Νέα

Τι είναι τελικά το GFE;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jaygatsby
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 36
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
γιατι θεωρεις περιεργο το να συμφωνεις μαζι μου?

Γιατί κατά καιρούς έχεις διατυπώσει απόψεις για διάφορα θέματα με τις οποίες διαφωνούσα (μη με ρωτήσεις ποιά θέματα -δεν κρατώ αρχείο).
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Γιατί κατά καιρούς έχεις διατυπώσει απόψεις για διάφορα θέματα με τις οποίες διαφωνούσα (μη με ρωτήσεις ποιά θέματα -δεν κρατώ αρχείο).

θεση + αντι-θεση = συνθεση

γι'αυτο μ'αρεσουν οι διαφωνιες , βγαινουν καινουρια συμπερασματα  ;)
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.971
Κριτικές
90
Like
32.028
Πόντοι
24.700

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
22
Like
356
Πόντοι
5.795
άποψη μου ειναι οτι η ιερόδουλος εάν δέν χρησιμοποιεί το gfe δέν ειναι καλή στην δουλειά της
οι καλύτερες γιά μένα προσωπικά είναι αυτές πού θα σέ κάνουν νά αισθανθείς΄σάν τήν γκόμενα σου...
είναι σπάνιες καί συνήθως καλά παιδιά  καί κοινωνικότατες...
σέ στέλνουν στό παράδεισο...
είναι νά τόχουν μέσα τους καί νά βγαινει χωρίς νά προσποιούντε....
οί περισσότερες δέν τό κάνουν μέ όλους αλλά θέλουν νά είσαι καί σύ κοινωνικός καθαρός κλπ΄....
θά αναφερθώ στην σαμάνθα πού ήταν απο τίς καλύτερες εδώ στήν ελλάδα αλλά αποσύρθικε
 

riki88

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2006
Μηνύματα
14
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Πολυ καλο GFE ηταν η Φριντα.Να νιωθεις σαν να εισαι με την κοπελα σου. Αυτο θα πει GFE.
 
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
134
Κριτικές
20
Like
8
Πόντοι
11
Παρεξηγημενος ορος...Για μενα δε μετρανε τοσο τα γλυκολογα και οι τρυφεροτητες,ετσι κι αλλιως fake ειναι..Ουτε τοσο τα γλωσσοφιλα.Πιο σημαντικο ειναι να μπορεις να την αγγιζεις παντου,να δακτυλιαζεις,να γλυφεις κλπ. Και να σου δινει την αισθηση της ανεσης χρονου,της χαλαροτητας,οτι δεν υπαρχει επομενος που περιμενει απεξω.
 

Επισκέπτης
:think:

Τουρσί; Γλυκό κουταλιού; Σαλάτα; Του πέρασε προφύλαξη και προχώρησε σε ενδοσκόπηση;
Πήγε να μου φέρει νερό και έφερε σε μια χαρτοπετσέτα και ένα αγγουράκι καθαρισμένο και κομμένο στη μέση για να δροσιστώ λέει. Μου έλεγε ότι τα παίρνει από τη λαϊκή κοντά στο σπίτι της που έχει καλά αν πας νωρίς, αλλά αυτή δουλεύει νωρίς και δεν βρίσκει καλά μέχρι που απλά μπερδεύτηκε και με μπέρδεψε κι εμένα.
Μετά από κάνα μήνα που ξαναπήγα το θυμότανε και με ρώτησε αν ήτανε καλό τ' αγγούρι αλλά δυστυχώς δεν είχε άλλο να μου δώσει και μου έφερε απλά παγωτό!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.971
Κριτικές
90
Like
32.028
Πόντοι
24.700
Πήγε να μου φέρει νερό και έφερε σε μια χαρτοπετσέτα και ένα αγγουράκι καθαρισμένο και κομμένο στη μέση για να δροσιστώ λέει. Μου έλεγε ότι τα παίρνει από τη λαϊκή κοντά στο σπίτι της που έχει καλά αν πας νωρίς, αλλά αυτή δουλεύει νωρίς και δεν βρίσκει καλά μέχρι που απλά μπερδεύτηκε και με μπέρδεψε κι εμένα.
Μετά από κάνα μήνα που ξαναπήγα το θυμότανε και με ρώτησε αν ήτανε καλό τ' αγγούρι αλλά δυστυχώς δεν είχε άλλο να μου δώσει και μου έφερε απλά παγωτό!

Αυτά είναι... Άλλοι τα τρώνε και δροσίζονται κι άλλοι τα τρώνε και ζορίζονται.  :headbang: :headbang: :headbang:
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
Οχι! Εχουμε φαει σοκολατακια σε μπουρδελα ενα σωρο! :2funny:

Για GFE καταστασεις πρεπει να βγει γλυκο του κουταλιου.

Γιγαντια ατακα!
Περασε ηδη στο πανθεον του σαιτ....
 

mystery777

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Jay χαιρετώ παλιοσειρά! Τι όμορφος πρόλογος... νομίζω δεν χρειάζεται να επεκταθώ παραπάνω από όσα έγραψες, ήσουν για άλλη μια φορά γλαφυρότατος. Φίλε, ΕΙΝΑΙ αυτό ακριβώς που είπες : "η αόριστη μεταφυσική διαίσθηση της γυναίκας που χωρίς να ειπωθεί σχεδόν τίποτα, γίνονται ΟΛΑ όπως πρέπει, όπως εμείς θα περιμέναμε να συμβούν, χωρίς πολλές πολλές παρεμβάσεις από μέρους μας, εκπληρώνονται οι φαντασιώσεις μας, ζούμε το δικό μας προσωπικό όνειρο, βιώνεις ένα αίσθημα ανείπωτης ολοκλήρωσης μετά την πράξη, διάθεση να συνεχίσεις να ζεις, κάπως έτσι. Η αόρατη μαγεία. Ίσως να είναι και η λεγόμενη χημεία τελικά όπως προανέφερες. Γι' αυτήν δεν υπάρχουν προεξοφλήσεις, τα συμπεράσματα εξάγονται μόνο κατόπιν ιδίας δοκιμής και δεν είναι πάντα τα ίδια. Δηλαδή GFE δημιουργείται κάθε φορά εκ του μηδενός επειδή υπάρχουν τα κατάλληλα συστατικά και από τις δύο πλευρές. Είναι αλχημεία τέτοιου είδους έρωτας. Και απαιτεί πολλή ενέργεια, θηλυκή ΚΑΙ αρσενική. Τι να πω, όταν μια γυναίκα είναι ικανή να πιάσει τα νοήματα και μπορεί να δώσει τέτοια δώρα σε έναν άνδρα όπως η επανάκτηση της χαμένης μας αυτοπεποίθησης, ε αυτό λοιπόν δεν είναι και η πεμπτουσία της σεξουαλικής επαφής?" 
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Πας,ακουμπας 100 euro και μπενει αυτη μεσα και σου λεει οτι εχει πονοκεφαλο.
Και παρακαλας να πεζει καμια τσοντα στην tv να βαρεσεις καμια μαλακια.
:2funny: Γαματος!Παντως το gfe εμενα με βοηθαει στο να λειτουργησω.Pse δεν μου εχει τυχει,αν και θελω να το δοκιμασω.Επισης δεν εχω προβλημα η κοπέλα να ναι και ρομποτ και να λειτουργει μηχανικα,αρκει βεβαια να μην μιλάει καθολου στην συνευρεση.
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Παρεξηγημενος ορος...Για μενα δε μετρανε τοσο τα γλυκολογα και οι τρυφεροτητες,ετσι κι αλλιως fake ειναι..Ουτε τοσο τα γλωσσοφιλα.Πιο σημαντικο ειναι να μπορεις να την αγγιζεις παντου,να δακτυλιαζεις,να γλυφεις κλπ. Και να σου δινει την αισθηση της ανεσης χρονου,της χαλαροτητας,οτι δεν υπαρχει επομενος που περιμενει απεξω.

Τα γλυκολογα και οι τρυφεροτητες πιστευω ειναι gfe.Tα γλωσσοφιλα ειναι pse κατηγορια,και ο,τι αλλο ποιο  τολμηρο.Δαχτυλα κλπ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom