Νέα

Τί φοβάστε στα μπουρδέλα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 172
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Σε μπουρδελο,συνέχεια πριν φτασω και πριν χτυπησω το κουδουνι,εχω εντονο χτυποκαρδι,παρολο που εχω παει αρκετές φορές. Ενα άγχος, ποια θα ειναι η κοπέλα, αν θα με κάνει να νιω ανετα,η σκεψη οτι σε πέντε λεπτά απο τώρα θα κανω σεξ με καποια που είδα μισο λεπτό. Στο σαλονι ομως χαλαρωνω και στο δωμάτιο όλα φτιάχνουν. Σας έχει συμβεί όταν εισασταν μικροτεροι πχ 18-22?
 

Λάχης

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
Aρχικά ντρεπόμουνα που γδυνομουν μπροστά σε άγνωστη που ειδα για λιγα λεπτά. Πλέον δεν έχω τέτοια θέματα.
 

gravatakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
1.254
Like
810
Πόντοι
96
μη γινει διακοπη ρευματος και τον χωσω στην τσατσα
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.152
Κριτικές
496
Like
62.047
Πόντοι
39.662
μη γινει διακοπη ρευματος και τον χωσω στην τσατσα

τυπε το χεροτερο θα ειναι να γινει  σεισμος και να πεσει ο οικος να σε πλακωσει και να σε βρουνε αναμεσα στα ποδια της τανας...που νασαι και παντρεμενος..
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.753
Κριτικές
6
Like
3.414
Πόντοι
736
τυπε το χεροτερο θα ειναι να γινει  σεισμος και να πεσει ο οικος να σε πλακωσει και να σε βρουνε αναμεσα στα ποδια της τανας...που νασαι και παντρεμενος..
Εννοείς να σε βρούνε ζωντανό ; εκει ναι μπορεί να έχεις πρόβλημα , απο την άλλη αμα σε βρουν νεκρό δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα .. :P
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.203
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Εγω φοβάμε μη γινει ληστεια ενω ειμαι μέσα κ γαμάω κ με πάρει καμιά αδέσποτη σφαίρα..
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
Συμφωνώ λίγο πολύ με τα περισσότερα που αναγράφονται αλλά πραγματικά ο Νο1 φόβος που πρέπει να αισθάνεται ο κάθε μπουρδελιάρης είναι να ΜΗΝ κάνει κάνα ντου ο Φερεντίνος με καμιά κάμερα ανά χείρας και μετά...
 

Γαμιαδών33

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
549
Like
20
Πόντοι
6
...να μην σου λάχει και έχει μόλις κλείσει το κινητό της και είναι στραβωμένη με τον αγαπητικό...στράφι τα γιούρα απ'τ'αποδυτήρια..
:orchestra:
 

Semis35

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2017
Μηνύματα
130
Κριτικές
1
Like
151
Πόντοι
1
Νο1 φοβος να μην ψωνισεις τιποτα απο τις λεγαμενες
 

♖REDROOK♖

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2018
Μηνύματα
61
Κριτικές
1
Like
127
Πόντοι
0
Τη πρώτη φορα που είπα να πάω σε μπου είχα τόσο άγχος που έκοβα βόλτες γύρω-γύρω από το τετράγωνο μέχρι να βρω το θάρρος να μπω!
Αυτό έγινε 2-3 φορές μέχρι να πάρω απόφαση να ανεβώ τα σκαλιά και να εισέλθω στο μαγαζί...
Τώρα πλέον περισσότερο φοβάμαι μην είναι η γκόμενα ξενέρα και πάνε πεταμένα τα λεφτά  :thubsdown:
 

anthimos93

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2015
Μηνύματα
156
Κριτικές
2
Like
118
Πόντοι
1
Σε μπουρδελο,συνέχεια πριν φτασω και πριν χτυπησω το κουδουνι,εχω εντονο χτυποκαρδι,παρολο που εχω παει αρκετές φορές. Ενα άγχος, ποια θα ειναι η κοπέλα, αν θα με κάνει να νιω ανετα,η σκεψη οτι σε πέντε λεπτά απο τώρα θα κανω σεξ με καποια που είδα μισο λεπτό. Στο σαλονι ομως χαλαρωνω και στο δωμάτιο όλα φτιάχνουν. Σας έχει συμβεί όταν εισασταν μικροτεροι πχ 18-22?

Και εγώ τα ίδιο ένιωθα πιτσιρικάς τώρα στα 25 μου που έχω φύγει από τα μπουρδελα και ψάχνομαι με call Girls πλέον το παθαίνω όταν είναι να συναντηθώ με κάποια που δεν την έχω ξανασυναντησει
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.726
Like
20.579
Πόντοι
5.006
το σκοταδι  :S :wanker:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.613
Κριτικές
36
Like
35.102
Πόντοι
18.565
Μου ελεγε καποιος φιλος παλια. Ολες οι γυναικες ειναι πουτανες. Εκτος απο τη μανα μου, την γυναικα μου, και την αδελφη μου. Αλλα δεν παω στο μπουρδελο, γιατι φοβαμαι μην τις δω μεσα. :grin:
 

Yannis_uno

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2018
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Κατά πρώτο λόγω τα ΣΜΝ, και αν η υπηρεσία δεν είναι καλή και κλαίω το εικοσάρικο. Το να πετύχω κάποιον γνωστό δεν με αγχώνει καθόλου. Ίσα ίσα θα ήθελα για το καλαμπούρι να μου συμβεί μια μέρα. Έχω έτοιμη την απάντηση στην ερώτηση "τι κάνεις εσύ εδώ πέρα;".. ότι και εσυ μεγάλε μου! :cheesy:
 

Naruto

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
746
Κριτικές
17
Like
1.298
Πόντοι
2.290
Αν και εχω καναδυο χρονια να παω,φοβομουν μην μου φανε τη μηχανη.Ποτε δεν καταφερα να συγκεντρωθω σε αυτο που εκανα εκεινη την ωρα.Ειχα παντα στο μυαλο μου μην βγω και δεν ειναι στη θεση της και αντε μετα να πω σε αστυνομικους και φιλους μου που μου την εφαγαν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom