Νέα

Τί έλκει τις γυναίκες;; Οι διαφορές ανάμεσα στη γυναικεία και την αντρική έλξη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 663
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
no comment



Καλησπέρα σας , αρχικά θέλω να σας πω ότι είμαι 25 χρονών χωρις ιδιαίτερη εμπειρία ( το εχω 3 φορες στην ζωη μου αλλα δεν ηξερα τι εκανα και ηταν πολυ αμηχανο και καθομουν και 40 λεπτα απλα μιλωντας ειναι η αληθεια.. )

κυρίως λογω σπουδων παρα οτιδηποτε αλλο σε πολυ καλη σχολη διδακτορικο.. τοσα χρονια περιμενα την λιζα οτι ειναι η κοπελα που θα με βοηθησει να μαθω την τεχνη του ερωτα γιατι πραγματικα πιστευα σε εκεινη ενω ,μου ειχε δωσει νουμερο παλαιοτερα και ειχαμε μιλησει αλλα τελικα περιμενα χρονια για να μιλησουμε για συναντηση.. αυτο συνεβει στην πανδημια μου επετρεψε να της μιλησω αλλα οταν την ρωτησα λιγο πιο συγκεκριμενα με απολυτο σεβασμο παραθετω ενδεικτικα

<< ειμαι εγωιστης που θελω να σε συναντησω οταν τελειωσει ολη αυτη η κατασταση ; >>

με εκανε ΜΠΑΝ .. θελω να συμβουλεψω το site γιατι προκειται για ενημερωτικη ιστοσελιδα οτι η κοπελα με πληγωσε παρα πολυ δεδομενο και το νεαρο της ηλικιας μου και σας συμβουλεω χωρις ενδιασμους να μην προσπαθειτε ματαια.. βρειτε μια καλη κοπελα να βρειτε ουσιαστικη επικοινωνια μεταξυ σας με αμοιβαιο σεβασμο και αλληλοκοτανοηση.. ειδικα οταν διαβασα την τελευταια κριτικη της απλα απογοητευτηκα πιστευα οτι ηταν δισφορετικη .. αλλα κυριοι τελικα ειναι η χειροτερη κοπελα :)

Ελπιζω να ειναι καλα και υγιης και την ευχαριστω που με εκανε να καταλαβω ποσο σκληρος και αδικος ειναι ο κοσμος ..

( παρακαλω να περασει γιατι αν δεν περασει το σχολιο μου ξεκαθαρα εξυπηρετητε συμφεροντα... εδω ειναι ιστοσελιδα ενημερωσης και δικαιουμαι να πω οτι με κακομεταχειριστηκε ολα αυτα τα χρονια )

Ευχαριστω για τον χρονο σας καλη συνεχεια
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Εχουμε οντως τις πιο σαπιες γυναικες. Ειχα συναδερφο Ινδο που σπουδαζε Γαλλια με μια Ελληνιδα. Τα ειχανε και οπου και αν πηγαινανε , ετσι εκανε εβγαζε συνεχεια φωτογραφιες. Πιστευω η ιδια γκομενα θα εβγαζε την πιστη σε Ελληνα μεχρι να του κατσει.

Ομως το οτι αυτες κανουν ετσι, ειναι και επειδη υπαρχει στρατος ηλιθιων που τις αποθεωνει. Σε ευχαριστω για την αποδοχη και ετσι.

Ο μεσος αντρας το καλυτερο που εχει να κανει ειναι να φυγει απο αυτη τη χωρα και οσο ειναι σε αυτην να μην ειναι σαν μπουχεσας με τις γκομενες. Οποιος δε μπορει να φυγει ας μην ειναι παρακαλακιας.

Και εγω ξερω και γυναικες που δεν ειναι ετσι. Αλλα οι καληνυχτακηδες τις ξενερωνουν ολες
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Την Καλησπερα στους Φιλους........Κυριοι τι ελκει τις γυναικες?????
Αναλογως την Γυναικα και την ηλικια της.....αλλα πιστευω οτι το ΚΑΛΟ ΟΝΟΜΑ ειναι μια καλη αιτια για να θελουν να σε γνωρισουν Εκεινες.......το πως θα χειριστεις την καθε ευκαιρια που θα σου χτυπησει την Πορτα θα εξαρτηθει σε μεγαλο βαθμο απο ΕΣΕΝΑ........
Καλα να περνατε.......
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.734
Like
696
Πόντοι
96
Ρε φίλε δεν φταίνε μόνο αυτοί,φταίνε και οι γυναίκες εδώ που δεν γαμιούνται στο μεγαλύτερο ποσοστό.

Βλέπουμε τί γίνεται,2αδες-3αδες-4αδες έξω μόνες τους να φωτογραφίζονται μεταξύ τους και να μιλάνε όλη την ώρα για το ινσταγκραμ.Ούτε γυρνάει το βλέμμα τους να κοιτάξουν κανέναν.Ε σε μια τέτοια κατάσταση,προφανώς ο μέσος άντρας χωρίς επάγγελμα/κύκλο σε μαγαζιά έχει μηδέν προοπτικές.

το καπιταλιστικο κατεστημενο φταιει Δασκαλε που δεν τις εξαναγκαζει (ενδεικτικα) να γινουν μητερες των παιδιων σου και να προσφερουν ουσιαστικα στην κοινωνια
 

George Delis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
0
Τις γυναικες τις ελκει το χρημα, η δυναμη, η εξουσια..
Η τουλαχιστον τις γυναικες που σεβονται τον εαυτο τους,,
Τα παραπανω χαρακτηριστικα καθιστουν τον αντρα πετυχημενο..
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Ρε φίλε δεν φταίνε μόνο αυτοί,φταίνε και οι γυναίκες εδώ που δεν γαμιούνται στο μεγαλύτερο ποσοστό.

Βλέπουμε τί γίνεται,2αδες-3αδες-4αδες έξω μόνες τους να φωτογραφίζονται μεταξύ τους και να μιλάνε όλη την ώρα για το ινσταγκραμ.Ούτε γυρνάει το βλέμμα τους να κοιτάξουν κανέναν.Ε σε μια τέτοια κατάσταση,προφανώς ο μέσος άντρας χωρίς επάγγελμα/κύκλο σε μαγαζιά έχει μηδέν προοπτικές.

Δεν μας είπες ρε σούργελο.
ΣΕ ΠΟΣΕΣ ΤΗΝ ΕΠΕΣΕΣ και πόσες χυλόπιτες έφαγες

1)Τον τελευταίο χρόνο
2)Την τελευταία 5ετία
3)Την τελευταία 15ετία
4)Όλη σου τη ζωή.


Τα δικά μου προγνωστικά είναι

1)Τελευταίο χρόνο : 0 ΠΕΣΙΜΑΤΑ , 0 ΧΥΛΟΠΙΤΕΣ
2)Τελευταία 5ετια : 0 ΠΕΣΙΜΑΤΑ , 0 ΧΥΛΟΠΙΤΕΣ
3)Τελευταίο 15ετία : 2 ΠΕΣΙΜΑΤΑ , 2 ΧΥΛΟΠΙΤΕΣ
4)Όλη σου τη ζωή : 5 πεσίματα , 5 χυλόπιτες , τα 3 στο σχολείο ....
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606

Πήγα χτες να την πέσω σε κάποια,καλό μουνάκι,κι εκεί που την πλησίαζα τί βλέπω;Φόραγε...σταν σμιθ.  :new_shocked:

Έκανα στροφή 180 μοιρών τρομοκρατημένος.Πω ρε Λάκη μας έχει επηρεάσει πολύ
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.238
Like
21.198
Πόντοι
5.506
Πήγα χτες να την πέσω σε κάποια,καλό μουνάκι,κι εκεί που την πλησίαζα τί βλέπω;Φόραγε...σταν σμιθ.  :new_shocked:

Έκανα στροφή 180 μοιρών τρομοκρατημένος.Πω ρε Λάκη μας έχει επηρεάσει πολύ


Αχαχαχααχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.594
Like
2.936
Πόντοι
1.706
Εξωτερικά, το αντίστοιχο «βυζιά και κώλος» του άντρα είναι το ύψος. Από εκεί και πέρα, ελκυστικό για τη γυναίκα είναι να είσαι «κάποιος». Και το «κάποιος» σε εισαγωγικά γιατί μπορεί να είσαι από γνωστός τραγουδιστής ή μεγαλο-επιχειρηματίας μέχρι ποδοσφαιριστής στη Γ εθνική ή εντελώς πουθενάς που απλά συμμετείχες κάποτε σε ένα ριάλιτι. Δεν έχει καμια σημασία τι από τα παραπάνω είναι κάποιος γιατί αυτόματα αποκτά ταυτότητα και γίνεται «κάποιος».
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
Εξωτερικά, το αντίστοιχο «βυζιά και κώλος» του άντρα είναι το ύψος. Από εκεί και πέρα, ελκυστικό για τη γυναίκα είναι να είσαι «κάποιος». Και το «κάποιος» σε εισαγωγικά γιατί μπορεί να είσαι από γνωστός τραγουδιστής ή μεγαλο-επιχειρηματίας μέχρι ποδοσφαιριστής στη Γ εθνική ή εντελώς πουθενάς που απλά συμμετείχες κάποτε σε ένα ριάλιτι. Δεν έχει καμια σημασία τι από τα παραπάνω είναι κάποιος γιατί αυτόματα αποκτά ταυτότητα και γίνεται «κάποιος».

Το 'βυζια-κώλος' για την ελλεεινίδα είναι το μούσι.Το ύψος δεν παίζει ρόλο,εξάλλου οι πιο πολλές ψηλές τα'χουν με κοντύτερους.

Στο 'κάποιος' συμφωνώ.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Δεν μας είπες ρε σούργελο.
ΣΕ ΠΟΣΕΣ ΤΗΝ ΕΠΕΣΕΣ και πόσες χυλόπιτες έφαγες

1)Τον τελευταίο χρόνο
2)Την τελευταία 5ετία
3)Την τελευταία 15ετία
4)Όλη σου τη ζωή.


Τα δικά μου προγνωστικά είναι

1)Τελευταίο χρόνο : 0 ΠΕΣΙΜΑΤΑ , 0 ΧΥΛΟΠΙΤΕΣ
2)Τελευταία 5ετια : 0 ΠΕΣΙΜΑΤΑ , 0 ΧΥΛΟΠΙΤΕΣ
3)Τελευταίο 15ετία : 2 ΠΕΣΙΜΑΤΑ , 2 ΧΥΛΟΠΙΤΕΣ
4)Όλη σου τη ζωή : 5 πεσίματα , 5 χυλόπιτες , τα 3 στο σχολείο ....
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Το 'βυζια-κώλος' για την ελλεεινίδα είναι το μούσι.Το ύψος δεν παίζει ρόλο,εξάλλου οι πιο πολλές ψηλές τα'χουν με κοντύτερους.

Στο 'κάποιος' συμφωνώ.

Την Κυριακή το πρωϊ πηγαίνεις στην εκκλησία για την θεία λειτουργία;
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.734
Like
696
Πόντοι
96
Το 'βυζια-κώλος' για την ελλεεινίδα είναι το μούσι.Το ύψος δεν παίζει ρόλο,εξάλλου οι πιο πολλές ψηλές τα'χουν με κοντύτερους.

Στο 'κάποιος' συμφωνώ.

τεραστιε Δασκαλε συνεχισε να τους διδασκεις :rockon: :rockon: :rockon:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Αλητεία

Αρρενοπότητα

Χρήμα

Μυαλό

Αυτά θέλουν οι γυναίκες.

Τίποτα άλλο.

 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Όχι φίλε,εκκλησία παω μόνο αν με καλέσουν σε κανα γάμο

Κακώς κάνεις και δεν πηγαίνεις τις Κυριακές!

Οι μισές παντρεμένες πηγαίνουν τις Κυριακές στην εκκλησία για να καμακωθούν από κάποιον που δείχνει να ξέρει να κρατά το στόμα του κλειστό!

Προσπάθησε το και μετά από την 5η Κυριακή θα σου την έχουν πέσει διακριτικά τουλάχιστον 3 παντρεμένες !!!
 

afrolex

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2020
Μηνύματα
29
Like
8
Πόντοι
0
Χρημα και στυλ. Αν εχεις αυτα τα δύο ξεκινας καλά!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom