Νέα

τι ειδος σεξουαλικου τυπου ειναι?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jean-Claud
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 61
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

godar23

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2011
Μηνύματα
45
Like
1
Πόντοι
0
Διαβαζοντας ολες τις υπολοιπες απαντησεις θα πω και εγω τη γνωμη μου.Λοιπον gay λεγετε οποιος του αρεσουν οι αντρες (ειτε ενεργητικος ειτε παθητικος,για μενα ειναι το ιδιο)
Οποιος πηγαινε με τραβεστι ειναι gay αρα λοιπον ο φιλος σας δεν ειναι.
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.310
Κριτικές
10
Like
1.619
Πόντοι
5.975
εχω ένα φιλο ο οποιος είναι γυρω στα 30 καλο παιδι γενικα αλλα με πολλα θεματα.εχει σχεση με μια κοπελα εδώ και 2 χρονια αλλα πηγαινει συχνα πυκνα σε οικους ανοχης.μεχρι εδώ ας πουμε όλα καλα το θεμα είναι ότι μου εκμυστηρευτηκε σαν φιλος ότι παει στους οικους για να τον γαμανε με στραπον οι ιεροδουλες και ότι ποτε δεν τις πηδαει.
από την άλλη τα εχει με τη κοπελα του κανει σεξ κανονικο μαζι της όπως επισης οσες φορες τον ρωτησα μηπως του αρεσουν οι αντρες μου το αρνηθηκε.
ο τυπος τι είναι γκει στρειτ μπαι ανώμαλος?
Ο φίλος σου έχει σκεφτεί να ασπασθεί τον Πικερισμό;
 
Εγγρ.
23 Μαρ 2016
Μηνύματα
8
Κριτικές
5
Like
129
Πόντοι
280
Κοιταξου στο καθρεπτη και απαντησε με ειλικρινια..

Γιατί πρέπει να του βάλουμε ταμπέλα.....Είναι αυτό που θέλει να είναι....
Του εύχομαι να τα βρει τόσο καλά με το κορίτσι του, ώστε να μην χρειάζεται να πηγαίνει στα μπουρδέλα και να τα κάνει όλα μαζί της....
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Θέλω να πω ότι και αμάν να μην έβλεπε θα'πρεπε να το είχε ακούσει
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
ο τυπος για τον οποιο ανοιξε το θεμα δε ξερουμε αν ειναι απλα υποτακτικος, μαζωχιστης, η θελει μασαζ προστατη

ετεροφυλοφιλος πουστης υπαρχει οπως υπαρχει το λευκο σε μαυρο, ο ξανθος φαλακρας και ο στεγνος βρεγμενος
Και ο γυμνος με τα χερια στις τσεπες.
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
Μα δεν είναι κακό που είναι gay. Σιγά το πρόβλημα.

Π
 

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
Mη δειτε ρε μαλακες κανεναν να γουσταρει να τον στραποναρουν κατευθειαν να τον βγαλετε πουστη  :effemine: :gay: .Τωρα η γκομενα που ειναι μαζι του δυο χρονια δεν ξερω τι νταλκα βαραει και τι ρολο παιζει αλλα τελως παντων :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Mη δειτε ρε μαλακες κανεναν να γουσταρει να τον στραποναρουν κατευθειαν να τον βγαλετε πουστη  :effemine: :gay: .Τωρα η γκομενα που ειναι μαζι του δυο χρονια δεν ξερω τι νταλκα βαραει και τι ρολο παιζει αλλα τελως παντων :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S
Εξαρτάται.Αν τον στραποναρουν και του αρέσει τότε είναι πουστης.Αν όχι τότε είναι άντρας.  :effemine:
 

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
Εξαρτάται.Αν τον στραποναρουν και του αρέσει τότε είναι πουστης.Αν όχι τότε είναι άντρας.  :effemine:
Οχι τυπε λαθος το ειπες.Αν τον στραποναρουν μονο τοτε ειναι αντρακλας :S :S :S :S,πουστης ειναι μονο αν τρωει και το ζωντανο παστελι :effemine: :gay: :effemine: :gay:
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
Καλά και 9 στους 10 εδώ μέσα το παίζουν γαμιάδες στις κριτικές τους αλλά δε λέμε και τίποτα για τοντι κόμπλεξ βγάζουν.

Π
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
ε προφανως δεν ειπε κανεις οτι οι αμαν εγραφαν και ανεκδοτα
από που και ως που οι αμμαν εγραφαν ανέκδοτα,το να εβλεπε ο enallaktikos αμμαν και θεωρουσε τις βλακιες τους ανέκδοτα δεν σημαινει ότι είναι κιολας.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
εχω ένα φιλο ο οποιος είναι γυρω στα 30 καλο παιδι γενικα αλλα με πολλα θεματα.εχει σχεση με μια κοπελα εδώ και 2 χρονια αλλα πηγαινει συχνα πυκνα σε οικους ανοχης.μεχρι εδώ ας πουμε όλα καλα το θεμα είναι ότι μου εκμυστηρευτηκε σαν φιλος ότι παει στους οικους για να τον γαμανε με στραπον οι ιεροδουλες και ότι ποτε δεν τις πηδαει.
από την άλλη τα εχει με τη κοπελα του κανει σεξ κανονικο μαζι της όπως επισης οσες φορες τον ρωτησα μηπως του αρεσουν οι αντρες μου το αρνηθηκε.
ο τυπος τι είναι γκει στρειτ μπαι ανώμαλος?
Ωραίους φίλους έχεις!!
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Ωραίους φίλους έχεις!!
εμενα τι με ενδιαφερει ρε τυπε τι κανει στο κρεβατι του.
εφόσον είναι καλο παιδι δεν μου πεφτει λογος και λαθος μου που ανοιξα νημα με το θεμα του φιλου μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom