Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
Καλησπερα σας...με αφορμη αυτα που διαβαζω αποφασισα να γραψω ενα κειμενακι.Το σημερινο θεμα εχει να κανει με την λεξη
ΚΟΡΕΣΜΟΣ...
Ας ξεκινησω να αναλυω το θεμα.Το 99 τοις 100 των τρανς η ζωη τους ειναι συνδεδεμενη με το τηλεφωνο.Δηλαδη περιμενουν ποτε ναχτυπησει για να παρουν πελατη.Απολυτως λογικο διοτι με τα λεφτα που βγαζουν απο το σξ με αυτα ζουν.
Το προβλημα αρχιζει να ξεκινα οταν καταπατουνται καποιες διαχωριστηκες γραμμες.
Δηλαδη...ξεκινας να πας για ενα ποτο και χτυπα το τηλ και αλλαζεις το προγραμμα σου για να παρεις πελατη.
Εισαι για καφε με παρεα και χτυπα το γαμηδι και παρατας την παρεα για τον πελατη.
Εισαι εξω και τσιμπας καυλωμενο πελατη απο το μαγαζι για να παρεις το 50ρικο.
Πρακτικα αυτο τι σημαινει;;ΠΑΥΕΙΣ να εχεις ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΖΩΗ.
Στην αρχη δεν το σκεφτεσαι..λες δεν γαμιεται...οταν το κανεις συνεχομενα 2-3 χρονια δεν πας διακοπες και η ζωη και το μυαλο σου ειναι στο ποτε θα χτυπησει το γαμηδι αναποφεκτα ερχεται και ο κορεσμοοοοοοςςςς
Κορεσμος στην δουλεια ..σε αυτη την δουλεια τι σημαινει;;;Νευρα μειωμενη αποδοση στο σεξ λογικη του αντε τελειωνε να παω για ποτο.
Ολες οι τρανς το εχουν περασει η το περνουν χωρις να το καταλαβουν.
Αλλα λαθη..της πενεις για ενεργοπαθητικο...εγω δεν ειμαι παθητικος αλλα γουσταρω να τελειωνουν...σου λενε στο τηλ ενταξει και οταν πας σου λενε πηρα πελατη νωριτερα τελειωσα και μεχι το βραδυ τι θα κανω αν τελειωσω ξανα;
Εγω προσωπικα σκαω ενα χαμογελο ως τα αυτια εαν παρω τρανς τηλ να βρεθουμε και μου πει ειμαι κουρασμενη εχω κανονισει η δεν μπορω τωρα να κανω αυτο που ζητας.
Οταν αισθανεσθαι κορεσμο καντε κατι απλο.ΔΩστε 10 ευρω παρτε ενα καρτοκινητο και βαζετε το στις αγγελιες.Κρατηστε το προσωπικο σας νουμερο μονο για τα ατομα που θελετε.Οταν εχετε κουραση κλεινεται το καρτοκινητο και απολαυστε την προσωπικη σας ζωη.Το να εργαζεσαι ως εκδιδομενο ατομο ειναι αθλημα μαραθωνιος και οχι 100 μετρα. Για να εισαι επιτυχυμενος σε αυτο που κανεις θελει εμφανιση και σταθεροτητα στην παροχη υπηρεσιων..
Θα επανελθω.. :hi:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Καλησπερα σας...με αφορμη αυτα που διαβαζω αποφασισα να γραψω ενα κειμενακι.Το σημερινο θεμα εχει να κανει με την λεξη
ΚΟΡΕΣΜΟΣ...
Ας ξεκινησω να αναλυω το θεμα.Το 99 τοις 100 των τρανς η ζωη τους ειναι συνδεδεμενη με το τηλεφωνο.Δηλαδη περιμενουν ποτε ναχτυπησει για να παρουν πελατη.Απολυτως λογικο διοτι με τα λεφτα που βγαζουν απο το σξ με αυτα ζουν.
Το προβλημα αρχιζει να ξεκινα οταν καταπατουνται καποιες διαχωριστηκες γραμμες.
Δηλαδη...ξεκινας να πας για ενα ποτο και χτυπα το τηλ και αλλαζεις το προγραμμα σου για να παρεις πελατη.
Εισαι για καφε με παρεα και χτυπα το γαμηδι και παρατας την παρεα για τον πελατη.
Εισαι εξω και τσιμπας καυλωμενο πελατη απο το μαγαζι για να παρεις το 50ρικο.
Πρακτικα αυτο τι σημαινει;;ΠΑΥΕΙΣ να εχεις ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΖΩΗ.
Στην αρχη δεν το σκεφτεσαι..λες δεν γαμιεται...οταν το κανεις συνεχομενα 2-3 χρονια δεν πας διακοπες και η ζωη και το μυαλο σου ειναι στο ποτε θα χτυπησει το γαμηδι αναποφεκτα ερχεται και ο κορεσμοοοοοοςςςς
Κορεσμος στην δουλεια ..σε αυτη την δουλεια τι σημαινει;;;Νευρα μειωμενη αποδοση στο σεξ λογικη του αντε τελειωνε να παω για ποτο.
Ολες οι τρανς το εχουν περασει η το περνουν χωρις να το καταλαβουν.
Αλλα λαθη..της πενεις για ενεργοπαθητικο...εγω δεν ειμαι παθητικος αλλα γουσταρω να τελειωνουν...σου λενε στο τηλ ενταξει και οταν πας σου λενε πηρα πελατη νωριτερα τελειωσα και μεχι το βραδυ τι θα κανω αν τελειωσω ξανα;
Εγω προσωπικα σκαω ενα χαμογελο ως τα αυτια εαν παρω τρανς τηλ να βρεθουμε και μου πει ειμαι κουρασμενη εχω κανονισει η δεν μπορω τωρα να κανω αυτο που ζητας.
Οταν αισθανεσθαι κορεσμο καντε κατι απλο.ΔΩστε 10 ευρω παρτε ενα καρτοκινητο και βαζετε το στις αγγελιες.Κρατηστε το προσωπικο σας νουμερο μονο για τα ατομα που θελετε.Οταν εχετε κουραση κλεινεται το καρτοκινητο και απολαυστε την προσωπικη σας ζωη.Το να εργαζεσαι ως εκδιδομενο ατομο ειναι αθλημα μαραθωνιος και οχι 100 μετρα. Για να εισαι επιτυχυμενος σε αυτο που κανεις θελει εμφανιση και σταθεροτητα στην παροχη υπηρεσιων..
Θα επανελθω.. :hi:
γενικό ηταν τ σχολειο μουτρο ????
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
γενικό ηταν τ σχολειο μουτρο ????
Γραφω τοσα χρονια στο σαιτ..αν θελω να φωτογραφισω καποιο ατομο μιλαω για συγκεκριμενα πραγματα.Σε πολλα πραγματα που μου εχουν συμβει στα 23 χρονια που ειμαι στο αθλημα προσπαθω να μην δινω σημασια.Γραφω αυτα που μου αρεσαν πολυ και πραγματα που δεν μου εχουν αρεσει καθολου.Απολυτα επαγγελματικη συμπεριφορα δεν εχω δει σε καμια τρανς.Ειτε γιατι ξερουν με τα πραγματικα μου στοιχεια ειτε με ξερουν ως λαγνο.Ακομα και απο αυτες που δεν με γνωριζουν καθολου ουτε απο εκει ειδα 100 τοις 100 επαγγελματισμο..Οποτε γι αυτο αναφερθηκα στο 99 τοις 100 των τρανς και δεν μιλησα με ονοματα.
Πολιτικη μου στο σαιτ ειναι να μην αναφερω ονοματα ακομα και για πραγματα που με ενοχλουν απλα τα φωτογραφιζω.
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
Καλησπερα σας...με αφορμη αυτα που διαβαζω αποφασισα να γραψω ενα κειμενακι.Το σημερινο θεμα εχει να κανει με την λεξη
ΚΟΡΕΣΜΟΣ...
Ας ξεκινησω να αναλυω το θεμα.Το 99 τοις 100 των τρανς η ζωη τους ειναι συνδεδεμενη με το τηλεφωνο.Δηλαδη περιμενουν ποτε ναχτυπησει για να παρουν πελατη.Απολυτως λογικο διοτι με τα λεφτα που βγαζουν απο το σξ με αυτα ζουν.
Το προβλημα αρχιζει να ξεκινα οταν καταπατουνται καποιες διαχωριστηκες γραμμες.
Δηλαδη...ξεκινας να πας για ενα ποτο και χτυπα το τηλ και αλλαζεις το προγραμμα σου για να παρεις πελατη.
Εισαι για καφε με παρεα και χτυπα το γαμηδι και παρατας την παρεα για τον πελατη.
Εισαι εξω και τσιμπας καυλωμενο πελατη απο το μαγαζι για να παρεις το 50ρικο.
Πρακτικα αυτο τι σημαινει;;ΠΑΥΕΙΣ να εχεις ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΖΩΗ.
Στην αρχη δεν το σκεφτεσαι..λες δεν γαμιεται...οταν το κανεις συνεχομενα 2-3 χρονια δεν πας διακοπες και η ζωη και το μυαλο σου ειναι στο ποτε θα χτυπησει το γαμηδι αναποφεκτα ερχεται και ο κορεσμοοοοοοςςςς
Κορεσμος στην δουλεια ..σε αυτη την δουλεια τι σημαινει;;;Νευρα μειωμενη αποδοση στο σεξ λογικη του αντε τελειωνε να παω για ποτο.
Ολες οι τρανς το εχουν περασει η το περνουν χωρις να το καταλαβουν.
Αλλα λαθη..της πενεις για ενεργοπαθητικο...εγω δεν ειμαι παθητικος αλλα γουσταρω να τελειωνουν...σου λενε στο τηλ ενταξει και οταν πας σου λενε πηρα πελατη νωριτερα τελειωσα και μεχι το βραδυ τι θα κανω αν τελειωσω ξανα;
Εγω προσωπικα σκαω ενα χαμογελο ως τα αυτια εαν παρω τρανς τηλ να βρεθουμε και μου πει ειμαι κουρασμενη εχω κανονισει η δεν μπορω τωρα να κανω αυτο που ζητας.
Οταν αισθανεσθαι κορεσμο καντε κατι απλο.ΔΩστε 10 ευρω παρτε ενα καρτοκινητο και βαζετε το στις αγγελιες.Κρατηστε το προσωπικο σας νουμερο μονο για τα ατομα που θελετε.Οταν εχετε κουραση κλεινεται το καρτοκινητο και απολαυστε την προσωπικη σας ζωη.Το να εργαζεσαι ως εκδιδομενο ατομο ειναι αθλημα μαραθωνιος και οχι 100 μετρα. Για να εισαι επιτυχυμενος σε αυτο που κανεις θελει εμφανιση και σταθεροτητα στην παροχη υπηρεσιων..
Θα επανελθω.. :hi:
άλλο ενα δωρεάν μάθημα από τον λάγνο...μακάρι να μαθαίνουν οι νεότεροι...
 

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
128
Like
240
Πόντοι
21
μια χαρα τα λεει ωραια και διακριτικα...η πασα αληθεια ειναι αυτη...ολοι εχουν την χημεια τους με καποιες και ειναι και τα πουλεν τους...αλλα η πραγματικοτητα ειναι μια...ιδιαιτερα στην ελλαδα δεν υπαρχει πληρης επαγγελματισμος...το μονο επαγγελματικο που παιρνουμε εμεις ειναι το αντιτιμο που αφηνουμε και τιποτα αλλο...η υπηρεσια σχεδον ποτε αν οχι σπανια δεν ειναι αυτη που θα επρεπε να ανταποκρινεται στο λεγομενο δωρακι...
 

dimitris_24_1985

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2014
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
0
μια χαρα τα λεει ωραια και διακριτικα...η πασα αληθεια ειναι αυτη...ολοι εχουν την χημεια τους με καποιες και ειναι και τα πουλεν τους...αλλα η πραγματικοτητα ειναι μια...ιδιαιτερα στην ελλαδα δεν υπαρχει πληρης επαγγελματισμος...το μονο επαγγελματικο που παιρνουμε εμεις ειναι το αντιτιμο που αφηνουμε και τιποτα αλλο...η υπηρεσια σχεδον ποτε αν οχι σπανια δεν ειναι αυτη που θα επρεπε να ανταποκρινεται στο λεγομενο δωρακι...
παιδια σιγουρα εχετε πολυ μεγαλυτερη εμπειρια (αναφερομαι και στους υπολοιπους) και σας ευχαριστουμε για οτι γραφετε τοσο καιρο και για την ολη βοηθεια. αλλα θα διαφωνισω... υπηρχαν περιπτωσεις τρανς εδω στην θεσσ/κη που ηταν ακρως ευγενικες και φουλ επαγγελματιες και πραγματικα εκτιμουσαν τα λεφτα που τους εδινες...
 

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
128
Like
240
Πόντοι
21
παντα υπαρχουν οι εξαιρεσεις που θα επιβεβαιωνουν τον κανονα...το θεμα ειναι το ακρως επαγγελματικο κομματι που δεν υπαρχει γιατι ιδιαιτερα στην θεσσαλονικη ειναι επαγγελματικο μονο στα λογια...ειναι καθαρα υποκειμενικα ολα απο την αποψη οτι αν σου βγαζει καποια μεγαλυτερη συμπαθεια και χημεια λεμε οτι ειναι ακρως επαγγελματιας...λιγοι ειναι αυτοι που μπορουν να κρινουν μια υπηρεσια τελειως αντικειμενικα...εγω προσπαθω να κραταω μονο το εξης...αν οταν φευγω απο καπου νιωθω ομορφα με αυτα που εδωσα για το τι πηρα...τοτε ειχα μια οσο γινεται πιο κοντα επαγγελματικη και ικανοποιητικη εμπειρια...αν το ψαξουμε περισσοτερο νομιζω οτι μονιμα θα ειμαστε ανευχαριστητοι
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
μετρημενες στα δάκτυλα  ειναι τ ατωμα που σεβονται τ λεφτα που της δυνεις ...
με αυτες εχω ακομα καποιες επαφες μ αλλες οχι .οπως επίσης ξενερωνω να παω σ ενα ρδελο τ 20 για 10 λεπτα αλλα η αναγκη καμια φορα σ κανει.πολυ καλα τα τελευτεα χρονια περναω εγω προσωπικα με διαφωρα κροσακια και θα κλεισω εκυ ....παντως οι τρανς ειναι  εντελος διαφορετικα σε εμφανιση ατομα και για αυτο διαφερουν κ τιμολογιακά....
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.454
Πόντοι
1.096
συνάδελφοι βορειοελλαδίτες, έχουμε κάποια πληροφορία;

φίλε Γλυκομούτσουνε που έχεις βοηθήσει όλους μας, προσοχή. Πανέμορφη (από Αραβία) αλλά αλλοπρόσαλλη. Πότε Βούδας πότε Κούδας. Προσωπικά πέρασα καλά. Με ρωτάει λοιπόν φίλος καλός (όπα να προλάβω : κι εμφανίσιμος ο τύπος)  και την συστήνω. Με παίρνει μετά τηλέφωνο και μου λέει ότι το κορίτσι έκανε αγγαρεία και τα λοιπά. Τι να πεις  ;
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
834
Like
1.166
Καλησπερα σας...με αφορμη αυτα που διαβαζω αποφασισα να γραψω ενα κειμενακι.Το σημερινο θεμα εχει να κανει με την λεξη
ΚΟΡΕΣΜΟΣ...
Ας ξεκινησω να αναλυω το θεμα.Το 99 τοις 100 των τρανς η ζωη τους ειναι συνδεδεμενη με το τηλεφωνο.Δηλαδη περιμενουν ποτε ναχτυπησει για να παρουν πελατη.Απολυτως λογικο διοτι με τα λεφτα που βγαζουν απο το σξ με αυτα ζουν.
Το προβλημα αρχιζει να ξεκινα οταν καταπατουνται καποιες διαχωριστηκες γραμμες.
Δηλαδη...ξεκινας να πας για ενα ποτο και χτυπα το τηλ και αλλαζεις το προγραμμα σου για να παρεις πελατη.
Εισαι για καφε με παρεα και χτυπα το γαμηδι και παρατας την παρεα για τον πελατη.
Εισαι εξω και τσιμπας καυλωμενο πελατη απο το μαγαζι για να παρεις το 50ρικο.
Πρακτικα αυτο τι σημαινει;;ΠΑΥΕΙΣ να εχεις ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΖΩΗ.
Στην αρχη δεν το σκεφτεσαι..λες δεν γαμιεται...οταν το κανεις συνεχομενα 2-3 χρονια δεν πας διακοπες και η ζωη και το μυαλο σου ειναι στο ποτε θα χτυπησει το γαμηδι αναποφεκτα ερχεται και ο κορεσμοοοοοοςςςς
Κορεσμος στην δουλεια ..σε αυτη την δουλεια τι σημαινει;;;Νευρα μειωμενη αποδοση στο σεξ λογικη του αντε τελειωνε να παω για ποτο.
Ολες οι τρανς το εχουν περασει η το περνουν χωρις να το καταλαβουν.
Αλλα λαθη..της πενεις για ενεργοπαθητικο...εγω δεν ειμαι παθητικος αλλα γουσταρω να τελειωνουν...σου λενε στο τηλ ενταξει και οταν πας σου λενε πηρα πελατη νωριτερα τελειωσα και μεχι το βραδυ τι θα κανω αν τελειωσω ξανα;
Εγω προσωπικα σκαω ενα χαμογελο ως τα αυτια εαν παρω τρανς τηλ να βρεθουμε και μου πει ειμαι κουρασμενη εχω κανονισει η δεν μπορω τωρα να κανω αυτο που ζητας.
Οταν αισθανεσθαι κορεσμο καντε κατι απλο.ΔΩστε 10 ευρω παρτε ενα καρτοκινητο και βαζετε το στις αγγελιες.Κρατηστε το προσωπικο σας νουμερο μονο για τα ατομα που θελετε.Οταν εχετε κουραση κλεινεται το καρτοκινητο και απολαυστε την προσωπικη σας ζωη.Το να εργαζεσαι ως εκδιδομενο ατομο ειναι αθλημα μαραθωνιος και οχι 100 μετρα. Για να εισαι επιτυχυμενος σε αυτο που κανεις θελει εμφανιση και σταθεροτητα στην παροχη υπηρεσιων..
Θα επανελθω.. :hi:
καλα τα λες γεροντα με τα δυο κινητα και τις διακοπες αρκει οι εκαστοτε πελατες να μην θελουν να εισχωρησουν στην προσωπικη ζωη των τρανς ειναι πολυ κουραστικο κι αυτο ....
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456
καλα τα λες γεροντα με τα δυο κινητα και τις διακοπες αρκει οι εκαστοτε πελατες να μην θελουν να εισχωρησουν στην προσωπικη ζωη των τρανς ειναι πολυ κουραστικο κι αυτο ....
ε όχι και γέροντας ο λάγνος.. νεότατο παλληκάρι :P
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
λογο Εμπειρίας το ειπα χα χα χα χα κατι σαν σοφος εννοώ
Έχεις δίκιο σε αυτά που λες αλλά εγώ  ξέρω πως τον φίλο και τον γκόμενο τον διαλέγεις. Τον συγγενή τον λουζεσε.. Τα φιλιά μου...
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
834
Like
1.166
Έχεις δίκιο σε αυτά που λες αλλά εγώ  ξέρω πως τον φίλο και τον γκόμενο τον διαλέγεις. Τον συγγενή τον λουζεσε.. Τα φιλιά μου...
σωστα αλλα παλι δεν καταλαβες ο πελατης ουτε φιλος ειναι ουτε γκομενος
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
σωστα αλλα παλι δεν καταλαβες ο πελατης ουτε φιλος ειναι ουτε γκομενος
Παλι εχεις δικιο ..ομως αν αρχισω να μιλαω με ονοματα για ατομα του χωρου μιλαω που με εχουν παρει τηλεφωνο χωρις να τους εχω δωσει το νουμερο μου και μου ζητανε να παρεμβω για να καλυψω μαλακιες τους η για να βοηθησω θα ανεφερνα την μιση κοινοτητα..Οταν καποιος ειναιπελατης τακτικος εμεσως πλην σαφως αποκτας οικειοτητα.Ενας που δεν ειναι του χωρου δεν θα βγει με μια τρανς δεν θα κανει σεξ μαζι της δεν θα τρεξει οταν εχει καποιος προβλημα...Για ξανασκεψου αυτο που ειπες... :hi:
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
834
Like
1.166
Παλι εχεις δικιο ..ομως αν αρχισω να μιλαω με ονοματα για ατομα του χωρου μιλαω που με εχουν παρει τηλεφωνο χωρις να τους εχω δωσει το νουμερο μου και μου ζητανε να παρεμβω για να καλυψω μαλακιες τους η για να βοηθησω θα ανεφερνα την μιση κοινοτητα..Οταν καποιος ειναιπελατης τακτικος εμεσως πλην σαφως αποκτας οικειοτητα.Ενας που δεν ειναι του χωρου δεν θα βγει με μια τρανς δεν θα κανει σεξ μαζι της δεν θα τρεξει οταν εχει καποιος προβλημα...Για ξανασκεψου αυτο που ειπες... :hi:
διαφωνω καθετα εχω και φιλους και γνωστους και γκομενους που δεν εχουν καμια σχεση με αυτο που λες χωρο εσυ και βγαινω μαζι τους και περναω καλα και τρεχουν οταν εχω καποιο προβλημα κτλ εκτος κι αν ειμαι η εξερεση στον κανονα και εχω και δυο κινητα εδω και χρονια και ζω σε επαρχιακη πολη ξερεισ εσυ
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
διαφωνω καθετα εχω και φιλους και γνωστους και γκομενους που δεν εχουν καμια σχεση με αυτο που λες χωρο εσυ και βγαινω μαζι τους και περναω καλα και τρεχουν οταν εχω καποιο προβλημα κτλ εκτος κι αν ειμαι η εξερεση στον κανονα και εχω και δυο κινητα εδω και χρονια και ζω σε επαρχιακη πολη ξερεισ εσυ
Ασφαλως καιξερω οπως ξερω και πολλα αλλα πραγματα αλλα δεν ειναι η ωρα να κανω δημοσια συζητηση...Συμφωνουμε οτι διαφωνουμε οποτε...δεν εχει ουσια να συζηταμε δημοσια... :coffee: :coffee: :coffee:
 
  • Like
Αντιδράσεις: lia(1)

spat

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
65
Κριτικές
9
Like
91
Πόντοι
0
βρε παιδια, για την τζενη ισχυει οτι εχει τοσο μεγαλα προσοντα? αξιζει γενικα?
Άλλη Τζένη είναι αυτή με τα μεγάλα προσόντα!!
 

dimitris_24_1985

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2014
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
0
  • Like
Αντιδράσεις: spat

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom