Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

spat

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
65
Κριτικές
9
Like
91
Πόντοι
0
Τα πραγματα ειναι απλα.Μπαινεις σε ενα σαιτ με αγγελιες.Βρισκεις αυτο που σου αρεσει.Σηκωνεις το τηλεφωνο σχηματιζεις τον αριθμο.Απο την αλλη ακρη οταν θα σου απαντησει της λες τι προγραμμα σε ενδιαφερει.Ενεργητικο;παθητικο;αυταρχικο;;;Σου λεει τιμη,Αν η τιμη σου φανει νορμαλ ρωτας που δεχεται επισκεψεις.
Πας γαμας και μετα αν θελεις ενημερωνεις και τα υπολοιπα μελη του σαιτ :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra:
Ωραίος!!!!!!
 

MrJohn27

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2018
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Επισης για την elenasunrise εχεις κανεις καμια εμπειρια;;;
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.447
Κριτικές
12
Like
3.233
Πόντοι
746
Γεια σε ολη την παρεα. Ειμαι νεο μελος κ συγνωμη αν στην πορεια ισως κανωκ χαζες ερωτησεις. Μην βαρατε οι παλιοι...
 

Freas

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2017
Μηνύματα
30
Like
52
Πόντοι
0
Μία Άννα:
Δεύτερη Άννα:
Και η πασίγνωστη Αμάντα:
Ξέρουμε τίποτα για το μέγεθος (σε στύση) και για την ενεργητική λειτουργικότητα των κοριτσιώνε;
Εξυπακούεται ότι θα ακολουθήσει εκ μέρους μου αναλυτική αναφορά (όπως πάντα).

Η πρώτη και η δεύτερη είναι το ίδιο άτομο. Η Άννα.
Πιο μεγάλο εργαλείο η Άννα απο την Αμάντα. Και οι δύο άκρως λειτουργικές. Φιλικότατες και οι δύο αν και δίνω ενα + παραπάνω στην Άννα. Επίσης η Άννα δεν έχει βυζί. Προσωπική προτίμηση πλέον η Άννα. Αυτά...
 
  • Like
Αντιδράσεις: gerg28

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
Μηπως μπορεις να προτείνεις και καποια σαιτ ... Ευχαριστώ
Επισης για την elenasunrise εχεις κανεις καμια εμπειρια;;;
Ας τα παρουμε απο την αρχη.κανεσεξ τελεια κομ...σεξ τζι αρ τελεια νετ οπεν ντει τελεια τζι αρ..κλεοπατρα τελεια κλαμπ.
Η σανραιζ εχει δικο της σαιτ.Γραψε το ονομα της και μετα κολλα το τελεια κομ και το βρισκεις.Καθαρα προσωπικη αποψη δεν ενδικνυται για πρωταρηδες ειτε ενεργητικους ειτε παθητικους.Για πολλους και διαφορους λογους που δεν εχω διαθεση να αναλυσω.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.447
Κριτικές
12
Like
3.233
Πόντοι
746
Γεια σας κ παλι. Ποια κοπελα εχει την διαθεση ν ασχοληθει με εναν πρωταρη με οτι αυτο συνεπαγεται; Ενδιαφερομαι η κοπελα να χει μονο παθητικο ρολο. Λοιπον;
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.447
Κριτικές
12
Like
3.233
Πόντοι
746
Το λεω γιατι δεν ειμαι απο Θεσσαλονικη.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
Συνεληφθη με την διαδικασια του αυτοφωρου γνωστο ατομο της πιατσας...κρος...ανοιξε αμαξι και εκλεψε πολυτιμα αντικειμενα στην περιοχη της γιανιτσων στο υψος του today.Συνεληφθη και οριστικε τακτικη δικασιμος.
Για ευνοητους λογους δεν αναφερω ονοματα ΔΗΜΟΣΙΑ κατα την προσφιλη μου συνηθεια αλλα οποιος ενδιαφερεται ρωταει μεσω πμ.
ΟΙ γνωστοι μεσω φβ..
Επισης θα ηθελα να ενημερωσω πως εκτος απο τα κλεμενα αντικειμενα βρεθηκαν επανω της και αλλα πραγματα που επιβαρυνουν υπερβολικα την θεση της.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.447
Κριτικές
12
Like
3.233
Πόντοι
746
Καλησπερα. Χαθηκαν τα κοριτσια;;;
 

Neles

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2018
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά ξέρει κανένας για την Ρια? Αξίζει?
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.447
Κριτικές
12
Like
3.233
Πόντοι
746
Αφου δεν υπαρχει καποια κοπελα ν απαντησει μπορει καποιος παλιοτερος να μου πει την προσωπικη του γνωμη για το ποια θα μπορουσε να ασχοληθει με ατομο που δεν εχει καμια εμπειρια; Κ οταν λεω ν ασχοληθει εννοω να θελει κιολας. Γιατι σαν δουλεια ολες θα το καναν.Κ να πω οτι θα θελα να χει μονο παθητικο ρολο η κοπελα. Ευχαριστω.
 
Εγγρ.
1 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Like
60
Πόντοι
1
Παιδιά ξέρει κανένας για την Ρια? Αξίζει?
[/quote
Τι ερωτησεις ειναι αυτες που κανετε εσεις οι νεοι?
Τωρα ανακαλυψατε την Αμερικη?
Πατε ρισκαρετε και μαθετε τι και ποιες-ποιοι αξιζουν..
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.447
Κριτικές
12
Like
3.233
Πόντοι
746
Καλησπερα σε ολους κ ολες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom