπαρ δε πας η εχεις βρει το μονο αυστηρα στρειτ μερος στην Αθηνα και δε το κουνας απο κει

ρε φιλε ξερεις ποσα πεσιματα εχουν κανει φιλοι μου απο το φεισμπουκ και πηραν τα αρχιδια τους.μηπως μας δουλευεις :think:

καλα αστο ακυρη η προηγουμενη ερωτηση, καταλαβα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.514
Like
13.480
Πόντοι
3.656
Και το 95% των ανδρων αυτοικανοποιειται εσυ πιστευεις οτι μονο αυτο κανουν;Δεν γαμανε λες;
Έξι στις δέκα Ελληνίδες αυτοϊκανοποιούνται!
29 Σεπτεμβρίου 2011 | 10:57 μμ | Ειδήσεις, Ιατρικά Νέα
Η κρίση δεν είναι μόνο οικονομική, αλλά και σεξουαλική, σύμφωνα με έρευνα του Ανδρολογικού Ινστιτούτου και του Ινστιτούτου Σεξουαλικής Υγείας της Γυναίκας, και μάλιστα από αυτήν πλήττονται κυρίως οι Ελληνίδες, οι οποίες σε πολύ μεγάλα ποσοστά είναι ελεύθερες και για το λόγο αυτό στρέφονται στον ….εσωτερικό τους κόσμο.
Σύμφωνα με την έρευνα το 69% των γυναικών και μάλιστα των νέων γυναικών δεν έχουν ερωτικό σύντροφο, άρα δεν έχουν σεξουαλική ζωή. Μάλιστα στις γυναίκες από 25-34 ετών το ποσοστό αυτό αγγίζει το 75%!
Επίσης, το 60% δηλώνει, ότι αναγκάζεται να καταφεύγει στην αυτοϊκανοποίηση, ενώ το 22,4% των γυναικών έχει να κάνει σεξ από έξι μήνες έως και ένα χρόνο και το 17,4% απέχει από την ερωτική συνεύρεση από ένα έως δύο χρόνια.

Αντί να ελέγξεις αν λέω αλήθεια, προσπαθείς με λογικοφανή επιχειρήματα να με βγάλεις ψεύτη. Γιατί?
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.129
Like
5.752
Πόντοι
1.206
ρε φιλε ξερεις ποσα πεσιματα εχουν κανει φικοι μου απο το φεισμπουκ και πηραν τα αρχιδια τους.μηπως μας δουλευεις :think:

Ξέρω ρε φίλε! Εσύ ξέρεις γιατί;
Να σου πω εγώ, μου το έλεγε προχθές μια 35άρα. Επειδή οι "φίλοι" σου είναι τόσο "ξύπνιοι" που δεν βάζουν δικές τους φωτός στο φου-μπου, αλλά ξένες, κάποιων μοντέλων, λες κι όταν θα συναντηθούν δεν θα δουν τη διαφορά οι γκόμενες!

Σας χαιρετώ! Ξυρίζομαι, λούζομαι και βγαίνω να δω καμιά γκόμενα ζωντανή, όχι από το φέισμπουκ. Όχι πως θα την βγάλω, με την σύζυγο θα βγω, αλλά να τις δω έστω...
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.742
Like
54
Πόντοι
16
Ρε Μπόκολε αυτό που παρέθεσες λέει πως οι γυναίκες "παίζουν με τον ευατό τους" κι αυτές, δεν λέει πως ΔΕΝ γαμιώνται ταυτόχρονα, πόσο μάλλον πως προτιμούν να μαλακίζονται από το να πηδιώνται!

Εγώ έχω γνωρίσει νυμφομανή 30χρονη η οποία μου είχε πει πως είχε ανάγκη από τρεις οργασμούς ημερησίως τουλάχιστον! Κι επειδή δεν έβρισκε τόσο πολύ σεξ αυτοϊκανοποιείτο παραλλήλως, αλλά φυσικά και προτιμούσε να πηδηχτεί!!

η 30αρα που αναφερεις ψαχνοταν να πηδηχτει χωρις περαιτερω δεσμευσεις κλπ?αν ειναι ετσι ειναι απ'τις εξαιρεσεις που επιβεβαιωνουν τον κανονα..γιατι οι εμφανισιμες 30αρες συνηθως ψαχνουν τον μαλακα που να χει το ολο πακετο(καλη δουλεια,καλος μελλοντικος συζυγος κ πατερας,κλπ) κ που θα του κατσικωθουν..μετα απο καποια ηλικια χτυπαει το βιολογικο τους ρολοι κ φοβουνται μη μεινουν στο ραφι :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom