Νέα

τι ειδος σεξουαλικου τυπου ειναι?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jean-Claud
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 61
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.156
Like
10.403
Πόντοι
2.256
ο τυπος ειναι παμφαγος. η πιο "Επιστημονικα" πανηδονιστης.

εφοσον δε βλεπει σεξουαλικα ατομα του ιδιου φυλου, δε μπορω να τον κατηγορησω που αξιοποιει την τρυπα του με αυτον τον τροπο. ουτε που "αλλαζει" ρολους στα φυλα. δηλαδη οσοι κανουν μασαζ προστατη ειναι και αυτοι μπουστηδες? εφοσον δεν υπαρχει σαρκικη επαφη με αρρεν ειναι αθωος και βγαζει γουστα...
τωρα αμα το λες ανωμαλια. ανωμαλια ειναι και η μαλακια και η πιπα και το πρωκτικο με γυναικα. το ομαλο ειναι πεος με αιδοιο και μονο για αναπαραγωγη. ολα τα αλλα ειναι παρα φυσην ασχετα αν τα αποδεχομαστε η οχι (και αν και ποσο καθενας τα παραξηλωνει)

Έτσι!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ο τυπος ειναι παμφαγος. η πιο "Επιστημονικα" πανηδονιστης.

εφοσον δε βλεπει σεξουαλικα ατομα του ιδιου φυλου, δε μπορω να τον κατηγορησω που αξιοποιει την τρυπα του με αυτον τον τροπο. ουτε που "αλλαζει" ρολους στα φυλα. δηλαδη οσοι κανουν μασαζ προστατη ειναι και αυτοι μπουστηδες? εφοσον δεν υπαρχει σαρκικη επαφη με αρρεν ειναι αθωος και βγαζει γουστα...
τωρα αμα το λες ανωμαλια. ανωμαλια ειναι και η μαλακια και η πιπα και το πρωκτικο με γυναικα. το ομαλο ειναι πεος με αιδοιο και μονο για αναπαραγωγη. ολα τα αλλα ειναι παρα φυσην ασχετα αν τα αποδεχομαστε η οχι (και αν και ποσο καθενας τα παραξηλωνει)
εχεις μπερδεψει καποιες ετυμολογιες.

πουστης ειναι οποιος γαμιεται απο τον κωλο, αρα και οσοι κανουν μασαζ προστατη εστω και απο γυναικα ή μονοι τους.

ομοφυλοφιλοι ειναι αυτοι που γουσταρουν ατομα ιδιου φυλου.

ο τυπος λοιπον αν ειναι οπως μας τα λεει ειναι ΠΟΥΣΤΗΣ και ΕΤΕΡΟΦΥΛΟΦΙΛΟΣ ΑΥΣΤΗΡΑ.

μαλλιασε η γλωσσα μας να εξηγουμε στον πικερ οτι πουστης ειναι ετσι κι αλλιως, ακομη και οταν γαμιεται απο τον κωλο στο μπανιο με το δακτυλακι του, το οτι τον λεγαμε πχ και ομοφυλοφιλο-αδερφη κλπ ειναι επειδη εξεφρασε ορεξεις για μαυρους και ηλικιωμενους ΑΝΤΡΕΣ.

 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
εχεις μπερδεψει καποιες ετυμολογιες.

πουστης ειναι οποιος γαμιεται απο τον κωλο, αρα και οσοι κανουν μασαζ προστατη εστω και απο γυναικα ή μονοι τους.

ομοφυλοφιλοι ειναι αυτοι που γουσταρουν ατομα ιδιου φυλου.

ο τυπος λοιπον αν ειναι οπως μας τα λεει ειναι ΠΟΥΣΤΗΣ και ΕΤΕΡΟΦΥΛΟΦΙΛΟΣ ΑΥΣΤΗΡΑ.

μαλλιασε η γλωσσα μας να εξηγουμε στον πικερ οτι πουστης ειναι ετσι κι αλλιως, ακομη και οταν γαμιεται απο τον κωλο στο μπανιο με το δακτυλακι του, το οτι τον λεγαμε πχ και ομοφυλοφιλο-αδερφη κλπ ειναι επειδη εξεφρασε ορεξεις για μαυρους και ηλικιωμενους ΑΝΤΡΕΣ.

διαφωνω καθετα. πουστης δεν ειναι αυτος που θες εσυ να ειναι. αλλιως εισαι και εσυ γιατι κανα δυο φορες καταλαθος στο χεσιμο απο την ενταση πηρε λιγο χαρτι μεσα η τρυπα σου η μπηκε νερο απο το ντουζ! αμα δε μπει κρεας καπου πουστης δε γινεσαι! και οι μπαησεξουαλ επισης δεν ειναι πουστηδες. μαλλον εχεις μεγαλες ανασφαλειες στο θεμα αυτο. συγχρονισου
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
διαφωνω καθετα. πουστης δεν ειναι αυτος που θες εσυ να ειναι. αλλιως εισαι και εσυ γιατι κανα δυο φορες καταλαθος στο χεσιμο απο την ενταση πηρε λιγο χαρτι μεσα η τρυπα σου η μπηκε νερο απο το ντουζ! αμα δε μπει κρεας καπου πουστης δε γινεσαι! και οι μπαησεξουαλ επισης δεν ειναι πουστηδες. μαλλον εχεις μεγαλες ανασφαλειες στο θεμα αυτο. συγχρονισου
δεν ειναι πουστης ο κωλογαμημενος επειδη το λεω εγω αλλα επειδη το λενε τα λεξικα.

αυτο βασικα σημαινει και στα περσικα απο οπου μας ηρθε η λεξη.

ασε τις εξυπναδες το κλισμα ή ιατρικη εξεταση προστατη ΔΕΝ ειναι πουστια, διοτι ΔΕΝ αναφερονται σε ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΕΣ ΠΡΑΞΕΙΣ οπως η λεξη ΠΟΥΣΤΗΣ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης

Συνημμένα

  • poystara.jpg
    poystara.jpg
    4,8 KB · Εμφανίσεις: 12

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
δηλαδη ο τυπος στην φωτογραφια για σενα δεν λεγεται πουστης?

αντε μαθε ελληνικα
ο τυπος στη φωτο διαπρατει αυνανισμο, η απλα παιζει με sex toy. δε διακρινω κατι ομοφυλοφυλικο ως πραξη.  με ενσταση οτι επρεπε να κανει pegging με anal plunger και οχι με φαλλο το οποιο ισως ως σχημα και θεα παραπεμπει σε ομοφυλοφυλισμο


ΕΛΛΗΝΙΚΑ για ορκ της νοτιου μακεδονιας:
Ουσιαστικό
πούστης αρσενικό

(υβριστικά) ο ομοφυλόφιλος
(υβριστικά) (μεταφορικά) που δρα με ύπουλο τρόπο
(αργκό) (σε ένδειξη θαυμασμού) για κάποιον που κατάφερε κάτι αξιοθαύμαστο
πως τα κατάφερε πάλι ο πούστης και με τουμπάρισε!
(όταν ακολουθεί το 'μου' ) ως έκφραση οργής ή ενόχλησης
έλα ρε πούστη μου να πάμε σινεμά που σε παρακαλάω μια ώρα
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
δεν ειναι πουστης ο κωλογαμημενος επειδη το λεω εγω αλλα επειδη το λενε τα λεξικα.

αυτο βασικα σημαινει και στα περσικα απο οπου μας ηρθε η λεξη.

ασε τις εξυπναδες το κλισμα ή ιατρικη εξεταση προστατη ΔΕΝ ειναι πουστια, διοτι ΔΕΝ αναφερονται σε ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΕΣ ΠΡΑΞΕΙΣ οπως η λεξη ΠΟΥΣΤΗΣ
η πραξη χρειαζεται και δευτερο ατομο ιδιου φυλου. δε ξερεις ποσο κανει 1+1 "δασκαλε"
ουτε πικεριστης ειμαι ουτε συμφωνω σεξουαλικα με τα πραγματα που βλεπω στη φωτο. πουστριλικι ομως δε μπορω να το πω και δε το επιβαλλω κιολας με το ζορι ως αποψη επειδη ετσι θελει να λεει ο νικ1410. αλλα οκ ο νικ εχει και αλλες λαθος αποψεις οπως οτι χθες δικαια το πηρε ο παοκ χωρις κανενα σπρωξιμο. η το οτι να γαμας τραβελια σαν ενεργητικος, δε σε κανει πουστη και πουστης ειναι οποιος πειραζει τον ποπο του. δυστυχως και ο κωλομπαρας πουστης ειναι, απλα συγκεκριμενης κατηγοριας ομοφυλοφιλος.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
η πραξη χρειαζεται και δευτερο ατομο ιδιου φυλου. δε ξερεις ποσο κανει 1+1 "δασκαλε"
ουτε πικεριστης ειμαι ουτε συμφωνω σεξουαλικα με τα πραγματα που βλεπω στη φωτο. πουστριλικι ομως δε μπορω να το πω και δε το επιβαλλω κιολας με το ζορι ως αποψη επειδη ετσι θελει να λεει ο νικ1410. αλλα οκ ο νικ εχει και αλλες λαθος αποψεις οπως οτι χθες δικαια το πηρε ο παοκ χωρις κανενα σπρωξιμο. η το οτι να γαμας τραβελια σαν ενεργητικος, δε σε κανει πουστη και πουστης ειναι οποιος πειραζει τον ποπο του. δυστυχως και ο κωλομπαρας πουστης ειναι, απλα συγκεκριμενης κατηγοριας ομοφυλοφιλος.
οποιος γαμαει τραβελια ειναι ομοφυλοφιλος-αδερφη-ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΠΟΥΣΤΗΣ,
οποιος γαμαει τον κωλο του ειναι πουστης, ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ.
πολλες φορες οι δυο λεξεις αναφερονται στα ιδια ατομα.

μπορεις ΑΜΑ ΘΕΣ να χρησιμοποιεις μια λεξη με την μεταφορικη της εννοια.
ΕΙΣΑΙ ΟΜΩΣ ΠΑΝΤΑ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΟΔΕΧΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΗ ΤΗΣ ΕΝΝΟΙΑ

τσακο και ενα λεξικο

[URL unfurl="true"]https://el.wiktionary.org/wiki/%CF%80%CE%BF%CF%8D%CF%83%CF%84%CE%B7%CF%82[/url]

και μια αλλη πηγη
"Πούστης Προέρχεται από την περσική λέξη pusht, που σημαίνει «κώλος»· πέρασε στα ελληνικά μέσω της τουρκικής γλώσσας, στην οποία είναι πολύ βαριά βρισιά για τον ύπουλο, κακόψυχο άνθρωπο. Παρότι σημαίνει επίσης και αυτόν που «υιοθετεί την παρά φύση σεξουαλική πράξη» (κατά το τουρκικό ετυμολογικό λεξικό), στην καθομιλουμένη δεν χρησιμοποιείται ποτέ ως βρισιά ή λέξη αναφοράς για τους παθητικούς ομοφυλόφιλους. Πηγή:
www.lifo.gr/team/gayandlesbian/59847]https://www.lifo.gr/team/gayandlesbian/59847[/url]

ετσι χρησιμοποιουσαν την λεξη πουστη οι παπουδες μας , ετσι οι γονεις μας ετσι και εμεις,

δεν θα αλλαξουμε την γλωσσα μας και την γλωσσα τουρκων και περσων ετσι επειδη ΕΣΕΝΑ και καποιους πικεριστες δεν τους αρεσει


 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
το λοιπον πουστης=κωλογαμημενος(εννοειται για σεξουαλικη ευχαριστηση, οχι για ιατρικη εξεταση ή κατι αλλο) συνηθως ομοφυλοφιλος , ΟΧΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΑΝΤΑ, υπαρχουν και κωλογαμημενοι ετεροφυλοφιλοι ΠΟΥΣΤΙΔΕΣ που θελουν πχ μασαζ προστατη αν δεχθουμε ως ειλικρηνη τον τυπο για τον οποιο ανοιξε το θεμα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
πχ μικροι λεγαμε το εξης αστειο ποιηματακι

"ενας ΠΟΥΣΤΗΣ σε ενα αλωνι με τον πουτσο του μαλωνει
τον τραβαει τον ξεχειλωνει και στον κωλο του τον χωνει"

το οτι ηθελε να γαμησει τον κωλο του αρκουσε λοιπον για να τον κανει ΠΟΥΣΤΗ, πουθενα στο ποιηματακι δεν αναφερθηκε ομοφυλοφιλικη του προτιμηση, ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙ ΚΑΙ ΓΑΜΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΓΙΑ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ.

οταν η ετυμολογια στα περσικα, στα τουρκικα και στα ελληνικα ΣΥΜΦΩΝΕΙ με την χρηση της λεξης οπως την καναμε στην πολη ,μου στο χωριο μου, στην γειτονια μου, στο σχολειο μου,

ΕΣΥ πας να αλλαξεις την γλωσσα οχι εγω κατσαπλια
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
το λοιπον πουστης=κωλογαμημενος(εννοειται για σεξουαλικη ευχαριστηση, οχι για ιατρικη εξεταση ή κατι αλλο) συνηθως ομοφυλοφιλος , ΟΧΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΑΝΤΑ, υπαρχουν και κωλογαμημενοι ετεροφυλοφιλοι ΠΟΥΣΤΙΔΕΣ που θελουν πχ μασαζ προστατη αν δεχθουμε ως ειλικρηνη τον τυπο για τον οποιο ανοιξε το θεμα
ο τυπος για τον οποιο ανοιξε το θεμα δε ξερουμε αν ειναι απλα υποτακτικος, μαζωχιστης, η θελει μασαζ προστατη

ετεροφυλοφιλος πουστης υπαρχει οπως υπαρχει το λευκο σε μαυρο, ο ξανθος φαλακρας και ο στεγνος βρεγμενος
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
οποιος γαμαει τραβελια ειναι ομοφυλοφιλος-αδερφη-ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΠΟΥΣΤΗΣ,
οποιος γαμαει τον κωλο του ειναι πουστης, ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ.
πολλες φορες οι δυο λεξεις αναφερονται στα ιδια ατομα.

μπορεις ΑΜΑ ΘΕΣ να χρησιμοποιεις μια λεξη με την μεταφορικη της εννοια.
ΕΙΣΑΙ ΟΜΩΣ ΠΑΝΤΑ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΟΔΕΧΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΗ ΤΗΣ ΕΝΝΟΙΑ

τσακο και ενα λεξικο

[URL unfurl="true"]https://el.wiktionary.org/wiki/%CF%80%CE%BF%CF%8D%CF%83%CF%84%CE%B7%CF%82[/url]

και μια αλλη πηγη
"Πούστης Προέρχεται από την περσική λέξη pusht, που σημαίνει «κώλος»· πέρασε στα ελληνικά μέσω της τουρκικής γλώσσας, στην οποία είναι πολύ βαριά βρισιά για τον ύπουλο, κακόψυχο άνθρωπο. Παρότι σημαίνει επίσης και αυτόν που «υιοθετεί την παρά φύση σεξουαλική πράξη» (κατά το τουρκικό ετυμολογικό λεξικό), στην καθομιλουμένη δεν χρησιμοποιείται ποτέ ως βρισιά ή λέξη αναφοράς για τους παθητικούς ομοφυλόφιλους. Πηγή:
www.lifo.gr/team/gayandlesbian/59847]https://www.lifo.gr/team/gayandlesbian/59847[/url]

ετσι χρησιμοποιουσαν την λεξη πουστη οι παπουδες μας , ετσι οι γονεις μας ετσι και εμεις,

δεν θα αλλαξουμε την γλωσσα μας και την γλωσσα τουρκων και περσων ετσι επειδη ΕΣΕΝΑ και καποιους πικεριστες δεν τους αρεσει
Τραβελονικ δες τι λεει ο αρχηγος σου στο 2:40
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Τραβελονικ δες τι λεει ο αρχηγος σου στο 2:40
δεν με λενε τραβελονικ.
πότε εγινε αρχηγος μου ο πλευρης?
συμφωνω στα περισσοτερα απο αυτα που λεει εδω ο πλευρης, αλλα μαλλον η καταγωγη απο την περσικη λεξη ειναι η σωστη.
δεν καταλαβα προς τι η παραθεση με το βιντεο του πλευρη
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
δεν με λενε τραβελονικ.
πότε εγινε αρχηγος μου ο πλευρης?
συμφωνω στα περισσοτερα απο αυτα που λεει εδω ο πλευρης, αλλα μαλλον η καταγωγη απο την περσικη λεξη ειναι σωστη.
δεν καταλαβα προς τι η παραθεση με το βιντεο του πλευρη
μας εχεις πρηξει τ αρχιδια με την προελευση του πουστη ρε ψυχαναγκαστικε τραβελολαγνε..... :S :S :S
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
μας εχεις πρηξει τ αρχιδια με την προελευση του πουστη ρε ψυχαναγκαστικε τραβελολαγνε..... :S :S :S
δεν ειμαι ψυχαναγκαστικος ουτε τραβελολαγνος.

αν ημουν τραβελολαγνος θα επρεπε στα 38 μου να εχω παει εστω και μια φορα με τρανς.
ευκολο ειναι εχει στην πολη μου.
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
Είναι πιθανά gay, διότι το στραπον δηλώνει πολλά......

Πολλές γκόμενες βάζουν και δάχτυλο στον άντρα κατά τη διάρκεια πίπας ή μικρό prostate sex toy για καλύτερο οργασμό. Αυτό, δε το θεωρώ γκέύ.

Αλλά το στραπον.........
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Είναι πιθανά gay, διότι το στραπον δηλώνει πολλά......

Πολλές γκόμενες βάζουν και δάχτυλο στον άντρα κατά τη διάρκεια πίπας ή μικρό prostate sex toy για καλύτερο οργασμό. Αυτό, δε το θεωρώ γκέύ.

Αλλά το στραπον.........
ρε τυπε το μέγεθος καθοριζει τον γκει.
αν π.χ ενας γκει πηδιέται από έναν που την εχει 5 ποντους δεν είναι γκει ενώ αν τον πηδαγε ενας με 20ποντη θα ηταν...
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.519
Κριτικές
12
Like
6.291
Πόντοι
2.646
Τυπε,πιπαλεκος  :effemine: :gay: :gay:  :gay:  είναι.Αφου μπαίνει το στραπον, δεν τον λες κάτι αλλο.
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
εχεις μπερδεψει καποιες ετυμολογιες.



ο τυπος λοιπον αν ειναι οπως μας τα λεει ειναι ΠΟΥΣΤΗΣ και ΕΤΕΡΟΦΥΛΟΦΙΛΟΣ ΑΥΣΤΗΡΑ.
εγω ξερω ότι ο πουστης είναι ο ομοφυλόφιλος αλλιως.
παραπανω είναι σαν να λες ότι είναι ομοφυλόφιλος και ετεροφυλόφιλος και γιατι δεν τον λες μπαι να τελειώνουμε.
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
εγω ξερω ότι ο πουστης είναι ο ομοφυλόφιλος αλλιως.
παραπανω είναι σαν να λες ότι είναι ομοφυλόφιλος και ετεροφυλόφιλος και γιατι δεν τον λες μπαι να τελειώνουμε.
το γαμησατε το μασαλι!
εβαλε ενα παλικαρι να πουμε ενα πλαστικο στη σουφρα του και εξισωσατε το αψυχο υλικο με την αιματωμενη κρεατοβεργα ενος παλικαρα. το παιδι δε γουσταρει παλικαραδες! κοριτσια που εχουνε βιτσια γουσταρει.

τωρα αμα φανταζεται κανενα ζαμπιδη να τον φυστικωνει αλλαζει το πραγμα.

τεχνικα παντως ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΣΤΗΣ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom