Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Επισκεψη στην Hellen Bittencourt (Ramona).Περιοχη κοντα στην εκκλησια Αγιου Δημητριου:priest:.Το μερος μια μικρη "γκαρσονιερα".Δεν ηταν βρωμικο...απλα ητανε λιγο περιεργο σε φαση παιζει να ητανε 1 διαμερισμα και το σπασανε σε 2?Anyway πρωτη φορα με την Hellen οτι βλεπετε στης φωτο (με η χωρις make up) αυτο θα δειτε και εκει.Λιγο πιο μαυρισμενη ειναι η οι φωτο εχουν τερμα το φλας.Καποιος καπου ειχε αναφερει οτι δεν ειχε στηθος...εχει κανονικοτατο (σιλικονατο).Ωραιο σωματακι εχει, πιπα χωρις.Κανεις ντουζακι πριν ορμησεις.Με πασα επιφυλαξη παιζει να ειναι και μια φιλη της εκει (δεν ρωτησα...αλλα ειχε ενα παραβαν σε μια πορτα και επαιζε tv).100/1h (εγω για το κλασικο 150 την εκοβα...ακομα καλλυτερα).
και μ 50τ 30 ...ειναι κ μ αλλες μαζι εχουν δυο τρια σπιτια και φερνουν βολτες ....στο λεω αυτο γιατι προχθες ειχα ετημασει να βρεθο μ μια αλλη και μ ειχε δοσει την υδια διευθηνση στο κολονο εντελυ μετανισα δεν πηγα
Και σαν νταλιγκερης ΚΑΙ 150 ευρω ζηταει!!! ελεοοςς μαλλον την εχει δει μονοπωλιο στην Σαλονικη η κυρια!! χαχαχαχ
και αν τις κανεις και παζαρι σ ρυχνει κατι μπινελικια σε θελω για χοντρες κουβεντες χ απο μενα παλυ καλα που δεν πηγα!!!!μακρια !!!!
 

nicaki

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
56
Κριτικές
11
Like
24
Πόντοι
10
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΚΑΜΊΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΊΑ ΓΙΑ ΝΙΚΌΛ ΑΝΤΩΝΊΟΥ?
 

Youngster

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
32
Like
10
Πόντοι
0
Καλημέρα..καινούριος στην παρέα.Ενδιαφέρομαι για μια επίσκεψη στην Αμαντα.Γνώμη κανεις; Η προσωπική εμπειρία;
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
405
Κριτικές
6
Like
2.109
Πόντοι
481
Πήγε κάνεις μάγκες ;
Σήμερα θα πάω εγώ, με την Αννα έχω βρεθεί αρκετές φορές, είναι εξαιρετική, με την άλλη κοπέλα πρώτη φορά. Θα ενημερώσω!
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
405
Κριτικές
6
Like
2.109
Πόντοι
481
Καλημέρα..καινούριος στην παρέα.Ενδιαφέρομαι για μια επίσκεψη στην Αμαντα.Γνώμη κανεις; Η προσωπική εμπειρία;
Για μένα τόσα χρόνια ίσως η πιο σταθερή αξία στη πόλη και στους 2 ρόλους...
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Καλημέρα..καινούριος στην παρέα.Ενδιαφέρομαι για μια επίσκεψη στην Αμαντα.Γνώμη κανεις; Η προσωπική εμπειρία;
Να πας φίλε. Είναι πολύ καλή περίπτωση.
Εδώ υπάρχουν μαζεμένες κριτικές
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.194
Like
1.223
Πόντοι
266
Αυτήν την αιθέρια ύπαρξη??? την έχει τσεκάρει κάνεις???
 

Ptzthess

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2019
Μηνύματα
109
Κριτικές
10
Like
348
Πόντοι
291
Καλημέρα..καινούριος στην παρέα.Ενδιαφέρομαι για μια επίσκεψη στην Αμαντα.Γνώμη κανεις; Η προσωπική εμπειρία;
Εγώ προτείνω να πας , πολύ καλή περίπτωση για εμένα
 

nicaki

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
56
Κριτικές
11
Like
24
Πόντοι
10
Nikol Antoniou μας επισκέφτηκε στην Αθήνα, καμία πληροφορία;
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
581
Κριτικές
12
Like
2.526
Πόντοι
736

Φοβερη εμπειρία!!!
Πανέμορφη κοπέλα πιο όμορφη από τις φωτογραφίες γιατί την αδικούν τα φίλτρα που βάζει.
Σωματαρα με βυζαρες και απαλο δερμα!!!
Πολύ καλή συνεννόηση στα μηνύματα
Συνάντηση σε ένα διαμέρισμα κοντά στην Καμάρα πραγματικά απολαυστική...
GFE τουλαχιστον αυτο αποκόμισα εγω.
Μη με ρωτήσετε πώς γαμαει και τι κάνει Γιατί αυστηρά ενεργητικά ασχολήθηκα μαζί της
 
Τελευταία τροποποίηση:

salonikios86b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
250
Κριτικές
13
Like
656
Πόντοι
901

Φοβερη εμπειρία!!!
Πανέμορφη κοπέλα πιο όμορφη από τις φωτογραφίες γιατί την αδικούν τα φίλτρα που βάζει.
Σωματαρα με βυζαρες και απαλο δερμα!!!
Πολύ καλή συνεννόηση στα μηνύματα
Συνάντηση σε ένα διαμέρισμα κοντά στην Καμάρα πραγματικά απολαυστική...
GFE τουλαχιστον αυτο αποκόμισα εγω.
Μη με ρωτήσετε πώς γαμαει και τι κάνει Γιατί αυστηρά ενεργητικά ασχολήθηκα μαζί της
Κόστος διάρκεια?
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
405
Κριτικές
6
Like
2.109
Πόντοι
481
Σήμερα θα πάω εγώ, με την Αννα έχω βρεθεί αρκετές φορές, είναι εξαιρετική, με την άλλη κοπέλα πρώτη φορά. Θα ενημερώσω!
Καλησπέρα και καλή Σαρακοστή, είχα κανονίσει για συνάντηση και με τις 2 αλλά η Αννα ήταν λίγο αδιάθετη, οπότε μπήκα μόνο με τη Μόνικα. Πρώτη συνάντηση με το κορίτσι, είναι πολύ μικρή 19-20 περίπου. Κορμί ότι βλέπετε, στήθος λίγο σκληρό, όμορφο πρόσωπο με μια μικρή αραιοδοντία. Από προσόντα αρκετά καλά αν και δεν το περίμενα, καυλώνει φουλ, παίζει πλέον ενεργοπαθητικά γτ το ζητάνε ΟΛΟΙ οπότε αναγκάζεται και αυτή, αυτά!
 

danny_thess

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2014
Μηνύματα
172
Like
40
Πόντοι
1
Χθεσινοβραδυνη βόλτα στην πιάτσα. Συνολικά αντίκρησα 1 τρανς στον οπαπ. Και την τρανς με το ασπρο πόλο στο βενζιναδικο. 28ης τίποτα πλέον όπως συνήθως.
Πως έχει καταντήσει έτσι η πιάτσα των τρανς. Δεν υπάρχει τίποτα. Θύμαμαι όταν πρωτοξεκίνησα το 2012 καλοκαίρι στον οπάπ είχε κοντά στις 12 τρανς περιμετρικά σε όλο το τετράγωνο. Τωρα αν βρεις 2 3 θα πεις και ευχαριστώ.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.184
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
Χθεσινοβραδυνη βόλτα στην πιάτσα. Συνολικά αντίκρησα 1 τρανς στον οπαπ. Και την τρανς με το ασπρο πόλο στο βενζιναδικο. 28ης τίποτα πλέον όπως συνήθως.
Πως έχει καταντήσει έτσι η πιάτσα των τρανς. Δεν υπάρχει τίποτα. Θύμαμαι όταν πρωτοξεκίνησα το 2012 καλοκαίρι στον οπάπ είχε κοντά στις 12 τρανς περιμετρικά σε όλο το τετράγωνο. Τωρα αν βρεις 2 3 θα πεις και ευχαριστώ.
Έτσι ακριβώς είναι και οι 2-3 που λες στον οπαπ είναι εξαιρετικά απίθανο να τις πετύχεις συγχρόνως. Ακόμα και αυτές που ήταν μόνιμες στον οπαπ όπως η Νανά και η Λάουρα πλέον πολύ σπάνια τις βλέπεις.
Και μένα μου κάνει εντύπωση και έχει πολύ καιρό που συμβαίνει αυτό και προ πανδημίας
 

nikosioannou

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
70
Like
73
Πόντοι
0
Νικολέτα Χατζημανώλη τώρα που έκανε αλλαγή την δοκίμασε κανεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom