Νέα

Τι γαμησι γουσταρουν οι γκομενες?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα oxi_agapes_mono_sex
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 88K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι γαμησι γουσταρουν οι γκομενες?

  • Αργο και αισθησιακο

    Ψήφοι: 94 18,5%
  • Γρηγορο και δυνατο

    Ψήφοι: 246 48,3%
  • Δε γουσταρουν το γαμησι, μονο τα φραγκα

    Ψήφοι: 111 21,8%
  • Δε με νοιαζει, ειμαι πουστης

    Ψήφοι: 17 3,3%
  • Δεν ξερω, ειμαι παρθενος

    Ψήφοι: 41 8,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    509

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.739
Κριτικές
183
Like
3.098
Πόντοι
8.535
Καλά ήταν τα βυζιά της.Όχι τεράστια αλλά καλά 2-3 νούμερο.2 φορές παντρεμένη και χωρισμένη χωρίς παιδιά.Ωραία κοπέλα αλλά σίγουρα κάτι δεν πάει καλά με την ψυχοσύνθεση της.Δεν μπορεί και οι 2 να ήταν προβληματικοί...
α ειχε  στορυ η κυρια...ναι μπορει να επαιζε προβληματακι,αλλα στο κρεβατι ειναι σημαντικο να σου βγαζει η γκομενα γουστα. :coolcondom:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.942
Πόντοι
2.696
α ειχε  στορυ η κυρια...ναι μπορει να επαιζε προβληματακι,αλλα στο κρεβατι ειναι σημαντικο να σου βγαζει η γκομενα γουστα. :coolcondom:

Δεν αντιλέγω.Αλλά το να έχεις μια κοπέλα που μπορεί να έχει προβλήματα όλη την ημέρα κάπου θα σε τουρμπίσει.Άσε,θέλω ησυχία όχι προβλήματα.Αρκετά αντιμετωπίζω κάθε μέρα στη δουλειά..Το θέμα είναι να υπάρχει μια ισορροπία στη ζωή σου.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.739
Κριτικές
183
Like
3.098
Πόντοι
8.535
Δεν αντιλέγω.Αλλά το να έχεις μια κοπέλα που μπορεί να έχει προβλήματα όλη την ημέρα κάπου θα σε τουρμπίσει.Άσε,θέλω ησυχία όχι προβλήματα.Αρκετά αντιμετωπίζω κάθε μέρα στη δουλειά..Το θέμα είναι να υπάρχει μια ισορροπία στη ζωή σου.
οκ.  ;)
 

Επισκέπτης
όσο και αν δεν θέλουμε να το παραδεχτούμε, είναι δίκες μας μόνο για όσο καιρό εξασκούμε και λίγη βία επάνω τους την ώρα της σεξουαλικής πράξης. Σε συνδυασμό με τρυφερότητα κλπ κλπ μην τα ξαναλέμε. Όταν αρχίσουν οι αγκαλίτσες, τα φιλάκια και το τυπικό σεξ, τότε ξεκινά η αντίστροφη μέτρηση "τον αγαπάω μωρέ αλλά..."
 

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
Εναλαγη βιας και τρυφεροτητας ειναι οτι πρεπει με καποιες σεξυ φαντασιοσεις σε πραξει
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.644
Like
14.671
Πόντοι
3.656
Ωσες γκομενες και να περασαν απο τα χερια μου καμια δεν με ειπε θελω χαλαρο και τρυφερο σεξ θελω να με κανεις ερωτα και διφορες τετοιες μαλακιες ολες ηθελαν πολυ γρηγορα και πολυ δυνατα σε καθε πιθανη σταση μεχρι να σε πονεσουν ταρχηδια και η κοιλια απο το σφυροκοπημα και σχεδον ολες δεχοταν με ευχαριστηση τραβηγμα απο τα μαλια και σφαλιαρες στην κωλαρα στα τεσσερα και αλλες το ζητουσαν κιολας ειδικα με μια δεν την παλευα αλλο πρηστηκε το χερι μου που λεει ο λογος απο της σφαλιαρες και πηρα τη σαγιοναρα απο το πατωμα και αρχισα να την βαραω μαυτην.Εδω αυτη που γαμαω τωρα με ελεγε πως ο πρωην της ηταν τοσο ψοφιος στο γαμησι και τον παρακαλουσε κιολας να της τραβαει τα μαλια και να της ριχνει καμια σφαλιαρα και αυτος δεν το εκανε ποτε.Τι αντρες υπαρχουν ρε πουστη μου και χαλανε την πιατσα :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S



τυπε αμα το ξαναπετυχεις το μουνετο παρε κανενα ποδοσφαιρικο παπουτσι να της τραβηξεις και τιποτα κλωτσιδια    :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • f5dd2e743053ff225e4953a0ea1d2fe5--barcelona-nike-nike-soccer-shoes.jpg
    f5dd2e743053ff225e4953a0ea1d2fe5--barcelona-nike-nike-soccer-shoes.jpg
    13 KB · Εμφανίσεις: 20

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Ή Έλλεϊνίδα έπειδη στό μέσα της έχει έμφυτη τήν σκλαβιά καί τήν δουλεία θέλει τό άγριο καί έξευτελιστικό σέξ.

Γουστάρει άλμπάνια, πάκια, άφγάνια, hot-spots, κλπ

Όσες δέν γουστάρουν τούς άνωτέρω μικρο-οργανισμούς είναι λεσβίες.

Κοιτάξτε γύρω σας καί θά καταλάβετε.
 

ppgp

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2018
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Τι στασεις κανουν πιο ευκολα τισ γυναικες να χυνουν αν εχεις πουτσο που εχει κλιση προς τα πανω,ειναι δηλ σαν γαντζος;
 

Επισκέπτης
Τι στασεις κανουν πιο ευκολα τισ γυναικες να χυνουν αν εχεις πουτσο που εχει κλιση προς τα πανω,ειναι δηλ σαν γαντζος;
τυπε είναι ανάλογα αν το μουνι τους είναι προς τα πάνω ή προς τα κάτω κι αυτό
 

Vasilis21

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
κωλοσκαμπυλια σιγουρα....μακαρι να ηθελαν και ολες πνιξιμο αλλα που..
 

Petalo

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
13
Like
237
Πόντοι
20
Πισωκολητό γουστάρουν κάργα!
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.230
Κριτικές
49
Like
22.153
Πόντοι
24.596
Ή Έλλεϊνίδα έπειδη στό μέσα της έχει έμφυτη τήν σκλαβιά καί τήν δουλεία θέλει τό άγριο καί έξευτελιστικό σέξ.

Γουστάρει άλμπάνια, πάκια, άφγάνια, hot-spots, κλπ

Όσες δέν γουστάρουν τούς άνωτέρω μικρο-οργανισμούς είναι λεσβίες.

Κοιτάξτε γύρω σας καί θά καταλάβετε.
:2funny: :2funny: :2funny:
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.612
Πόντοι
2.660
Διαβάζω τις απαντήσεις και μερικοί εδώ μέσα αδικείστε .... 
Θα μπορούσατε να κάνατε μεγάλη καριέρα ψυχολόγου  :tn04:
 

Σνουκερ

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.728
Like
4
Πόντοι
16
Θα μαθετε την σωστη απαντηση μονο στο Power of Love! Πολυ συντομα κοντα σας!!!
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
830
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
86
Μιά φοράα γαμήθηκα με μια μετρίως μακρόχρονη σχέση μου σε απόλυτο σκοτάδι και με αυτο - απαγόρευση να μιλάμε !! Ήταν μαγικά ! Καραγούσταρε και έχυνε ποτάμια !! Βέβαια θα πρέπει να γνωρίζεται το ζευγάρι πάρα πολύ καλά !
 

putaniaris89

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2017
Μηνύματα
685
Like
42
Πόντοι
6
Μιά φοράα γαμήθηκα με μια μετρίως μακρόχρονη σχέση μου σε απόλυτο σκοτάδι και με αυτο - απαγόρευση να μιλάμε !! Ήταν μαγικά ! Καραγούσταρε και έχυνε ποτάμια !! Βέβαια θα πρέπει να γνωρίζεται το ζευγάρι πάρα πολύ καλά !

εννοεισ σου πηδηξε την γκομενα αλλος?
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.023
Like
1.133
Πόντοι
216
Με το κολαράκι τους τι γίνεται? Ζητανε να τους το γαμιζουν?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom