Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Καλησπερα στην παρεα! Θα παρευρεθω και γω κιεβο μαζι με καποιους φιλους για να βοηθησουμε την αεκαρα να περασει στον επομενο γυρο στις 22 του μηνος. Ελπιζω να γυρισουμε ολοι αρτιμελεις :2funny: ;)!
Θα ηθελα να ρωτησω τι μπορουμε να κανουμε καθως θα μεινουμε για δυο βραδακια, εαν υπαρχει καποιο καλο στριπ κλαμπ που μπορουμε να παμε και τιμες που παιζουνε. Επισης που μα βγουμε κτλ και αν παιζει κατι καλο να φαμε καπου.
Ειμαστε ασχετοι απο κιεβο οποτε εστω και λιγες πληροφοριες θα μπυ ητανε παρα πολυ χρησιμες!!
Ευχαριστω εκ των προτερων.

εχεις ΠΜ
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Ειμαι πολυ χαρουμενος που βλεπω τοσο κοσμο στο τοπικ αλλα απο την αλλη βλεπω παλι τα ιδια..Τσακωμοι ψευτομαγκιες κλπ με αποτελεσμα καποιοι δικαιολογημενα να θελουν να φυγουν

Ο πασιφανης λογος ειναι ο Κμαν που καποιοι τον γουσταρουν καποιοι οχι

Σε καθε περιπτωση ο κμαν οπως τα εχω ξαναπει ειναι ενας καταπληκτικος μυθιστοριματογραφος ο οποιος συναρπαζει καποιους...

Η ουσια της υποθεσης ειναι οτι πρεπει να ξεχωρισουμε τον σεξοτουρισμο απο τον Ερωτοτουρισμο!!!

Αυτο ειναι ολο και λεω το εξης να ανοιξουμε ενα νεο τοπικ που να γραφουμε μονο για τον ερωτοτουρισμο και εκει να μην γραφει ο κμαν γιατι ανηκει στο αλλο στρατοπεδο...

Ειναι κριμα να υπαρχουν ανθρωποι που θελουν να αλλαξουν τενχνογνωσια οπως Paris,xexe,mindreader target600(που δεν τους ξερω καθολου)συν αυτους που ξερω και να εχουμε κοντρες συνεχεια με τον κμαν...

Λοιπον τι λετε εδω συνεχιζουμε οπως εχει και φτιαχνουμε νεο τοπικ ερωτοτουρισμου στο κιεβο και γραφουμε μονο για ερωτοτουρισμο...Οποιος γραφει για πουτανες σεμι προ και οτιδηποτε με λεφτα θα τον διωχνουμε με τον τροπο μας

Ετσι ειναι ο μονος τροπος να τελειωσει η συγκρουση αναμεσα σε αυτους που θελουν να πουν και να μαθουν για τον ερωτοτουρισμο(καμακι κλπ)αφου κανεις δεν τα ξερει ολα και οι υπολοιποι που τους αρεσει ο σεξοτουρισμος και τα μυθιστορηματα του κμαν...
Αν φυγουν παντος ολοι οι ερωτοτουριστες φευγω και εγω και δεν ξαναγραφω ποτε...


Παντα φιλικα και καλοπροαιρετα

Σπυρος
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Τελος οποιος ειναι στο κιεβο για την Αεκ(ειμαι και ΑΕΚ) ας μου γραψει εγω θα ειμαι εκει απο 20 του μηνα...
Αν σας ενδιαφερουν μονο πουτανες στριπ και τετοια μην μου γραψετε καθολου...
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Like από μένα. Άλλο ο ερωτοτουρισμός, άλλο ο σεξοτουρισμός. Ίσως να πρέπει να γίνει άλλο τόπικ. Ο κμαν με τίποτα να μη φύγει, μου ανεβάζει το ηθικό και με διασκεδάζει! Θα γούσταρα να τον γνωρίσω και ας έχω 1000 διαφωνίες!!
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Like από μένα. Άλλο ο ερωτοτουρισμός, άλλο ο σεξοτουρισμός. Ίσως να πρέπει να γίνει άλλο τόπικ. Ο κμαν με τίποτα να μη φύγει, μου ανεβάζει το ηθικό και με διασκεδάζει! Θα γούσταρα να τον γνωρίσω και ας έχω 1000 διαφωνίες!!
Αυτο ακριβως.ο Κμαν μου αρεσει για διασκεδαση δεν παιζεται ο τυπος...Εδω ας λεει οτι θελει

οταν ομως μιλαμε για αλλαγη τεχνογνωσιας σε Ερωτοτουρισμο ο κμαν δεν εχει θεση εκει γιατι πολυ απλα δεν εχει ιδεα απο ερωτοτουρισμο και τσακωνετε με ολους.. ετσι και εδω θα διαβαζουμε κμαν και θα διασκεδαζουμε και εκει θα μαθαινουμε για τον ερωτοτουρισμο..Νομιζω οτι ειναι απλα τα πραγματα και ο σκυλος χορτατος και η πιτα ολοκληρη
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Προσκληση-Προκληση


Προσκαλω τον καλυτερο κατα την γνωμη μου και με διαφορα απο ολους μας τους υπολοιπους ΜΕΓΑ ΔΑΣΚΑΛΟ ΙΩΣΗΦ ΜΠΛΑΣΚΟ να επιστρεψει και να μας δωσει τις υπεργνωσεις του στο νεο τοπικ για τον ερωτοτουρισμο...Θεωρω οτι χωρις τον μεγα Δασκαλο το τοπικ θα ειναι αρκετα φτωχοτερο και λιγοτερο χρηστικο

ΜΕΓΑ ΔΑΣΚΑΛΕ ΙΩΣΗΦ ειμαι σιγουρος οτι διαβαζει αλλα δεν μιλας

Ελα πισω γιατι η κοινοτητα των Ερωτοτουριστων εχει αναγκη και τις δικες σου γνωσεις και να εισαι σιγουρος οτι θα κανουμε τα παντα για να σε προστατευσουμε απο την αγαμια που κυκλοφορει εδω...

Φιλικα και συντροφικα

Σπυρος
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Κατι αλλο γνωριζει καποιος τον MGTOW???

O ανθρωπος εχει πολλες γνωσεις και καλο θα ηταν να τον καλεσουμε να γραφει και εδω(αν δεν γραφει ηδη)ωστε να προσθεσει credit στην προσπαθεια αυτη

 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Τελος για οσους το καταλαβαν θα προσπαθησω να φτιαξω ενα τοπικ με πολυ ισχυρα καμακια που θα αλλαζουν τεχνογνωσια μεταξυ τους..Θα καλεσω οσους ξερω και μπορω και το ιδιο να κανουν και οι υπολοιποι που ενδιαφερονται για κατι τετοιο.Αν μαζευτουμε και το περιφρουρισουμε να εισθε σιγουροι οτι θα εχει καταπληκτικα αποτελεσματα...Οι γυναικες στην επικοινωνια ειναι ετη φωτος μπροστα απο τους αντρες γιαυτο βλεπετε οτι ολες εχουν ετοιμες ατακες ειναι προετοιμασμενες για το καθε τι και παρολο οτι μεταξυ τους μισιουνται κατα βαθος αλλαζουν τεχνογνωσια και κρατανε ψηλα το ηθικο τους...Ας κανουμε και εμεις το ιδιο

Σπυρος
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Τελος για οσους το καταλαβαν θα προσπαθησω να φτιαξω ενα τοπικ με πολυ ισχυρα καμακια που θα αλλαζουν τεχνογνωσια μεταξυ τους..Θα καλεσω οσους ξερω και μπορω και το ιδιο να κανουν και οι υπολοιποι που ενδιαφερονται για κατι τετοιο.Αν μαζευτουμε και το περιφρουρισουμε να εισθε σιγουροι οτι θα εχει καταπληκτικα αποτελεσματα...Οι γυναικες στην επικοινωνια ειναι ετη φωτος μπροστα απο τους αντρες γιαυτο βλεπετε οτι ολες εχουν ετοιμες ατακες ειναι προετοιμασμενες για το καθε τι και παρολο οτι μεταξυ τους μισιουνται κατα βαθος αλλαζουν τεχνογνωσια και κρατανε ψηλα το ηθικο τους...Ας κανουμε και εμεις το ιδιο

Σπυρος

:respect: :respect: :respect:

για οσους αρεσουμε για τους αλλους δεν θα μπορεσουμε

δανειζομαι την ατακα απο γνωστο τραγουδι
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Κατι αλλο γνωριζει καποιος τον MGTOW???

O ανθρωπος εχει πολλες γνωσεις και καλο θα ηταν να τον καλεσουμε να γραφει και εδω(αν δεν γραφει ηδη)ωστε να προσθεσει credit στην προσπαθεια αυτη

μακαρι να μπορεσουμε να βρουμε τον MGTOW

θα ηταν πολύτιμη η συμβολή του εδώ

αν τον γνωριζει καποιος καλο θα ηταν να τον φερει να γραψει καποια

πραγματα εδω
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
@Σπύρος, respect σε ολα. Χαζοκοιμήθηκα, ξύπνησε να πάει δουλειά, μόλις έριξα ένα πρωινό αλλά στραβόχυσα, άντε να πάρει πούλο να κοιμηθώ σαν άνθρωπος. Σορυ για το οφ τοπικ παει για Κισινάου.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
ο ρολογας παντου καταθληψη βλεπει γενικα  :grin:
Αυτή τη μαλακία γιατί την πέταξες? Θέλεις καντήλια πρωινιάτικα?
Είμουν ΣΑΦΗΣ:"Αυτή είναι η κατάστασή τώρα σε Ρωσία, Ουκρανία και ίσως Λευκορωσία!"
Μίλησα για κατάθλιψη στην Ρουμανία ή στη Πολωνία ή στη Τσεχία?Για εξήγησε το παντού και γενικά?

Για άλλη μια φορά θα επαναλάβω πως όσο πιο άσχημα πάει οικονομικά ένα μέρος τόσο πιο δύσκολο είναι το φλέρτ χωρίς ανταλλάγματα!  Όσοι πάτε σαν πωλητές ελπίδας σε απελπισμένες  είστε κάτι σαν τον Κμαν που απλά δεν πληρώνετε...
Για να γαμηθεί κάποια για τη καυλα της επειδή γουστάρει κάποιον που θα γνωρίσει στο ίντερνετ ,στο δρόμο ,στο καφέ ή στο κλαμπ πρέπει να έχει λυμένα τα προβλήματά της ή  οικονομία της χώρας της να πάει σφαίρα ώστε να πιστεύει πως κάποια μέρα θα ανέβει κι αυτή! Αν έχει πάρει την αντίθετη η οικονομία τότε και η γυναίκα μόνο αρνητισμό και μιζέρια εκπέμπει και θα κάνει και ξινό γαμήσι αν τελικά κάτσει για την ελπίδα! 
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Πολύ ισχυρά καμ
Τελος για οσους το καταλαβαν θα προσπαθησω να φτιαξω ενα τοπικ με πολυ ισχυρα καμακια που θα αλλαζουν τεχνογνωσια μεταξυ τους..Θα καλεσω οσους ξερω και μπορω και το ιδιο να κανουν και οι υπολοιποι που ενδιαφερονται για κατι τετοιο.Αν μαζευτουμε και το περιφρουρισουμε να εισθε σιγουροι οτι θα εχει καταπληκτικα αποτελεσματα...Οι γυναικες στην επικοινωνια ειναι ετη φωτος μπροστα απο τους αντρες γιαυτο βλεπετε οτι ολες εχουν ετοιμες ατακες ειναι προετοιμασμενες για το καθε τι και παρολο οτι μεταξυ τους μισιουνται κατα βαθος αλλαζουν τεχνογνωσια και κρατανε ψηλα το ηθικο τους...Ας κανουμε και εμεις το ιδιο

Σπυρος

Πολύ ισχυρά καμακια,τεχνογνωσία,επικοινωνία τι οροι είναι αυτοί?Κάνετε ένα φόρουμ ερωτοτουριστων να νιώθετε άνετα,να λέτε ο,τι θέλετε και να γλυφετε ο ενας τον άλλον για τις επιδόσεις του για να νιώθετε καλύτερα.
Φτιάξτε το φόρουμ,φέρτε υα μεγάλα μυαλά,αλλά με αυτό πιο πάνω να τρέχει,θα φαίνεται σαν παρωδία.
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Πολύ ισχυρά καμ
Πολύ ισχυρά καμακια,τεχνογνωσία,επικοινωνία τι οροι είναι αυτοί?Κάνετε ένα φόρουμ ερωτοτουριστων να νιώθετε άνετα,να λέτε ο,τι θέλετε και να γλυφετε ο ενας τον άλλον για τις επιδόσεις του για να νιώθετε καλύτερα.
Φτιάξτε το φόρουμ,φέρτε υα μεγάλα μυαλά,αλλά με αυτό πιο πάνω να τρέχει,θα φαίνεται σαν παρωδία.
Φιλαρακο μου δεν προκειται να καταλαβεις ποτε αυτους τους ορους γιατι εισαι αλλου.Εγω σε γουσταρω τρελα συνεχισε αυτο που κανεις να μας διασκεδαζεις με τα μυθιστορηματα σου και να μας δειχνεις ωραιες τσοντες ασε ομως και τους αλλους να κανουν αυτο που θελουν γιατι ειναι κριμα...
Παντα φιλικα

Σπυρος
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Μερικές φορές τα πράγματα είναι πιο απλά στην σκέψη απο όσο νομίζουμε. Για να πέρνει αεροπλάνο κάποιος και να πηγαίνει ξανά και ξανά εκεί είτε λέγεται Dr. Love για Love Τουρισμό είτε kman για Sex Τουρισμό είτε Σπυρος κ.λ.π σημαίνει υπάρχει λόγος που το κάνουν!! Έστω ο καθένας για τους δικούς του.

Το σίγουρο ειναι πως αν ήταν αποτυχία το μέρος πόσο μαλακάς θα είναι κάποιος να πετάει χρόνο και χρήμα να πηγαίνει ξανά και ξανά σε ένα μέρος που δεν κατάφερε τίποτα?Για πιο λόγο? Ναρκωτικά πάιρνει? Π.χ. Για αυτό σταμάτησα να πηγαίνω Πολωνία γιατί στάματησα να πετυχαίνω εκει.

απο πέρσι Οκτώβριο έχω παέι 5 φορές Κίεβο αυτό και μόνο του σημαίνει κάτι!! Λέτε να χαλάω 800-1000 ευρώ σε ενά ταξίδι για να γράψω εδω 5 posts?Δίνει ψωμί απλά το μέρος. Ο clock λέει δεν πέρασε καλά θα ξαναπάρει αεροπλάνο να παέι εκει?Για πιο λόγο?Αν και εγω του προτείνω πριν αποσυρθει απο Ουκρανικο έδαφοα να δώσει 2 ταξιδάκια στο Κίεβο.

Τώρα ότι ορισμένοι παρουσιάζουν κάποια πράγματα διαφορετικά (π.χ. την έπιασα γκομενα ενα μοντελο 1.81 σε μιαμιση μέρα 25 χρονων - σε 2 συναντήσεις δλαδή max) οκ ειναι διαστρέβλωση αλλά ακόμα και αυτοί για να πηγαίνουν σημαίνει οτι περνάνε καλα στον τομέα τους!! Επι χρήμασι να το κάνω λιανά χωρίς να είναι κατακριτέο.



 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Κυρίως πάμε Κίεβο για το αδύναμο νόμισμα,την εγγυτητα,τις συχνές πτήσεις,την έλλειψη βιζας,τα πολλά διαθέσιμα διαμερίσματα στο κέντρο και τον τεράστιο αριθμό απο διαθέσιμες και τρομερά εύκολες γκομενες.Υπάρχει ασυλληπτη φτώχεια,οι γκομενες είναι απελπισμενες και ψάχνουν να πιαστουν όπου μπορούν.
Κάθε νύχτα βγάζεις και αλλη γκομενα η μάλλον ντουέτα αν σπρώχνεις.
Είναι τόσες πολλές,είναι αστείο,γελοιωδως εύκολο ανύπαρκτος ανταγωνισμός.
Αν δε σπρώχνεις πρέπει να χτυπηθεις στον ανταγωνισμό,να κανεις ελιγμους κτλ.Αλλο να σκάσεις με πολυβόλο και πυραυλους και άλλο με πιστολάκι.Με το πιστολάκι θες  skills  για να έχεις αποτέλεσμα,δεν μπορείς να χτυπάς στο ψαχνό.
Πρακτικά με αφήνουν,μπαίνω Carribean,στήνω το πολυβόλο και γαζωνω.Σε δυο ώρες βγαίνω έξω με το θήραμα,δε με εμποδίζει κανείς.
Είναι οι ίδιες γκομενες που κυνηγάει ο άλλος με το πιστολάκι αλλά δεν έχει κανένα περιθώριο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom