Νέα

Τί φετίχ έχετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα HeIISex
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 159K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
να βλεπω αραχτος τηλεοραση και να μου τσιμπαει η γκομενα ταρχιδια μου με το στομα της και να τα πιπιλαει :2funny: :rockon:

καλος σας βρηκα στο σαιτ, καλα γαμησια και καλες τσαρκες
τί μου θυμιζεις εσυ ??????????  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
να βλεπω αραχτος τηλεοραση και να μου τσιμπαει η γκομενα ταρχιδια μου με το στομα της και να τα πιπιλαει :2funny: :rockon:

καλος σας βρηκα στο σαιτ, καλα γαμησια και καλες τσαρκες
Τρελό σκηνικό φιλαράκι  :rockon:
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
να βλεπω αραχτος τηλεοραση και να μου τσιμπαει η γκομενα ταρχιδια μου με το στομα της και να τα πιπιλαει :2funny: :rockon:

καλος σας βρηκα στο σαιτ, καλα γαμησια και καλες τσαρκες
Για μενα καλυτερα να εισαι μονος στο καναπε αραχτος με το δεξι χερι στο τηλεκοντρολ και το αριστερο να τα ξυνεις μονος σου. Η μεγαλυτερη απολαυση!!!!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Για μενα καλυτερα να εισαι μονος στο καναπε αραχτος με το δεξι χερι στο τηλεκοντρολ και το αριστερο να τα ξυνεις μονος σου. Η μεγαλυτερη απολαυση!!!!

O Al Bundy είσαι?
 

Επισκέπτης
το δικο μου ειναι , να βρισκομαι σε ιντερνετ καφε να καθεται διπλα μου ωραιο μουνακι και να κρυφοκοιταζει στο δικο μου  τις φωτογραφιες που στελνει ο plesuregiver :rockon:
 

Sexpeare in Luv

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
838
Like
2
Πόντοι
6
Αυτή είναι ερώτηση για site τύπου cosmopolitan...
Στις γυναίκες που απευθυνόμαστε εμείς σε ΑΥΤΟ το site , απλά ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥΣ! Οποια γουστάρουμε την "νοικιάζουμε" κάνουμε τα γούστα μας και μας λέει κι "ευχαριστώ"... ;)

Duracell U ROCK!!!! :rockon: :rockon: :rockon:

Προσωπικό φετίχ είναι ο συνδυασμός μαύρων μακριών μαλλιών σε συνδυασμό με πλούσιο (τι πρωτοτυπία Θεέ μου) μπούστο και σχετικά μεγάλο ύψος γιατί όπως και το αβατάρ μου είμαι αρκετά πιο πάνω από τον ελληνικό μέσο όρο. :smitten: :smitten: :smitten:
Να κάτι τέτοιο συνηθισμένο βρε παιδάκι μου,
cannespressconference00gx7.jpg



Σχετικά με το ντύσιμο μου αρέσει το βραδινό, classy, επίσημο αλλά με έντονες προκλητικές/bitchy πινελιές όπως αποκαλυπτικοί ώμοι ή/και γυμνή πλάτη.

Σχετικά με το sex θα έλεγα πως μου αρέσει λίγο σκληρό αν και είμαι παιδί με καλή καρδιά κατά βάθος... :knuppel: :knuppel: :knuppel:

Κατά τα άλλα όπως κι οι συνάδελφοι μου αρέσει to doggystyle για να μπορούμε κι οι δύο να βλέπουμε Champions league & X-Files (που λεέι και το τραγούδι των Bloodhound Gang)  :2funny: :2funny: :2funny: αλλά και οτιδήποτε έχει σχέση με φωτογραφίες του pleasuregiver (όνομα και πράμα) σε threads για μεγάλα στήθη :boobies: :boobies: :boobies:
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
To ρολόϊ... αποκαλύπτει την προσωπικότητα του άλλου.  ;)


Θάλεια δε συμφωνώ, για τις γυναίκες να το συζητήσουμε, αλλά ο άντρας στο παπούτσι φαίνεται!


Κι όμως η Θάλεια έχει δίκιο.

Τα πάντα πάνω μας σχετίζονται με την προσωπικότητά μας. Και το ρολόι και τα ρούχα, και τα παπούτσια και όλα.

Το ρολόι όμως στον άντρα, πολύ περισσότερο.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Τώρα γιατί και οι τρεις μας τα λέμε εδώ και όχι στο θρεντ του ρολογιού;;;    :idiot:  :uglystupid:

 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Και για να πω και κάτι σχετικό με το θρεντ, πρέπει να αποσαφηνιστεί ότι οτιδήποτε είναι αντικείμενο και συμμετέχει σε κάποιο βαθμό στο ερωτικό παιχνίδι, δεν πάει να πει ότι είναι φετιχιστικό αντικείμενο. Αυτή τη σύγχυση την έχει φέρει η πορνογραφία η οποία λανθασμένα ονομάζει φετιχιστικό ότι έχει να κάνει με αντικείμενα.

Τα περισσότερα αντικείμενα δεν έχουν καμία σχέση με το φετιχισμό. Τα μαστίγια για παράδειγμα, οι χειροπέδες και τα crops, παρόλο που σε όλα τα sex shop και στις πορνοταινίες τα βρίσκεις στη κατηγορία Fetish, ουδεμία σχέση με φετιχισμό έχουν. Είναι καθαρά σαδιστικά αντικείμενα.

Ομοίως, πολλά άλλα αντικείμενα που περιγράφονται στο φετιχισμό, ουδεμία σχέση με αυτόν έχουν.

Δύο βασικά πράγματα που πρέπει να γνωρίζουμε:
Πρώτον, ο φετιχισμός είναι καθαρά αντρική παραφιλία. Δεν υπάρχουν γυναίκες φετιχίστριες.
Δεύτερον, τα συχνότερα φετιχιστικά αντικείμενα είναι: τα παπούτσια (γόβες), τα κιλοτάκια (σπάνια και τα σουτιέν), και οι ζώνες (των γυναικών). Βεβαίως και διάφορα άλλα, αλλά τα τρία πιο συχνά είναι αυτά που ανέφερα.
 

Επισκέπτης
Κι όμως η Θάλεια έχει δίκιο.

Τα πάντα πάνω μας σχετίζονται με την προσωπικότητά μας. Και το ρολόι και τα ρούχα, και τα παπούτσια και όλα.

Το ρολόι όμως στον άντρα, πολύ περισσότερο.

Εγω που δεν χρησιμοποιω ποτε ρολοι δηλαδη δεν εχω προσωπικοτητα? :2funny:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
πιπιλισμα δαχτυλων ποδιών με βασική προυπόθεση οτι είναι περιποιημένα. Δεν υπαρχει πιο ωραίο πράγμα.
Επίσης μου αρέσει πολύ να παίζω με το σώμα της γυναίκας (με τα βυζιά και την κοιλίτσα) και να το νιώθω πάνω μου, και γιαυτο δεν θελω να φοράνε κομπινεζόν και τετοιες μαλακίες.

 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
πιπιλισμα δαχτυλων ποδιών με βασική προυπόθεση οτι είναι περιποιημένα. Δεν υπαρχει πιο ωραίο πράγμα.
Επίσης μου αρέσει πολύ να παίζω με το σώμα της γυναίκας (με τα βυζιά και την κοιλίτσα) και να το νιώθω πάνω μου, και γιαυτο δεν θελω να φοράνε κομπινεζόν και τετοιες μαλακίες.


μπα σε καλο σου πολλοι εχουν μανια με τα ποδια/πατουσες και πρεπει να το λαβω υποψη μου
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
να το λαβεις γιατι ειναι για μενα το νο.1 αντρικο φετιχ. Τα πόδια είναι ισως το πιο σεξυ σημείο στην γυναίκα. Πολλοι γνωστοι μου κοιτάζουν πρώτα τα δαχτυλακια και τα πελματα και μετα το υπόλοιπο μέρος. Ειδικα τωρα που θα καλοκαιριάσει και ολες θα φοράτε πεδιλάκια θα γινει τις καυλας.
Το πρόβλημα είναι οτι πολλες ανοργασμικές θεωρουν την ποδολαγνεια ως ανωμαλια η κατι τέτοιο...
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
ειλικρινα δεν ξερω πολλα απο το θεμα πες μου λιγο γενικα τι γινεται... εχω δει footjobs ,γλυψιματα πελματων αλλα εχει κι αλλα;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom