Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Πολύ ισχυρά καμ
Πολύ ισχυρά καμακια,τεχνογνωσία,επικοινωνία τι οροι είναι αυτοί?Κάνετε ένα φόρουμ ερωτοτουριστων να νιώθετε άνετα,να λέτε ο,τι θέλετε και να γλυφετε ο ενας τον άλλον για τις επιδόσεις του για να νιώθετε καλύτερα.
Φτιάξτε το φόρουμ,φέρτε υα μεγάλα μυαλά,αλλά με αυτό πιο πάνω να τρέχει,θα φαίνεται σαν παρωδία.
xaxaxxa εχεις δικαιο αρχηγε γιατι αρχικα το σαιτ απευθυνωταν μονο σε σεξοτουριστες.εσυ εισαι ιδικος σε αυτο.αλλα επιδει εχει και αλλες κατηγοριες,ερωτιαρηδες και καμακια ενημερωνουμε που διαβαζουν και δεν γραφουν.μου εγραψε παιδι απο κυπρο οτι πηγε οδυσσο ακολουθωντας της οδιγιες μου και ειναι οπως τα λεω.αλλος φιλοσ του σαλονικιου μενει γερμανια το παιδι λεει ειμαι μεγαλος θαυμαστης σου
πηγα 3 φορες οδυσσο και οι γκομενες ειναι οπως λες.αλλα παιδακια μου στελνουν τι παιζει καμακι και τετεια.οταν λεω ποσα πρεπει να εχεις μπατζετ για να το παιζεις καμακι στραβωνουν.νομιζουν πανε σε μια διαλιμενη χωρα που ολοι περνουν μισθους 100 ευρο,απελπισμενεσ γκομενεσ και μουναρες που ειναι προθυμες να το δωσουν με ελπιδα να πανε στην ελλαδισταν να ζησουν για καλυτερη ζωη χαχαχαχαχ.θυμασε που ελεγες τι κανεισ,σε δερνουν,κλεβουν,δεν γαμας.σου απαντησα γραφω για αλλες κατηγοριες,πουτανες με καπειον τροπο θα βρουνε ολοι αν ρωτησουν στο χοτελ που μενουν.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Αυτή τη μαλακία γιατί την πέταξες? Θέλεις καντήλια πρωινιάτικα?
Είμουν ΣΑΦΗΣ:"Αυτή είναι η κατάστασή τώρα σε Ρωσία, Ουκρανία και ίσως Λευκορωσία!"
Μίλησα για κατάθλιψη στην Ρουμανία ή στη Πολωνία ή στη Τσεχία?Για εξήγησε το παντού και γενικά?

Για άλλη μια φορά θα επαναλάβω πως όσο πιο άσχημα πάει οικονομικά ένα μέρος τόσο πιο δύσκολο είναι το φλέρτ χωρίς ανταλλάγματα!  Όσοι πάτε σαν πωλητές ελπίδας σε απελπισμένες  είστε κάτι σαν τον Κμαν που απλά δεν πληρώνετε...
Για να γαμηθεί κάποια για τη καυλα της επειδή γουστάρει κάποιον που θα γνωρίσει στο ίντερνετ ,στο δρόμο ,στο καφέ ή στο κλαμπ πρέπει να έχει λυμένα τα προβλήματά της ή  οικονομία της χώρας της να πάει σφαίρα ώστε να πιστεύει πως κάποια μέρα θα ανέβει κι αυτή! Αν έχει πάρει την αντίθετη η οικονομία τότε και η γυναίκα μόνο αρνητισμό και μιζέρια εκπέμπει και θα κάνει και ξινό γαμήσι αν τελικά κάτσει για την ελπίδα! 
οταν ξεκινησα να γραφω δεν ειχε πολεμο,ουτε το γριβνα 34 αλλα 8.ελεγα αν θελετε να σας δουλευει καθε αφραγγη και καθε πουτανα,αν ψαχνετε μπελαδες τραβατε κιεβ.ουτε και τοτε ειχαν διαθεση για γνωριμιες με ξενους ουτε καβλωναν με τον καθε ξενο.σας ελεγα ποσες ετρωγαν και επιναν μαζι μου,ηθελαν κανα τζιν και σακακι το πολυ και κανα καιρασμα αλλα χιλιδες φορες προτιμουσαν να μανε με ενα βρωμιαρη ναρκομανη,αστεγο,αλητη,μικροαπαταενω κακασχημο παρα μαζι μου.αργοτερα ελεγες αν δεν μπορεις εσυ δεν σημαινει δεν μπορει καπειος αλλος και απαντουσα αν δεν μπορω εγω δεν μπορει κανενας.ελεγα απο τοτε οι γκομενες ειναι απιαστες και στο κεντρο μονο αρπακτικα γνωριζεις η απελπισμενες να τους κανεις ψωνια και να φυγουν με ενα πολυ κατωτερο γκομενο.εγραφα την απογοητευση μου γιατι δεν μπορω εγω που ειμαι σε ολα ανωτερος απο αυτους να μην εχω τοπ επιπεδου γκομενες.ο δασκαλος ειπε λιγα χρονια πιο πριν απο μενα ειναι κατι που η επιστημη δεν εχει λυσει ακομα χαχαχαχ.οτι προτιμανε τον γυφτο ελεγε και οτι το αιμα των γυφτων ελκεται χαχαχαχα.σοφος ο δασκαλος ητανε.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Μερικές φορές τα πράγματα είναι πιο απλά στην σκέψη απο όσο νομίζουμε. Για να πέρνει αεροπλάνο κάποιος και να πηγαίνει ξανά και ξανά εκεί είτε λέγεται Dr. Love για Love Τουρισμό είτε kman για Sex Τουρισμό είτε Σπυρος κ.λ.π σημαίνει υπάρχει λόγος που το κάνουν!! Έστω ο καθένας για τους δικούς του.

Το σίγουρο ειναι πως αν ήταν αποτυχία το μέρος πόσο μαλακάς θα είναι κάποιος να πετάει χρόνο και χρήμα να πηγαίνει ξανά και ξανά σε ένα μέρος που δεν κατάφερε τίποτα?Για πιο λόγο? Ναρκωτικά πάιρνει? Π.χ. Για αυτό σταμάτησα να πηγαίνω Πολωνία γιατί στάματησα να πετυχαίνω εκει.

απο πέρσι Οκτώβριο έχω παέι 5 φορές Κίεβο αυτό και μόνο του σημαίνει κάτι!! Λέτε να χαλάω 800-1000 ευρώ σε ενά ταξίδι για να γράψω εδω 5 posts?Δίνει ψωμί απλά το μέρος. Ο clock λέει δεν πέρασε καλά θα ξαναπάρει αεροπλάνο να παέι εκει?Για πιο λόγο?Αν και εγω του προτείνω πριν αποσυρθει απο Ουκρανικο έδαφοα να δώσει 2 ταξιδάκια στο Κίεβο.

Τώρα ότι ορισμένοι παρουσιάζουν κάποια πράγματα διαφορετικά (π.χ. την έπιασα γκομενα ενα μοντελο 1.81 σε μιαμιση μέρα 25 χρονων - σε 2 συναντήσεις δλαδή max) οκ ειναι διαστρέβλωση αλλά ακόμα και αυτοί για να πηγαίνουν σημαίνει οτι περνάνε καλα στον τομέα τους!! Επι χρήμασι να το κάνω λιανά χωρίς να είναι κατακριτέο.
τον καλεσα τον ρολογα να ερθει οδυσσο.σημερα μου ειπε και ο σαλονικιος που ειναι παλι κιεβο οτι γνωρισε τον ρολογα!ηταν μαζι με τον ντερτι θεσαλονικη.για κιεβο αγαπητε μιστερ  λοβ μετανιωσα που δεν εκλισα μαρτιο.θα κατεβω 8 μερες οδυσσο.αν εισαι κιεβ τοτε συνδιασε το με οδυσσο.τωρα μου ειπε ο σαλονικιος πολυ μουνι κιεβο,δεν προλαμβαινει να απαντα και κοσμο εχει.οι πολιτικες εξελιξεις που δεν ηξερα τι θα γινει με τον σακασβιλη ηταν η αιτια που δεν εκλισα κιεβ.ελεγαν για μαινταν 3.τον σακασβιλη τον ζητανε γεωργια να τον δικασουν για δολοφονια του πρωην φιλου του τραπεζιτη.κινδυνευει μεχρι 3 χρονια φυλακη για ευθυνες.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Καλησπερα στην παρεα! Θα παρευρεθω και γω κιεβο μαζι με καποιους φιλους για να βοηθησουμε την αεκαρα να περασει στον επομενο γυρο στις 22 του μηνος. Ελπιζω να γυρισουμε ολοι αρτιμελεις :2funny: ;)!
Θα ηθελα να ρωτησω τι μπορουμε να κανουμε καθως θα μεινουμε για δυο βραδακια, εαν υπαρχει καποιο καλο στριπ κλαμπ που μπορουμε να παμε και τιμες που παιζουνε. Επισης που μα βγουμε κτλ και αν παιζει κατι καλο να φαμε καπου.
Ειμαστε ασχετοι απο κιεβο οποτε εστω και λιγες πληροφοριες θα μπυ ητανε παρα πολυ χρησιμες!!
Ευχαριστω εκ των προτερων.
η συμβουλη μου ειναι να μην δειξεται οτι εισται οπαδοι ουτε γκασκολ και τετεια στον δρομο.κινδυνευετε να γινετε στοχος ξυλοδαρμου και ληστειας.ακομα και στο γηπεδο χωρις τετεια.οι πολωνοι εκαναν μαγκιες που κατεβηκαν φετοσ και εφαγαν το ξυλο της αρκουδασ.τι στριπ κλαπ και μαλακιες λετε.δεν παιζει τετεια εκτος αν θελετε να υπερπληρωσετε για το τιποτα.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Γύρω από το Αρένα σε προσεγγίζουν στον δρόμο άνδρες που σε ρωτάν αν ενδιαφέρεσαι και μπορούν να σε πάνε.
αν σου μιλησει αγγλικα καπειος δεν πρεπει να δωσεις σημασια.εγω που φενομαι δικος τους και μιλω ρωσικα μια μερα πηρα ταξι απο το δρομο χρισατικ πριν 9 με 10 χρονια.οταν με εφερε πισω πληρωσα τα 100 γριβνα που συμφωνησαμε.ξαφνικα εγινε αγριος,μου αρπαξε το χερι βιαια και με τραβουσε και απειλουσε να του δωσω και αλλα λεφτα.ημουν εξω απο το χοτελ καζατσκι απο εκει με τα ποδια πηγαινα σπιτι να μην ξερουν που μενω.για καλη μου τυχη εξω απο το χοτελ ηταν δυο αστυνομικοι φιλοι)).πλισιασαν οταν με ειδαν δεν καταλαβαν τι γινοταν να με χαιρετησουν ηθελαν.με αφησε ο ταξιτζης και δρομο.τους ειπα τι εγινε και ευχαριστησα με 100 γριβνα στον καθενα.ολοι με ηξεραν αστυνομικοι χρισατικ,με ολους εκανα φιλιες,κερνουσα και στα σπιτια τους με καλουσαν να πιουμε παρεα.πολλοι μου ζητουσαν να τους βαφτισω το παιδι χαχαχαχ
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
μια μερα εξω απο την πρεσβεια της κυπρου με σταματησε η αστυνομια.ειπα ειμαι κυπριος και πηγα πρεσβεια επισκεψη στον πρεσβη.εκει δεν εχει μετρο κοντα.με ρωτησαν πως πας χρισατικ?ειπα με ταξι.λενε θες αστυνομια ταξι?λεω οκ 50 γριβνα φυγαμε χαχαχαχαχ
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ταξι και στην οδυσσο μονο απο εταιρια περνω.τον περασμενο φεβραρη αφηρημενος ερχομενος απο αρμενια στην οδυσσο καταλαθος πληρωσα 600 γριβνα το ταξι αντι 60.πηρα στην εταιρια και ο ταξιτζης γυρισε και μου τα επεστρεψε,του αφησα 100 φιλοδωρημα.η εταιρια ειναι   πιο ασφαλεις.μου ετυχε πολλες φορες παλια απο γιδροπαρκ διαφοροι περιεργοι μεθυσμενοι να με παρακαλανε να με πανε.αν εκανα βλακεια θα ημουν μαχαιρωμενος καπου.καμια εμπιστοσυνη σε οπειον σας πλισιαζει,δεν θα βγει σε καλο.
σε μικρο ελληνα που σπουδαζε οδυσσο κοληθηκε ασχημα ενας τυπος που γνωρισε τυχαια.του λεει ελα να σε παρω να σε γνωρισω σε γκομενες.τον ταιζε εδω και εκει και περπατουσαν αδικα ωρες.μετα τον πηρε αρκετα εξω απο κεντρο με ταξι,αυτος φοβηθηκε και με πηρε.του λεω δωσε τον στο τηλεφωνο.του λεω φερε πισω τον μικρο,ειμαι ελληνας επιχειρηματιας με μπραβους.φερε πισω τωρα τον μικρο γιατι θα σου σπασω το κεφαλι.ηρθε πισω ο μικρος σωος.του εκανα και μεγαλο χεσιμο που ακολουθησε ενα αφραγγο γυφτο πιστευωντας θα του βρει γκομενες.κιεβο ειδα πολλους ξενους να τους κρατανε παιδακια του δρομου που μιλανε λιγα αγγλικα η γκομενες που ζουνε στο μετρο μεχρι να γυρισουν στην πολη τους.τους ταιζαν και αυτοι τους εκαναν τους οδηγους.γνωρισα μια γκομεναρα μικρη μια φορα.τελικα εμενε στο μετρο με αλλους αλητες.ερχωνταν απο πολταβα,αφηναν τα ρουχα τους σε μαχαζια και περιπτερα κατω απο το μετρο και εκαναν βολτες.το βραδι κοιμωνταν στο μετρο η εβρισκαν κανενα να τους φιλοξενησει.η γκομενα ηρθε σπιτι και δεν  μου εκατσε.κοιμηθηκε γυμνη διπλα και δεν καθωταν.την επομενη ηθελε να φερει και την παρεα της.την εδιωξα πριν μας κλεψουν.
 

rambo1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2018
Μηνύματα
11
Κριτικές
19
Like
444
Πόντοι
290
Εάν διασχίσεις δρόμο κεντρικό σε μη προβλεπόμενη διιαβαση και σε πάρουν γραμμή τα πεζά περιπολα , που έχει κάμποσα στο κέντρο , η τους δίνεις 30 στο χέρι η διαφορετικά προσαγωγή στο τμήμα. Πρόσφατα πήγα γνωστό μου μου στο τμήμα διότι άναψε τσιγάρο στον εξωτερικό χώρο του αεροδρομίου . Οι μπάτσοι γενικώς εκεί πρέπει να είναι οι πιο παραδόπιστοι που υπάρχουν στην Ευρώπη . Τώρα όσο αφορά το γαμησι , υπάρχει μια ιντερνετική εφημερίδα με αγγελίες , που μπορείς να βρεις κάποιες ανεξάρτητες , ανάμεσα σε αυτές υπάρχουν αρκετά καλές , με σχετικά καλές τιμές . Σου στέλνουν και φωτογραφίες τους στο viber, εάν το ζητήσεις . Κάποιες που είχα πάρει από εκεί , έκατσαν σχεδόν όλες κοντά στο τρίωρο .
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
xaxaxxa εχεις δικαιο αρχηγέ το θυμασε που ελεγες τι κανεισ,σε δερνουν,κλεβουν,δεν γαμας.σου απαντησα γραφω για αλλες κατηγοριες

Φυσικά.Γραφεις για τις κατηγοριες που σε κλεβουν και σε δερνουν γιατί εκεί έχεις εμπειρία.
Αφού εκεί μπλέκεις όλη την ώρα,πας γυρεύοντας.
 

rambo1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2018
Μηνύματα
11
Κριτικές
19
Like
444
Πόντοι
290
Ως απάντηση στα παραπάνω , πιστεύω ότι στο Κιέβο ( δεν γνωρίζω για άλλες πόλεις . Το να σε πλακώσουν στο ξύλο , να σε κλέψουν και ταυτόχρονα να μην γαμησεις , είναι κάτι που πρέπει να το επιδιώξεις .
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.888
Πόντοι
216
Παιδια ειλικρινά τώρα έρχεστε Κιεβο και τα γραφετε αυτά? Βλέπετε γυμνες γκόμενές με σκισμένα ρούχα που ζητιανεύουν για φαγητό? Θα με τρελαίνεται? Ασφαλώς υπάρχει μεγάλη φτώχεια στην χώρα αλλα στο κέντρο Κιεβο αν γυρνάς, στο διαδίκτυο και στα νυχτερινά μαγαζιά μια χαρά κοπέλες βλέπεις καλοντυμένες, πολλες με ακρίβα κινητα να ψώνιζουν στα shopping malls κλπ. Όσες γνωρίζω μετά που γίνομαστε φίλοι Facebook μια χαρά τις βλέπω διακοπές πάνε ακόμα και σε εξωτικά μέρη και σπουδασμενες είναι.. Δεν έχει καμία σχέση η εικόνα που παρουσιάζετε συγνώμη. Είναι φτωχές ασφαλώς αλλά οχι ζητιανες και άστεγες. Τώρα επαρχία επαρχία οκ δεν ξέρω!!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Είναι φτωχες.Αθτες μ
Παιδια ειλικρινά τώρα έρχεστε Κιεβο και τα γραφετε αυτά? Βλέπετε γυμνες γκόμενές με σκισμένα ρούχα που ζητιανεύουν για φαγητό? Θα με τρελαίνεται? Ασφαλώς υπάρχει μεγάλη φτώχεια στην χώρα αλλα στο κέντρο Κιεβο αν γυρνάς, στο διαδίκτυο και στα νυχτερινά μαγαζιά μια χαρά κοπέλες βλέπεις καλοντυμένες, πολλες με ακρίβα κινητα να ψώνιζουν στα shopping malls κλπ. Όσες γνωρίζω μετά που γίνομαστε φίλοι Facebook μια χαρά τις βλέπω διακοπές πάνε ακόμα και σε εξωτικά μέρη και σπουδασμενες είναι.. Δεν έχει καμία σχέση η εικόνα που παρουσιάζετε συγνώμη. Είναι φτωχές ασφαλώς αλλά οχι ζητιανες και άστεγες. Τώρα επαρχία επαρχία οκ δεν ξέρω!!

Είναι φτωχες.Αυτές με τα ακριβά κινητα,καλοντυμένες,με ταξίδια στις βαλίτσες τους έχουν σπονσορες.
Όσες περνάνε καλά δηλαδή έχουν άντρες που τους τα σκάνε και οι υπόλοιπες είναι στη μιζέρια και ψάχνουν το ίδιο.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.888
Πόντοι
216
Είπα είναι φτώχες αλλα οχι όπως τις παρουσιάζουν.. Δεν νομίζω να είμαι τοσο τυχερός οι 5-6 τέλευταιες που εχω γνωρίσει να έχουν δουλειά, νορμάλ ζωή, ταξίδια κλπ και να μην είναι πουτανες. Άλλο είμαι φτωχός αλλο ζητιάνος και άστεγος. Πιστεύω είναι απλά μεγάλες υπερβολες.. Νορμάλ κόσμο βλέπεις Κιεβο τουλάχιστον γύρω στο κέντρο που γυρνάμε όλοι.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.888
Πόντοι
216
Και στην Ελλάδα ενας με 600 ευρώ φτωχός θεωρείται αλλα έχει να ντύθει και να φαει και να κάνει κανα ταξίδι με πολύ προσπάθεια. Δεν τον βλέπεις και λες κοίτα τον κακομοίρη... Το αντίστοιχο είναι Κιεβο.. Τώρα επαρχία απο φίλους που πανε μου έχουν πει όντως για περίεργες κατάστασεις.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Και στην Ελλάδα ενας με 600 ευρώ φτωχός θεωρείται αλλα έχει να ντύθει και να φαει και να κάνει κανα ταξίδι με πολύ προσπάθεια. Δεν τον βλέπεις και λες κοίτα τον κακομοίρη... Το αντίστοιχο είναι Κιεβο.. Τώρα επαρχία απο φίλους που πανε μου έχουν πει όντως για περίεργες κατάστασεις.

Κιεβο βγάζουν 300-400 δολάρια το μήνα στην καλύτερη και σκάνε τα 200 μίνιμουμ στο νοίκι με συγκάτοικο για διαμέρισμα κομμουνιστικου τύπου μακριά απο το κέντρο.
Με το ζόρι επιβιωνουν.
Πολλές ζήτημα αν βγάζουν 200.Τα καλιαν,τα ποτά,οι σαμπανιες που ρουφάνε σε μια νύχτα στο Carribean κοστίζουν τα διπλα.Μονο για καλλυντικά χρειάζονται πάνω απο το μισθό τους.Τα ρούχα που φοράνε και τα παπούτσια τους είναι 5 φορές ο μισθός τους και τα κοσμήματα 10 φορές ο μισθός.Δώρα απο τη μαμά τους φυσικά όπως και τα ταξίδια για 2 βδομάδες στην Τουρκία κάθε λίγο και λιγάκι ή στο Ντουμπαι.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.888
Πόντοι
216
Αρα το 99% είναι πουτανες και κάποιος τους τα σκάει  η είμαι απλα πολύ τύχερος. Αυτά που λες τα διαβάζω και στο International sex forum και γράφουν πολλοι την ίδια ερώτηση.. Καλα λένε ρε παιδιά σας φαίνονται αυτές οι κοπέλες που γνωρίζετε εκεί η βλέπετε  στο δρόμο να ζουν με 200 ευρώ?
Δεν ξέρω θα ρωτήσω περί μισθών αλλα ας καταθέσουν τι βλέπουν Κιεβο και αυτοι που πανε.. Υπάρχει κάποιο παραδοξο..
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Αρα το 99% είναι πουτανες και κάποιος τους τα σκάει  η είμαι απλα πολύ τύχερος. Αυτά που λες τα διαβάζω και στο International sex forum και γράφουν πολλοι την ίδια ερώτηση.. Καλα λένε ρε παιδιά σας φαίνονται αυτές οι κοπέλες που γνωρίζετε εκεί η βλέπετε  στο δρόμο να ζουν με 200 ευρώ?
Δεν ξέρω θα ρωτήσω περί μισθών αλλα ας καταθέσουν τι βλέπουν Κιεβο και αυτοι που πανε.. Υπάρχει κάποιο παραδοξο..

Αυτές με τα ακριβά ρούχα,αυτοκίνητα,αξεσουάρ,κοσμήματα,κινητά,πολλά ταξίδια κτλ σπονσοραρονται.Αυτες είναι το 5% του πληθυσμού όχι το 99%.Πολλές απο τις άλλες θέλουν βέβαια το ίδιο.
Δεν υπάρχουν σοβαρές δουλειες στην Ουκρανία για γυναίκες.Το καλύτερο επάγγελμα για γυναίκα είναι να είναι γυναίκα.
Όπως μου είπε η αλλη όταν τη ρώτησα τι δουλειά κάνει,είμαι γυναίκα δε χρειάζεται να δουλεύω.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Και στην Ελλάδα ενας με 600 ευρώ φτωχός θεωρείται αλλα έχει να ντύθει και να φαει και να κάνει κανα ταξίδι με πολύ προσπάθεια. Δεν τον βλέπεις και λες κοίτα τον κακομοίρη... Το αντίστοιχο είναι Κιεβο.. Τώρα επαρχία απο φίλους που πανε μου έχουν πει όντως για περίεργες κατάστασεις.
Επαρχία δεν παρατήρησα τίποτα διαφορετικό από αυτά που περιγράφετε για Κίεβο!Δεν υπάρχει ούτε ένας νέος η νέα που τον κοιτάς και λες κοίτα τον κακομοίρη!  Τώρα οι γυναίκες όπως ξέρουμε είναι πολύ πιο ανώτερες και προσεγμένες από τους άντρες!
Όπως σας είπα αυτή που είχα πάνω έχει επιχειρηση δικιά της και δείχνει πολύ άνετη!Τώρα ετοιμάζεται να κλείσει εισιτήρια για Ρόδο και ούτε κατά διάνοια δεν μου ζητάει τίποτα!
Κίεβο και επαρχία είναι το ίδιο!
Μόνο διαβάζοντας το φόρουμ κάποιος θα πιστέψει πως Κίεβο είναι οι πολλές και εύκολες κοπέλες ενώ επαρχία λίγες και δύσκολες!
Εγώ λέω πως και επαρχία να έρθει αυτός που τα καταφέρνει Κίεβο τα ίδια θα καταφέρει όπως κι εγώ στο Κίεβο το ίδιο θα αποτύχω...
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ο μεσος μισθος στην οδυσσο απο 6800 γριβνα τον ανεβασαν στα 10 000 γριβνα.διαβαζα χτες η υποτιμηση που κανουν στο γριβνα εχει και στοχο για να μειωσει το κοστος πολλων προιοντων που παραγουν.οταν εγραφα πριν τεσερα με 5 χρονια που το γριβνα ειχε 10 οτι η τρελη που κυνηγουσα οδυσσο επερνε 6 χιλιαδεσ δολαρια σε ιτ ετερια ντιρεκτορ μανατζερ με αμφισβητουσαν.ελεγα στην εταιρια της ξεκινουσαν οι μισθοι απο 800 δολαρια και για προγραματιστες απο 1800-2500 δολαρια.γνωστος μου κυπριος που ανοιξε ιτ στην λιθουανια βιλνιους μου ειπε και λιγα περνουν.στους υπαλληλους μου δινω 2000 τον μηνα και φευγουν γιατι βρισκουν με περισοτερα λεφτα ενω λιθουανια ποσα ειναι ο μεσος μισθος?300?εγραφα επισης γυναικα ελληνα σε φαρμακευτικη επερνε 5000 σε δολαρια και αλλους γνωστους μου.προκαλουσα μαλιστα οπειος θελει να δειξω γνωστους μου σε ιτερνετ που ειναι ταξιδια ντουπαι,ταιλανδι,αμερικη,ευρωπη μαλιστα ζευγαρια και οχι βιζιτες.αρα μια μεση ουκρανιδα δεν παει πουθενα εκτος αν ειναι με καπειον πολυ ανωτερο απο τον μεσο ουκρανο και επιτυχιμενο.αν δειτε τις ουκρανιδες και ρωσιδες που βλεπω κυπρο που παντρευτηκαν οι ντοπιοι ειναι κατι ζωα και μπαροβιες χαχαχαχ.εχω 3 γγνωστους αγγλους παντρεμενους με ρωσιδες αλλα αυτοι δουλευαν χρονια κιεβο ο ενας και μοσχα η αλλοι δυο και ηταν σε μεγαλες ετεριες διευθηντες.ο δημητρακις εκτος απο τρελες μας τα ελεγε και ας μην μας αρεσε οτι θελουν επιτυχιμενους ξενους.υπαρχουν και γνωστοι τυχεροιπου δεν πατησαν ποτε σε αυτες τισ χωρες και γνωρισαν νορμαλ γκομενες 30-35 κανωντας και οι ιδιοι διακοπες σε νησια της ελλαδας και οι 2 γνωστοι μου κυπρο.εκει ειναι το προβλημα στην ουκρανια.εκτος ουκρανιας μπορω να κτυπησω οπειδηποτε ουκρανη που κανει διακοπες.καλυτερα αποτελεσματα θα ειχα στην ροδο με ρωσιδες παρα στην ρωσια με τις ιδιες γκομενες.αλλα να ειμαι και εγω τουριστας και οχι ντοπιος.
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Εγώ λέω πως και επαρχία να έρθει αυτός που τα καταφέρνει Κίεβο τα ίδια θα καταφέρει όπως κι εγώ στο Κίεβο το ίδιο θα αποτύχω...

Επίτρεψε μου να διαφωνήσω. Κ εγώ που πήγα καραεπαρχία Ιζμαήλ το προηγούμενο Πάσχα, με μισθούς των 80-100 δολλαρίων δυσκολεύτηκα... Τα κατάφερα αλλά δυσκολεύτηκα.. Θεωρώ το μείζον πρόβλημα είναι πως υπάρχει πολύ μεγάλη απώλεια έμψυχου δυναμικού προς τις μεγάλες πόλεις ή ακόμα και εκτός χώρας. Κίεβο πχ. θα έχει σίγουρα άπειρες επιλογές σε σχέση με Βίνιτσα ή πολύ περισσότερο με Ιζμαήλ που πήγα. Και φόλες να φας, δεν μπορεί, κάτι θα βρεις σε 3 εκατομύρια πλυθησμό... Δεν γίνεται, του πούστη... Μπορεί να μην είναι οι παλιές εποχές, γράφω καινούργιο κάθε μέρα ή κάθε δεύτερη μέρα, αλλά σίγουρα δε θα ναι η αποτυχία της επαρχίας.. Μπορεί βέβαια και να πέφτω έξω, θα πάω και θα δω τι παίζει και θα σας το αναφέρω... Αλλά φίλε ρολογά, μην το προδικάζεις, χωρίς να το δοκιμάσεις...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom