Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
Παντως και στο Ισραηλ εχει καποιες πολυ ωραιες τρανς
 

Pootie-tang

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2011
Μηνύματα
121
Like
4
Πόντοι
1
καλη αρχη σ αυτο που κανεις και καλη αντάμωση αν επιστρεψεις ....
Καλησπερα σε ολους σας.Αυτη την στιγμη που διαβαζετε αυτες τις γραμμες βρισκομαι εξωτερικο.Εχω ενεργοποιησει μια πολυ καλη συμφωνια και απο τις αρχες μαιου θα βρισκομαι ισδραηλ.Δεν γνωριζω ποσο καιρο
θα μεινω εξετερικο δεν γνωριζω αν θα μεινω μονιμα στο εξωτερικο.
Μετα απο 7 χρονια και πλεον συνεχους παρουσιας στο σαιτ αι σθανομαι να ευχαριστησω παρα πολυ κοσμο που γνωρισα στο σαιτ που μμε στηριξε και με υποστηριξε.
Θεωρω πως σιγα σιγα ο κυκλος μου κλεινει και ισως μετα απο 22 χρονια στον χωρο ...Ηρθε η ωρα της αποχωρησης.
Εχοντας βοηθησει πολλες κρος-τρανς στον χωρο ολα αυτα τα χρονια σε συνδιασμο με την βοηθεια που εχω προσφερι σε ατομα που θελανε να ασχοληθουν με τον χωρο...Αισθανομαι οτι αποχωρω με το κεφαλι ψηλα.Ειμαι γεματος εντονα συναισθηματα.
Σεβομενος το γεγονος οτι πολλοι με μυνηματα ζητατε πληροφοριες για αρκετο καιρο θα απαντω στα μυνηματα σας.
Θα προσπαθησω να αποφευγω τις δημοσιες τοποθετισεις και σε καποια στιγμη διακριτικα θα αποχωρησω.Ειλικρεινα αυτη την ωρα δεν ξερω αν ειναι σωστο να πω αντιο η εις το επανειδην. :hi:

Σε ευχαριστώ πολυ για το έργο σου. Οψόμεθα
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
Θα περιμένουμε να ανοιξεις νήματα,
Κύπρος αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)
Τελ Αβίβ αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)
στις αντίστοιχες ενότητες.

Καλά να περάσεις φίλε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.237
Like
1.308
Πόντοι
266
Καλησπερα σε ολους σας.Αυτη την στιγμη που διαβαζετε αυτες τις γραμμες βρισκομαι εξωτερικο.Εχω ενεργοποιησει μια πολυ καλη συμφωνια και απο τις αρχες μαιου θα βρισκομαι ισδραηλ.Δεν γνωριζω ποσο καιρο
θα μεινω εξετερικο δεν γνωριζω αν θα μεινω μονιμα στο εξωτερικο.
Μετα απο 7 χρονια και πλεον συνεχους παρουσιας στο σαιτ αι σθανομαι να ευχαριστησω παρα πολυ κοσμο που γνωρισα στο σαιτ που μμε στηριξε και με υποστηριξε.
Θεωρω πως σιγα σιγα ο κυκλος μου κλεινει και ισως μετα απο 22 χρονια στον χωρο ...Ηρθε η ωρα της αποχωρησης.
Εχοντας βοηθησει πολλες κρος-τρανς στον χωρο ολα αυτα τα χρονια σε συνδιασμο με την βοηθεια που εχω προσφερι σε ατομα που θελανε να ασχοληθουν με τον χωρο...Αισθανομαι οτι αποχωρω με το κεφαλι ψηλα.Ειμαι γεματος εντονα συναισθηματα.
Σεβομενος το γεγονος οτι πολλοι με μυνηματα ζητατε πληροφοριες για αρκετο καιρο θα απαντω στα μυνηματα σας.
Θα προσπαθησω να αποφευγω τις δημοσιες τοποθετισεις και σε καποια στιγμη διακριτικα θα αποχωρησω.Ειλικρεινα αυτη την ωρα δεν ξερω αν ειναι σωστο να πω αντιο η εις το επανειδην. :hi:
αντιο μεγαλε
να περνας καλα
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.472
Κριτικές
165
Like
25.293
Πόντοι
34.168
Καλησπερα σε ολους σας.Αυτη την στιγμη που διαβαζετε αυτες τις γραμμες βρισκομαι εξωτερικο.Εχω ενεργοποιησει μια πολυ καλη συμφωνια και απο τις αρχες μαιου θα βρισκομαι ισδραηλ.Δεν γνωριζω ποσο καιρο
θα μεινω εξετερικο δεν γνωριζω αν θα μεινω μονιμα στο εξωτερικο.
Μετα απο 7 χρονια και πλεον συνεχους παρουσιας στο σαιτ αι σθανομαι να ευχαριστησω παρα πολυ κοσμο που γνωρισα στο σαιτ που μμε στηριξε και με υποστηριξε.
Θεωρω πως σιγα σιγα ο κυκλος μου κλεινει και ισως μετα απο 22 χρονια στον χωρο ...Ηρθε η ωρα της αποχωρησης.
Εχοντας βοηθησει πολλες κρος-τρανς στον χωρο ολα αυτα τα χρονια σε συνδιασμο με την βοηθεια που εχω προσφερι σε ατομα που θελανε να ασχοληθουν με τον χωρο...Αισθανομαι οτι αποχωρω με το κεφαλι ψηλα.Ειμαι γεματος εντονα συναισθηματα.
Σεβομενος το γεγονος οτι πολλοι με μυνηματα ζητατε πληροφοριες για αρκετο καιρο θα απαντω στα μυνηματα σας.
Θα προσπαθησω να αποφευγω τις δημοσιες τοποθετισεις και σε καποια στιγμη διακριτικα θα αποχωρησω.Ειλικρεινα αυτη την ωρα δεν ξερω αν ειναι σωστο να πω αντιο η εις το επανειδην. :hi:
Ρε συ ΛΑΓΝΕ,
Που θα πας?Σε κανενα πηγαδι θα κρυφτεις?
Γιατι να αποσυρθεις?Γραφε απο εκει?
Δεν εισαι ο πρωτος ουτε ο τελευταιος στο ΜΠΟΥ που αλλαζει τοπο..
Δλδ εκει που θα εισαι δεν εχει ιντερνετ και υπολογιστες?

Και αν γινει κατι και επιστρεψεις?

Κοψε τα δακρυβρεχτα μελο οποτε..ασε τις μαλακιες!!
 

TRANS SYLVI

Trans
Εγγρ.
27 Αυγ 2014
Μηνύματα
84
Like
26
Απο 1η μαιου θεσσαλονικη....ετοιμαστειτε
 

Συνημμένα

  • IMG_20180419_214749684.jpg
    IMG_20180419_214749684.jpg
    61,1 KB · Εμφανίσεις: 29
  • IMG_20180419_213601892.jpg
    IMG_20180419_213601892.jpg
    75,6 KB · Εμφανίσεις: 27
  • IMG_20180414_214258760-180x320.jpg
    IMG_20180414_214258760-180x320.jpg
    10,8 KB · Εμφανίσεις: 31

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
12
Like
3.254
Πόντοι
746
Τα σεβη μου κυρια!!!!
 

giannis4253

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2018
Μηνύματα
24
Like
10
Πόντοι
0
Γεια σας! Καινουργιος εδω και θα ηθελα να κανω μια ερωτηση. Λια ή Ιωαννα? θα ηθελα η κοπελα να ειναι ενεργητικη. Ποιο ειναι το δυνατο σημειο της καθεμιας?
 
Εγγρ.
1 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Like
60
Πόντοι
1
Γεια σας! Καινουργιος εδω και θα ηθελα να κανω μια ερωτηση. Λια ή Ιωαννα? θα ηθελα η κοπελα να ειναι ενεργητικη. Ποιο ειναι το δυνατο σημειο της καθεμιας?
Τραβα τη μια μερα στη Λια και την αλλη στην Τζοαν για να συγκρινεις..και οι δυο γαμουνε.
 

giannis4253

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2018
Μηνύματα
24
Like
10
Πόντοι
0
Τραβα τη μια μερα στη Λια και την αλλη στην Τζοαν για να συγκρινεις..και οι δυο γαμουνε.

Καταρχας σε ευχαριστω για την απαντηση σου. Με την Ιωαννα έχω πάει και γι αυτο ρωταω. Αν αξιζει η Λια να την δοκιμασω ή να παιξω safe. Δεν ξερω πως θα ειναι απο κοντα η Λια στην εμφανιση.
 

11Panos9

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2017
Μηνύματα
35
Like
12
Πόντοι
0
καλησπερα καμια καλη τρανσ για gf κατασταση?
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.237
Like
1.308
Πόντοι
266
Καταρχας σε ευχαριστω για την απαντηση σου. Με την Ιωαννα έχω πάει και γι αυτο ρωταω. Αν αξιζει η Λια να την δοκιμασω ή να παιξω safe. Δεν ξερω πως θα ειναι απο κοντα η Λια στην εμφανιση.
πως σου φανηκε η ιωαννα;
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Καταρχας σε ευχαριστω για την απαντηση σου. Με την Ιωαννα έχω πάει και γι αυτο ρωταω. Αν αξιζει η Λια να την δοκιμασω ή να παιξω safe. Δεν ξερω πως θα ειναι απο κοντα η Λια στην εμφανιση.
ότι βλέπεις στις φωτο ξάδερφε και καλύτερη..
 
  • Like
Αντιδράσεις: lia(1)

IanAlderson

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.603
Like
128
Πόντοι
16
Καταρχας σε ευχαριστω για την απαντηση σου. Με την Ιωαννα έχω πάει και γι αυτο ρωταω. Αν αξιζει η Λια να την δοκιμασω ή να παιξω safe. Δεν ξερω πως θα ειναι απο κοντα η Λια στην εμφανιση.
Η Λία είναι ακόμα καλύτερη από κοντά, νομίζω ότι οι φωτογραφίες την αδικούν. Πες μας δυο λόγι αγια την Ιωάννα, πως σου φάνηκε?
 

panospan10

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2018
Μηνύματα
53
Like
34
Πόντοι
0
Καλησπέρα Συναγωνιστές!

Βοηθηστε με λιγο με τις παλαιοτερες κοπελες της πολης.

Τι παίζει με :

1. Αλεξία Ρόσσι
2. Louiza (. net/transexual/ad12497-trans-louiza)
3. Tzeni (. net/transexual/ad195947-trans-tzeny)
4. Della stella ( .net/transexual/ad406452-trans-della-6930226393)

Φαίνονται ωραίες αλλά έχουν καιρό τις ίδιες φωτος και πιθανολογώ ότι ίσως εχουν αλλάξει.
 

IanAlderson

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.603
Like
128
Πόντοι
16
Καλησπέρα Συναγωνιστές!

Βοηθηστε με λιγο με τις παλαιοτερες κοπελες της πολης.

Τι παίζει με :

1. Αλεξία Ρόσσι
2. Louiza (. net/transexual/ad12497-trans-louiza)
3. Tzeni (. net/transexual/ad195947-trans-tzeny)
4. Della stella ( .net/transexual/ad406452-trans-della-6930226393)

Φαίνονται ωραίες αλλά έχουν καιρό τις ίδιες φωτος και πιθανολογώ ότι ίσως εχουν αλλάξει.
Στέλλα και Λουιζα μου φάνηκαν αδιάφορες κατά την εκτέλεση των καθηκόντων τους...!!! Μην πιάνεσαι όμως από τα γραφόμενά μου. Μπορεί να έτυχε να είναι έτσι την μέρα που τις επισκέφθηκα. Αυτό δεν σημαίνει ότι είναι αδιάφορες πάντα και γενικά. Η αλήθεια είναι ότι δεν ξαναπήγα. Την Τζένη δεν την ξέρω. Τώρα για την Αλέξια τι να πρωτοπεί κανείς και από που να ξεκινήσει. Κατά την γνώμη μου πάντα, είναι από τις πιο σπαθάτες του χώρου στη Θεσσαλονίκη. Καθόλου ύφος, ευγενική με τον πελάτη και αν πας κάμποσες φορές και γνωριστείτε θα δεις ότι είναι και φιλική. Το νου σου όμως φίλε.... Η Αλέξια είναι κατά φύση κυριαρχική. Αν δεν σου αρέσουν τα σκαμπίλια και τα μπουκώματα όταν την ρουφάς ή οι ξυλιές στα κωλομάγουλα τότε καλύτερα να μην την επισκεφθείς. Ελπίζω να βοήθησα. 
 
Εγγρ.
1 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Like
60
Πόντοι
1
Στέλλα και Λουιζα μου φάνηκαν αδιάφορες κατά την εκτέλεση των καθηκόντων τους...!!! Μην πιάνεσαι όμως από τα γραφόμενά μου. Μπορεί να έτυχε να είναι έτσι την μέρα που τις επισκέφθηκα. Αυτό δεν σημαίνει ότι είναι αδιάφορες πάντα και γενικά. Η αλήθεια είναι ότι δεν ξαναπήγα. Την Τζένη δεν την ξέρω. Τώρα για την Αλέξια τι να πρωτοπεί κανείς και από που να ξεκινήσει. Κατά την γνώμη μου πάντα, είναι από τις πιο σπαθάτες του χώρου στη Θεσσαλονίκη. Καθόλου ύφος, ευγενική με τον πελάτη και αν πας κάμποσες φορές και γνωριστείτε θα δεις ότι είναι και φιλική. Το νου σου όμως φίλε.... Η Αλέξια είναι κατά φύση κυριαρχική. Αν δεν σου αρέσουν τα σκαμπίλια και τα μπουκώματα όταν την ρουφάς ή οι ξυλιές στα κωλομάγουλα τότε καλύτερα να μην την επισκεφθείς. Ελπίζω να βοήθησα. 
Θα συμφωνησω για Στελλα Ντελλα. Κρυο πιατο φιλε. Παγοκολωνα μην πας. Αλεξια επισης οπως τα λες. Αξιζει για αυταρχικο.
 

panospan10

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2018
Μηνύματα
53
Like
34
Πόντοι
0
Στέλλα και Λουιζα μου φάνηκαν αδιάφορες κατά την εκτέλεση των καθηκόντων τους...!!! Μην πιάνεσαι όμως από τα γραφόμενά μου. Μπορεί να έτυχε να είναι έτσι την μέρα που τις επισκέφθηκα. Αυτό δεν σημαίνει ότι είναι αδιάφορες πάντα και γενικά. Η αλήθεια είναι ότι δεν ξαναπήγα. Την Τζένη δεν την ξέρω. Τώρα για την Αλέξια τι να πρωτοπεί κανείς και από που να ξεκινήσει. Κατά την γνώμη μου πάντα, είναι από τις πιο σπαθάτες του χώρου στη Θεσσαλονίκη. Καθόλου ύφος, ευγενική με τον πελάτη και αν πας κάμποσες φορές και γνωριστείτε θα δεις ότι είναι και φιλική. Το νου σου όμως φίλε.... Η Αλέξια είναι κατά φύση κυριαρχική. Αν δεν σου αρέσουν τα σκαμπίλια και τα μπουκώματα όταν την ρουφάς ή οι ξυλιές στα κωλομάγουλα τότε καλύτερα να μην την επισκεφθείς. Ελπίζω να βοήθησα. 

Ευχαριστώ πολύ guys!
Γενικότερα παίζει πολύ ξεπέτα στην πόλη μας και πρέπει να αναγνωρίζουμε τις κοπέλες που ιδρώνουν τη φανέλα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom