Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
τελοςπαντων... τι το συζηταμε τωρα απο την στιγμη που δεν γινεται τζαμπα χρονο σπαταλαμε
ενταξει τωρα προσπαθεις να μου την πεις δεν θα κατσω να ασχοληθω δεν καθησα ποτε να μπω στο τριπακι να αναλυσω ποσο κοστιζει ενα στουντιο.. σου λεω τι μου ειπανε
Εσύ άνοιξες την κουβέντα τύπε, τώρα το παίζεις υπεράνω;  :S
 

karakapsouris

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2013
Μηνύματα
329
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
Γειά σας καρντασια.Μετά τα τελευταία γεγονότα με τον κορωνοϊο και την καραντίνα, τώρα που σιγά σιγά επιστρέφουμε στους κανονικούς ρυθμούς, στο θέμα τρανσέξουαλ στη Θεσσαλονίκη είμαστε κάτω του μετρίου θα έλεγα μετά και τις αποχωρήσεις τις Ιωάννας και τις Ριας που πήγανε Αθήνα, γνωρίζει κανείς τους λόγους που μετακόμισαν μόνιμα Αθήνα;Έχω βρεθεί και με τις δύο, με την Ιωάννα πάρα πολλές φορές είχαμε τρομερή χημεία μεταξύ μας, με την Ρια 3 φορές η 1 ήταν πολύ καλή οι άλλες 2 μέτριες.Επίσης αλλη μια η ξανθιά η Βαλερία είναι Αθήνα δεν ξέρω αν πήγε μόνιμα κι αυτη η θα γυρισει, με την συγκεκριμένη δεν βρέθηκα αλλά την έχω πετύχει 3 φορές στην πιάτσα, είναι πολύ εντυπωσιακή στο σώμα αλλά στο πρόσωπο είναι λιγάκι σπασμένη, στα νιάτα της πρέπει να ήταν κόλαση.Αυτη την στιγμή τα δυνατά χαρτιά της πόλης είναι 3.Η Νίνα, η Αμάντα και η Ναταλία. Με την Νίνα βρέθηκα 2 φορές, μια στο σπιτι της πολύ παλιά πριν το 2010 και μια στα αυτοκίνητο, στο σπίτι της πέρασα πολύ καλά, στο αυτοκίνητο έτσι κ έτσι,εχω χρόνια να την πάρω τώρα,έχει υδραυλικά η έκανε ενχειριση; Με την Αμάντα 3 φορές την συνάντησα, είναι αρκετά καλή, αν κ με χαλάει λίγο το σώμα της κ συγκεκριμένα οι πλάτες.Εξαιρετική είναι και η Ναταλια την έχω συναντήσει 2 φορές κ πέρασα καλά.Η Έλενα Σανραιζ είναι ίδια περίπτωση με την Βαλερία, σπασμένη λιγάκι στο πρόσωπο, βρέθηκα μαζί της μια φορά, ούτε κρύο ούτε ζέστη.Αυτην που θα ήταν πολύ δυνατή άλλα δεν συνέχισε θα ήταν η Νικολέτα που δουλευει στο ts14.Την συνάντησα μια φορά πριν 3-4 χρόνια,ένα καιρό έβαζε αγγελίες,πέρασα πολύ καλά.Εξαιρετικη ήταν  και η Ανυ αλλά και αυτή σταμάτησε.Δεν έτυχε μέχρι τώρα να πάρω την Λία και την Στέλλα την ξανθιά. Βασικά την Στέλλα την έχω στο πρόγραμμα να την πάρω, τι λέει είναι καλή η κάνει αγγαρεία, να το τολμήσω η θα φάω ξενέρωμα;
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
254
Like
470
Πόντοι
21
Γειά σας καρντασια.Μετά τα τελευταία γεγονότα με τον κορωνοϊο και την καραντίνα, τώρα που σιγά σιγά επιστρέφουμε στους κανονικούς ρυθμούς, στο θέμα τρανσέξουαλ στη Θεσσαλονίκη είμαστε κάτω του μετρίου θα έλεγα μετά και τις αποχωρήσεις τις Ιωάννας και τις Ριας που πήγανε Αθήνα, γνωρίζει κανείς τους λόγους που μετακόμισαν μόνιμα Αθήνα;Έχω βρεθεί και με τις δύο, με την Ιωάννα πάρα πολλές φορές είχαμε τρομερή χημεία μεταξύ μας, με την Ρια 3 φορές η 1 ήταν πολύ καλή οι άλλες 2 μέτριες.Επίσης αλλη μια η ξανθιά η Βαλερία είναι Αθήνα δεν ξέρω αν πήγε μόνιμα κι αυτη η θα γυρισει, με την συγκεκριμένη δεν βρέθηκα αλλά την έχω πετύχει 3 φορές στην πιάτσα, είναι πολύ εντυπωσιακή στο σώμα αλλά στο πρόσωπο είναι λιγάκι σπασμένη, στα νιάτα της πρέπει να ήταν κόλαση.Αυτη την στιγμή τα δυνατά χαρτιά της πόλης είναι 3.Η Νίνα, η Αμάντα και η Ναταλία. Με την Νίνα βρέθηκα 2 φορές, μια στο σπιτι της πολύ παλιά πριν το 2010 και μια στα αυτοκίνητο, στο σπίτι της πέρασα πολύ καλά, στο αυτοκίνητο έτσι κ έτσι,εχω χρόνια να την πάρω τώρα,έχει υδραυλικά η έκανε ενχειριση; Με την Αμάντα 3 φορές την συνάντησα, είναι αρκετά καλή, αν κ με χαλάει λίγο το σώμα της κ συγκεκριμένα οι πλάτες.Εξαιρετική είναι και η Ναταλια την έχω συναντήσει 2 φορές κ πέρασα καλά.Η Έλενα Σανραιζ είναι ίδια περίπτωση με την Βαλερία, σπασμένη λιγάκι στο πρόσωπο, βρέθηκα μαζί της μια φορά, ούτε κρύο ούτε ζέστη.Αυτην που θα ήταν πολύ δυνατή άλλα δεν συνέχισε θα ήταν η Νικολέτα που δουλευει στο ts14.Την συνάντησα μια φορά πριν 3-4 χρόνια,ένα καιρό έβαζε αγγελίες,πέρασα πολύ καλά.Εξαιρετικη ήταν  και η Ανυ αλλά και αυτή σταμάτησε.Δεν έτυχε μέχρι τώρα να πάρω την Λία και την Στέλλα την ξανθιά. Βασικά την Στέλλα την έχω στο πρόγραμμα να την πάρω, τι λέει είναι καλή η κάνει αγγαρεία, να το τολμήσω η θα φάω ξενέρωμα;

ρε συναγωνιστη η ναταλια ποια ειναι?? εχεις κανενα link να δω φωτο της?? εμενα μ αρεσει πολυ μια skinny βουλγαρα που ερχεται καπου καπου στην σαλονικη η galena πολυ καβλιαρα φαινεται και καποια στιγμη θα την παρω απλα εχω ακουσει οτι πολυ αγγαρεια βλεπει το γαμησι απο αλλους εδω που την δοκιμασαν και γι αυτο δισταζω. και την αμαντα θελω να παρω γιατι ακουω γαμαει καλα και χυνει πολυ!! νικολετα θα θελα να παω σαν τρελος μιλαμε αλλα δεν κανει αυτη τη δουλεια. Ιωαννα συμφωνω σουπερ!! τερμα θυληκια και με καλο μεγαλο εργαλειο απ οτι φαινεται στις φωτος! μια vicky μετα ειναι πολυ ωραιο σεξι τρανσακι αλλα δυστηχως ειναι μονο παθητικη που μιλησα μαζι της, εγω ψαχνω για ενεργητικες. και ενα γυφτοτρανσακι μ αρεσει αλλα και μονο στην ιδεα οτι ειναι γυφτακι ξενερωνω αφανταστα!! πολλες αρρωστειες και ψυρισμα... αυτη η στελλα ποια ειναι που λες?? εχεις κανενα link και γι αυτην να μας διαφωτισεις?
 

abla24

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
142
Like
72
Πόντοι
1
αυτη η στελλα ποια ειναι που λες?? εχεις κανενα link και γι αυτην να μας διαφωτισεις?

η πιο γνωστη Στελλα της πολης ειναι αυτη [URL unfurl="true"]https://kanesex.com/transsexual/transsexuals-psaxnoun-gia-antres/thessaloniki-seksy-kai-prostyxi-6940901722_i953724[/url]

κατα πασα πιθανοτητα σε αυτην αναφερεται
 

karakapsouris

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2013
Μηνύματα
329
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
η πιο γνωστη Στελλα της πολης ειναι αυτη [URL unfurl="true"]https://kanesex.com/transsexual/transsexuals-psaxnoun-gia-antres/thessaloniki-seksy-kai-prostyxi-6940901722_i953724[/url]

κατα πασα πιθανοτητα σε αυτην αναφερεται
όχι φίλε αυτή είναι η Λία, η Στέλλα έχει αγγελία στο ts dating την πήρα τηλέφωνο αλλά δεν δουλεύει ακόμα λόγο κορωνοϊου
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
10
Like
2.653
Πόντοι
746

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
10
Like
2.653
Πόντοι
746
όχι φίλε αυτή είναι η Λία, η Στέλλα έχει αγγελία στο ts dating την πήρα τηλέφωνο αλλά δεν δουλεύει ακόμα λόγο κορωνοϊου

Λόγο κορωνοαπάτης, φίλε, έκφρασε τα πράγματα με το σωστό όνομα, παρακαλώ.
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
254
Like
470
Πόντοι
21
όχι φίλε αυτή είναι η Λία, η Στέλλα έχει αγγελία στο ts dating την πήρα τηλέφωνο αλλά δεν δουλεύει ακόμα λόγο κορωνοϊου

αυτες οι φωτος της ρε φιλε ειναι προιστορικες.. παιδακι ειμουνα οταν της εβλεπα! γιατι δεν βαζει καμια πιο προσφατη?? να σ ανησυχει αυτο εκτως και αν εχει βρει το ελιξηριο της νεοτητας και δεν μας το λεει!! χαχαχα
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
254
Like
470
Πόντοι
21
όχι φίλε αυτή είναι η Λία, η Στέλλα έχει αγγελία στο ts dating την πήρα τηλέφωνο αλλά δεν δουλεύει ακόμα λόγο κορωνοϊου

για την estella μιλαω την στελλα που λες... προιστορικες φωτος φιλε μην τρως παπα
 

abla24

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
142
Like
72
Πόντοι
1
ωχ ναι, λαθος παιδια  :grin:

ειναι ακομα πρωι συγγνωμη  :headbang:
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
10
Like
2.653
Πόντοι
746
αυτες οι φωτος της ρε φιλε ειναι προιστορικες.. παιδακι ειμουνα οταν της εβλεπα! γιατι δεν βαζει καμια πιο προσφατη?? να σ ανησυχει αυτο εκτως και αν εχει βρει το ελιξηριο της νεοτητας και δεν μας το λεει!! χαχαχα
Φίλε, όλες βάζουν φωτογραφίες, που θεωρούν καλές, δηλαδή που να φέρουν πελάτη. Αυτή είναι η φιλοσοφία τους. Οι περισσότερες δεν άλλαξαν και πολύ. Και τώρα, πόσοι άνδρες να φεύγουν από τη πόρτα της που να τη βλέπουν? Μέχρι 10/100? Δεν νομίζω, πρώτον καύλα, δεύτερον κόπος που έκανε να έρθει και τρίτον πιθανό παζάρι για τιμή. Προσωπικά εγώ, έφυγα μόνο μία φορά, που οι φωτογραφίες ήταν άλλης γυναίκας και μία φορά στο ξενοδοχείο τη έστειλα σπίτι για το ίδιο λόγο. Στη δεύτερη περίπτωση έψαχνε δικαιολογία ότι αυτή που ήθελα δεν ήταν διαθέσιμη. Έμενε ανάσκελα, που την είπα για να ενημερώσει το γραφείο για να στέλνουν αυτή που θέλω, όταν θα είναι διαθέσιμη. Δεν ήρθε. Γραφείο Χ !!!
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456
κατσε ρε γλυκοτσουτσουνε συγνωμη δλδ τι τοσο διαφορετικο εχουν δλδ οι τραβεστι απο τις γυναικες και πρεπει να πληρωνονται διπλασια?? αυτο δεν το καταλαβαινω καθολου...
ειπα εγω κατι τετοιο; ενα call girl να παρεις σκας 150 ευρω.. μη μου συγρινεις τιμες μπουρδελου με στουντιο
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456
Αυτο  το  θεμα  ''στουντιο  με  τρανς''  στη  Θεσσαλονικη , το  σκεφτηκαν  αλλοι  πριν  απο  σας...για  σας...χρονια  πριν.
Ειναι  ομως  μεγαλο  ρισκο.
1.Θεσσαλονικη  μικρη  πολη  και  ο  φοβος  της  διακριτικοτητας.
2.Στηνεις  μια  επιχειρηση    CASH με  αβεβαιο  μελλον.
3.και  το  κυριοτερο...κ  ερχομαι  στα  λογια της  Τζουλης :rose:...ποια  θα  παει  να  δουλεψει?

Απο  τα  30ε...τα  15  παιρνει  το  ''σπιτη''
              τα  10  παιρνει  η  τρανς  που  εργαζεται.
              τα  5  παιρνει  η  τσατσα...συν  πρεπει  να  πληρωθει  η  καθαριστρια  και  security.

Επιπλεον  τα  πρωτα  2 η  3  ραντεβου  της  τρανς....ειναι  τα  λεγομενα  jazz. [ ΔΩΡΕΑΝ ]
Μετα  το 2ο  η  3ο  ραντεβου  πληρωνεται  η  τρανς.

Με  λιγα  λογια.....η  τρανς  εχει  εξυπηρετησει  π.χ  5  πελατες....κ  εχει  στην  τσεπη  της 30e  η  45e.
Συγγνωμη.....στο  σαλονι  μου  καθισμενη....αν  αρχισω  να  βηχω , πιο  πολλα  θα  πεσουν  απο  τις  κουρτινες.
Το  διατυπωνω  ετσι  χιουμοριστικα.

Αντιλαμβανεται  ο  καθενας  ποσο  δυσκολο  και ψυχοφθορο  συναμα  ειναι ολο  αυτο.Και  για  τον  ιδιοκτητη  και  για  το  ατομο  που  εργαζεται.
και γιατι να υπάρχει τσα τσα και καθαριστρια; γιατι να μη νοικιασετε 3-4 φιλες ενα διαμερισμα και να μοιράζεστε και τα έξοδα;
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
και γιατι να υπάρχει τσα τσα και καθαριστρια; γιατι να μη νοικιασετε 3-4 φιλες ενα διαμερισμα και να μοιράζεστε και τα έξοδα;
  Θα  σου  απαντησω  με  μια  παροιμια.  Μου  την  ειχαν  πει  οταν  πρωτοξεκινησα...στη  διαδρομη  μου  διαπιστωσα  πως  οχι  μονο  ισχυει  αλλα  προσωπικα  την  εχω  αναγαγει  απο  παροιμια  σε  σοφια.

Ενας  πουστης  ησυχια.
Δυο....ανησυχια.
Τρεις.....καταστροφη.
Τεσσερις....μπουρλοτο.

 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Τεσσερις τρανς σε ενα σπιτι να μοιραζονται εξοδα και πελατες;;Καλο σεναριο για πορνοταινια αλλα στην πραγματικοτητα ουτε με σφαιρες.. :headbaning1:
 

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
128
Like
240
Πόντοι
21
εδω δεν μπορουν καλα καλα να μοιραστουν τις πιατσες θα μοιραστουν εξοδα και σπιτι? ας ειμαστε ρεαλιστες και πραγματιστες...
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
Τεσσερις τρανς σε ενα σπιτι να μοιραζονται εξοδα και πελατες;;Καλο σεναριο για πορνοταινια αλλα στην πραγματικοτητα ουτε με σφαιρες.. :headbaning1:
  Και   στην  πρνοταινια  θα   σκοτωθουν...πιστεψε  με. :2funny: :-*
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
εδω δεν μπορουν καλα καλα να μοιραστουν τις πιατσες θα μοιραστουν εξοδα και σπιτι? ας ειμαστε ρεαλιστες και πραγματιστες...
H πλοκη της ταινιας θα ειναι πως η μια θα αρπαξει της αλληνης τον πελατη :2funny: :2funny: :2funny:
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
εδω δεν μπορουν καλα καλα να μοιραστουν τις πιατσες θα μοιραστουν εξοδα και σπιτι? ας ειμαστε ρεαλιστες και πραγματιστες...
Ακριβως  αυτο.  Οταν  υπαρχει  ο  ανταγωνισμος δεν  γινεται  συνεταιρισμος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom