Νέα

Τί φοβάστε στα μπουρδέλα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 172
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
ΦΟΛΙΑΣΜΑ = ΚΑΤΑΣΤΟΡΦΗ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟΥ, ΧΑΛΑΣΜΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ, ΜΙΑ ΜΠΟΥΤΣΑΡΚΑ ΧΑΜΕΝΗ κτλ κτλ
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Μην μου σπασει  καμια καποτα και γινω  Στρατηγος
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
Μην μου σπάσουν το αμάξι στα κωλομέρι που πάω και το παρκάρω χαχα !

Θεωρώ πως είναι το χειρότερο να σου κλέψουν ή να σου σπάσουν το αυτοκίνητο σε αυτά τα μέρη από το να σε κλέψουν προσωπικά, φόλα σε μπουρδέλο, σπάσιμο καπότας,πρεζάκια, σκοτάδι κτλ. από όσα έχουν αναφερθεί.
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.988
Κριτικές
33
Like
7.030
Πόντοι
3.496
3 πραγματα... !!!  :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης.png
    αρχείο λήψης.png
    5,6 KB · Εμφανίσεις: 42
  • 4.12.15. - 1.gif
    4.12.15. - 1.gif
    1,2 MB · Εμφανίσεις: 82
  • tumblr_inline_omn8g0yfqI1uwcb00_400.gif
    tumblr_inline_omn8g0yfqI1uwcb00_400.gif
    1,9 MB · Εμφανίσεις: 63

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.158
Κριτικές
2
Like
1.745
Πόντοι
216
Τι φοβάμαι...
Ανάλογα την περιοχή.
Στο Μετάξι, φοβάμαι μη χολεριάσω σε μερικά δωμάτια, ή μη βγεί καμια κατσαρίδα σε μέγεθος μολοσσού, και μου ζητήσει και τσιγάρο.
Στη φυλής, μη μου βγεί σανίδα με τρύπα η μικρή, και κλαίω το εικοσάρικο.
Σε Λιοσίων, Αχαρνών και πέριξ, συνδυασμός των παραπάνω
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Μην μου την στίσουν οι γυφτοι και με κλεψουν
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Την όχι καλή συνεύρεση
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Μηπως δεν ικανοποιήσω την εκδιδόμενη.  :2funny:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Τι φοβάμαι...
Ανάλογα την περιοχή.
Στο Μετάξι, φοβάμαι μη χολεριάσω σε μερικά δωμάτια, ή μη βγεί καμια κατσαρίδα σε μέγεθος μολοσσού, και μου ζητήσει και τσιγάρο.
Στη φυλής, μη μου βγεί σανίδα με τρύπα η μικρή, και κλαίω το εικοσάρικο.
Σε Λιοσίων, Αχαρνών και πέριξ, συνδυασμός των παραπάνω
Πολλοί είναι οι φόβοι τύποι μου , ο χρόνος , η συμπεριφορά , το αν είναι καθαρή μια κοπέλα , αλλά τα χειρότερα είναι η εισβολή αστυνομίας παλιά μου έχει τύχη στο Μεταξουργείο την ώρα του σεξ να μπει στο δωμάτιο ασφάλισης !!! Ξενεροσα !!! Αλλά το χειρότερο όλων είναι να μπει μέσα πουτανο καψούρης με όπλο και να φάει εμένα και την κορασίδα !!! Σπάνιο το ξέρω αλλά έχει τύχη αυτό σε άλλη χώρα πολλά χρόνια πριν !!!
 

Jasonic4

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2018
Μηνύματα
103
Like
75
Πόντοι
1
Τα παράσημα ξεκάθαρα..Ολα τα άλλα είναι πταίσματα..
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.158
Κριτικές
2
Like
1.745
Πόντοι
216
Πολλοί είναι οι φόβοι τύποι μου , ο χρόνος , η συμπεριφορά , το αν είναι καθαρή μια κοπέλα , αλλά τα χειρότερα είναι η εισβολή αστυνομίας παλιά μου έχει τύχη στο Μεταξουργείο την ώρα του σεξ να μπει στο δωμάτιο ασφάλισης !!! Ξενεροσα !!! Αλλά το χειρότερο όλων είναι να μπει μέσα πουτανο καψούρης με όπλο και να φάει εμένα και την κορασίδα !!! Σπάνιο το ξέρω αλλά έχει τύχη αυτό σε άλλη χώρα πολλά χρόνια πριν !!!

Ο χρόνος, στη δική μου αντίληψη, είναι "ότι πληρώνεις, παίρνεις"... Μεταξουργείο, όποτε πηγαίνω, πάω γνωρίζοντας οτι κάνω καταδρομική. Γρήγορα, αγχωτικά, διαδικαστικά. Με ένα δεκάρικο, δεν περιμένω και περισσότερα.
Η καθαριότητα της κοπέλας, ναι, είναι θέμα, και μάλιστα σοβαρό, ειδικά στις χαμηλές τιμές.
Ασφαλίτης σε μπουρδέλο... νομίζω μου έχει τύχει, σε τσάρκα, αλλά το έβγαλα στην πλάκα. Βασικά, το ζητούμενο είναι να μη σε πιάσει να είσαι με καμιά πολύ μικρή, που είναι, η μοιάζει, ανήλικη, εκεί τον ήπιες.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Ο χρόνος, στη δική μου αντίληψη, είναι "ότι πληρώνεις, παίρνεις"... Μεταξουργείο, όποτε πηγαίνω, πάω γνωρίζοντας οτι κάνω καταδρομική. Γρήγορα, αγχωτικά, διαδικαστικά. Με ένα δεκάρικο, δεν περιμένω και περισσότερα.
Η καθαριότητα της κοπέλας, ναι, είναι θέμα, και μάλιστα σοβαρό, ειδικά στις χαμηλές τιμές.
Ασφαλίτης σε μπουρδέλο... νομίζω μου έχει τύχει, σε τσάρκα, αλλά το έβγαλα στην πλάκα. Βασικά, το ζητούμενο είναι να μη σε πιάσει να είσαι με καμιά πολύ μικρή, που είναι, η μοιάζει, ανήλικη, εκεί τον ήπιες.
Είμαι πολύ εγωιστής και πιστεύω πάντα πως μια κοπέλα που την έχω πάρει παρά πολλές φορές όταν λέω πολλές ενοω για 4 χρόνια 2 φορές την βδομάδα , εκεί με το 20αρικο πιστεύω πως και 1 τέταρτο να πέραση και 20 λεπτά δεν θα ενόχληση κανείς !! Και έτσι γίνεται με τα στανταρακια μου !!!(παλυ καλά)....Ευτηχος ήταν ενήλικη !!! Τότε με τον ασφαλίτη αλλά και να μην ήταν πως θα το γνώριζα ταυτότητα μας δείχνουν; Το τελευταίο τύπε μου δεν το σχολίασες ! Χαχαχ το ξέρω ίσως παράλογο αλλά έχει τύχη κάπου στην Ιταλία αν θυμαμε καλά !!!
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.158
Κριτικές
2
Like
1.745
Πόντοι
216
Είμαι πολύ εγωιστής και πιστεύω πάντα πως μια κοπέλα που την έχω πάρει παρά πολλές φορές όταν λέω πολλές ενοω για 4 χρόνια 2 φορές την βδομάδα , εκεί με το 20αρικο πιστεύω πως και 1 τέταρτο να πέραση και 20 λεπτά δεν θα ενόχληση κανείς !! Και έτσι γίνεται με τα στανταρακια μου !!!(παλυ καλά)....Ευτηχος ήταν ενήλικη !!! Τότε με τον ασφαλίτη αλλά και να μην ήταν πως θα το γνώριζα ταυτότητα μας δείχνουν; Το τελευταίο τύπε μου δεν το σχολίασες ! Χαχαχ το ξέρω ίσως παράλογο αλλά έχει τύχη κάπου στην Ιταλία αν θυμαμε καλά !!!

Δεν το σχολίασα, γιατί ο τρόπος λειτουργίας του Ελληνικού μπουρδέλου διαφέρει ριζικά απο τον Ιταλικό. Συν το γεγονός οτι οι κοπέλες παίζουν σε πάνω απο ένα σπίτι, οπότε οι αγαπούληδες με σιδερικό είναι μάλλον απίθανη περίπτωση, για να μην πω πρακτικά αδύνατη.
Βασικά, στανταράκια δεν έχω, αλλά, οκ, αν τύχει να πάρω την ίδια για αρκετές φορές σε σύντομο διάστημα, παίζει να κάτσει και χημεία, και να δέσει λίγο παραπάνω το γλυκό. Ή, απλά να με θυμηθεί, να καταλάβει οτι πάω να γίνω τακτικός πελάτης, και να φροντίσει να με κρατήσει, για το σίγουρο μεροκάματο.
Τώρα, όσο για το θέμα ανήλικο... κάποτε, γύρω στο 1992, στην Πιπίνου, περίπου 5 μέτρα κάτω απο την Αριστοτέλους, είχε ανοίξει ένα ημιυπόγειο μπουρδέλο. Σε τσάρκα με όλο το μπακουριστάν μαζί μου, περάσαμε και απο εκεί, και δούλευε μια γριά τσατσά και ένα κοριτσάκι, κυριολεκτικά κοριτσάκι, που με το ζόρι το έκανες 16 χρονών. Άβυζο, άκωλο, φοβισμένο σαν αγρίμι. Ταυτότητα δεν είδα, αλλά, ακόμα και ενήλικη να ήταν, αν πέρναγα, και μπουκάρανε μπάτσοι, θα με μαζεύανε για παιδεραστία, ακόμα και αν η μικρή ήταν ενήλικη, λόγω παιδικής εμφάνισης
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.834
Κριτικές
8
Like
1.374
Πόντοι
216
Πολλοί είναι οι φόβοι τύποι μου , ο χρόνος , η συμπεριφορά , το αν είναι καθαρή μια κοπέλα , αλλά τα χειρότερα είναι η εισβολή αστυνομίας παλιά μου έχει τύχη στο Μεταξουργείο την ώρα του σεξ να μπει στο δωμάτιο ασφάλισης !!! Ξενεροσα !!! Αλλά το χειρότερο όλων είναι να μπει μέσα πουτανο καψούρης με όπλο και να φάει εμένα και την κορασίδα !!! Σπάνιο το ξέρω αλλά έχει τύχη αυτό σε άλλη χώρα πολλά χρόνια πριν !!!

Αυτο θα ηθελα να το παθει ο pervert,να μπει η ασφαλεια εκει που τον στραποναρει η πουτανα. :grin:

 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
:spam: Mην πέσει ο ουρανός και μας πλακώσει  :think:
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.158
Κριτικές
2
Like
1.745
Πόντοι
216

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.834
Κριτικές
8
Like
1.374
Πόντοι
216
:spam: Mην πέσει ο ουρανός και μας πλακώσει  :think:

Αν γινει σεισμος στο μεταξι και σου ερθει η σκεπη απο το μπουρδελο στο κεφαλι και εγκλωβιστεις εκει και ερθουν τα καναλια και σε τραβανε με καμερα οταν σε απεγκλωβιζουν τα σωστικα συνεργεια μαζι με την πουτανα. Τοτε ολοι θα ξερουν οτι ποτε δεν σταματησες να πηγαινεις με πουτανες μετα το λυκειο οπως ελεγες χαχα
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Αν γινει σεισμος στο μεταξι και σου ερθει η σκεπη απο το μπουρδελο στο κεφαλι και εγκλωβιστεις εκει και ερθουν τα καναλια και σε τραβανε με καμερα οταν σε απεγκλωβιζουν τα σωστικα συνεργεια μαζι με την πουτανα. Τοτε ολοι θα ξερουν οτι ποτε δεν σταματησες να πηγαινεις με πουτανες μετα το λυκειο οπως ελεγες χαχα
Ούτε στον εχθρό μου !!!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.613
Κριτικές
36
Like
35.102
Πόντοι
18.565
Ενα φιλαρακι ελεγε καποτε: Ολες οι γυναικες ειναι πουτανες, εκτος απο τη μανα μου την γυναικα μου και την αδερφη μου. Αλλα δεν παω στο μπουρδελο γιατι φοβαμαι μην τις βρω μεσα. :grin:
Το θεμα του σεισμου το εχω σκεφτει και εγω, επισης μη με δει κανενας ανυπαντρος γνωστος.


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom