Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
παντως αν ειχα μαγαζι και πηγαινε καλα,δεν θα αλλαζα τη ταμπελα σε καμια περιπτωση  ;)
Μαλντί όσο και να θέλω να βρώ κάτι μεμπτών πάνω στα γραφόμενα σου δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω, απλά εγώ είπα μια 1η εντύπωση που είχα και είπα ότι μόλις θα έχω ολοκληρωμένη και σφαιρική άποψη θα γράψω αναλυτικά....
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.718
Πόντοι
3.246
Αυτό αδερφέ το συζητάμε... ότι είναι καλή ναι είναι ειδικά με την προσθήκη  :tits: αλλά υπάρχουν και καλύτερες σε αυτό τον τομέα

Δλδ μόνο εγώ κατεβαίνω με λουλούδια κάτω στην πιάτσα και φτιάχνω mood αγαπούλη ??? Δλδ μου πουλάνε φούμαρα ότι είμαι ο γαμιάς της γειτονιάς τους και οτι μόνο εμένα αγαπάνε και κανέναν άλλο? Ααααα και πάντα με αφήνουν να πληρώσω στο τέλος ανάλογα με το πόσο μου άρεσε !!!!  :rockon: :rockon:
Ρε συ επαγγελματίας είναι τι περιμένεις ???? Το θέμα μας είναι να είναι σωστή επαγγελματίας να το κάνουν με κάποια στάνταρ...όπως καθαριότητα...
κοιταξε καθε τρεις και λιγο μου στελνουν π.μ και με ρωτανε για διαφορες τρανς....σε γενικες γραμμες με τις περισοτερες που εχω παει εχω περασει καλα....δεν σημαινει ομως οτι επειδη εγω περασα καλα θα περασει καλα και ο αλλος που με ρωτα.....για την ιωαννα εφοσον γινεται συζητηση εχω αποψη ειναι καθαρη εχει ;) περιποιημενο σπιτι και σωστη σε αυτο που κανει...ετσι απλα
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
αυτο παντως δεν ειναι πανακια να το ξερεις
η καθε περιπτωση διαφερει
Έτσι γιατί εδώ στην Θεσσαλονική μας υπάρχουν έρωτες που έχουν κάνει να ραγίσουν τα τσιμέντα της παραλίας !!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.208
Κριτικές
293
Like
9.608
Πόντοι
12.525
στην οδο Κυριλου υπαρχει μπολικο νεο αιμα...αλλα δε θα πω πολλες λεπτομερειες ακομα  :grin:

και για οσους δεν ξερουν τις Κυριακες κατα τις 17.30 που νυχτωνει εχει κινηση στην περιοχη
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.969
Κριτικές
2
Like
323
Πόντοι
36
στην οδο Κυριλου υπαρχει μπολικο νεο αιμα...αλλα δε θα πω πολλες λεπτομερειες ακομα  :grin:

και για οσους δεν ξερουν τις Κυριακες κατα τις 17.30 που νυχτωνει εχει κινηση στην περιοχη
το ειδες και εσυ το υπερθεαμα τις περιοχης? :grin:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.208
Κριτικές
293
Like
9.608
Πόντοι
12.525
το ειδες και εσυ το υπερθεαμα τις περιοχης? :grin:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

με το που διαβασα την περιγραφη σου επεσα απο την καρεκλα απο τα γελια...το καταλαβα αμεσως...κορμος δεντρου λεει  :2funny: :2funny:
ενταξει ο τυπος ειναι μορφη,δηλαδη πραγματικα θελω να τον κανω κολλητο μου
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.969
Κριτικές
2
Like
323
Πόντοι
36
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

με το που διαβασα την περιγραφη σου επεσα απο την καρεκλα απο τα γελια...το καταλαβα αμεσως...κορμος δεντρου λεει  :2funny: :2funny:
ενταξει ο τυπος ειναι μορφη,δηλαδη πραγματικα θελω να τον κανω κολλητο μου
ρε φιλε σαν κατι πλατανους 200 ετων που πανε 4-5 ατομα και τον αγκαλιαζουν ειναι το ποδι του :2funny: :2funny: :2funny:
λεει 15 παρτουζα με τον τσουκαλα...του λεω 100 ειναι η τιμη μου για 4 ατομα και φευγω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εγω θελω να παω μαρκιζ με τον τυπο :2funny: :2funny:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
ακου να δεις τι παθαινω πριν λιγες μερες
μου σφυριζει καποιος εδω, πρωτον οτι πολυ γνωστη τρανς της πολης(ισως η ποιο γνωστη) οτι θελει να μου κανει μηνυση :2funny: :2funny:
και δευτερον μου λεει οτι στην περιοχη κατω στην πιατσα, ξερεις εκει στην κτηνιατρικη που θυμιζει προαστιο της καμπουλ, αν θα δω κατι μεσα σε ενα πρασινο αμαξι θα παθω σοκ :think:
με τα λιγα με τα πολλα περναω ενα βραδυ βλεπω απο μακρια το πρασινο αμαξι με το που πλησιαζω βλεπω την πορτα του οδηγου ανοιχτη και απ εξω ενα πραγμα που θυμιζει κορμο απο πλατανο 200 ετων :grin:
τελικα ηταν κατι σαν ανθρωπινο ποδι :grin:
πλησιαζω σταματω διπλα και παθαινω σοκ οντως :new_shocked:
βλεπω μεσα τον πρωτο ξεδερφο του κινγκ κονγκ με ξανθια περουκα :grin:
και στη θεση του συνοδηγου ενα πραγμα που εφερνε στον τακη τσουκαλα :grin: :grin:
το τι εγινε στη συνομιλια βαριεμαι να το γραψω τωρα αλλα πραγματικα το θεαμα ειναι μοναδικο :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

εισαι θεος
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.216
Like
8.093
[video]http://www.antenna.gr/webtv/watch?cid=_n%24_i_u8_o_pl17_q%3D&p=1&utm_source=facebook0&utm_medium=cpc&utm_campaign=beyondgendergreecetranskoritsi[/video]

και ένα θέμα απο αυτά που αρέσουν στην Νίνα μας...απλά δείτε το σημείο που μιλάει για την πιάτσα και ποιος/α της πούλησαν νταβατζιλίκι  :rolleyes: :rolleyes: (δεν αναφέρομαι σε καμία περίπτωση στην Νίνα) απλά το λέω ότι μεταξύ σας βγάζετε τα μάτια σας.
επιλογες ειναι ολα μωρο μου ! ολες οταν βγαινουν στην tv λενε οτι εχουν κανει και διορθωση φυλλου
 

vargburz

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2011
Μηνύματα
1.011
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
16
ρε φιλε σαν κατι πλατανους 200 ετων που πανε 4-5 ατομα και τον αγκαλιαζουν ειναι το ποδι του :2funny: :2funny: :2funny:
λεει 15 παρτουζα με τον τσουκαλα...του λεω 100 ειναι η τιμη μου για 4 ατομα και φευγω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εγω θελω να παω μαρκιζ με τον τυπο :2funny: :2funny:
Ρε coach ,μήπως ο τσουκαλάς εβγαινε δίδυμο παλαιότερα με την εγχειρισμένη με το Corsa;
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.969
Κριτικές
2
Like
323
Πόντοι
36
Ρε coach ,μήπως ο τσουκαλάς εβγαινε δίδυμο παλαιότερα με την εγχειρισμένη με το Corsa;
δεν μπορεσα να δω καλα γιατρε γιατι ηταν πισω απ τον πλατανο οποτε ισα που φαινοταν :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom