Νέα

Θήβα-Λειβαδιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα galvani
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 109
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Στη Λιβαδειά υπάρχει ένα κωλόμπαρο Placebo δίπλα από το ξενοδοχείο Λεβάδεα στο κέντρο της πόλης μέσα σε ένα στενό πεζοδρομάκι. Έχω ακούσει ότι κάποιες κοπέλες εκεί κανονίζουν και "εξτραδάκια" εκτός καταστήματος αλλά δεν γνωρίζω λεπτομέριες.
θα το επισκεφτώ
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
723
Κριτικές
1
Like
177
Πόντοι
6
γαμας στο placebo? :think: Γενικα στην περιοχη παιζει κανα κολγκερλι κατι...να ξεφορτωσουμε
τυπε ειχα παει πριν κανα 2 χρονια για δουλεια,οσο εμεινα εκει υπηρχε το fantasia ενα κολομπαρο,τωρα αυτο το placebo θα σε γελασω δεν ξερω αν υπηρχε οταν ημουν εκει  :hi:
 

Spaced30

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Το Fantasia νομιζω εχει κλησει. Για το placebo εχω ακουσει φημη για συγκεκριμενη εργαζομενη εκει οτι κανει εξτρα εξω αλλα δεν εχω παει ποτε και δεν ξερω. Μεσα στο μαγαζι οχι δεν παιζει τιποτα
 

johnko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2016
Μηνύματα
114
Κριτικές
6
Like
262
Πόντοι
281
Έχουμε τπτ καινούριο στην περιοχή κάτι..;;  :fuck1: :tits:
 

Spaced30

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Δεν υπαρχουν μπουρδελα σε Θηβα ή Λιβαδεια.

Απο εκει και περα, τo placebo εχει κλησει απο οσο ξερω, το μονο κωλομπαρο στη Λιβαδεια ειναι το ENZO. Στη Θηβα τα Ζωδια, και οι Φλογες στην Αλιαρτο που ομως ειναι και αυτο του ιδιου ιδιοκτητη με τα Ζωδια και απλως εναλλασονται οι κοπελες. Στα Ζωδια υπηρχαν κοπελες που γαμιουνταν σε μια καβαντζα δεν ξερω αν γινετε ακομα αν και πιστευω πως ναι.

Με λιγα λογια ΝΕΚΡΑ. Χαλκιδα  ή Αθηνα μονο.
 

thivaios pit

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2015
Μηνύματα
277
Like
187
Πόντοι
1
Σχετικά με τη Θήβα, στα Ζώδια ορισμένες κοπέλες γαμιούνται ακόμα και τώρα με 5 ποτά δικά τους μαζεμένα
 

johnko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2016
Μηνύματα
114
Κριτικές
6
Like
262
Πόντοι
281
:fuck2:
Δεν υπαρχουν μπουρδελα σε Θηβα ή Λιβαδεια.

Απο εκει και περα, τo placebo εχει κλησει απο οσο ξερω, το μονο κωλομπαρο στη Λιβαδεια ειναι το ENZO. Στη Θηβα τα Ζωδια, και οι Φλογες στην Αλιαρτο που ομως ειναι και αυτο του ιδιου ιδιοκτητη με τα Ζωδια και απλως εναλλασονται οι κοπελες. Στα Ζωδια υπηρχαν κοπελες που γαμιουνταν σε μια καβαντζα δεν ξερω αν γινετε ακομα αν και πιστευω πως ναι.

Με λιγα λογια ΝΕΚΡΑ. Χαλκιδα  ή Αθηνα μονο.

Στο ΕΝΖΟ μπορείς να φορτώσεις καμία..;; :fuck2: :fuck1:
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Δεν υπαρχουν μπουρδελα σε Θηβα ή Λιβαδεια.

Απο εκει και περα, τo placebo εχει κλησει απο οσο ξερω, το μονο κωλομπαρο στη Λιβαδεια ειναι το ENZO. Στη Θηβα τα Ζωδια, και οι Φλογες στην Αλιαρτο που ομως ειναι και αυτο του ιδιου ιδιοκτητη με τα Ζωδια και απλως εναλλασονται οι κοπελες. Στα Ζωδια υπηρχαν κοπελες που γαμιουνταν σε μια καβαντζα δεν ξερω αν γινετε ακομα αν και πιστευω πως ναι.

Με λιγα λογια ΝΕΚΡΑ. Χαλκιδα  ή Αθηνα μονο.

οχι γαμιουνταν......

αλλα ΓΑΜΙΟΣΑΝΤΕ



δωκε λεμεεεεεεε   :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Spaced30

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
:fuck2:
Στο ΕΝΖΟ μπορείς να φορτώσεις καμία..;; :fuck2: :fuck1:

Απο το μαγαζι κατευθειαν οχι. Εχω την εντυπωση οτι κανα 2 απο εκει παλαιοτερα φορτωνονταν μετα απο συννενοηση με τις ιδιες, αλλα εχουν βρει πλεον σταθερο σπονσορα και δεν εξασκουν το αθλημα. Δεν ειμαι και 100% σιγουρος ομως.
 

hippurus

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
98
Like
237
Πόντοι
20
Για Θήβα τίποτα νεότερο ?
Ένα ξαδερφάκι μου βρήκε δουλειά σε ένα εργοστάσιο έξω από τη Θήβα και ψάχνεται.
Του είπα να κάνει εγγραφή στο site για να δει και να ρωτήσει, αλλά μέχρι να δραστηριοποιηθεί είπα να ρωτήσω.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.777
Κριτικές
62
Like
40.136
Πόντοι
8.530
Για Θήβα τίποτα νεότερο ?
Ένα ξαδερφάκι μου βρήκε δουλειά σε ένα εργοστάσιο έξω από τη Θήβα και ψάχνεται.
Του είπα να κάνει εγγραφή στο site για να δει και να ρωτήσει, αλλά μέχρι να δραστηριοποιηθεί είπα να ρωτήσω.
Συναγωνιστής με καταγωγή από την ευρύτερη περιοχή έχει πληροφορίες ότι κάτι ψήνεται για Λιβαδειά στο επόμενο διάστημα....
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.004
Like
3.821
Πόντοι
456
.... προσοχή ! κάνει σεισμούς εκεί !
 

Mimio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2021
Μηνύματα
182
Κριτικές
2
Like
1.178
Πόντοι
201

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.777
Κριτικές
62
Like
40.136
Πόντοι
8.530
Προσεχώς θα βγαίνουν κριτικές και από εκεί σύμφωνα με τον συναγωνιστή που με ενημέρωσε....
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.390
Κριτικές
2
Like
18.318
Πόντοι
3.836

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.777
Κριτικές
62
Like
40.136
Πόντοι
8.530
Βγάζω εγώ την πρώτη :
Η Θήβα έχει όμορφες και η Λειβαδιά αφράτες.:confused:
Πρέπει να ήπιε πολύ κρασί της περιοχής αυτός που έγραψε αυτό το τραγούδι...σαν τα καθαρόαιμα του Βορρά....ΔΕΝ ΕΧΕΙ!
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.330
Like
15.879
Πόντοι
3.556

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom