Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Φακίρη ξύπνησα και είδα στο facebook ένα μήνυμα με τα όμορφα μουτράκια σου!!!
Έδειχνες χαρούμενος!!!
Περιμένουμε εντυπώσεις

:rockon: :rockon: :rockon:
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
215
Like
17.218
Πόντοι
35.697
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Η Raica είναι καταπληκτική αλλά αυτοί που διαχειρίζονται τα ραντεβού της από αθήνα μάλλον ζουν σε άλλο κόσμο...
Τιμή outcall 300 ευρώ την ώρα + το ταξί!!!!!!

 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

Trelosss331

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2014
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
33
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές.Εστω και καθυστερημένα να παραθέσω μια εμπειρία μου.Φίλε μου γλυκομουτσουνε ήταν όπως τα είπες.Αναφέρομαι για τη Σίλβη που τη δοκίμασα πριν λίγο καιρό. Είναι από αυτό που λέμε βάλιου φορ μανευ.Από εμφάνιση δεν είναι οτι καλύτερο έχω δει.Το προσπαθεί πάντως και είναι πάρα πολύ περιποιημένη και καθαρή.Εκει που πρέπει να δώσω έμφαση είναι στη συμμετοχή η οποία ήταν αξιοζήλευτη.Καμια βιασύνη τα είπαμε χαλαρά και έκατσα σιγουρα μια ώρα και.Πέρασα πολύ καλα και η κοπέλα πολύ καλή σε όλα.Την συνιστώ ανεπιφύλακτα!!Ευχαριστώ και πάλι γλυκομούτσουνος για την άμεση τότε απάντηση.Για κάτι άτομα σαν και σένα εδω μέσα μπαίνω και γράφω σήμερα.Ελπίζω να σας βοήθησα όλους συναγωνιστές.Καλά γαμήσια!
 

Trelosss331

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2014
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
33
Πόντοι
0
Κατα τα άλλα έχει κάποιος να βοηθήσει τι παίζει σε αυτή την περίπτωση??   Το σκέφτομαι απο παλιότερα αλλά δεν το χω τολμήσει.Μου βγάζει και αυτή κάτι σε καλή υπηρεσία αλλά δεν πήγα ακόμα.Πάντως αν ειχα λεφτά θα δοκίμαζα σιγουρη και εγω το μελαχροινάκι του εξωτερικού Φακίρη! :kneel: :kneel:
 

KOSTASAKMI

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2005
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα. Εχει κανείς πληροφορίες για μια Elsa agelof??? Την βρηκα στο Romeo .
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456
Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές.Εστω και καθυστερημένα να παραθέσω μια εμπειρία μου.Φίλε μου γλυκομουτσουνε ήταν όπως τα είπες.Αναφέρομαι για τη Σίλβη που τη δοκίμασα πριν λίγο καιρό. Είναι από αυτό που λέμε βάλιου φορ μανευ.Από εμφάνιση δεν είναι οτι καλύτερο έχω δει.Το προσπαθεί πάντως και είναι πάρα πολύ περιποιημένη και καθαρή.Εκει που πρέπει να δώσω έμφαση είναι στη συμμετοχή η οποία ήταν αξιοζήλευτη.Καμια βιασύνη τα είπαμε χαλαρά και έκατσα σιγουρα μια ώρα και.Πέρασα πολύ καλα και η κοπέλα πολύ καλή σε όλα.Την συνιστώ ανεπιφύλακτα!!Ευχαριστώ και πάλι γλυκομούτσουνος για την άμεση τότε απάντηση.Για κάτι άτομα σαν και σένα εδω μέσα μπαίνω και γράφω σήμερα.Ελπίζω να σας βοήθησα όλους συναγωνιστές.Καλά γαμήσια!
για τη συγκεκριμένη αποκλείεται να σου έδωσα εγώ πληροφορίες γιατί δεν έχω πάει μαζί της.. μήπως το μπερδεύεις με κάποια άλλη;
 

Freas

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2017
Μηνύματα
30
Like
52
Πόντοι
0
Καλημέρα συνάδελφοι!
Κλείσανε το "kanesex" και το ξανα άνοιξαν σε καινούρια πλατφόρμα?

:S :huh: :huh: :huh:
 

georgepap528

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα  σας  κύριοι  θέλω  να  συναντηθώ  με  δύο  τρασ  στη  θεσσαλονίκη  μήπως  έχει  κανείς  να  προτείνει  κάτι?  Ευχαριστώ
 

12points

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
σε ποια πόλη είναι η έδρα της ευρυδίκης; είναι σούπερ καβλιάρικο κορίτσι
 

Trelosss331

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2014
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
33
Πόντοι
0
για τη συγκεκριμένη αποκλείεται να σου έδωσα εγώ πληροφορίες γιατί δεν έχω πάει μαζί της.. μήπως το μπερδεύεις με κάποια άλλη;

Συγνώμη φίλε μου μπερδεύτηκα.Ο φίλτατος τραβεστολαγνος μου είχε απαντήσει άμεσα στην τότε ερώτηση μου για την Σίλβυ!!Όλα καλά!
 

DIMFUST

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2007
Μηνύματα
305
Like
24
Πόντοι
1

DIMFUST

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2007
Μηνύματα
305
Like
24
Πόντοι
1
Υπάρχει κάπου αγγελία με τηλέφωνο της κοπέλας φίλε μου;
νομιζω δεν βαζει συνεχεια αγγελια...ανα περιοδους...ετσι νομιζω...τωρα για τη συγκεκριμενη περιοδο δεν γνωριζω αλλα μπορεις να μαθεις νομιζω απο τα μεσα κοινωνικης δικτυωσης γιατι ειναι μελος σε αυτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom