Νέα

Τί μας αρέσει στις πουτάνες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα maturelover2013
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 197
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

nanos70

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2010
Μηνύματα
20
Κριτικές
7
Like
288
Πόντοι
280
Δεν υπάρχει κίνδυνος να με τσακώσει η γυναίκα μου με γκόμενα ή να με προδώσει η γκόμενα στη γυναίκα μου. Όταν φεύγω είναι σαν να μην έγινε τίποτα, no strings attached που λένε και οι Άγγλοι. Δεν υπόσχεσαι τίποτα, δεν περιμένεις και δεν περιμένει τίποτα από εσένα. Είσαι απλά "ο πελάτης" και σε πάει και με χίλια αν την κάνεις το στανταράκι σου. Ενώ αν έχεις μια γκόμενα, τη γαμάς μια βδομάδα και μετά αρχίζει η γκρίνια σα να είναι η γυναίκα σου, και ίσως και λίγο χειρότερα. Πιάνεις τον εαυτό σου να έχει ξαφνικά 2 συζύγους και πας σε πουτάνες για να ξεδώσεις. Δώρο άδωρο. ;)

όπως το συνόψισε και ο μέγας πουτανιάρης Τσάρλι Σην: "Δεν τις πληρώνω για να τις γαμήσω, τις πληρώνω για να φύγουν..."

Να μην παρεξηγηθεί αυτό το σχόλιο σαν υποτιμητικό. Πολλές ιερόδουλες είναι ξεκάθαρες με τον ευατό τους ως προς τι ακριβώς κάνουν και για ποιο λόγο το κάνουν. Όλες (σχεδόν) αξίζουν το σεβασμό μας, αλλά αυτές που δεν παραμυθιάζονται, ένα παραπάνω.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Η στιγμή που ακούς τα τακουνάκια να πλησιάζουν έξω από την πόρτα 2 sec πριν αυτήν ανοίξει.Συναίσθημα ανεκτίμητο :rockon:

είπες μεγάλη κουβέντα  :thumbsup:
μοναδική, σχεδόν μαγική, αίσθηση...
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Jessica_Marais_Magic_City_04.jpg


magic-city-scena-della-serie-tv.jpg


URL]]
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Η στιγμή που ακούς τα τακουνάκια να πλησιάζουν έξω από την πόρτα 2 sec πριν αυτήν ανοίξει.Συναίσθημα ανεκτίμητο :rockon:

Πιο δυνατο σε βιζιτα αυτο. Γιατι σε μπουρδελο , την εχεις δει στο σαλοναρισμα! Ενω τη βιζιτα , αν ειναι πρωτη φορα, ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΞΑΝΑΔΕΙ.

Και ακομη , στη βιζιτα, επειδη μπορει να περιμενεις πανω απο τεταρτο η και μισαωρο , εχεις αρχισει να τον παιζεις με τις τσοντες , αλλα δεν θελεις να χυσεις , οποτε η πουτσα ειναι καραμελωμενη ... και η βιζιτα για να βαλει την καποτα, σου σκουπιζει την πουτσα με μωρομαντηλα , χαρτομαντηλα και αλλα γκομενιστικα !!!!

:erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection:
 

z4

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
13
Like
318
Πόντοι
2.287
Στις πουτανες μ αρεσει που δεν υπάρχουν αναστολές. Οι ιεροδουλες εκτελουν υπέρτατο λειτουργημα δεν ειναι απλα ενα επαγγελμα , φροντιζουν για την ικανοποιηση μας και πρέπει πάντα να τις σεβομαστε και να ειμαστε κυριοι .... αφου τις γαμήσουμε δυνατα και ωραια  :rockon:

Επισης ειναι παντα εκει για εμάς ... δεν θα μας πουλησουν υφάκι δεν θα μας κάνουν τις δυσκολες σε μερικους πιρφορους αρέσει να το παιζει η γκομενα δυσκολη και φιρμα εμενα με ξενερωνει κατευθειαν γιατι το μυαλο μου ειναι στο πως να περάσω καλα στο σεξ .... εισαι ντιβουλα και τα σχετικα και παριστάνεις την φιρμα.... δειξε στο σεξ τι αξιζεις. Απο υφάκια και ψωνισματα γεμισαμε. Τα σεβη μου στους αυθεντικους κυνηγους της ηδονης να ειμαστε καλα :hi:
Πουτσες μπλε......  :jerking:
 

vitaman

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
16
Κριτικές
13
Like
63
Πόντοι
10
Γουσταρω αφανταστα την αμεσοτητα της ολης φασης. Οχι να παρακαλας την καθε καμενη χαζογκομενα και να μη σου καθεται... Μπαινεις γαμας, κανεις οτι βιτσιο θες και φευγεις. Αυτο δεν υπαρχει πουθενα αλλου εκτος απο τον αγοραιο ερωτα.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
595
Πόντοι
246
1. γιατι παρακαμπτεις το ψυχοφθορο σταδιο του φλερτ - ενδεχομενης χυλοπιτας
2. γιατι γαμας κατα τεκμηριο ωραιοτερα μουνια απο τη μεση ελλεεινιδα
3. γιατι απολαμβανεις καλυτερων, πιο επαγγελματικων σεξουαλικων υπηρεσιων απο αυτες που θα σου παρειχε μια μεση ελλεεινιδα
4. γιατι εχεις εσυ τη δυνατοτητα της επιλογης και οχι η γυναικα οπως συνηθως
5. γιατι υπαρχει τεραστια ποικιλια να διαλεξεις οτι σου καυλωσει καθε μερα
6. γιατι ξερεις απο πριν ποσα θα ξοδεψεις για να γαμησεις
7. γιατι αποφευγεις τα αρνητικα που συνοδευουν το γαμησι με γκομενα (σχεση, ελεγχος, γκρινια, ζηλια, απαιτησεις)
8. γιατι ειναι διαθεσιμες οτι μερα και ωρα θελεις
9. γιατι μπορεις να γαμας πολλες παραλληλα χωρις αγχος και ψεματα
10. γιατι αν παιχτει οποιαδηποτε μαλακια, εισαι αγνωστος μεταξυ αγνωστων, δεν την ξερεις δε σε ξερει και γεια σας
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Γουσταρω αφανταστα την αμεσοτητα της ολης φασης. Οχι να παρακαλας την καθε καμενη χαζογκομενα και να μη σου καθεται... Μπαινεις γαμας, κανεις οτι βιτσιο θες και φευγεις. Αυτο δεν υπαρχει πουθενα αλλου εκτος απο τον αγοραιο ερωτα.

Παρακαλετο μουνι , ξυνο γαμησι. Με γκομενες λεει , αν πετυχεις να κανεις τη γκομενα να παρακαλαει. Με πουτανες , παρολο που τα σκας και θα κατσει σιγουρα και παλι μπορει να ειναι φολα. Να αρχισει σε 10 λεπτα να λεει "αντε , τελειωνε" ενω εχει παρει την 100σταρα  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.401
Κριτικές
40
Like
1.978
Πόντοι
1.206
Εγώ αυτό που γουστάρω με τις γυναίκες του αγοραιου έρωτα είναι ότι κάνω τα βιτσια μου, που με γυναίκες που δεν είναι του χώρου, είτε με παρεξηγουν, είτε κωλονουν να τα κάνουν,είτε θα μου πάρει χρόνο να τις πείσω να μου κάνουν τα χατήρια.
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
8. γιατι ειναι διαθεσιμες οτι μερα και ωρα θελεις

Δεν ισχυει. Βρες πουτανα βραδι πρωτοχρονιας. Βρες πουτανα στην αθηνα το 15αυγουστο. Βρες πουτανα καθε μερα απο τις 5 το πρωι μεχρι τις 10 το πρωι.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Δεν ισχυει. Βρες πουτανα βραδι πρωτοχρονιας. Βρες πουτανα στην αθηνα το 15αυγουστο. Βρες πουτανα καθε μερα απο τις 5 το πρωι μεχρι τις 10 το πρωι.
Ενώ γκομενα τέτοιες ώρες θα έβρισκες.  :jerking:
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Ενώ γκομενα τέτοιες ώρες θα έβρισκες.  :jerking:

Γκομενα, ναι , ΜΠΟΡΕΙ , να ειναι διαθεσιμη.
15αυγουστο , την εχεις στον πουτσο σου τη γκομενα. Αν δεν την εχεις , την εχει φαει αλλος, οποτε δεν εχεις γκομενα!
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Εγώ αυτό που γουστάρω με τις γυναίκες του αγοραιου έρωτα είναι ότι κάνω τα βιτσια μου, που με γυναίκες που δεν είναι του χώρου, είτε με παρεξηγουν, είτε κωλονουν να τα κάνουν,είτε θα μου πάρει χρόνο να τις πείσω να μου κάνουν τα χατήρια.
Παρα πολλοί είναι αυτοί που τους έχουν κοροϊδέψει οι "ψευτογkομενες" σε φίλες τους κλπ για τα βίτσια τους.... :grouphug: :vomit:

Πολλοί δεν τολμάνε να πουν καν τα βίτσια τους στις κατά τα αλλα γκόμενες τους.... :jerking: :jerking:

Πόσους τους έχουν πει ανώμαλους...
:2funny: :2funny: :2funny:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Η γκομενα δε σηκώνεται πουρνο πουρνο από το κρεβατάκι της για να σε δει. Στην καλύτερη αργά το απόγευμα κανονίζεις, αφού σου σπάσει κάμποσο τα @@ να βγάλεις άκρη με το πρόγραμμα της. Επίσης, μέσα στις γιορτές δεν έχω καταφέρει ποτε να κανονίσω γιατί ο καθένας είναι με την οικογένειά του.
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Παρα πολλοί είναι αυτοί που τους έχουν κοροϊδέψει οι "ψευτογkομενες" σε φίλες τους κλπ για τα βίτσια τους.... :grouphug: :vomit:

Πολλοί δεν τολμάνε να πουν καν τα βίτσια τους στις κατά τα αλλα γκόμενες τους.... :jerking: :jerking:

Πόσους τους έχουν πει ανώμαλους...
:2funny: :2funny: :2funny:

Καλα τους εκαναν. Με τις γκομενες, δεν θελει κουβεντα. Θελει εργα.Αν κατσεις να πεις στη γκομενα "θελω να σε χυσω στο στομα και να καταπιεις τα φλοκια" θα σε κανει σουργελο και θα σε πει ανωμαλο και θα σε φτυσει και θα σε αφησει για αλλον. Πρεπει να τη χυσεις στο στομα και να την κανεις να τα καταπιει, χωρις προειδοποιηση. Και χωρις να κατσεις να το πεις σε ολους μετα , να καμαρωνεις σαν γυφτικο σκεπαρνι. Το κανεις, χωρις λογια και χωρις προειδοποιηση και μετα δεν το λες πουθενα. Ουτε στην ιδια ! Δεν θελει να της υπενθυμιζεις οτι την εχυσες στο στομα και καταπιε τα φλοκια!!!
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.401
Κριτικές
40
Like
1.978
Πόντοι
1.206
Παρα πολλοί είναι αυτοί που τους έχουν κοροϊδέψει οι "ψευτογkομενες" σε φίλες τους κλπ για τα βίτσια τους.... :grouphug: :vomit:

Πολλοί δεν τολμάνε να πουν καν τα βίτσια τους στις κατά τα αλλα γκόμενες τους.... :jerking: :jerking:

Πόσους τους έχουν πει ανώμαλους...
:2funny: :2funny: :2funny:
Επειδή έχω περάσει το στάδιο να με πουν ανωμαλο, για αυτό επιλέγω να κάνω τα γούστα μου με κοπέλες του αγοραιου έρωτα. Πολλές φορές σε σχέσεις που είχα πήγαινα σε στου η σε μπου για να ικανοποιω τα βιτσια μου.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
595
Πόντοι
246
Με τις γκομενες, δεν θελει κουβεντα. Θελει εργα. Πρεπει να τη χυσεις στο στομα και να την κανεις να τα καταπιει, χωρις προειδοποιηση.
τυπε αμα η γκομενα ειναι μιγιαγγιχτη και σιχασιαρα και δε γουσταρει απαξιωτικο γαμησι δεν μπορεις "να την κανεις να τα καταπιει"
μολις τη χυσεις στο στομα θα σου πεταξει πισω και τα φλοκια σου και τα φασολακια τα λαδερα που εφαγε για βραδυνο

 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
τυπε αμα η γκομενα ειναι μιγιαγγιχτη και σιχασιαρα και δε γουσταρει απαξιωτικο γαμησι δεν μπορεις "να την κανεις να τα καταπιει"
μολις τη χυσεις στο στομα θα σου πεταξει πισω και τα φλοκια σου και τα φασολακια τα λαδερα που εφαγε για βραδυνο

Μπορει ... ΟΠΟΤΕ ... NEXT ...
Η παραγωγη δεν σταματα. Συνεχως βγαινουν νεα μοντελα.
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Επειδή έχω περάσει το στάδιο να με πουν ανωμαλο, για αυτό επιλέγω να κάνω τα γούστα μου με κοπέλες του αγοραιου έρωτα. Πολλές φορές σε σχέσεις που είχα πήγαινα σε στου η σε μπου για να ικανοποιω τα βιτσια μου.
Όπως λέω συνεχεια......
Οι πουτάνες είναι οι καλύτερες γυναίκες.......

Οι πιο εξηγημένες και οι πιο ακομπλεξάριστες.....

Και πολύ καλά κανεις....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom