Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Εντάξει παιδιά, υπερβάλλετε. Πείτε μου ότι κατά καιρούς δεν έχετε συναντήσει  περιπτώσεις 2 ή 3 τρανς που μοιράζονται έναν χώρο.
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
Εντάξει παιδιά, υπερβάλλετε. Πείτε μου ότι κατά καιρούς δεν έχετε συναντήσει  περιπτώσεις 2 ή 3 τρανς που μοιράζονται έναν χώρο.
  Nαι...αλλα  δεν  ειναι  στουντιο....Εχει  η  μια  το  σπιτη  και  φιλοξενει  τις  αλλες  δυο...περιστασιακα.
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
10
Like
2.653
Πόντοι
746
Εντάξει παιδιά, υπερβάλλετε. Πείτε μου ότι κατά καιρούς δεν έχετε συναντήσει  περιπτώσεις 2 ή 3 τρανς που μοιράζονται έναν χώρο.

Ελσάκι και Σάνια στα Κάτω Πολεμίδια. Δεν ξέρω ό καθένας τη γνώμη του. Έκλεισα ραντεβού με τη Ελσάκι και κατάλαβα, ότι στο σπίτι υπάρχει και άλλο πρόσωπο. Το ανάφερα και μου το επιβεβαίωσε. Ήταν να φεύγω, αλλά λέω να δω, ποιος είναι και ήταν Σάνια. Για να έχω πλήρης έλεγχο κάναμε παρτούζα. Δεν θα μπόρεσα να κάνω σεξ κάπου, που κρυφά υπάρχει άγνωστο πρόσωπο.
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
 Nαι...αλλα  δεν  ειναι  στουντιο....Εχει  η  μια  το  σπιτη   και  φιλοξενει  τις  αλλες  δυο...περιστασιακα.

Ναι, δεν είπα ότι είναι στούντιο. Απλά απάντησα στο ρητό που έγραψες ότι 2 είναι ανησυχία, 3 καταστροφή κλπ.

Στην Αθήνα, πάντως υπάρχουν κάποια σε λειτουργία, Φ99, στην Πιπίνου, Αγκύρας 1 (αν και εκεί έχει περισσότερο χειρουργημένες), παλιότερα είχε και στο Μεταξουργείο στη κάθετη της Ιάσωνος, στην Αγησιλάου, νομίζω. Δεν νομίζω να λειτουργούσανε εάν τα κορίτσια που ήταν εκεί δεν βγάζανε χρήματα. Βέβαια, το ζήτημα είναι ότι (κατά τη γνώμη μου τουλάχιστον) προσφέρουν χαμηλής ποιότητας υπηρεσίες, το οποίο σαφώς σχετίζεται με τα χρήματα που πληρώνεις και τον χρόνο. Άλλες υπηρεσίες έχεις με 30, άλλες με 50, άλλες με παραπάνω (αν και αυτό δεν συμβαίνει πάντα, σωστά έγραψε πριν η Τζούλη ότι και απ' τις ακριβοπληρωμένες πολλές φορές πέφτουν βαρέων βαρών φόλες).

Αυτό που ήθελα να πω είναι ότι όλα γίνονται εάν προγραμματιστούν σωστά.
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
10
Like
2.653
Πόντοι
746
Ναι, δεν είπα ότι είναι στούντιο. Απλά απάντησα στο ρητό που έγραψες ότι 2 είναι ανησυχία, 3 καταστροφή κλπ.

Στην Αθήνα, πάντως υπάρχουν κάποια σε λειτουργία, Φ99, στην Πιπίνου, Αγκύρας 1 (αν και εκεί έχει περισσότερο χειρουργημένες), παλιότερα είχε και στο Μεταξουργείο στη κάθετη της Ιάσωνος, στην Αγησιλάου, νομίζω. Δεν νομίζω να λειτουργούσανε εάν τα κορίτσια που ήταν εκεί δεν βγάζανε χρήματα. Βέβαια, το ζήτημα είναι ότι (κατά τη γνώμη μου τουλάχιστον) προσφέρουν χαμηλής ποιότητας υπηρεσίες, το οποίο σαφώς σχετίζεται με τα χρήματα που πληρώνεις και τον χρόνο. Άλλες υπηρεσίες έχεις με 30, άλλες με 50, άλλες με παραπάνω (αν και αυτό δεν συμβαίνει πάντα, σωστά έγραψε πριν η Τζούλη ότι και απ' τις ακριβοπληρωμένες πολλές φορές πέφτουν βαρέων βαρών φόλες).

Αυτό που ήθελα να πω είναι ότι όλα γίνονται εάν προγραμματιστούν σωστά.

Και όχι μόνο, πρέπει και να τηρούνται και από τις δυο πλευρές, μάλλον το σημαντικότερο! Κάποτε κλείναμε συμφωνίες με το χέρι και πήγανε όλα καλά, σήμερα κάνουμε γραπτές συμφωνίες και κάθε δεκάτη τελειώνει στα Δικαστήρια. Κατάπτωση!
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
Ναι, δεν είπα ότι είναι στούντιο. Απλά απάντησα στο ρητό που έγραψες ότι 2 είναι ανησυχία, 3 καταστροφή κλπ.

Στην Αθήνα, πάντως υπάρχουν κάποια σε λειτουργία, Φ99, στην Πιπίνου, Αγκύρας 1 (αν και εκεί έχει περισσότερο χειρουργημένες), παλιότερα είχε και στο Μεταξουργείο στη κάθετη της Ιάσωνος, στην Αγησιλάου, νομίζω. Δεν νομίζω να λειτουργούσανε εάν τα κορίτσια που ήταν εκεί δεν βγάζανε χρήματα. Βέβαια, το ζήτημα είναι ότι (κατά τη γνώμη μου τουλάχιστον) προσφέρουν χαμηλής ποιότητας υπηρεσίες, το οποίο σαφώς σχετίζεται με τα χρήματα που πληρώνεις και τον χρόνο. Άλλες υπηρεσίες έχεις με 30, άλλες με 50, άλλες με παραπάνω (αν και αυτό δεν συμβαίνει πάντα, σωστά έγραψε πριν η Τζούλη ότι και απ' τις ακριβοπληρωμένες πολλές φορές πέφτουν βαρέων βαρών φόλες).

Αυτό που ήθελα να πω είναι ότι όλα γίνονται εάν προγραμματιστούν σωστά.
Το  ρητο   ισχυει.
Τα  δε  υπολοιπα....εδω η  συζητηση   εγινε  για   τη  Θεσσαλονικη.
Αλλο  τα  5.000.000    και  αλλο  το  1.000.000.

Και  εν  παση  περιπτωση   και  κλεινω  για  το  θεμα....αν  ηταν   κατι  εγγυημενα   προσοδοφορο   θα  ειχε  ανοιξει  καιρο  προ  πολλου.

Διαβασε  και  την  αποψη  του  Travestolagnou  και  του  Wolfgar  λιγο  πιο  πανω.....
Περιγραφουν  και  επεξηγουν  το  θεμα  με  μια  προταση.
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Το  ρητο  ισχυει.
Τα  δε  υπολοιπα....εδω η  συζητηση  εγινε  για  τη  Θεσσαλονικη.
Αλλο  τα  5.000.000    και  αλλο  το  1.000.000.

Και  εν  παση  περιπτωση  και  κλεινω  για  το  θεμα....αν  ηταν  κατι  εγγυημενα  προσοδοφορο  θα  ειχε  ανοιξει  καιρο  προ  πολλου.

Διαβασε  και  την  αποψη  του  Travestolagnou  και  του  Wolfgar  λιγο  πιο  πανω.....
Περιγραφουν  και  επεξηγουν  το  θεμα  με  μια  προταση.

Πάω πάσο, εσείς ξέρετε καλύτερα τί συμβαίνει Σαλονίκη...
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
10
Like
2.653
Πόντοι
746
Τεσσερις τρανς σε ενα σπιτι να μοιραζονται εξοδα και πελατες;;Καλο σεναριο για πορνοταινια αλλα στην πραγματικοτητα ουτε με σφαιρες.. :headbaning1:

Εκτός, φίλε μου, εάν σκοπεύεις να κάνεις παρτούζα με όλες μαζί! Γαμοτο, καθόλου άσχημη ιδέα.
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
10
Like
2.653
Πόντοι
746
Τεσσερις τρανς σε ενα σπιτι να μοιραζονται εξοδα και πελατες;;Καλο σεναριο για πορνοταινια αλλα στην πραγματικοτητα ουτε με σφαιρες.. :headbaning1:
Επιτέλους έφτασες και εσύ online, φίλε.
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
10
Like
2.653
Πόντοι
746
Τεσσερις τρανς σε ενα σπιτι να μοιραζονται εξοδα και πελατες;;Καλο σεναριο για πορνοταινια αλλα στην πραγματικοτητα ουτε με σφαιρες.. :headbaning1:
Το μόνο που διερωτουμε, γιατί δεν έγραψες τέσσερα ονόματα για να ξέρω και εγώ και να δηλώνω συμμετοχή!
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.449
Like
4.938
Χαλάλι το 50αρι και το 100αρι όταν οι υπηρεσίες είναι αυτές που πρέπει και όταν η κοπέλα δεν είναι μαύρο χάλι. Είναι αυτές που έχουν γεράσει και ακόμα το παίζουν νέες, άλλες με βρώμικο χώρο και χνώτα για ξεπέτες, άλλες γκομενίζουν και πετάνε χαρταετό, άλλες μόλις δουν πρωτάρη τον γδέρνουν. Και κυρίως αυτές που έχουν ύφος, αυτές δεν υποφέρονται. Οι καλές τρανς είναι αυτές που παίρνουν τις ορμόνες τους, φροντίζουν τον εαυτό τους, κάνουν τις πλαστικές τους και δουλεύουν με λίγα ραντεβού εκλεκτικά. Τέτοιες τρανς θέλω. Χαλάλι τα 150 και τα 200 έτσι. Η Θεσσαλονίκη είναι νεκρή από τρανς. Η άλλη σου λέει 40 λεπτά πίπα 100€, χαχαχα. Άλλες έχουν φωτό από πρόπερσι και είναι και άθλιες. Άλλες είναι ακόμα άντρουά. Έχουμε και μια που μοιάζει τον Κάτμαν. Έχουμε και τα αλβανορωσοποντιογυφτάκια που πίνουν χαλασμένη κόκα. Άθλια κατάσταση. Και στην Αθήνα το πρόβλημα είναι όλοι αυτοί οι παθητικοί που έχουν τραβήξει όλες τις νταρντανοβραζιλιάνες από τις φαβέλες με κάτι ψωλες 20 και βάλε και κάτι κωλους σα σακβουαγιαζ. Τι να πάω να γαμησω εκεί ρε φίλε....  άντε με το ζόρι μια-δυο που είναι κάπως θηλυκές. Εν τω μεταξύ σε άλλες χώρες παίζει φοβερή ποιότητα με ανάλογο κόστος βέβαια. Άρα το καλύτερο είναι βρίσκεις δυο-τρια στανταρακια δε το λες πουθενά, και κάνεις τον κασκαντέρ μια φορά το μήνα εδώ κ εκεί. Ειδικά αν βρεις τρανς έξω από τον χώρο, μη το πεις ούτε του παπά.
Και σου φαίνονται πολλά τα 100 ευρώ για 40 λεπτα πίπα; Ξέρεις πόσο έχει μιά μασέλα χωρίς ΙΚΑ;
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
254
Like
470
Πόντοι
21
Χαλάλι το 50αρι και το 100αρι όταν οι υπηρεσίες είναι αυτές που πρέπει και όταν η κοπέλα δεν είναι μαύρο χάλι. Είναι αυτές που έχουν γεράσει και ακόμα το παίζουν νέες, άλλες με βρώμικο χώρο και χνώτα για ξεπέτες, άλλες γκομενίζουν και πετάνε χαρταετό, άλλες μόλις δουν πρωτάρη τον γδέρνουν. Και κυρίως αυτές που έχουν ύφος, αυτές δεν υποφέρονται. Οι καλές τρανς είναι αυτές που παίρνουν τις ορμόνες τους, φροντίζουν τον εαυτό τους, κάνουν τις πλαστικές τους και δουλεύουν με λίγα ραντεβού εκλεκτικά. Τέτοιες τρανς θέλω. Χαλάλι τα 150 και τα 200 έτσι. Η Θεσσαλονίκη είναι νεκρή από τρανς. Η άλλη σου λέει 40 λεπτά πίπα 100€, χαχαχα. Άλλες έχουν φωτό από πρόπερσι και είναι και άθλιες. Άλλες είναι ακόμα άντρουά. Έχουμε και μια που μοιάζει τον Κάτμαν. Έχουμε και τα αλβανορωσοποντιογυφτάκια που πίνουν χαλασμένη κόκα. Άθλια κατάσταση. Και στην Αθήνα το πρόβλημα είναι όλοι αυτοί οι παθητικοί που έχουν τραβήξει όλες τις νταρντανοβραζιλιάνες από τις φαβέλες με κάτι ψωλες 20 και βάλε και κάτι κωλους σα σακβουαγιαζ. Τι να πάω να γαμησω εκεί ρε φίλε....  άντε με το ζόρι μια-δυο που είναι κάπως θηλυκές. Εν τω μεταξύ σε άλλες χώρες παίζει φοβερή ποιότητα με ανάλογο κόστος βέβαια. Άρα το καλύτερο είναι βρίσκεις δυο-τρια στανταρακια δε το λες πουθενά, και κάνεις τον κασκαντέρ μια φορά το μήνα εδώ κ εκεί. Ειδικά αν βρεις τρανς έξω από τον χώρο, μη το πεις ούτε του παπά.


συμφωνω απολυτα με τον φιλο!! ποιοτητα γενικα στην Ελλαδα σε σχεση με αλλες χωρες δεν υπαρχει! εδω παιζει πολυ αντρουα.. και ερχονται μετα οι βραζιλιανες και τις βλεπουμε θεες οι οποιες οπως λεει εδω ο φιλος μπορει να ειναι τα τελευταια μπαζα της βραζιλιας!! η πραγματικοτητα αυτη ειναι οπως ακριβως την περιεγραψε! κριμα γιατι παλι ενα καρο λεφτα φευγει εξω
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
254
Like
470
Πόντοι
21
ρε παιδια εχω μια απορια! αυτη  (ο θεος να την κανει τραβεστι) που μοιαζει με τον μπεννυ χιλ στην γιαννιτσων πως διαολο ζει?? η εισοδηματιας θα ειναι η την ζουν τα γυφτοκροσακια που κανει παρεα γιατι απο την δουλεια της χλωμο το βλεπω .. ζητημα ενας ηρωας το τριμηνο να την παιρνει...
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
ρε παιδια εχω μια απορια! αυτη  (ο θεος να την κανει τραβεστι) που μοιαζει με τον μπεννυ χιλ στην γιαννιτσων πως διαολο ζει?? η εισοδηματιας θα ειναι η την ζουν τα γυφτοκροσακια που κανει παρεα γιατι απο την δουλεια της χλωμο το βλεπω .. ζητημα ενας ηρωας το τριμηνο να την παιρνει...
καταρχας εχω δει κοσμο να την παιρνει..το αν συμφωνω η διαφωνω ειναι αλλο θεμα.Το πως ζει;;Οταν κινησαι  σε χωρο που κυριαρχει το σεξ υπαρχουν τροποι να βγαλεις λεφτα και χωρις να κανει πιατσα.Το σταματω εδω και οσοι καταλαβαν καταλαβαν.
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
254
Like
470
Πόντοι
21
τραβεστολαγνε αμα εχει δουλεια και ο μπεννυ χιλ μου λυθηκε αυτοματα η απορια γιατι δεν αλλαζει ΤΙΠΟΤΑ στη Σαλονικη και μενουν ολες στασιμες..
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.449
Like
4.938
τραβεστολαγνε αμα εχει δουλεια και ο μπεννυ χιλ μου λυθηκε αυτοματα η απορια γιατι δεν αλλαζει ΤΙΠΟΤΑ στη Σαλονικη και μενουν ολες στασιμες..
Μη σου κάνει εντύπωση.Κάποιοι χρειάζονται ακριβώς αυτό.Η φύση δημιουργεί τις ισορροπίες της
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.449
Like
4.938
H πλοκη της ταινιας θα ειναι πως η μια θα αρπαξει της αλληνης τον πελατη :2funny: :2funny: :2funny:
Οχι.Η ταινία θα λέγεται ''Η Μοιραία Εφοδος''Θα δουλεύουμε σ ένα κρυφό τσαρδί.Εσύ κι ο Γλυκομούτσουνος θα είστε του Ηθών και θα κάνετε έφοδο.Εγω,ως μεγαλοκοπέλα θα είμαι η πανούργα πατρώνα που θα τουμπάρω την κατάσταση κι αντί να μας συλλαβετε θα το ρίξετε στις αλλαξοκωλιές με τις τρανσέτες,δύο εκ των οποίων θα ερωτευτείτε σφόδρα και θα συνάψετε μαζί τους σύμφωνο συμβίωσης με μένα κουμπάρα.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Οχι.Η ταινία θα λέγεται ''Η Μοιραία Εφοδος''Θα δουλεύουμε σ ένα κρυφό τσαρδί.Εσύ κι ο Γλυκομούτσουνος θα είστε του Ηθών και θα κάνετε έφοδο.Εγω,ως μεγαλοκοπέλα θα είμαι η πανούργα πατρώνα που θα τουμπάρω την κατάσταση κι αντί να μας συλλαβετε θα το ρίξετε στις αλλαξοκωλιές με τις τρανσέτες,δύο εκ των οποίων θα ερωτευτείτε σφόδρα και θα συνάψετε μαζί τους σύμφωνο συμβίωσης με μένα κουμπάρα.
Δεν εχω λογια...την κουμπαρα θα την αφησουμε ανικανοποιητη;;;;;;;;;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom