Νέα

Τί μας αρέσει στις πουτάνες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα maturelover2013
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 199
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.203
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Ότι είναι πουτανες  :hi:
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
xaxa θυμαμαι τυπο που ειχε ανοιξει θρεντ με γκομενοκατασταση κ λεει γραφω σαυτο εδω στο φορουμ γτ εσεις ειστε ειδικοι στο πως να βρισκει καποιος γκομενα  :orchestra: :orchestra: :orchestra:


Μάλλον αυτό λες:

Meme-Faces-Troll-Gif-19.gif


Meme-Faces-Troll-Gif-16.gif


Meme-Faces-Troll-Gif-22.gif
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.421
Πόντοι
2.487
περιμενα να εχει απαντησει ηδη καποιος,πως το πιο ωραιο ειναι οτι θα σου καθισει σιγουρα..
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.673
Like
1.308
Πόντοι
366
τι μας αρεσει στις πουτανες?

οτι μπορουμε και γαμαμε και μεις  :)
 

pinboy

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
464
Like
17
Πόντοι
1
Στις πουτανες μ αρεσει που δεν υπάρχουν αναστολές. Οι ιεροδουλες εκτελουν υπέρτατο λειτουργημα δεν ειναι απλα ενα επαγγελμα , φροντιζουν για την ικανοποιηση μας και πρέπει πάντα να τις σεβομαστε και να ειμαστε κυριοι .... αφου τις γαμήσουμε δυνατα και ωραια  :rockon:

Επισης ειναι παντα εκει για εμάς ... δεν θα μας πουλησουν υφάκι δεν θα μας κάνουν τις δυσκολες σε μερικους πιρφορους αρέσει να το παιζει η γκομενα δυσκολη και φιρμα εμενα με ξενερωνει κατευθειαν γιατι το μυαλο μου ειναι στο πως να περάσω καλα στο σεξ .... εισαι ντιβουλα και τα σχετικα και παριστάνεις την φιρμα.... δειξε στο σεξ τι αξιζεις. Απο υφάκια και ψωνισματα γεμισαμε. Τα σεβη μου στους αυθεντικους κυνηγους της ηδονης να ειμαστε καλα :hi:


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Γαμάς όποια θες, ό,τι ώρα θες, όποτε θες με το ελάχιστο αντίτιμο των 10 ευρώ και ανεβαίνει αυτό σταδιακά ... όλα αυτά είναι μαγευτικά κύριοι, χωρίς χρονοτριβές με ελλεινιδες
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.479
Κριτικές
56
Like
6.173
Πόντοι
3.556

τι μας αρεσει στις πουτανες?

Ότι δεν μας σπάνε τα @@ για να τις γαμήσουμε και να περάσουμε καλά!!!+ ότι με κάποιες έχω περάσει πολύ, μα πολύ καλύτερα απ'ότι με βλαμμένες γκόμενες μου!!!
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.739
Κριτικές
8
Like
2.470
Πόντοι
506
Η στιγμή που ακούς τα τακουνάκια να πλησιάζουν έξω από την πόρτα 2 sec πριν αυτήν ανοίξει.Συναίσθημα ανεκτίμητο :rockon:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.393
Κριτικές
16
Like
13.561
Πόντοι
5.577
Η στιγμή που ακούς τα τακουνάκια να πλησιάζουν έξω από την πόρτα 2 sec πριν αυτήν ανοίξει.Συναίσθημα ανεκτίμητο :rockon:

η περιεργεια τι θα δεις (όταν δεν γνωρίζεις) όταν ανοιξει η πορτα  :orchestra:
 

Επισκέπτης
εμενα μου αρεσει να γαμαω και να φευγω αυτο ειναι πολυ σημαντικο :orchestra:
 

cum gun

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
180
Like
10
Πόντοι
1
Ότι δε χρειάζεται να περιμένω πότε θα χυσει και εκεινη
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
απο αναγκη κ αρρωστια παμε
 

CAZODURO36

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2016
Μηνύματα
65
Like
2
Πόντοι
0


Προσωπικά πάω επειδή ουδέποτε βρέθηκε γυναίκα να με κερδίσει εκτός μίας
που αγαπώ και μου δίνει τα συναισθήματα που με κρατούν όρθιο.
Προσωπικά πάω στις πουτάνες όπως και στις γκόμενες για την χαρά του παιχνιδιού
κι οπως οι τεράστιοι τζογαδόροι να κοιμηθώ έπειτα σαν πουλάκι.
Συναισθήματα υπό του μηδενός λοιπόν από την πλευρά μου, παιχνίδισμα, κοροιδιλίκι
για ηδονή και μόνο.
Ίσως κάποτε καταλάβετε το τι μανίκι είναι να τηρείς (μόνο) την "συναλλαγή"
μη πληγώνοντας καμιά τους επειδή έτσι κι αλλιώς πάντα το παιχνίδι ξεκινά στημένο.
Ποιος ο λόγος να γυρίσω εντελώς την "παρτίδα" αφού καλά περνάω κι έτσι μαζί τους;

Μην υποτιμάς λοιπόν τον εαυτό σου, ούτε και τους άλλους.

:hi:
[/quote]ΓΙΓΑΝΤΑΣ με κεφαλαια ο τυπος .Αυτη ειναι η μοναδικη πραγματικοτητα για αυτους που τιμουν τον εαυτο τους
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Δεν υπάρχει κίνδυνος να με τσακώσει η γυναίκα μου με γκόμενα ή να με προδώσει η γκόμενα στη γυναίκα μου. Όταν φεύγω είναι σαν να μην έγινε τίποτα, no strings attached που λένε και οι Άγγλοι. Δεν υπόσχεσαι τίποτα, δεν περιμένεις και δεν περιμένει τίποτα από εσένα. Είσαι απλά "ο πελάτης" και σε πάει και με χίλια αν την κάνεις το στανταράκι σου. Ενώ αν έχεις μια γκόμενα, τη γαμάς μια βδομάδα και μετά αρχίζει η γκρίνια σα να είναι η γυναίκα σου, και ίσως και λίγο χειρότερα. Πιάνεις τον εαυτό σου να έχει ξαφνικά 2 συζύγους και πας σε πουτάνες για να ξεδώσεις. Δώρο άδωρο. ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom