Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (3 μέλη και 13 επισκέπτες)

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Για προσωπικους λογους ελειπα μεγαλο χρονικο διαστημα απο το συγκεκριμενο θρεντ και ειχα σκοπο να λειψω και αλλο αλλα ξυνομαι με αυτα που διαβαζω εδω μεσα.Στο θεμα μας τωρα..η μαλλον στο θεμα που παει να δημιουργηθει.Τα πραγματα ειναι απλα...ο συγκεκριμενος κυριος που εγραψε για την γιωτα...προφανως δεν του αρεσε αυτο που πηρε.Με συγχωρειτε αλλα αν δω στις φωτογραφιες οτι εχω να κανω με αστερι και παω και συναντω μπετατζη τι κανω;Αυτος που σεβεται τον εαυτο του απλα σηκωνεται και φευγει.Να μην ξεχασω να ευχαριστησω τον συγκεκριμενο που στο πρωτο του μηνυμα στο σαιτ θαβει ενα ατομο και μας ενημερωνει να την αποφυγουμε.Κλεινοντας θα πω και κατι αλλο..επειδη δεν γραφω δεν σημαινει οτι δεν ενημερωνομαι ...παραμενω διακριτικα ενεργος... :hi:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.483
Κριτικές
165
Like
25.321
Πόντοι
34.168
Ρια,αλλο η φιλια και αλλο η επαγγελματικη σχεση με χρημα και
παρεχομενες υπηρεσιες..
Το καλο παιδι αλλωστε το λεει και ο φιλος..
ναι ρε μωρακο αλλα ποιο κοσμια
δε ξερεις πως μπορει να το παρει ενα παιδι σαν εμας....ακουσεμε
ουτε με κακια μιλησα ουτε τιποτα απλα δε μαρεσε αυτο που διαβασα κ ειπα κ γω τι δικη μου γνωμη
κ οπως ξερεις σπανια μιλαω για αλλες
Ενταξει,μπορει να το εγραψε λιγο ακομψα,συμφωνω..
Αλλα οπως λεει και ο λαγνος,το θεμα ειναι και τι περιμενει να δει και
τι βλεπει ο αλλος..
 

antrianna_28

Trans
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
3.290
Like
652
Ενταξει,μπορει να το εγραψε λιγο ακομψα,συμφωνω..
Αλλα οπως λεει και ο λαγνος,το θεμα ειναι και τι περιμενει να δει και
τι βλεπει ο αλλος..
χερομαι που δε φανηκα καπως γιατι δεν το πα με κακη προθεση
απλα ρε παιδεια μεχρις προχθες πεθανε ενα νεο παιδι κ ΤΗΝ αποκαλουσαν με αντρικα στοιχεια στα μεσα,,,κ τωρα βλεπω αυτο,,,,δε ξερω καπως μου ρθε,
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
πιγε εκατσε και γαμησε ...φανταζομαι οταν ανοιξε η ποτρα θα ειδε κ ολας δεν πιγε μ κλοιστα τ ματια .....μαλακιες μας λεει το μουτρο για ποιο λογο δεν εχω καταλαβει ...
 

vip.information

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2017
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
μπράβο, στείλτον στη χειρότερη

ωραια λοιπον... ας ανακαλεσει...να τον στειλει λοιπον στην καλυτερη κατα την γνωμη σου ... αχ δεν θυμαμαι το ονομα της....πως ειπαμε σε λενε?

Υ.Γ. γερασες μαρι και μυαλο δεν εβαλες...δεν φτανει που σε ξεμπροστιασανε πριν χρονια και με αποδειξεις ..το συνεχιζεις..
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.425
Κριτικές
2
Like
2.634
Πόντοι
456
ωραια λοιπον... ας ανακαλεσει...να τον στειλει λοιπον στην καλυτερη κατα την γνωμη σου ... αχ δεν θυμαμαι το ονομα της....πως ειπαμε σε λενε?

Υ.Γ. γερασες μαρι και μυαλο δεν εβαλες...δεν φτανει που σε ξεμπροστιασανε πριν χρονια και με αποδειξεις ..το συνεχιζεις..
Φίλε vip.information είναι το όνομά σου αλλά πληροφορίες δεν μας έχεις δώσει ακόμα. Μόνο να την λες σε άλλους ξέρεις. Είσαι ύποπτος(η)να ξέρεις...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
πετα την σποντα και μετα σταματα σαν ν μ τρεχει κατυ απλα .....δεν τεκμηριώνει τ γιατι
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.388
Πόντοι
456
ωραια λοιπον... ας ανακαλεσει...να τον στειλει λοιπον στην καλυτερη κατα την γνωμη σου ... αχ δεν θυμαμαι το ονομα της....πως ειπαμε σε λενε?

Υ.Γ. γερασες μαρι και μυαλο δεν εβαλες...δεν φτανει που σε ξεμπροστιασανε πριν χρονια και με αποδειξεις ..το συνεχιζεις..
επειδή κάνεις μπαμ ότι εισαι τραβεστούλα, για πες μας το ονοματάκι σου... μηπως και σε κρίναμε σκληρά κι έχασες πελατεία; και για πες πως με ξεμπροστιάσανε ακριβως
 

christos28

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2017
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα.πρωτη φορα γραφω. υπαρχει κατι σαν studio θεσ/νικη ? δεν εχω παει ποτε με τρανς και θα ηθελα να χω μια εμπειρια...αν υπαρχει και κατι οικονομικο ακομα καλυτερα :p
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
***/transexuals/transexuals-psaxnoun-gia-antres/hot-trans-gia-liges-meres-tiessaloniki_i14505

γνωρίζει κανείς τίποτα? Για μεγάλη μούφα το κόβω.. είμαι όμως περίεργος τι φάση?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.483
Κριτικές
165
Like
25.321
Πόντοι
34.168
***/transexuals/transexuals-psaxnoun-gia-antres/hot-trans-gia-liges-meres-tiessaloniki_i14505

γνωρίζει κανείς τίποτα? Για μεγάλη μούφα το κόβω.. είμαι όμως περίεργος τι φάση?
Βαλε λινκ ρε συ..ασε τα αστερακια..
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
κρος ειναι αγπητε φιλε μεναθρον...και οχι με το καλυτερο ονομα στην πιατσα :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Βαλε λινκ ρε συ..ασε τα αστερακια..

Αφού δεν αφήνει. Είναι το γνωστό site.

κρος ειναι αγπητε φιλε μεναθρον...και οχι με το καλυτερο ονομα στην πιατσα :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:

Πως τις μυρίζομαι έτσι τις μούφες ρε γμτ. :headbaning2:
Thanks λάγνε!!
 

nicollesgr1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2015
Μηνύματα
12
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά. Παλιό μέλος αλλά με μικρή συμμετοχή λόγω υποχρεώσεων.
Είχα κάποιες εμπειρίες με trans από την περιοχή κωλέττη. Ψάχνω για trans για να πάρω πίπα και για πήδημα (ενεργητικός) με gfe. Μετά από αναζήτηση στο internet κατέληξα σε κάποιες trans. Εάν μπορεί κάποιο πιο Θέλω την άποψη σας για κάποιες trans.


Ευχαριστώ εκ των προτέρων

ΥΓ: Θέλω την άποψη σας.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Καλησπέρα παιδιά. Παλιό μέλος αλλά με μικρή συμμετοχή λόγω υποχρεώσεων.
Είχα κάποιες εμπειρίες με trans από την περιοχή κωλέττη. Ψάχνω για trans για να πάρω πίπα και για πήδημα (ενεργητικός) με gfe. Μετά από αναζήτηση στο internet κατέληξα σε κάποιες trans. Εάν μπορεί κάποιο πιο Θέλω την άποψη σας για κάποιες trans.


Ευχαριστώ εκ των προτέρων

ΥΓ: Θέλω την άποψη σας.
Aς τα παρουμε απο την αρχη.Πρωτη αγγελια η ντιοννα.Ενεροπαθητικη  θεωρειται οτι λειτουργει καλυτερα οταν ειναι ενεργητικη.
Δευτερη αγγελια λουιζα...ισχυει οτι και με την ντιοννα
Τριτη αγγελια Λια...οτι βλεπεις στις φωτο τις αρεσει να ειναι περισοτερο ενεργητικη
Τεταρτη αγγελια..Ρια...οτι βλεπεις στις φωτοαποκλειστικα παθητικη.
Για να σου κατσει gfe κατασταση απο πριν κανεις δεν μπορει να σου εγγυηθει γιατι παιζουν πολλα ρολο για να γινειενα πετυχημενο κρεβατι.
Καλη επιτυχια στην αναζητηση σου.. :orchestra:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Aς τα παρουμε απο την αρχη.Πρωτη αγγελια η ντιοννα.Ενεροπαθητικη  θεωρειται οτι λειτουργει καλυτερα οταν ειναι ενεργητικη.
Δευτερη αγγελια λουιζα...ισχυει οτι και με την ντιοννα
Τριτη αγγελια Λια...οτι βλεπεις στις φωτο τις αρεσει να ειναι περισοτερο ενεργητικη
Τεταρτη αγγελια..Ρια...οτι βλεπεις στις φωτοαποκλειστικα παθητικη.
Για να σου κατσει gfe κατασταση απο πριν κανεις δεν μπορει να σου εγγυηθει γιατι παιζουν πολλα ρολο για να γινειενα πετυχημενο κρεβατι.
Καλη επιτυχια στην αναζητηση σου.. :orchestra:

τ λεει ρε μουτρο μονο γαμαν αυτες εκυ περα ??????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom