Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

gioulis

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
100
Like
22
Πόντοι
1
Hi.μια ερώτηση μάγκες .η ποιο girlfriend με φιλιά στο στόμα κτλ ποια είναι κατά την γνώμη σας .α ενεργιτικη
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
να παει στο διαολο τοτε

τι λες ρ μουτρο γαμιεται αμα θελει κ καλα μαλιστα κ ειναι η Τρανς με διαφορά απο αλλες μιλαω γ την ηλικία της ετσι ...δεν υπαρχει τ μωρο .τ μου λετε εσυς τωρα ειναι για ν χ μ ν λεγαμαι
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
τότε ποιο το νόημα να θελει να δείχνει και να ειναι θηλυκή τρανς; δεν κάνει καθόλου παθητικό;
ποιο το νοημα ομορφες γυναικες λεσβιες να το κανουν μεταξυ τους?
δεν είναι υποχρεωτικο η λεσβια να αντροφερνει ουτε οποια αντροφερνει να είναι λεσβια.
ομοιως πολλοι πουστιδες δεν θελουν να κανουν γυναικεια εμφανιση.
και ελάχιστοι που τους αρεσει να εχουν γυναικεια εμφανιση πιθανον και η ιωαννα της αγγελιας να προτιμα να γαμα, δεν απαγορευεται.

κορυφαιο που ειχα ακουσει καποτε σε ειδήσεις.
λεσβια γυναικα τα ειχε με τραβεστί και η τραβεστί δουλευε ως πουτανα για να μαζεψει λεφτα να κανει αλλαγη φυλου , να γινει γυναικα και να παντρευτεί την λεσβια!!!!! τελικα τι ηθελε και τι αρεσε στον καθενα ο θεος και ψυχη του.
δηλαδή δεν τους αρεσε να παντρευτουν ως γυναικα με αντρα και απλα στο κρεβατι να αλλαξουν ρολους αλλα να παντρευτουν ως γυναικα με γυναικα, κουφο για εμας τους υπολοιπους αφου μπορουσαν να το κανουν πολύ πιο απλα ως γυναικα με αντρα.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456
  • Like
Αντιδράσεις: VAZO34
Εγγρ.
1 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Like
60
Πόντοι
1
ποιο το νοημα ομορφες γυναικες λεσβιες να το κανουν μεταξυ τους?
δεν είναι υποχρεωτικο η λεσβια να αντροφερνει ουτε οποια αντροφερνει να είναι λεσβια.
ομοιως πολλοι πουστιδες δεν θελουν να κανουν γυναικεια εμφανιση.
και ελάχιστοι που τους αρεσει να εχουν γυναικεια εμφανιση πιθανον και η ιωαννα της αγγελιας να προτιμα να γαμα, δεν απαγορευεται.

κορυφαιο που ειχα ακουσει καποτε σε ειδήσεις.
λεσβια γυναικα τα ειχε με τραβεστί και η τραβεστί δουλευε ως πουτανα για να μαζεψει λεφτα να κανει αλλαγη φυλου , να γινει γυναικα και να παντρευτεί την λεσβια!!!!! τελικα τι ηθελε και τι αρεσε στον καθενα ο θεος και ψυχη του.
δηλαδή δεν τους αρεσε να παντρευτουν ως γυναικα με αντρα και απλα στο κρεβατι να αλλαξουν ρολους αλλα να παντρευτουν ως γυναικα με γυναικα, κουφο για εμας τους υπολοιπους αφου μπορουσαν να το κανουν πολύ πιο απλα ως γυναικα με αντρα.
Μπερδευτηκα :think:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
Καλησπερα σε ολους σας.Αυτη την στιγμη που διαβαζετε αυτες τις γραμμες βρισκομαι εξωτερικο.Εχω ενεργοποιησει μια πολυ καλη συμφωνια και απο τις αρχες μαιου θα βρισκομαι ισδραηλ.Δεν γνωριζω ποσο καιρο
θα μεινω εξετερικο δεν γνωριζω αν θα μεινω μονιμα στο εξωτερικο.
Μετα απο 7 χρονια και πλεον συνεχους παρουσιας στο σαιτ αι σθανομαι να ευχαριστησω παρα πολυ κοσμο που γνωρισα στο σαιτ που μμε στηριξε και με υποστηριξε.
Θεωρω πως σιγα σιγα ο κυκλος μου κλεινει και ισως μετα απο 22 χρονια στον χωρο ...Ηρθε η ωρα της αποχωρησης.
Εχοντας βοηθησει πολλες κρος-τρανς στον χωρο ολα αυτα τα χρονια σε συνδιασμο με την βοηθεια που εχω προσφερι σε ατομα που θελανε να ασχοληθουν με τον χωρο...Αισθανομαι οτι αποχωρω με το κεφαλι ψηλα.Ειμαι γεματος εντονα συναισθηματα.
Σεβομενος το γεγονος οτι πολλοι με μυνηματα ζητατε πληροφοριες για αρκετο καιρο θα απαντω στα μυνηματα σας.
Θα προσπαθησω να αποφευγω τις δημοσιες τοποθετισεις και σε καποια στιγμη διακριτικα θα αποχωρησω.Ειλικρεινα αυτη την ωρα δεν ξερω αν ειναι σωστο να πω αντιο η εις το επανειδην. :hi:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Καλησπερα σε ολους σας.Αυτη την στιγμη που διαβαζετε αυτες τις γραμμες βρισκομαι εξωτερικο.Εχω ενεργοποιησει μια πολυ καλη συμφωνια και απο τις αρχες μαιου θα βρισκομαι ισδραηλ.Δεν γνωριζω ποσο καιρο
θα μεινω εξετερικο δεν γνωριζω αν θα μεινω μονιμα στο εξωτερικο.
Μετα απο 7 χρονια και πλεον συνεχους παρουσιας στο σαιτ αι σθανομαι να ευχαριστησω παρα πολυ κοσμο που γνωρισα στο σαιτ που μμε στηριξε και με υποστηριξε.
Θεωρω πως σιγα σιγα ο κυκλος μου κλεινει και ισως μετα απο 22 χρονια στον χωρο ...Ηρθε η ωρα της αποχωρησης.
Εχοντας βοηθησει πολλες κρος-τρανς στον χωρο ολα αυτα τα χρονια σε συνδιασμο με την βοηθεια που εχω προσφερι σε ατομα που θελανε να ασχοληθουν με τον χωρο...Αισθανομαι οτι αποχωρω με το κεφαλι ψηλα.Ειμαι γεματος εντονα συναισθηματα.
Σεβομενος το γεγονος οτι πολλοι με μυνηματα ζητατε πληροφοριες για αρκετο καιρο θα απαντω στα μυνηματα σας.
Θα προσπαθησω να αποφευγω τις δημοσιες τοποθετισεις και σε καποια στιγμη διακριτικα θα αποχωρησω.Ειλικρεινα αυτη την ωρα δεν ξερω αν ειναι σωστο να πω αντιο η εις το επανειδην. :hi:

καλη αρχη σ αυτο που κανεις και καλη αντάμωση αν επιστρεψεις ....
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Καλησπερα σε ολους σας.Αυτη την στιγμη που διαβαζετε αυτες τις γραμμες βρισκομαι εξωτερικο.Εχω ενεργοποιησει μια πολυ καλη συμφωνια και απο τις αρχες μαιου θα βρισκομαι ισδραηλ.Δεν γνωριζω ποσο καιρο
θα μεινω εξετερικο δεν γνωριζω αν θα μεινω μονιμα στο εξωτερικο.
Μετα απο 7 χρονια και πλεον συνεχους παρουσιας στο σαιτ αι σθανομαι να ευχαριστησω παρα πολυ κοσμο που γνωρισα στο σαιτ που μμε στηριξε και με υποστηριξε.
Θεωρω πως σιγα σιγα ο κυκλος μου κλεινει και ισως μετα απο 22 χρονια στον χωρο ...Ηρθε η ωρα της αποχωρησης.
Εχοντας βοηθησει πολλες κρος-τρανς στον χωρο ολα αυτα τα χρονια σε συνδιασμο με την βοηθεια που εχω προσφερι σε ατομα που θελανε να ασχοληθουν με τον χωρο...Αισθανομαι οτι αποχωρω με το κεφαλι ψηλα.Ειμαι γεματος εντονα συναισθηματα.
Σεβομενος το γεγονος οτι πολλοι με μυνηματα ζητατε πληροφοριες για αρκετο καιρο θα απαντω στα μυνηματα σας.
Θα προσπαθησω να αποφευγω τις δημοσιες τοποθετισεις και σε καποια στιγμη διακριτικα θα αποχωρησω.Ειλικρεινα αυτη την ωρα δεν ξερω αν ειναι σωστο να πω αντιο η εις το επανειδην. :hi:
Καλα να περνας φιλε  :hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom