Νέα

Τι γαμησι γουσταρουν οι γκομενες?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα oxi_agapes_mono_sex
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 88K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι γαμησι γουσταρουν οι γκομενες?

  • Αργο και αισθησιακο

    Ψήφοι: 94 18,5%
  • Γρηγορο και δυνατο

    Ψήφοι: 246 48,3%
  • Δε γουσταρουν το γαμησι, μονο τα φραγκα

    Ψήφοι: 111 21,8%
  • Δε με νοιαζει, ειμαι πουστης

    Ψήφοι: 17 3,3%
  • Δεν ξερω, ειμαι παρθενος

    Ψήφοι: 41 8,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    509

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Μαλακιζομαι σε ενα φορουμ, δεν κανω ψωνιστηρι, chill

ψηστήρι

Άσε Μαρκέλλα που δεν κάνει ψωνιστήρι. Δεν σε βλέπουμε νομίζεις που προσπαθείς να σαγηνεύσεις τον κρις ώστε να τον κάνεις υποχείριό σου και να τον βάλεις μέσα στα μοχθηρά σχέδια σου με σκοπό το χρήμα. :grin:

με σκοπό το σπ....
 
Εγγρ.
9 Απρ 2013
Μηνύματα
100
Κριτικές
21
Like
28
Πόντοι
11
χρήμα χρήμα χρήμα.Μόνο που το λέω ηδονίζομαι. Τι να μου πουν οι πουτσες..

Νομίζω, σας αγαπώ..(πάντως τα παραλέτε..κάτι πρέπει να σας λένε και αυτές οι δόλιες, οι ψωλές ειδικά αν είναι χοντρές και μεγάλες)

Υγιαίνετε, φίλτατη(?)
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Παιδιά να κάνω μια ερώτηση...;

...τι γαμήσι γουστάρουν οι γκόμενες;
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Καμια γυναικα δεν πέφτει με "ατακες και κόλπα" εκτός αν ειναι θεόχαζη ή 15 χρονων. Το λογικό και αυτονόητο περιμενει μια γυναικα. Νορμαλ συζήση. Να σε γνωρισει λίγο,να δει τι τυπος εισαι, να αναπτυχθει μια οικειότητα. Οσο κλισέ και χιλιοειπωμενο κι αν ακουγεται οι γυναικες ειναι όντως εκγεφαλικοι τυποι. Μη μπερδεψεις το εγκεφαλικοι με το συναισθηματικοι!

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
14
Like
3.735
Πόντοι
2.777
Μαγκες ειχα μια συζητηση σημερα με ενα φιλαρακι μου γι'αυτο και ανοιγω αυτην την ψηφοφορια να δω τις γνωμες σας. Η γυναικες γουσταρουν το αγριο γαμησι η οχι? Εννοω γρηγορες κινησεις, δυνατα σφηροκοπηματα, σφαλιαρες και τα σχετικα. Η μηπως προτιμουν το πιο αισθησιακο, με πολλα χαδια και φιλια και χαλαρες κινησεις?

15 ετών παιδαρέλι;
 

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
Ωσες γκομενες και να περασαν απο τα χερια μου καμια δεν με ειπε θελω χαλαρο και τρυφερο σεξ θελω να με κανεις ερωτα και διφορες τετοιες μαλακιες ολες ηθελαν πολυ γρηγορα και πολυ δυνατα σε καθε πιθανη σταση μεχρι να σε πονεσουν ταρχηδια και η κοιλια απο το σφυροκοπημα και σχεδον ολες δεχοταν με ευχαριστηση τραβηγμα απο τα μαλια και σφαλιαρες στην κωλαρα στα τεσσερα και αλλες το ζητουσαν κιολας ειδικα με μια δεν την παλευα αλλο πρηστηκε το χερι μου που λεει ο λογος απο της σφαλιαρες και πηρα τη σαγιοναρα απο το πατωμα και αρχισα να την βαραω μαυτην.Εδω αυτη που γαμαω τωρα με ελεγε πως ο πρωην της ηταν τοσο ψοφιος στο γαμησι και τον παρακαλουσε κιολας να της τραβαει τα μαλια και να της ριχνει καμια σφαλιαρα και αυτος δεν το εκανε ποτε.Τι αντρες υπαρχουν ρε πουστη μου και χαλανε την πιατσα :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S
 

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
Κωλογλυφαδα για μενα δεχονται ολες και οι περισσοτερες καυλωνουν και πολυ και ειδικα αν ταυτοχρωνα τους χαιδευεις και την κλειτοριδα η γενικα παιζεις με την μουναρα τους.Κωλογαμησι αλλοι συναγωνιστες λενε πως δεχονται ολες εμενα σχεδον ολες με εβγαλαν την ψυχη να τους γαμησω τον κωλο εκτος απο κανα δυο που μονο που δεν αρπαξαν τον πουτσο μου να τον βαλουν μονες τους στην κωλαρα τους.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.662
Πόντοι
2.606
Ωσες γκομενες και να περασαν απο τα χερια μου καμια δεν με ειπε θελω χαλαρο και τρυφερο σεξ θελω να με κανεις ερωτα και διφορες τετοιες μαλακιες ολες ηθελαν πολυ γρηγορα και πολυ δυνατα σε καθε πιθανη σταση μεχρι να σε πονεσουν ταρχηδια και η κοιλια απο το σφυροκοπημα και σχεδον ολες δεχοταν με ευχαριστηση τραβηγμα απο τα μαλια και σφαλιαρες στην κωλαρα στα τεσσερα και αλλες το ζητουσαν κιολας ειδικα με μια δεν την παλευα αλλο πρηστηκε το χερι μου που λεει ο λογος απο της σφαλιαρες και πηρα τη σαγιοναρα απο το πατωμα και αρχισα να την βαραω μαυτην.Εδω αυτη που γαμαω τωρα με ελεγε πως ο πρωην της ηταν τοσο ψοφιος στο γαμησι και τον παρακαλουσε κιολας να της τραβαει τα μαλια και να της ριχνει καμια σφαλιαρα και αυτος δεν το εκανε ποτε.Τι αντρες υπαρχουν ρε πουστη μου και χαλανε την πιατσα :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.683
Κριτικές
25
Like
9.981
Πόντοι
4.746
Ωσες γκομενες και να περασαν απο τα χερια μου καμια δεν με ειπε θελω χαλαρο και τρυφερο σεξ θελω να με κανεις ερωτα και διφορες τετοιες μαλακιες ολες ηθελαν πολυ γρηγορα και πολυ δυνατα σε καθε πιθανη σταση μεχρι να σε πονεσουν ταρχηδια και η κοιλια απο το σφυροκοπημα και σχεδον ολες δεχοταν με ευχαριστηση τραβηγμα απο τα μαλια και σφαλιαρες στην κωλαρα στα τεσσερα και αλλες το ζητουσαν κιολας ειδικα με μια δεν την παλευα αλλο πρηστηκε το χερι μου που λεει ο λογος απο της σφαλιαρες και πηρα τη σαγιοναρα απο το πατωμα και αρχισα να την βαραω μαυτην.Εδω αυτη που γαμαω τωρα με ελεγε πως ο πρωην της ηταν τοσο ψοφιος στο γαμησι και τον παρακαλουσε κιολας να της τραβαει τα μαλια και να της ριχνει καμια σφαλιαρα και αυτος δεν το εκανε ποτε.Τι αντρες υπαρχουν ρε πουστη μου και χαλανε την πιατσα :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S
Φιλε ειναι λογικο οτι τι γαμησι ειναι πολεμος αφου βγαινουν εκεινη την ωρα ολα τα ζωώδη ενστικτα εχει αποτυπωθει στο dna του ανθρωπου η βια απο την πρωτογονικη περιοδο τοτε που δεν την επεφτες στην γκομενα με ζαλιαρισματα και τα τοιαυτα αλλα αν την γουσταρες την βιασες μπαμ και εξω χωρις περιστροφες του τυπου α δεν ειναι σωστο και δεν πρεπει  Ετσι βγαινουν αυθορμητα και σε μια εποχη απελευθερομενη φυσικο ειναι και να το ζητανε
 

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
Τι να κανω ρε αλανια αφου δεν ενοιωθα το χερι μου απο της σφαλιαρες στην κωλαρα της η σαγιοναρα ηταν η μονο διεξοδος  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.955
Πόντοι
2.696

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.955
Πόντοι
2.696
Πριν 6-7 χρόνια είχα γνωρίσει μια γκόμενα στα 35-36 που γούσταρε πολύ άγριο γαμήσι.Εντελώς τσοντέ.Αλλά επειδή στην πολυκατοικία που μένω υπάρχουν οικογένειες και οι φωνές ακούγονταν έβαζα το στερεοφωνικό να παίζει ότι μπορεί να φανταστεί κανείς.Από LedZeppelin μέχρι Slayer,Kreator,SOD.Ένα βράδυ που την είχα στα 4 από το χτύπημα σπάει η πατούρα της τραβέρσας του κρεβατιού,τα σανίδια βροντάνε στο πάτωμα μαζί με το στρώμα!Κατά τις 10 το βράδυ.Ανέβηκε επάνω ο τύπος από κάτω να δει τι έγινε!!!!Παπάρια.Ούτε κουδούνι άκουσα ούτε τίποτα.Την επόμενη ημέρα με βλέπει στο δρόμο και με πονηρό χαμόγελο μου λέει 'αγριόγατα ε;" χαχαχαχα.Είχαν τρομάξει από τον κρότο.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.742
Κριτικές
183
Like
3.104
Πόντοι
8.535
Πριν 6-7 χρόνια είχα γνωρίσει μια γκόμενα στα 35-36 που γούσταρε πολύ άγριο γαμήσι.Εντελώς τσοντέ.Αλλά επειδή στην πολυκατοικία που μένω υπάρχουν οικογένειες και οι φωνές ακούγονταν έβαζα το στερεοφωνικό να παίζει ότι μπορεί να φανταστεί κανείς.Από LedZeppelin μέχρι Slayer,Kreator,SOD.Ένα βράδυ που την είχα στα 4 από το χτύπημα σπάει η πατούρα της τραβέρσας του κρεβατιού,τα σανίδια βροντάνε στο πάτωμα μαζί με το στρώμα!Κατά τις 10 το βράδυ.Ανέβηκε επάνω ο τύπος από κάτω να δει τι έγινε!!!!Παπάρια.Ούτε κουδούνι άκουσα ούτε τίποτα.Την επόμενη ημέρα με βλέπει στο δρόμο και με πονηρό χαμόγελο μου λέει 'αγριόγατα ε;" χαχαχαχα.Είχαν τρομάξει από τον κρότο.
επρεπε να την παντρευτεις την τυπισα...ειδικα αν ειχε κ μεγαλα βυζια. :grin:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.955
Πόντοι
2.696
επρεπε να την παντρευτεις την τυπισα...ειδικα αν ειχε κ μεγαλα βυζια. :grin:

Καλά ήταν τα βυζιά της.Όχι τεράστια αλλά καλά 2-3 νούμερο.2 φορές παντρεμένη και χωρισμένη χωρίς παιδιά.Ωραία κοπέλα αλλά σίγουρα κάτι δεν πάει καλά με την ψυχοσύνθεση της.Δεν μπορεί και οι 2 να ήταν προβληματικοί...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom