Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.969
Κριτικές
2
Like
323
Πόντοι
36
Βάτραχε της έκανα ένα τεστ ντρίβ τις προάλλες βέβαια δεν μπορώ να εκφέρω ολοκληρωμένη άποψη μιας και ήταν στα όρθια το όλο σετ...αλλά οι εντυπώσεις ήταν άκρος θετικές (ούτε μην ούτε δεν) !!!! μέχρι να καταλάβω και εγώ πια είχα φορτώσει άργησα αλλά τα τατουάζ βοήθησαν τέλος ήμουν και κάπως μετά από όσα είχα διαβάσει αλλά αποδείχτηκαν φούμαρα...φυσικά και δεν της είπα ποιος είμαι και επιφυλάσσομαι για την κανονική επίσκεψη απο το σπίτι της.  
ακου να δεις τι παθαινω πριν λιγες μερες
μου σφυριζει καποιος εδω, πρωτον οτι πολυ γνωστη τρανς της πολης(ισως η ποιο γνωστη) οτι θελει να μου κανει μηνυση :2funny: :2funny:
και δευτερον μου λεει οτι στην περιοχη κατω στην πιατσα, ξερεις εκει στην κτηνιατρικη που θυμιζει προαστιο της καμπουλ, αν θα δω κατι μεσα σε ενα πρασινο αμαξι θα παθω σοκ :think:
με τα λιγα με τα πολλα περναω ενα βραδυ βλεπω απο μακρια το πρασινο αμαξι με το που πλησιαζω βλεπω την πορτα του οδηγου ανοιχτη και απ εξω ενα πραγμα που θυμιζει κορμο απο πλατανο 200 ετων :grin:
τελικα ηταν κατι σαν ανθρωπινο ποδι :grin:
πλησιαζω σταματω διπλα και παθαινω σοκ οντως :new_shocked:
βλεπω μεσα τον πρωτο ξεδερφο του κινγκ κονγκ με ξανθια περουκα :grin:
και στη θεση του συνοδηγου ενα πραγμα που εφερνε στον τακη τσουκαλα :grin: :grin:
το τι εγινε στη συνομιλια βαριεμαι να το γραψω τωρα αλλα πραγματικα το θεαμα ειναι μοναδικο :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
ακου να δεις τι παθαινω πριν λιγες μερες
μου σφυριζει καποιος εδω, πρωτον οτι πολυ γνωστη τρανς της πολης(ισως η ποιο γνωστη) οτι θελει να μου κανει μηνυση :2funny: :2funny:
και δευτερον μου λεει οτι στην περιοχη κατω στην πιατσα, ξερεις εκει στην κτηνιατρικη που θυμιζει προαστιο της καμπουλ, αν θα δω κατι μεσα σε ενα πρασινο αμαξι θα παθω σοκ :think:
με τα λιγα με τα πολλα περναω ενα βραδυ βλεπω απο μακρια το πρασινο αμαξι με το που πλησιαζω βλεπω την πορτα του οδηγου ανοιχτη και απ εξω ενα πραγμα που θυμιζει κορμο απο πλατανο 200 ετων :grin:
τελικα ηταν κατι σαν ανθρωπινο ποδι :grin:
πλησιαζω σταματω διπλα και παθαινω σοκ οντως :new_shocked:
βλεπω μεσα τον πρωτο ξεδερφο του κινγκ κονγκ με ξανθια περουκα :grin:
και στη θεση του συνοδηγου ενα πραγμα που εφερνε στον τακη τσουκαλα :grin: :grin:
το τι εγινε στη συνομιλια βαριεμαι να το γραψω τωρα αλλα πραγματικα το θεαμα ειναι μοναδικο :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
ΚΑΣΚΑΝΤΕΡ !!!! ρε συ Νίκο πλάκα κάνεις !!!! λέγε ληγμένα παίρνεις? δε φτάνει που πας απο το ναρκοπέδιο σταματάς να κάνεις και κουβέντα...το τραβάει ο οργανισμό σου !!! :rockon: :rockon:
 

nastazia30

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
106
Like
12
Πόντοι
1
:cum:θα βρίσκομαι θεσσαλονίκη ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ και για 2 ΜΟΝΟ ΝΥΧΤΕΣ.19-21 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.969
Κριτικές
2
Like
323
Πόντοι
36
ΚΑΣΚΑΝΤΕΡ !!!! ρε συ Νίκο πλάκα κάνεις !!!! λέγε ληγμένα παίρνεις? δε φτάνει που πας απο το ναρκοπέδιο σταματάς να κάνεις και κουβέντα...το τραβάει ο οργανισμό σου !!! :rockon: :rockon:
πανε ρε μλκ και εσυ και θα σταματησεις σιγουρα σου μιλαω για τρελη φαση το θεμα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Αυτά είναι θα οργανώσει ο Αλέφας την ομάδα υποδοχής στην πόλη μας...
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
[video]http://www.antenna.gr/webtv/watch?cid=_n%24_i_u8_o_pl17_q%3D&p=1&utm_source=facebook0&utm_medium=cpc&utm_campaign=beyondgendergreecetranskoritsi[/video]

και ένα θέμα απο αυτά που αρέσουν στην Νίνα μας...απλά δείτε το σημείο που μιλάει για την πιάτσα και ποιος/α της πούλησαν νταβατζιλίκι  :rolleyes: :rolleyes: (δεν αναφέρομαι σε καμία περίπτωση στην Νίνα) απλά το λέω ότι μεταξύ σας βγάζετε τα μάτια σας.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.718
Πόντοι
3.246
για την iwannaεχουνε γραφτει αρκετα πραγματα αντικρουομενα.....εχει κορμι αψεγαδιαστο.....οτι βλεπεις στις φωτο απο το λινκ που ανεβασε ο βατραχος ισχυει 100 τοις εκατο......καλη στο ενεργητικο καλη στο παθητικο......αλλα....μην περιμενετε οταν πληρωνετε για να γαμησετε οτι θα σας συμπεριφερθει σαν να ειναι η γκομενα σας και οτι ειστε ο γαμιας της....αν πατε εχοντας στο μυαλο σας αυτο θα περασετε καλα ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.969
Κριτικές
2
Like
323
Πόντοι
36
για την iwannaεχουνε γραφτει αρκετα πραγματα αντικρουομενα.....εχει κορμι αψεγαδιαστο.....οτι βλεπεις στις φωτο απο το λινκ που ανεβασε ο βατραχος ισχυει 100 τοις εκατο......καλη στο ενεργητικο καλη στο παθητικο......αλλα....μην περιμενετε οταν πληρωνετε για να γαμησετε οτι θα σας συμπεριφερθει σαν να ειναι η γκομενα σας και οτι ειστε ο γαμιας της....αν πατε εχοντας στο μυαλο σας αυτο θα περασετε καλα ;) ;) ;) ;) ;) ;)
αυτο που το γραφεις το πιστευεις ή το γραφεις ετσι για να το γραψεις??
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.718
Πόντοι
3.246
αυτο που το γραφεις το πιστευεις ή το γραφεις ετσι για να το γραψεις??
θα στο πω αλλιως εχω προσωπικη αποψη για παρα πολλες τρανς......για την μαρκελλα ειναι γνωστα για την ιωαννα εξεφρασα την αποψη μου 2-3 σελιδες πισω.....ασφαλως οταν μιλαω για ενα προσωπο δημοσια ασφαλως και πιστευω αυτα που γραφω......για να μην υπαρχουν παρεξηγησειςλεω οτι γενικως δεν μπορεις να εχεις απαιτηση οταν κανεις πληρωμενο σεξ ο αλλως να θελεις να σου συμπεριφερθει σαν να ειστε ζευγαρι...ειναι γενικοι κανονες....τα λεω για του νεους στο αθλημα :grin:
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
για την iwannaεχουνε γραφτει αρκετα πραγματα αντικρουομενα.....εχει κορμι αψεγαδιαστο.....οτι βλεπεις στις φωτο απο το λινκ που ανεβασε ο βατραχος ισχυει 100 τοις εκατο......καλη στο ενεργητικο καλη στο παθητικο......αλλα....μην περιμενετε οταν πληρωνετε για να γαμησετε οτι θα σας συμπεριφερθει σαν να ειναι η γκομενα σας και οτι ειστε ο γαμιας της....αν πατε εχοντας στο μυαλο σας αυτο θα περασετε καλα ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Αυτό αδερφέ το συζητάμε... ότι είναι καλή ναι είναι ειδικά με την προσθήκη  :tits: αλλά υπάρχουν και καλύτερες σε αυτό τον τομέα

Δλδ μόνο εγώ κατεβαίνω με λουλούδια κάτω στην πιάτσα και φτιάχνω mood αγαπούλη ??? Δλδ μου πουλάνε φούμαρα ότι είμαι ο γαμιάς της γειτονιάς τους και οτι μόνο εμένα αγαπάνε και κανέναν άλλο? Ααααα και πάντα με αφήνουν να πληρώσω στο τέλος ανάλογα με το πόσο μου άρεσε !!!!  :rockon: :rockon:
Ρε συ επαγγελματίας είναι τι περιμένεις ???? Το θέμα μας είναι να είναι σωστή επαγγελματίας να το κάνουν με κάποια στάνταρ...όπως καθαριότητα...
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
84
Πόντοι
6
παντως αν ειχα μαγαζι και πηγαινε καλα,δεν θα αλλαζα τη ταμπελα σε καμια περιπτωση  ;)
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.969
Κριτικές
2
Like
323
Πόντοι
36
θα στο πω αλλιως εχω προσωπικη αποψη για παρα πολλες τρανς......για την μαρκελλα ειναι γνωστα για την ιωαννα εξεφρασα την αποψη μου 2-3 σελιδες πισω.....ασφαλως οταν μιλαω για ενα προσωπο δημοσια ασφαλως και πιστευω αυτα που γραφω......για να μην υπαρχουν παρεξηγησειςλεω οτι γενικως δεν μπορεις να εχεις απαιτηση οταν κανεις πληρωμενο σεξ ο αλλως να θελεις να σου συμπεριφερθει σαν να ειστε ζευγαρι...ειναι γενικοι κανονες....τα λεω για του νεους στο αθλημα :grin:
αυτο παντως δεν ειναι πανακια να το ξερεις
η καθε περιπτωση διαφερει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom