Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (7 μέλη και 37 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.199
Κριτικές
293
Like
9.528
Πόντοι
12.525
Υποτονικη χθες τη νύχτα η κίνηση στις πιατσες... Πιο συγκεκριμένα μετά τις 1.30 που βγήκα στον Οπαπ είδα μόνο Βικτωρια και Νανά...

Στη Βουτυρα τα γνωστά 4-5 γυφτοκροσακια...
Μπροστά στο βενζινάδικο άλλες δύο κρος μεγάλης ηλικίας μια ξανθιά και μια μελαχρινή... Λίγο πιο αργά εμφανίστηκε και η Φιονα στο ύψος του fever η οποία προφανώς έχει μετακομίσει μόνιμα στη Γιαννιτσών.

Στην 26ης μόνο μια μεγάλης ηλικίας κρος που κάθεται με τις ώρες στη στάση του λεωφορείου και όπως έχω ξαναγράψει νομίζω η συγκεκριμένη πιάτσα έχει πεθάνει

Αρκετά πουτανακια σε όλη τη Γιαννιτσών αλλά ελάχιστοι πελάτες να βολταρουν, παρόμοια εικόνα αντικρυσα και στα μπουρδελα.

Επίσης για πρώτη φορά στα χρονικά είδα πέσιμο της αστυνομίας στη Μαντζαρου εκεί που κάνουν πιάτσα τα δροσερά αγόρια δηλαδή και όσο πρόλαβα να δω κάποιους τους είχαν έξω από το αμάξι για σωματικό έλεγχο...
 

mandr21

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστες καλησπερα! Πριν 2 βδομαδες πετυχα ενα ωραιο καυλακι στη σταση μπροστα απο το τελωνειο! Στην οδο Σταθμου! σταματησα της επιασα κουβεντα μου ειπε ειναι τραβεστι, οτι τη λενε Ναταλια ..επειδη ηταν πολυ καυλα αδυνατο μελαχροινο μωρο σταματησαν αλλα 2 αυτοκινητα πισω απο το δικο μου και την εκανα για να περασω μετα με την ησυχια μου! Δε τη πετυχα ξανα ομωσ....εχει κανεις ιδεα αν ειναι στην πολη ή αν ηταν περαστικη! Ευχαριστω!
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.697
Κριτικές
2
Like
5.410
Πόντοι
1.056
Καλησπερα σας....παρακολουθω το θεμα της θεσσαλονικης ασχετα αν πολλες φορες δεν γραφω και για προσωπικους λογους εχ ω γινει πιο διακριτικος.Τωρα τελευταια παρατηρησα οτι γινεται ενα σουσουρο γυρω απο το συγκεκριμενο μωρο.Οποτε αποφασισα να παω να την δω απο κοντα.
Το σπιτι κοντα στον σταθμο διακριτικο.
Απο εμφανιση ακομα καλυτερη απο τις φωτο.
Στα του αγωνα...Αποφασισα να εισαγω εναν καινουριο ορο...ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ GFE....Ειναι ο ορος που ταιριαζει απολυτα στην περιπτωση.
Ειναι η φαση που το μωρο σε ορμαει και σε αρχιζει στις αγκαλιτσες και στα γλωσσοφιλα και δεν σε αφηνει να παρεις αναπνοη.Πιπα βαθια ορμητικη με βαθος και φτυσιματα.
Για οσους τους ενδιαεφερει...καυλι κανονικο λειτουργικο που απο τα πρωτα αγγιγματα εγινε ορθιο και εμεινε ορθιο ως το τελος.
Πανω κατω πλαγιως σε τιποτα δεν λεει οχι...
Εδω παιδια εχουμε τον εξης συνδιασμο...αν βαλουμε οτι η ρια σε οτι ειχε να κανει με το παθητικο σεξ ηταν κορυφη βαλτε το gfe της ριας επι 2 και προσθεσθεενεργητικη καυλα διοτι ηθελε και να γαμησει αλλα εγω δεν...
Κατι καινουριο στην πολη κατι πολυ καλο για μενα που σας το συστηνω...
Καλα να περνατε.. :hi:

Ευχαριστούμε
 

dimitris_24_1985

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2014
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
0
κατι σε μεγαλα προσοντα εχουμε βρε παιδια αυτη την περιοδο?
ευχαριστω!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
οτι καλητερο εχουμαι ελλαδα ..απλα δεν ξερεται τ σ γυναιτε
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
οτι καλητερο εχουμαι ελλαδα ..απλα δεν ξερεται τ σ γυναιτε
δεν μπορει μια να εχει τοσες αρνητικες κριτικες τυχαια η ιωαννα.
το ότι θα εχει χημεια με καποιους σιγουρα , πχ με εσενα βατραχομουρη ή τον τραβεστολαγνο.
αλλα να εχει και αλλους 5 να λεν το αντιθετο δειχνει ότι δεν κανει για την δουλεια.

χημεια εχω και με την γκομενα μου,
σκοπος είναι να παει καποιος και με καποια ομορφη που θα τον πεισει ότι εχει χημεια για να καταφερουν να κανουν αξιοπρεπες σεξ, απλα να είναι ομορφη δεν αρκει για αυτην την δουλεια. εγω μπορει ποτέ να μην παω μαζι της γιατι δεν παω με τρανς αλλα είναι κατι γενικο που αφορα ολες τις ιεροδουλες.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.820
Κριτικές
31
Like
7.405
Πόντοι
3.886
Οι γνώμες για Ιωάννα διίστανται..λογικό μ ακούγεται ,σίγουρα δν γίνεται όλοι να τα βρίσκουν με όλους
 

dimitris_24_1985

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2014
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
0
Οι γνώμες για Ιωάννα διίστανται..λογικό μ ακούγεται ,σίγουρα δν γίνεται όλοι να τα βρίσκουν με όλους
ενταξει παιδια δεν θα διαφωνησω... εννοειται πως εχει χημεια με καποιους και με καποιους αλλους δεν τα βρησκει... απλα να το πω λιγο ωμα... οταν ζητας 80 ευρω απο τον αλλο για 20λεπτα υποθεση, τουλαχιστον παιξτο και λιγο οτι δεν βαριεσαι ή παιρνε χαπι να σου σηκωθει. τι αλλο να πω
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
συνάδελφοι βορειοελλαδίτες, έχουμε κάποια πληροφορία;
αυτη ρε μουτρο οσες φορες την εχω παρει τηλ δεν τ σήκωσε ποτε .....πριν κανα χρονο ειχε κ αγγελεια μ αλλες φωτο για δες τ λιγο ...νομιζω οτι καποιοι γνωριζουν στ βορα τ παιζει
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
ενταξει παιδια δεν θα διαφωνησω... εννοειται πως εχει χημεια με καποιους και με καποιους αλλους δεν τα βρησκει... απλα να το πω λιγο ωμα... οταν ζητας 80 ευρω απο τον αλλο για 20λεπτα υποθεση, τουλαχιστον παιξτο και λιγο οτι δεν βαριεσαι ή παιρνε χαπι να σου σηκωθει. τι αλλο να πω
ρε μουτρο αυτη φτεει που σε καυλωνει στ 20 και μ 80 ????τραβα μια μαλακια πρυν πας η βρες καποιον αλλο τροπο να αντησταθεις οσο γ τ τυμη αυτη λεει ενα νουμερο κ σει σαν αμνος τσιμπάς ..μην πας στην τεληκη η κοπελα ειναι επεγκελματιας απο αυτο ζει τ κανει καθε μερα ...βρειτε τροπους ολα τ αλλα ειναι δικαιολογίες
 

dimitris_24_1985

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2014
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
0
ρε μουτρο αυτη φτεει που σε καυλωνει στ 20 και μ 80 ????τραβα μια μαλακια πρυν πας η βρες καποιον αλλο τροπο να αντησταθεις οσο γ τ τυμη αυτη λεει ενα νουμερο κ σει σαν αμνος τσιμπάς ..μην πας στην τεληκη η κοπελα ειναι επεγκελματιας απο αυτο ζει τ κανει καθε μερα ...βρειτε τροπους ολα τ αλλα ειναι δικαιολογίες
εκεινη βρε ηταν ενεργητικη.... υποτιθεται πως τελειωσε(χωρις καν να εχει καβλωσει) μετα απο 2-3 λεπτα που προσπαθησε να μπει απο πισω με πεσμενο εργαλειο....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom