Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alexboypsola

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0

Επίσκεψη στην Άννα μαζί με την Τζουλιανα κάπου στην άνω πόλη ! Πεντακάθαρος χώρος ήταν όλα τέλεια αφού μιλήσαμε κάποια ώρα ύστερα ξεκινήσαμε το παιχνίδι ενώ η Τζουλιανα μου τον ρουφάγε με της χειλαρες της εγώ εγλειφα την Άννα αρκετά καλά προσόντα ύστερα άφησα την Άννα και άρχισα να γαμαω την Τζουλιανα με μια τρομερή σφικτι κωλαρα η Άννα δεν άντεξε και ήρθε από πίσω μου και έτσι κάναμε ένα τρελό τρενάκι ! Από την τρελή Καυλα και ηδονή βγήκα πέταξα το προφυλακτικό και έχυσα την Τζουλιανα στην μάπα ! Τρέλα κορίτσια και καλά μπορείς να πεις και δυο κουβέντες !
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606

Επίσκεψη στην Άννα μαζί με την Τζουλιανα κάπου στην άνω πόλη ! Πεντακάθαρος χώρος ήταν όλα τέλεια αφού μιλήσαμε κάποια ώρα ύστερα ξεκινήσαμε το παιχνίδι ενώ η Τζουλιανα μου τον ρουφάγε με της χειλαρες της εγώ εγλειφα την Άννα αρκετά καλά προσόντα ύστερα άφησα την Άννα και άρχισα να γαμαω την Τζουλιανα με μια τρομερή σφικτι κωλαρα η Άννα δεν άντεξε και ήρθε από πίσω μου και έτσι κάναμε ένα τρελό τρενάκι ! Από την τρελή Καυλα και ηδονή βγήκα πέταξα το προφυλακτικό και έχυσα την Τζουλιανα στην μάπα ! Τρέλα κορίτσια και καλά μπορείς να πεις και δυο κουβέντες !

η ανουλα πεζει καλα αμα θελει και χει κ ωραιο σωμα
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Γιατι ρε φιλε μονο εσυ εχεις περασει καλα με την νανσυ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :P :P :P :P :P :P :P :P :grin: :grin: :grin: :grin: και εγω εχω περασει καλα....
Εμένα αδερφέ μου έκοψε την καλησπέρα η Φιόνα γιατί ένα βράδυ ήταν δίπλα δίπλα και προτίμησα την Νάνσυ, η οποία της έριξε ένα ειρωνικό χαμόγελο του τύπου "πάρε να έχεις" !!!!
Απο την άλλη βέβαια  ίσως να έφταιξα και εγώ γιατί μια άλλη φορά σταμάτησα και ρώτησα την Φιόνα αν είδε την Νάνσυ :cheesy: :cheesy:  :s&m_3:
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Εμένα αδερφέ μου έκοψε την καλησπέρα η Φιόνα γιατί ένα βράδυ ήταν δίπλα δίπλα και προτίμησα την Νάνσυ, η οποία της έριξε ένα ειρωνικό χαμόγελο του τύπου "πάρε να έχεις" !!!!
Απο την άλλη βέβαια  ίσως να έφταιξα και εγώ γιατί μια άλλη φορά σταμάτησα και ρώτησα την Φιόνα αν είδε την Νάνσυ :cheesy: :cheesy:  :s&m_3:

Χαχαχα τα έχει αυτά ο χώρος.. Εδώ ένα ποτό κερνάς σε κωλόμπαρο μια άλλη και μπορεί να αναιρέσει 10 ποτά που κέρασες αυτή που θες. Ειδικά αν έχουν έχθρα ή αυξημένο ανταγωνισμό. Μερικές όμως είναι σωστές και δε δίνουν σημασία. πχ παινίδι διπλού ταμπλό με κοπέλες που είναι καλές φίλες είναι καλή ιδέα.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.713
Πόντοι
3.246
Εμένα αδερφέ μου έκοψε την καλησπέρα η Φιόνα γιατί ένα βράδυ ήταν δίπλα δίπλα και προτίμησα την Νάνσυ, η οποία της έριξε ένα ειρωνικό χαμόγελο του τύπου "πάρε να έχεις" !!!!
Απο την άλλη βέβαια  ίσως να έφταιξα και εγώ γιατί μια άλλη φορά σταμάτησα και ρώτησα την Φιόνα αν είδε την Νάνσυ :cheesy: :cheesy:  :s&m_3:
Η φιονα ειναι καλη σε αυτο που κανει αλλα η νανσυ απο εμφανιση ειναι αλλο πραμα... :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Η νανσυ θεωρειται απο τα πολυ καλα παιδια του χωρου...αγγελικη εμφανιση χαμογελο που σε σκοτωνει κορμι θανατος.Στα αρνητικα της ειναι οτι αν δεν σε κανει κεφι εχει μειωμενη αποδοση... :orchestra: :orchestra: :orchestra:
Εγώ στα αρνητικά της , και της έχω πει, ενα θεματακι με τα δόντια της.
Οσο για αυτό που λες , ισχύει αν και είναι αντιεπαγγελματικο.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.713
Πόντοι
3.246
Εγώ στα αρνητικά της , και της έχω πει, ενα θεματακι με τα δόντια της.
Οσο για αυτό που λες , ισχύει αν και είναι αντιεπαγγελματικο.
Το  σαιτ περα απο την ψυχαγωγια ειναι και για ενημερωση...εμεις που γνωριζουμε κατι παραπανω πρεπει να μεταδιδουμε τις πληροφοριες και τις γνωσεις που εχουμε...αντικειμενικα χωρις να μπαινουν στη μεση συμπαθειες -αντιπαθειες...αναφερομαι σε ολους και πρωτο βαζω τον εαυτο μου... :hi:
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Εγώ στα αρνητικά της , και της έχω πει, ενα θεματακι με τα δόντια της.
Οσο για αυτό που λες , ισχύει αν και είναι αντιεπαγγελματικο.
Δεν θυμάμαι να έχει τίποτα με τα δόντια της ???!!!!??? Η Κέλλυ ίσως αλλά η Νάνσυ δύσκολα...

Λάγνε μετά τον επίτιμο (Αλέφα) πλέον μόνο εσύ παίζεις μπαλίτσα τύπε μου και με μεγάλη διαφορά, τουλάχιστον στην πόλη μας!! Τώρα για τις πληροφορίες εδώ μέσα ας είναι καλά 3-5 άτομα. Όλοι οι άλλοι είναι για επιμόρφωση εδώ μέσα, τα έχουμε πει και παλιά ότι ο καθένας θα πρέπει να γράφει την προσωπική του άποψη και εμπειρία ώστε να υπάρχει πολυφωνία. Δε λέμε ότι οι απόψεις όλων μας ταυτίζονται αλλά καλά είναι να γράφουν όλοι.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.713
Πόντοι
3.246
Δεν θυμάμαι να έχει τίποτα με τα δόντια της ???!!!!??? Η Κέλλυ ίσως αλλά η Νάνσυ δύσκολα...

Λάγνε μετά τον επίτιμο (Αλέφα) πλέον μόνο εσύ παίζεις μπαλίτσα τύπε μου και με μεγάλη διαφορά, τουλάχιστον στην πόλη μας!! Τώρα για τις πληροφορίες εδώ μέσα ας είναι καλά 3-5 άτομα. Όλοι οι άλλοι είναι για επιμόρφωση εδώ μέσα, τα έχουμε πει και παλιά ότι ο καθένας θα πρέπει να γράφει την προσωπική του άποψη και εμπειρία ώστε να υπάρχει πολυφωνία. Δε λέμε ότι οι απόψεις όλων μας ταυτίζονται αλλά καλά είναι να γράφουν όλοι.
Προσπαθω παντα για το καλυτερο....μεχρι να κουραστω...και οπως οι γυναικες πορνοσταρ κρεμανε τα στριγκακια τους εγω θα κρεμασω τις καποτες μου και θα λεω ιστοριες για αγριους... :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
Προσπαθω παντα για το καλυτερο....μεχρι να κουραστω...και οπως οι γυναικες πορνοσταρ κρεμανε τα στριγκακια τους εγω θα κρεμασω τις καποτες μου και θα λεω ιστοριες για αγριους... :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

φυλαγε τ κωλο σου μουτρο μεχρι τοτε :grin: :grin:
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Το  σαιτ περα απο την ψυχαγωγια ειναι και για ενημερωση...εμεις που γνωριζουμε κατι παραπανω πρεπει να μεταδιδουμε τις πληροφοριες και τις γνωσεις που εχουμε...αντικειμενικα χωρις να μπαινουν στη μεση συμπαθειες -αντιπαθειες...αναφερομαι σε ολους και πρωτο βαζω τον εαυτο μου... :hi:
Φίλε με τη Νανσυ έχω εξαιρετική σχέση.
Το διευκρινίζω
Εχει μια δυσάρεστη οσμή απλά και κακώς που το αφήνει.
Για την Κέλυ αστο.
Το στόμα της απλα σταχτοδοχείο
 

gioulis

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
100
Like
22
Πόντοι
1
Παιδια μια καρμεν .τρανς εχθές το βράδυ τον πέτυχα αξίζει?
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.713
Πόντοι
3.246
Αφορμη για το σημερινο μου ποσταρισμα μου εδωσε ο παραπανω συναγωνιστης με το κειμενο και την ερωτηση που εκανε.Διαβαζω την ερωτηση του και θα πρεπει.. :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee:να εχω το κληρονομικο χαρισμα να γνωριζω.Ειναι ο κυριος ενεργητικος η παθητικος;;;;;
Ειναι καινουριος στο αθλημα η παλιος;;;;;; η πλειοψηφια των τρανς που εκδιδονται δεν ειναι πιτσιρικες...αρα ειναι παλιες στο κουρμπετι...
Ειναι ο κυριος που ρωταει απο θεσσαλονικη η απο αλλη πολη;;;
Εχει δικο του χωρο η δεν εχει προβλημα να παει στο χωρο του εκδιδομενου ατομου;;;
Ποσα λεφτα ειναι διαθεσιμος να ψοδεψει για ερωτικη συνευρεση;;;;;;;
Να συνεχισω τα ερωτηματα;;;;;;;;;;;;Αν θελετε βοηθεια βοηθειστε τον εαυτο σας πρωτα κανοντας συγκεκριμενες ερωτησεις για να παρετε στγκεκριμενες απαντησεις...
Εντελως φιλικα και καλοπροαιρετα μιλαω.... :hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: gerg28

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
Αφορμη για το σημερινο μου ποσταρισμα μου εδωσε ο παραπανω συναγωνιστης με το κειμενο και την ερωτηση που εκανε.Διαβαζω την ερωτηση του και θα πρεπει.. :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee:να εχω το κληρονομικο χαρισμα να γνωριζω.Ειναι ο κυριος ενεργητικος η παθητικος;;;;;
Ειναι καινουριος στο αθλημα η παλιος;;;;;; η πλειοψηφια των τρανς που εκδιδονται δεν ειναι πιτσιρικες...αρα ειναι παλιες στο κουρμπετι...
Ειναι ο κυριος που ρωταει απο θεσσαλονικη η απο αλλη πολη;;;
Εχει δικο του χωρο η δεν εχει προβλημα να παει στο χωρο του εκδιδομενου ατομου;;;
Ποσα λεφτα ειναι διαθεσιμος να ψοδεψει για ερωτικη συνευρεση;;;;;;;
Να συνεχισω τα ερωτηματα;;;;;;;;;;;;Αν θελετε βοηθεια βοηθειστε τον εαυτο σας πρωτα κανοντας συγκεκριμενες ερωτησεις για να παρετε στγκεκριμενες απαντησεις...
Εντελως φιλικα και καλοπροαιρετα μιλαω.... :hi:
συνηθος αυτοι που δεν μπενουν στο ζουμι της ερωτήσεις ειναι παθητικοι....τ βλεπω μετα στα πμ ..
 

paylosxxl

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
205
Πόντοι
21
Και επειδή δεν θέλω μόνο να παίρνω πληροφορίες και να τις καταχραζομαι αλλά και να δίνω!!!
Μια εμπειρία με την giwta-turbo (έτσι έγραφε στην αγγελία).ειμαι σχετικά πρωτάρης με τρανς και είδα τις βυζαρες και έφαγα παπά.
Δεν έχω παράπονο για το άτομο (φαινόταν ότι ήταν ξεπέτα η έτσι μου φάνηκε )αλλά ξενέρωσα και δεν είχα διάθεση για τπτ με τον χώρο.πολυ άθλιος,μια πραγματική τρώγλη.απαραδεκτο.παμε να βγάλουμε γούστα και όχι να φοβόμαστε να ακουμπήσουμε κάπου.και μόνο για τον χώρο μαύρο κατάμαυρο.δεν ξέρω άμα ειμαι υπερβολικός.αν έχει κάποιος εμπειρία ας πει.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.713
Πόντοι
3.246
Αν αγαπητε πηρες τηλεφωνο την γιωτα και εκλεισες ραντεβου μαζι της  πηγες στο σπιτι της και το ειδες χαλια σαφεστατα ειναι δειγμα ελειψης σεβασμου προς τον πελατη.Δεν εχει ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΗΜΑΣΙΑ αν εισαι νεος στον χωρο η παλιος.Το σπιτι εφοσον μια τρανς δεχεται στον χωρο της ειναι και ΧΩΡΟΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ.Για τις υπηρεσιες της η γιωτα ειναι μια καλη περιπτωση...οποτε θα διαφωνησω για το ξεπετα...καθαρα προσωπικη αποψη εκφραζω. :hi: :hi: :hi:
 

paylosxxl

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
205
Πόντοι
21
Αν αγαπητε πηρες τηλεφωνο την γιωτα και εκλεισες ραντεβου μαζι της  πηγες στο σπιτι της και το ειδες χαλια σαφεστατα ειναι δειγμα ελειψης σεβασμου προς τον πελατη.Δεν εχει ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΗΜΑΣΙΑ αν εισαι νεος στον χωρο η παλιος.Το σπιτι εφοσον μια τρανς δεχεται στον χωρο της ειναι και ΧΩΡΟΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ.Για τις υπηρεσιες της η γιωτα ειναι μια καλη περιπτωση...οποτε θα διαφωνησω για το ξεπετα...καθαρα προσωπικη αποψη εκφραζω. :hi: :hi: :hi:
Όχι καλά κανείς κ το λες.απλα επειδή ξενέρωσα τελείως με τον χώρο εγώ να σχημάτισα αυτήν την άποψη.δεν ξανά δοκίμασα και ούτε πρόκειται.την Λιά θέλω πολυ να δοκιμάσω και την Αλεξια Ροσσι αλλά για την δεύτερη με τρόμαξε κάποιος που έγραψε για ηλικία ότι είναι μεγάλη και φοβάμαι μην χαλάστω.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.428
Κριτικές
165
Like
25.144
Πόντοι
34.168

Ειχε καλες αναφορες στην Αθηνα...πηγα να τη δω,..
Συμπεριφορα αρπαχτης και αιντε να τελειωνουμε..
Ηρθε στο κρεβατι με τη καποτα στο στομα,
απεφυγε χαδια,φιλια κλπ..

Σηκωθηκα στο λεπτο,ζητωντας τα χρηματα πισω..
Στην αρχη ειπε οχι αλλα την αγριεψα,τα εφερε και ηθελε το παρταλι να με διωξει
απο το σπιτι χωρις να εχω ντυθει ακομα..

Τα πηρα στο κρανιο και τη λεω αραξε,ασε με να βαλω τα ρουχα μου,
μην γινουμε εδω μεσα μπιλιες..

Μουρμουριζε και μου λεγε COME ON..MY TIME IS MONEY..λες και μεις τα βρισκουμε το δρομο..

Στο τελος μου πεταξε και το αμιμητο..I WILL CALL MY FRIENDS..απειλωντας με και δειχνοντας τα αλλα δωματια..
Γελασα και την απανταω πιανοντας το κινητο μου..DO YOU WANT ME TO CALL MY COMPANY ALSO?....

Αει γαμησου..σαβουρα..Τα λεφτα θα τα δουλευετε,τερμα οι απατες..

Επειδη θελω να ειμαι δικαιος,θα αναφερω οτι ειναι πολυ καλη εμφανησιακα..
αλλα τι να το κανεις αμα ειναι λαμογιο?

 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606

Ειχε καλες αναφορες στην Αθηνα...πηγα να τη δω,..
Συμπεριφορα αρπαχτης και αιντε να τελειωνουμε..
Ηρθε στο κρεβατι με τη καποτα στο στομα,
απεφυγε χαδια,φιλια κλπ..

Σηκωθηκα στο λεπτο,ζητωντας τα χρηματα πισω..
Στην αρχη ειπε οχι αλλα την αγριεψα,τα εφερε και ηθελε το παρταλι να με διωξει
απο το σπιτι χωρις να εχω ντυθει ακομα..

Τα πηρα στο κρανιο και τη λεω αραξε,ασε με να βαλω τα ρουχα μου,
μην γινουμε εδω μεσα μπιλιες..

Μουρμουριζε και μου λεγε COME ON..MY TIME IS MONEY..λες και μεις τα βρισκουμε το δρομο..

Στο τελος μου πεταξε και το αμιμητο..I WILL CALL MY FRIENDS..απειλωντας με και δειχνοντας τα αλλα δωματια..
Γελασα και την απανταω πιανοντας το κινητο μου..DO YOU WANT ME TO CALL MY COMPANY ALSO?....

Αει γαμησου..σαβουρα..Τα λεφτα θα τα δουλευετε,τερμα οι απατες..

Επειδη θελω να ειμαι δικαιος,θα αναφερω οτι ειναι πολυ καλη εμφανησιακα..
αλλα τι να το κανεις αμα ειναι λαμογιο?
ξεπετα πεσ το καθαρα να τ πιασουμαι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom