Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
835
Like
1.166
Εγω παντοτε γραφω με γνωμονα το συνολικο οφελος του χωρου.Γι αυτο οταν θα κρινω οτι πρεπει να κραξω καποιο εκδιδομενο ατομο θα το κραξω.
Οπως και για τους πελατες που αφηνουν το χρημα  και κινουν την αγορα.
Εγω πελατης ειμαι και θελω το προιον συνεχως να αναβαθμιζεται.Εχω και γνωση και αποψη και γι αυτο εδω μεσα απο το 2010 γραφω.
Οταν αναβαθμιζονται οι υπηρεσιες και ο πελατης ειναι ευχαριστημενος και το ατομο που προσφερει υπηρεσιες θα ζητησει παραπανω χρηματα.
Υ.Γ.Καλο θα ειναι πολλες κρος η τρανς που εχουν λογαριασμο στο σαιτ να βγαινουν και να γραφουν την αποψη τους.Οπως η Αλεξια και η Τζουλι.Οχι μονο να μπαινετε οταν σας κραζουν και να απαντατε.
:coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee:
καλημερα με προκαλεις αλλιως δεν θα απαντουσα καν διοτι δεν εχει κανενα νοημα με εχεις καλυψει σχεδον σε ολα .....τωρα για την κριτικη που δεχτηκα απο τη στιγμη που γραφει ο τυπος οτι η συναντηση μας εγινε 1 νοεμβρη ειναι ολοκληρη ακυρη διοτι εκεινο το διαστημα ημουν θεσσαλονικη ....στην αθηνα ημουν απο 27 νοεμβρη και μετα
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
Λια και ποιος σου ειπε πως οταν γραφω κατι δεν εχω στο πισω μερος του μυαλου μου κατι αλλο;;;;Εσυ τι λες δεν διαβασα την κριτικη;;Εσυ τι λες δεν ξερω ποτε εισαι θεσσαλονικη και ποτε οχι;;Κατι εμενα δεν μου κολλησε στο κειμενο.
Την αποψη μου για σενα την ξερεις.
Εφοσον γνωριζεις τοω χωρο και εχεις αποψη θελω να να την καταθετεις στο φορουμ.
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
835
Like
1.166
η αποψη μου λοιπον χωρις να θελω να προσβαλω κανεναν και καμια ειναι....απο τη στιγμη που εχεις τα στανταρ ατομα που περνας καλα τι τα θελεις τα πειραματα ...θα μου πεις θελεις να δοκιμασεις κατι καινουργιο σωστο κι αυτο  αλλα περιεχει ρισκο παντα......διαβαζω χρονια το φορουμ και εχω βγαλει τα συμπερασματα μου αν θες .....απλα δεν νομιζω οτι πρεπει να γινετε θεμα μια ασχημη κριτικη ...αλωστε η φαγωμαρα ξεκιναει απο το χωρο μας καλη συνεχεια ευχομαι σε ολους και ολες... αρκετα σας κουρασα ...ευχαριστω για ολα και αρνητικα και θετικα και παμε παρακατω
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
Συνηθως οταν γραφω ενα κειμενο και αναλυω χρειαζομαι χρονο να το δουλεψω στο μυαλο μου πρωτα.
Λια με την φραση σου...αλωστε η φαγωμαρα ξεκιναει απο το χωρο μας μου δινεις πασα για ενα πολυ ωραιο θεμα
Το θεμα θα εχει να κανει με την φαγωμαρα με το τι επιχειρηματα χρησιμοποιουν και το κυριοτερο πως πρεπει να αντιδρα ενας πελατης οταν ακουει αρνητικα σχολια για μια τρανς.
Αυριο το μεσημερι δεσμευομαι να ανεβασω κειμενο.
Γνωριζω πως καποιες θα στραβωσουν με αυτα ου θα γραψω :grin: :grin: :grin: :grin: αλλα τα κακως κειμενα πρεπει να λεγονται. :ak: :ak: :ak: :ak:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
οπως κ να χει η αληθεια ειναι οτι χωρις μαρουλι δεν μπορεις να κανεις κ πολλα ολα τ αλλα ειναι καθαρα θεμα χημείας κ συμπαθειας ..Για αυτο ξεχωριζω καποια ατομα και τ στηρίζω ασχετα αν τ λεμε ακομα η οχι ..
 
  • Like
Αντιδράσεις: lia(1)

nik morris

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
21
Like
3
Πόντοι
0
H Ιωαννα ειναι καλη σε παθητικο ρολο?αυτο με ενδιαφερει αλλωστε
 

kanonieris19

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
56
Like
4
Πόντοι
0
  Ενδιαφερον θηλυκο αδυνατο εκ των Αθηνων μας ερχεται!(για τη Γκαλενα ομιλω αρκει να μην το ακυρωσει και να ειναι η αρχη ωραιων παρουσιων απο την πρωτευουσα)
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
Δυσκολη μερα σημερα..Απο χθες το μεσημερι ψηνομαι στον πυρετο.Ειμαι σε φαση.. :zombie: :zombie:Επειδη ηξερα οτι δεν θα ειμαι καλα σημερα ετοιμασα απο χθες γυρω στις 3 το πρωι...διοτι δεν επεφτε ο πυρετος τον σκελετο του κειμενου που υποσχεθηκανα ανεβασω.
Θα αναφερω προσωπικες εμπειριες και πολλα αλλα γεγονοτα.Οποιαδηποτε ομοιοτητητα σε περιστατικα ειναι τυχαια.Ονοματα ως συνηθως δεν θα αναφερω ουτε θα φωτογραφισω καποια συγκεκριμενη τρανς.Διοτι ξερω πως θα γινει παλι της πουτανας.
Αρχιζω λοιπον με τα κακως κειμενα...
Εισαι με μια τρανς και της λες τι μουναρα ειναι η ταδε.Η πρωτη ατακα που θα ακουσεις ειναι καλα δεν βλεπεις ποσο χαλια ειναι;;; Το γουστο ειναι υποκειμενικο..οποτε αν ακουσετε αυτη την ατακα μην μασησετε και μην δωσετε σημασια.
Της δειχνεις πχ μια αγγελια και στην αγγελια λεει οτι ειναι 25.Καλα τυφλος εισαι;;;δεν βλεπεις πως ειναι 40 πλας;
Προσωπικα αν μια τρανς ακομα και να ειναι μεγαλη αν μου αρεσει θα παω εν γνωση μου.Δεν χρειαζεται να μου κανουν υποδειξεις.
Παμε τωρα στα πιο σοβαρα..Στα χτυπηματα κατω απο την ζωνη.ΔΩΣΤΕ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ..
Πχ..εισαι με μια τρανς και της λες οτι πηγα με αυτη την τρανς και εδωσα 50.
Καλα μαλακας εισαι;;;ρε συ αυτη ειναι η αιτια που εχουν πεσει οι τιμες στην αγορα διοτι γαμιεται για ενα 20ρικο και εσυ εισαι μαλακας και δινεις 50.
Αληθεια αυτο που λες μπορεις να μου το αποδηξεις η θα πρεπει να ειμαι πολυ καλοπροαιρετος η πολυ αγαθος για να το δεχτω;
Μιλας με μια τρανς και της λες γουσταρω την ταδε...Τι μαλακας εισαι ρε συ αυτη γαμιεται στις τουαλετες των μαγαζιων με οποιον της την πεσει.
Προσωπικαστις τουαλετες αν εξαιρεσουμε τα ετεροφυλα ζευγαρια στις 10 περιτωσεις τις 8 εχω δει αγορια να χαμουρευονται 10 τοις 100 λεσβιες και μια στις 10 τρανς.
Μηπως ειμαι τοσο γκαντεμης και γαμιεται στις τουαλετες τις μερες που εγω δεν βγαινω;;
ΑΚΑΠΟΤΟ ΣΕΞ ΜΕΓΑΛΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΓΚΟΜΕΝΟ.Αυτο ποτε δεν το καταλαβα ..Του εχω εμπιστοσυνη μου λενε...να ενημερωσω πως οταν θα τελειωσει η σχεση σας θα παει σε αλλη και θα κανει τα ιδια.
ΑΚΑΠΟΤΟ ΣΕΞ ΜΕ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟ Η ΜΕ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΔΙΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ.Για να καταλαβω ερχεται κανει σεξ με εσενα χωρις προφυλαξη και πηδαει την γυναικα του με καποτα;;ΕΝΑ ΚΑΛΑΣΝΙΚΟΦ ΠΑΙΔΙΑ :ak: :ak: :ak:
Εκδιδομενες που γουσταρουν να γαμιουνται ακαποτα με πελατη...Μιλαω οχι γι για τον ΜΑΛΑΚΑ ΠΕΛΑΤΗ που θα σου πει ποσα θελεις να σε γαμησω ακαποτα αλλα για την κρος-τρανς που θα γαμηθει με πελατη επειδη το θελει αυτη.
ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ.
Αν συναντησετε αυτου του ειδους τις συμπεριφορες απιτει χαμογελο ψυχραιμια και καθαρο μυαλο.
Το κεφαλι μου θα σπασει...δεν μπορω να γραψω αλλο.
Υ.Γ ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
υπαρχουν πολυ μαλακες στ χωρο αυτο ειναι αληθεια και πολυ που κουβαλαν αρωστιες και ακομα κανουν ελευθερα γαμισια και παρτουζες ...προσωπικα ξερω ατομα και εχω αναφερθει κ γω απεξω απεξω και ελπιζω μερικοι να τ εχουν καταλαβει
ολα τ παραπνω ειναι θεμα χαρακτήρα αν θες η οχι εγω επιλεγω να μημ κανω κουβεντες να μ γνωριζουν σαν πελατι και να μην αναφερω ουτε για τ αν γραφω καπου μονο ετσι πραγματικα βλεπεις κατα ποσο αξιζει ενα ραντεβου.εχω βαιβαια κ αδηναμιες που απλα τις στηρίζω
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
υπαρχουν πολυ μαλακες στ χωρο αυτο ειναι αληθεια και πολυ που κουβαλαν αρωστιες και ακομα κανουν ελευθερα γαμισια και παρτουζες ...προσωπικα ξερω ατομα και εχω αναφερθει κ γω απεξω απεξω και ελπιζω μερικοι να τ εχουν καταλαβει
ολα τ παραπνω ειναι θεμα χαρακτήρα αν θες η οχι εγω επιλεγω να μημ κανω κουβεντες να μ γνωριζουν σαν πελατι και να μην αναφερω ουτε για τ αν γραφω καπου μονο ετσι πραγματικα βλεπεις κατα ποσο αξιζει ενα ραντεβου.εχω βαιβαια κ αδηναμιες που απλα τις στηρίζω
λες για μια κρος που κανει παρτουζες που ειχες γραψει παλιοτερα?
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
344
Like
254
Πόντοι
21
δεν είναι ομως καλύτερα να αναφέρονται εδώ μέσα ονομαστικά ποιές είναι οι επικύνδυνες και γενικότερα ποιές θέλουν λιγο προσοχή παραπάνω?
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
δεν είναι ομως καλύτερα να αναφέρονται εδώ μέσα ονομαστικά ποιές είναι οι επικύνδυνες και γενικότερα ποιές θέλουν λιγο προσοχή παραπάνω?
Αυτο που ειπες το σκεφτικες;;;Ξερεις πως αν αναφερθεις με ονοματα ειναι μυνησημο.Χωρια και αυτοι που εχουν το σαιτ μπορει να εχουν προβλημα.
Τι πιο απλο ...βαλε καποτα οταν γαμας και εχεις το κεφαλι ησυχο.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Αυτο που ειπες το σκεφτικες;;;Ξερεις πως αν αναφερθεις με ονοματα ειναι μυνησημο.Χωρια και αυτοι που εχουν το σαιτ μπορει να εχουν προβλημα.
Τι πιο απλο ...βαλε καποτα οταν γαμας και εχεις το κεφαλι ησυχο.
ΤΟ καλητερο ειναι αυτο...
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
ξερουμε κατυ?? αποτι θυμάμαι ηταν θες καιρο !!
Eνω εσεις οι αθηναιοι στα θεματα της γενικης συζητησης δεν προλαβαινατε να γραψετε  :2funny: :2funny:πηγαινοερχεται αθηνα θεσσαλονικη.Απο κοντα καλυτερη απο οτι οι φωτο πανηψηλη εντυπωσιακη.Καποιος συναδελφος ειχε γραψει οοτι παιρνει 80 σε ενεργοπαθητικο προγραμμα με δικο της τελειωμα.
Μεταφερω οτι γραφτηκε... :heavymetalbig:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom