Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
τετοιος τυπος λες να ειναι;που κολλαει αυτοκολλητα και βαφει με τα σπρευ τις ξενες περιουσιες;

:2funny: :2funny:
Εσύ πώς τον κόβεις το φλώρο δηλαδή?
Λαγός και χούλιγκαν των σπρέυ.
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Ρε μαλακα,γιατι δεν πας να κανεις επιθεωρηση;Σοβαρα σου μιλαω,χωρις μαλακιες,θα βγαλεις τρελα λεφτα.
Ο σκοπος τους λεει ειναι να αποπροσανατολισουν τον παιχτη,αλλα αυτος δεν αποπροσανατολιζεται. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αλλα αυτοι το κανουν οι μαλακες,μπας και πιασει,που ξερεις; :2funny: :2funny: :2funny:

Εσύ ρε χαχανούλη τι παίζεις με τις λέξεις και πουλάς και ανωτεροτητα?
Μαλάκα. Καθυστερημένε.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
Ρε μαλακα,γιατι δεν πας να κανεις επιθεωρηση;Σοβαρα σου μιλαω,χωρις μαλακιες,θα βγαλεις τρελα λεφτα.
Ο σκοπος τους λεει ειναι να αποπροσανατολισουν τον παιχτη,αλλα αυτος δεν αποπροσανατολιζεται. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αλλα αυτοι το κανουν οι μαλακες,μπας και πιασει,που ξερεις; :2funny: :2funny: :2funny:
ετσι ακριβως μπουλη...ειδες οτι τελικα το καταλαβες;;
το οτι εγω προσπαθω να πρτυχω κατι δεν σημαινει οτι αν δεν το πετυχω δεν εχω προσπαθησει...
αυτο το'πιασες η ειναι κομματι δυσκολο; :idiot:
θες να το γραψω λιγο πιο απλα;
δεν εχω προβλημα...
συγκεντρωσου και διαβαζε μια μια τις λεξεις...κατοπιν προσπαθησε ενωνοντας τες να καταληξεις στο συμπερασμα...σε μια προταση...
προσπαθησε το...ειναι λιγο δυσκολο αλλα οπως ειδες και πιο πριν με λιγη προσπαθεια τα καταφερες...
θα βοηθησω επαναλαμβανοντας το αργα και σταθερα...
το οτι εγω κανω κατι με καποιον σκοπο δεν σημαινει οτι αν ο σκοπος δεν επιτευχθει εγω δεν εχω κανει αυτο το κατι...
πιο καλα τωρα;;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
ετσι ακριβως μπουλη...ειδες οτι τελικα το καταλαβες;;
το οτι εγω προσπαθω να πρτυχω κατι δεν σημαινει οτι αν δεν το πετυχω δεν εχω προσπαθησει...
αυτο το'πιασες η ειναι κομματι δυσκολο; :idiot:
θες να το γραψω λιγο πιο απλα;
δεν εχω προβλημα...
συγκεντρωσου και διαβαζε μια μια τις λεξεις...κατοπιν προσπαθησε ενωνοντας τες να καταληξεις στο συμπερασμα...σε μια προταση...
προσπαθησε το...ειναι λιγο δυσκολο αλλα οπως ειδες και πιο πριν με λιγη προσπαθεια τα καταφερες...
θα βοηθησω επαναλαμβανοντας το αργα και σταθερα...
το οτι εγω κανω κατι με καποιον σκοπο δεν σημαινει οτι αν ο σκοπος δεν επιτευχθει εγω δεν εχω κανει αυτο το κατι...
πιο καλα τωρα;;
Προσπαθουν οι δημοσιογραφοι να αποπροσανατολισουν τον σπανουλη,αλλα αυτος ο πουστης τους χαλει την προσπαθεια. :2funny: :2funny: :2funny:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
πω ρε πουστη...λεμε δεν υπαρχεις...με την μια το'πιασες ...μιλαμε θεος  :rockon: :rockon:
ειδες οτι δεν ηταν δυσκολο;;
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
ετσι ακριβως μπουλη...ειδες οτι τελικα το καταλαβες;;
το οτι εγω προσπαθω να πρτυχω κατι δεν σημαινει οτι αν δεν το πετυχω δεν εχω προσπαθησει...
αυτο το'πιασες η ειναι κομματι δυσκολο; :idiot:
θες να το γραψω λιγο πιο απλα;
δεν εχω προβλημα...
συγκεντρωσου και διαβαζε μια μια τις λεξεις...κατοπιν προσπαθησε ενωνοντας τες να καταληξεις στο συμπερασμα...σε μια προταση...
προσπαθησε το...ειναι λιγο δυσκολο αλλα οπως ειδες και πιο πριν με λιγη προσπαθεια τα καταφερες...
θα βοηθησω επαναλαμβανοντας το αργα και σταθερα...
το οτι εγω κανω κατι με καποιον σκοπο δεν σημαινει οτι αν ο σκοπος δεν επιτευχθει εγω δεν εχω κανει αυτο το κατι...
πιο καλα τωρα;;

Καλυτερα  πεστα  σε  ντουβαρι  ,αυτο  θα  σε  καταλαβει  ποιο  ευκολα  απο  τον  


βλακα  που  τα  γραφεις.

Το  συγκεκριμενο   νουμερο  δεν  εχει  καταλαβει  οτι  ειναι ο  γελωτοποιος  του  σαιτ....
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
στην μπαλα ο βαγγελας θα κανει μεταγραφες απο το πανω ραφι μου ειπαν απο μεσα παντως
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
στην μπαλα ο βαγγελας θα κανει μεταγραφες απο το πανω ραφι μου ειπαν απο μεσα παντως

Και  ο  τουιτης  γυρναει  τη  ραφιερα  αναποδα  και  ψωνιζει  πρωτο  ραφι.....




:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Εν τω μεταξυ αν καποιος διαβασει το ποστ του χριστιδη για το ματς της βαζελας με τον πανιωνιο,θα νομιζει οτι το ματς παιζοταν στο ποντο
και η διαιτησια γαμουσε τον πανιωνιο.Παω και εγω να δω το σκορ  και ειναι 81-55  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
κλασσικο στρακι πρασινο...
αν εχεις αρχιδια πεστα στα ισα και οχι ποσταροντας τοιχους λαγε...
αλλα που να τα βρεις τα αρχιδια...
ο αλλος στα εχωσε στα ισα και παντελονατα με οτι συνεπαγεται εσυ ποσταριζε τοιχους λαγε  :2funny: :2funny:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
Εν τω μεταξυ αν καποιος διαβασει το ποστ του χριστιδη για το ματς της βαζελας με τον πανιωνιο,θα νομιζει οτι το ματς παιζοταν στο ποντο
και η διαιτησια γαμουσε τον πανιωνιο.Παω και εγω να δω το σκορ  και ειναι 81-55  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ισως αν κοψεις τα εμοτικον να φαινεσαι λιγοτερο γελοιος απο οτι εισαι...οταν εγω ποσταρισα το σκορ ειχε ηδη ξεφυγει....
ημουνα σαφης ...δεν υποστηριξα οτι χωρις διαιτησια δεν μπορει να κερδισει και ευκολα ο ποα τον πανθηρα ...απλα ειδα σφαγη και αυτο ειπα...
το πρωτο δεκαλεπτο ηταν 17 - 16 και το ημιχρονο εληξε με 20 - 3 βολες ...και γινανε οργιαστικα σφυριγματα...αυτο ειπα...
λες να συζηταω αν ειναι καλυτερος η οχι και κατα πολυ ο βαζελος του πανθηρα...
απλα μολις τον ζορισε λιγακι για δεκα λεπτα λειτουργησαν κατευθειαν τα ''αντανακλαστικα''
σου ξαναειπα...κοψε τουλαχιστον τα εμοτικον...
φιλικα σου μιλαω...
εισαι βλακας που περνιεσαι για εξυπνος....κανεις μπαμ απο μακρυα...
και δεν καταλαβαινεις τι λεει ο αλλος και θελεις να κανεις και τον πονηρο σε κατι που δεν εχεις καταλαβει...
βλεπεις ασχολουμαι αν και θα μπορουσα να σε ειχα γραψει στο καβλι μου...
αχτιμησε το αναλογα  ;)
 

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
κλασσικο στρακι πρασινο...
αν εχεις αρχιδια πεστα στα ισα και οχι ποσταροντας τοιχους λαγε...
αλλα που να τα βρεις τα αρχιδια...
ο αλλος στα εχωσε στα ισα και παντελονατα με οτι συνεπαγεται εσυ ποσταριζε τοιχους λαγε  :2funny: :2funny:
Εσυ που κολλας ρε ανυπαρκτε στην ολη φαση;
Παντελονατα μεσα απο το internet;;;Εδω γελαμε..
Κακως ανοιξα κουβεντα,οποιος θελει να βριζει μανες ας το κανει..
Αντι να κραξεις τον βλακα που βριζει μανες εσυ πεταχτηκες σαν πορδη να την πεις σε μενα και τον εκανες ηρωα :jerking:
Να τον χαιρεσαι :jerking:

 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
ισως αν κοψεις τα εμοτικον να φαινεσαι λιγοτερο γελοιος απο οτι εισαι...οταν εγω ποσταρισα το σκορ ειχε ηδη ξεφυγει....
ημουνα σαφης ...δεν υποστηριξα οτι χωρις διαιτησια δεν μπορει να κερδισει και ευκολα ο ποα τον πανθηρα ...απλα ειδα σφαγη και αυτο ειπα...
το πρωτο δεκαλεπτο ηταν 17 - 16 και το ημιχρονο εληξε με 20 - 3 βολες ...και γινανε οργιαστικα σφυριγματα...αυτο ειπα...
λες να συζηταω αν ειναι καλυτερος η οχι και κατα πολυ ο βαζελος του πανθηρα...
απλα μολις τον ζορισε λιγακι για δεκα λεπτα λειτουργησαν κατευθειαν τα ''αντανακλαστικα''
σου ξαναειπα...κοψε τουλαχιστον τα εμοτικον...
φιλικα σου μιλαω...
εισαι βλακας που περνιεσαι για εξυπνος....κανεις μπαμ απο μακρυα...
και δεν καταλαβαινεις τι λεει ο αλλος και θελεις να κανεις και τον πονηρο σε κατι που δεν εχεις καταλαβει...
βλεπεις ασχολουμαι αν και θα μπορουσα να σε ειχα γραψει στο καβλι μου...
αχτιμησε το αναλογα  ;)
Δηλαδη με λιγα λογια,χριστιδη,τι μου λες τωρα,στο μπασκετ υπαρχει βαζελοπαραγκα που σπρωχνει τον βαζελο και αδικει ολους τους αλλους.
Στο ποδοσφαιρο ομως,ολα ειναι ιδανικα,εχουμε γαμω τα πρωταθληματα,δεν ευννοειται καποια ομαδα,χωρις παραγκες και τετοιες ιστοριες.Σωστα;
 

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
Δηλαδη με λιγα λογια,χριστιδη,τι μου λες τωρα,στο μπασκετ υπαρχει βαζελοπαραγκα που σπρωχνει τον βαζελο και αδικει ολους τους αλλους.
Στο ποδοσφαιρο ομως,ολα ειναι ιδανικα,εχουμε γαμω τα πρωταθληματα,δεν ευννοειται καποια ομαδα,χωρις παραγκες και τετοιες ιστοριες.Σωστα;
Μην του βαζεις δυσκολα ρε του πιθηκου7.
Θα βγει σε λιγο και θα σου απαντησει παντελονατα οπως μονο αυτος ξερει :jerking:

URL]]
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
Δηλαδη με λιγα λογια,χριστιδη,τι μου λες τωρα,στο μπασκετ υπαρχει βαζελοπαραγκα που σπρωχνει τον βαζελο και αδικει ολους τους αλλους.
Στο ποδοσφαιρο ομως,ολα ειναι ιδανικα,εχουμε γαμω τα πρωταθληματα,δεν ευννοειται καποια ομαδα,χωρις παραγκες και τετοιες ιστοριες.Σωστα;
να απαντησω αντιστρεφοντας το ερωτημα;;
(πιστευω να καταλαβες τι θελω να πω και τι ρωταω ετσι;;αν οχι μπορω να εξηγησω)
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Εν τω μεταξυ αν καποιος διαβασει το ποστ του χριστιδη για το ματς της βαζελας με τον πανιωνιο,θα νομιζει οτι το ματς παιζοταν στο ποντο
και η διαιτησια γαμουσε τον πανιωνιο.Παω και εγω να δω το σκορ  και ειναι 81-55  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ο χριστιδης ειναι αντικειμενικος
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
Εσυ που κολλας ρε ανυπαρκτε στην ολη φαση;
Παντελονατα μεσα απο το internet;;;Εδω γελαμε..
Κακως ανοιξα κουβεντα,οποιος θελει να βριζει μανες ας το κανει..
Αντι να κραξεις τον βλακα που βριζει μανες εσυ πεταχτηκες σαν πορδη να την πεις σε μενα και τον εκανες ηρωα :jerking:
Να τον χαιρεσαι :jerking:
λαγε...ακου και μαθαινε...
κακως βριζει οποιος βριζει μανες...
το θεμα ειναι οτι ο ενας το κανει στα ισα και ''παντελονατα'' με την εννοια οτι την ριχνει ευθεως με ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΣΥΝΕΠΑΓΕΤΑΙ ΒΑΣΕΙ ΚΑΝΟΝΩΝ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ενω ο αλλος ποσταρει σπρευ σε τοιχακια και καλα χωρις να αναλαμβανει τις ευθυνες του ...
καταλαβες λαγε;;
αλλα βαζελος ισον πουστης οποτε εσυ γιατι να εισαι εξαιρεση;;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
να απαντησω αντιστρεφοντας το ερωτημα;;
(πιστευω να καταλαβες τι θελω να πω και τι ρωταω ετσι;;αν οχι μπορω να εξηγησω)
ναι πρωτα απαντανε στην ερωτηση,και μετα θετουν αλλη,γιατι αυτο ειναι καθαρη υπεκφυγη.
Αν δεν ξερεις τι σημαινει η λεξη,κοιτα στο λεξικο.Και για να σου απαντησω,ναι εγω πιστευω
οτι στο μπασκετ,οι γιαννακοπουλοι ειχαν φτιαξει την δικη τους παραγκα.Στα μεταξυ σας ματς
υπηρξαν παιχνιδια που σας αδικησαν.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
ναι πρωτα απαντανε στην ερωτηση,και μετα θετουν αλλη,γιατι αυτο ειναι καθαρη υπεκφυγη.
Αν δεν ξερεις τι σημαινει η λεξη,κοιτα στο λεξικο.Και για να σου απαντησω,ναι εγω πιστευω
οτι στο μπασκετ,οι γιαννακοπουλοι ειχαν φτιαξει την δικη τους παραγκα.Στα μεταξυ σας ματς
υπηρξαν παιχνιδια που σας αδικησαν.
αρα πιστευεις οτι υπαρχουν παραγκες και σε ποδοσφαιρο και σε μπασκετ σωστα;;σωστα...
πες μας τωρα αν ασχολουνται και οι δημοσιογραφοι το ιδιο και με τις δυο παραγκες ,αν εχουν μπει κοριοι της ευπ και για τις δυο;;και αν οχι γιατι πιστευεις οτι συμβαινει αυτο;;οεο;; :2funny: :2funny:
χρηστιδης....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom