Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

hotsexy_23

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
33
Like
48
Πόντοι
0
Γεια σας αγόρια μου από σήμερα Θεσσαλονίκη για λίγες μέρες
 

Συνημμένα

  • IMG_3354.JPG
    IMG_3354.JPG
    216,3 KB · Εμφανίσεις: 46

Ckramer

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2013
Μηνύματα
22
Κριτικές
25
Like
118
Πόντοι
10
Μια χαρά είναι το κορίτσι. Το σώμα είναι αυτό που βλέπεις, λίγο πιο τσουποτό. Βυζί πολύ μικρό ορμονούχο. Από πρόσωπο, γούστα είναι αυτά αλλά για εμένα προσωπικά είναι η πιο όμορφη τρανς που έχω δει. Εργαλείο χοντρούτσικο με τυπικό μήκος. Τώρα από υπηρεσίες εγώ πέρασα πάρα πολύ καλά, αλλά δεν έχω και πολύ εμπειρία με τρανς για να έχω κριτήριο. Είναι γενικά πολύ καλό τυπάκι και πολύ νέα. Αυτά. Από τιμές τα κλασσικά. Α και μόνο ενεργητική όπως λέει!
 

sortep

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
30
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
290
Φίλε έχει κάποιο προφιλ καπου η αμαντα;;;;

συναντηση σημερα με αμαντα μικρη..τωρα ειναι κρος,τρανς,ταβεστι,τρανσεξουαλ δεν ξερω..πολυ καυλα το μωρο φιλικη ευχαριστη πολυ θυληκη σε παθητικο ρολο αυτη για το ενεργητικο δεν ξερω δεν με αφορα..ιδια με τις φωτ στις αγγελιες με υποδεχτηκε φορωντας αυτα τα καυλωτικα τα ολοσωμα διχτυωτα τα προστυχα που μ αρεσουν..πιπα για σεμιναριο υπεροχη σε ηρεμο ρυθμο σε κοιταζει συνεχως στα ματια με βαθεια μπουκωματα και παρα το μεγαλο μεγεθος τον καταπινει..εχει αδυναμια στην πιπα και φαινεται οτι το γουσταρει..στην πορεια ειδε οτι μ αρεσει το σαλιο και μου τον εκανε μουσκεμα!!μετα πηρε το τζελ και μου τον εκανε ενα ωραιο μασαζ..στησιμο στα 4 λιγο φοβηθηκε το μεγεθος,ηταν πολυ στενη αλλα τον εφαγε ολο κανονικοτατα..δεν αργησε να ερθει το τελος μια που με ειχε κανα μισαωρο στην πιπα-μασαζ και ειχα πεθανει στην καυλα..στηθος καθολου δυστηχως,ειναι ψηλη με ωραια πιασιματα και ωραια κωλαρα..σιγουρα θα την ξαναδω αξιζει..50 ο μπιλ και αν την θελεις ενεργειακη που λεει και ο αλεφαντος +20
 

jadegegan1

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2012
Μηνύματα
56
Like
12
Πόντοι
0
Περασμα προχθες απο κάτω τελικά η Φιόνα πρέπει να εχει βάλει μερικα κιλάκια….Σταματημα στην Νινα τελικα ειναι το καλυτερο  :pipa1: με διαφορά.Λεω να δοκιμάσω Αμαντα…η που να πάω…..
 

Ckramer

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2013
Μηνύματα
22
Κριτικές
25
Like
118
Πόντοι
10
Συνάδελφε η κοπέλα που λες είναι Αθήνα όποτε δύσκολα σε βλέπω. Κι άμα κατέβεις Αθήνα έχει και τιμιοτερες επιλογές
 

jadegegan1

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2012
Μηνύματα
56
Like
12
Πόντοι
0
Συνάδελφε η κοπέλα που λες είναι Αθήνα όποτε δύσκολα σε βλέπω. Κι άμα κατέβεις Αθήνα έχει και τιμιοτερες επιλογές

θεσσαλονικη λεει οτι ειναι τελος παντων αυτο τη να ειναι αραγε
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
Μου δινεται μια καλη πασα για να ασχοληθω με ενα θεμα που δεν εχω αναλυσει ως τωρα.
Εκδιδομενα ατομα και σοσιαλ μιντια.Απο την στιγμη που στην ζωη μας μπηκε το φεησμπουκ και αργοτερα το ισταγκραμ η ενημερωση σε οτι εχει να κανει με τον αγοραιο ερωτα αλλαξε μορφη.Παλιοτερα υπηρχαν οι εφημεριδες οπου μπαιναμε στην στηλη προσωπικα και ψαχναμε να βρουμε λαβρακια. :rolleyes: :rolleyes:
Τωρα τα εκδιδομενα ατομα εχουν την δυνατοτητα μεσω φεησμπουκ ισταγραμ και κυριως απο τα σαιτ αγγελιων να προωθουν την δουλεια τους.
Πλεον ακομα και με εναν αριθμο τηλεφωνου αν το γκουγκλαρεις βρισκεις πραγματα...ποσο μαλλον αν εκδιδεται.
Απο την αρχικη και γενικη τοποθετηση μου ας μιλησω πιο συγκεκρημενα.
Δεν νοηται την σημερινη μερα ατομο που εκδιδεται να μην εχει ενα λογαριασμο στο φεησμπουκ-τουιτερ η στο ισταγραμ.
Σε οτι εχει να κανει με τις κρος-τρανς υπαρχουν καποιες οι οποιες μαζι με την αγγελια που βαζουν βαζουν και ενα λινκ που παραπεμπει σε καποιο αλλο σαιτ που εχουν εκει υλικο.Αλλοτε φωτο αλλοτε βιντεο.
Ο λογος που το κανουν συνηθως ειναι για να εισαι σιγουρος οτι αυτο που βλεπεις στις φωτο αυτο θα συναντησεις.
Οταν δεν το κανουν αυτο συνηθως σημαινειοτι δεν θελουν να δημοσιοποιουν προσωπικα τους στοιχεια.Ασχετα αν εχουν πολλους φιλους η ακολουθους στους λογαριασμους τους που ειναι πελατες.
Ειναι αυτο που λεμε μεταξυ κατεργαρεων ειλικρινεια και εχεμυθεια.
Παμε και στο ρεζουμε...τι κανεις αν θελεις να βρεις καποια τρανς;;Στο φεησπουκ τα πραγματα ειναι απλα.Αν εχεις φιλη μια τρανς η κρος μπαινεις στο προφιλ της και ψαχννεις για φιλους.
Οι 9 στις 10 τρανς-κρος εχουν ανοιχτο το προφιλ και μπορεις να δεις τους φιλους που εχουν.
Το ιδιο ισυει και στο ισταγραμ και στο τουιτερ.
Καλη αναζητηση λοιπον...
 

tsagos

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
25
Like
4
Πόντοι
0
εχεις να μου προτεινεις τιποτα??
να ειναι παθητικη ομως..
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
Μήπως κάποιος συναγωνιστής έχει πληροφορίες για την εν λόγω κυρία; Ευχαριστώ


(k a n e s e x. c o m)
Απαραβατος κανονας για να αποφευγεις δυσαρεστες καταστασεις.Δεν ασχολεισαι με αγγελιες που στις φωτο δεν εχουν προσωπο.Στην συγκεκριμενη αγγελια εχει φωτο απο 2-3 διαφορετικες τρανς και κρος.Οι 9 στις 10 περιπτωσεις σε αυτες τις αγγελιες στην καλυτερη περιπτωση ειναι κρος στην χειροτερη ψευτικες.
 

rockythess

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2014
Μηνύματα
66
Like
8
Πόντοι
0
Παιδιά εμπειρίες από την Ιωάννα έχουμε;
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

Ckramer

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2013
Μηνύματα
22
Κριτικές
25
Like
118
Πόντοι
10
Αν είσαι παθητικός να πας τρέχωντας, αλλά θα φύγεις μπουσουλώντας. Το μωρό είναι έκφυλο και γουστάρει πολύ να είναι ενεργητική και κυρίαρχη. Δέχεται και ενεργητικούς, αλλά μάλλον δεν είναι το φόρτε της. Κατά τα άλλα είναι καλό ατομάκι, μόλις αποκτήσετε οικειότητα το καταλαβαίνεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

τρυπας

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Αν είσαι παθητικός να πας τρέχωντας, αλλά θα φύγεις μπουσουλώντας. Το μωρό είναι έκφυλο και γουστάρει πολύ να είναι ενεργητική και κυρίαρχη. Δέχεται και ενεργητικούς, αλλά μάλλον δεν είναι το φόρτε της. Κατά τα άλλα είναι καλό ατομάκι, μόλις αποκτήσετε οικειότητα το καταλαβαίνεις.
πως μπορω να ττην βρω?
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom