Νέα

Θεσσαλονίκη - Αθήνα : 2

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα geo70
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Τι έγινε ; Μαζεύτηκαν πάλι τα αποτυχημένα της ζωής να μιλήσουν για στριπ και το θεματάκι είναι πάλι οι ελλεινίδες; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
δεν το πιασα αυτο......τι εννοεις αποτυχημενα κ σε ποιους αναφερεσαι?
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
δεν το πιασα αυτο......τι εννοεις αποτυχημενα κ σε ποιους αναφερεσαι?

Θέλεις λεπτομερή ανάλυση ; Θα σου εξηγήσω λοιπόν.
1) Όσοι πετάνε τα λεφτά τους σε στριπ για να τους πιάνει κάποια την τσουτσου και να νοιώθουν άντρες.
2) Όσοι την δική τους αδυναμία να βρουν να γαμήσουν την μεταβιβάζουν στις γυναίκες που δεν τους κάθονται.
3) Όσοι φέρονται στην ζωή τους και στις εργασίες τους με τον ίδιο αν όχι χειρότερο τρόπο που΄τους φέρονται στα "μαγαζια" που σέρνονται αλλά παρόλα αυτά η αντίστοιχη συμπεριφορά απο αλλους τους ενοχλεί.
Αύτοί για εμένα είναι αποτυχημένοι - καμμένα χαρτιά.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Θέλεις λεπτομερή ανάλυση λοιπόν; Θα σου εξηγήσω λοιπόν.
1) Όσοι πετάνε τα λεφτά τους σε στριπ για να τους πιάνει κάποια την τσουτσου και να νοιώθουν άντρες.
2) Όσοι την δική τους αδυναμία να βρουν να γαμήσουν την μεταβιβάζουν στις γυναίκες που δεν τους κάθονται.
3) Όσοι φέρονται στην ζωή τους και στις εργασίες τους με τον ίδιο αν όχι χειρότερο τρόπο που΄τους φέρονται στα "μαγαζια" που σέρνονται αλλά παρόλα αυτά η αντίστοιχη συμπεριφορά απο αλλους τους ενοχλεί.
Αύτοί για εμένα είναι αποτυχημένοι - καμμένα χαρτιά.
καλα κ για μενα αλλα δεν μπορεις να μπαινεις στο θεμα κ να το λες για ολους.δεν ξερεις τι εχει γραψει ο καθενας κ αν εχει απο παρει κανα σδυο που πετανε μια μαλακια.τεσπα,το σπαμαραμε λιγο το θεμα αν εχει γινει απο ωρα αυτο.η αληθεια ειναι οτι δεν παει ομως μονο καποιος αποτυχημενος σε τετοια μαγαζια.πας κ για την πλακα σου η για την παρεα......αλλο βεβαια να εισαι μερα παρα μερα εκει,αυτο ειναι αρρωστεια
 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
Θέλεις λεπτομερή ανάλυση ; Θα σου εξηγήσω λοιπόν.
1) Όσοι πετάνε τα λεφτά τους σε στριπ για να τους πιάνει κάποια την τσουτσου και να νοιώθουν άντρες.
2) Όσοι την δική τους αδυναμία να βρουν να γαμήσουν την μεταβιβάζουν στις γυναίκες που δεν τους κάθονται.
3) Όσοι φέρονται στην ζωή τους και στις εργασίες τους με τον ίδιο αν όχι χειρότερο τρόπο που΄τους φέρονται στα "μαγαζια" που σέρνονται αλλά παρόλα αυτά η αντίστοιχη συμπεριφορά απο αλλους τους ενοχλεί.
Αύτοί για εμένα είναι αποτυχημένοι - καμμένα χαρτιά.

για το νουμερο 1) γνωμη σου για τα 2 και 3 δημιουρηματα τις φαντασιας σου με λιγα λογια εισαι για τον πουτσο
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
για το νουμερο 1) γνωμη σου για τα 2 και 3 δημιουρηματα τις φαντασιας σου με λιγα λογια εισαι για τον πουτσο
ελα φιλε,που εισαι χαμενος?
καιρο εχω να σε δω να ποσταρεις
 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
καλα ρε φιλε πηγα απο βουλγαρια μερια
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
για το νουμερο 1) γνωμη σου για τα 2 και 3 δημιουρηματα τις φαντασιας σου με λιγα λογια εισαι για τον πουτσο

Το θέμα δεν είναι αν είμαι εγώ για τον πούτσο το θέμα είναι αν εσύ έχεις ... ;)
 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
ανοιξε ενα θεμα τοτε να το συζητησουμε

 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
ελα πηρα το μερος σου αλλα λες χοντραδες κ εσυ τωρα.μην ξεπερναμε τα ορια

Ντέκερ φαντάζομαι στον "συναθλητή" σου αναφέρεσαι.. που έχει στόμα οχετου...Αν όχι, τότε κακώς μου απευθύνεσαι. Είπα την άποψή μου. Ο κύριος με τις κορδελίτσες όμως συγχίστηκε και άρχισε με θρασσύδειλη συμπεριφορά τις μαγκιές. Σε μένα δεν περνάνε. Αυτά στις πουτανίτσες που πλερώνει αδρά για να του τα τρώνε.
 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
ναι ρε ετσι γουσταρω να μου τα τρωνε τι ζορι τραβας τωρα εσυ κυρηγμα θα μας κανεις?
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Ντέκερ φαντάζομαι στον "συναθλητή" σου αναφέρεσαι.. που έχει στόμα οχετου...Αν όχι, τότε κακώς μου απευθύνεσαι. Είπα την άποψή μου. Ο κύριος με τις κορδελίτσες όμως συγχίστηκε και άρχισε με θρασσύδειλη συμπεριφορά τις μαγκιές. Σε μένα δεν περνάνε. Αυτά στις πουτανίτσες που πλερώνει αδρά για να του τα τρώνε.
σε σενα το ειπα γιατι δεν ειδα τι ειχε γραψει,αλλα κ εσυ μιλησες ασχημα χωρις να υπαρχει λογος.αν δεν θες δεν διαβαζεις το θρεντ κ δεν ποσταρεις.ειναι απλα τα πραγαματα.το που θελει να φαει ο καθενας τα λεφτα του ειναι δικαιωμα του.δεν ειναι ολες οι γυναικες ετσι οπως λενε κ κραζουν αλλα πλεον μεγαλη μεριδα τους ειναι κ ειναι κ ακομα χειροτερες
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
φφρρρρρρρρρρ.το εληξε ο διαιτητης.....τελος
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
σε σενα το ειπα γιατι δεν ειδα τι ειχε γραψει,αλλα κ εσυ μιλησες ασχημα χωρις να υπαρχει λογος.αν δεν θες δεν διαβαζεις το θρεντ κ δεν ποσταρεις.ειναι απλα τα πραγαματα.το που θελει να φαει ο καθενας τα λεφτα του ειναι δικαιωμα του.δεν ειναι ολες οι γυναικες ετσι οπως λενε κ κραζουν αλλα πλεον μεγαλη μεριδα τους ειναι κ ειναι κ ακομα χειροτερες

Ντέκερ δικαιωμά του είναι να τρώει ο καθεις τα λεφτά του οπου θέλει.
Δικαιώμα μου να εκφέρω την άποψή μου γι αυτό. Δικαίωμά μου να απαξιώνω όποιον μου απευθύνεται αγενώς. Δικαίωμα μου επίσης να διαβάζω ότι θέλω και να απαντάω όπου θέλω.έγινα σαφής ή να μεταφράσω;
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Ντέκερ δικαιωμά του είναι να τρώει ο καθεις τα λεφτά του οπου θέλει.
Δικαιώμα μου να εκφέρω την άποψή μου γι αυτό. Δικαίωμά μου να απαξιώνω όποιον μου απευθύνεται αγενώς. Δικαίωμα μου επίσης να διαβάζω ότι θέλω και να απαντάω όπου θέλω.έγινα σαφής ή να μεταφράσω;
οπα,δεν νομιζω να σου την ειπα,μην το κανεις εσυ σε μενα δεν υπαρχει λογος.απλα μην χωνεσαι κ κραζεις....το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να μην ασχολησαι
 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
ολα δικαιωμα σου ειναι δυστυχως ομως εχεις μεγαλο εγω και αυτο σε κανει να δημιουργεις εχθρους .Ζητω συγνωμη για τον τροπο μου δεν επρεπε να αντιδρασω ετσι
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
ολα δικαιωμα σου ειναι δυστυχως ομως εχεις μεγαλο εγω και αυτο σε κανει να δημιουργεις εχθρους .Ζητω συγνωμη για τον τροπο μου δεν επρεπε να αντιδρασω ετσι

Συγνώμη και εκ μέρους μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom