Νέα

Θεσσαλονίκη - Αθήνα : 2

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα geo70
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Ανοίγω αυτό το θέμα ελπίζοντας ότι θα το διαβάσει κανένας τοπικός "μαγαζάτορας" και εν`οψη κρίσης κάνει καμιά έξυπνη κίνηση .
Το Σαββατοκύριακο βρέθηκα για δουλιά στην Αθήνα . Και όπως ήταν φυσικό το βράδυ ως αντροπαρέα (4 άτομα) κάναμε μια επίσκεψη σ`ενα απο τα μαγαζιά της πόλης το BabyO Gold στη Συγγρού .
1ον : Ενημέρωση απο τον ευγενέστατο σερβιτόρο πως ΑΚΡΙΒΩΣ πάνε οι τιμές !!! Και μας οδήγησε σε ένα πολύ καλό τραπέζι -παιρνοντας μόνο απο ένα ποτό ο καθένας χωρίς υποχρεατικά μπουκάλι .
2ον : 15 ευρώ το ποτό (αντρικό) , 10 το πριβέ (1τραγούδι) , 20 κέρασμα (κοπέλας)
3ον : 34 κοπέλες σε μαγαζί χωριτικότητας πολύ μικρότερης του platinum !!!!
4ον : Η ποιότητα δεν έχει καμια απολύτως σχέση με ότι επικρατεί στη πόλη μας , η χειρότερη θα ήταν το αστέρι του Καλιγούλα .
5ον : Στο μαγαζί γινόταν Ο χαμός απο κόσμο μεταξύ 2:30-4:00 , Απο 20 έως 70 ετών .
6ον : Απο τις 3:30 έως τις 5:00 περιπου 5 show (λεσβιαά , live sex κλπ)
7ον : Ο χωρός των 10 ευρώ προσφέρει ακριβώς ότι των 30 στη Θεσσαλονίκη , όλες οι κοπέλες μάλιστα σου ξεκαθαρίζουν τί περισότερο μπορεί να συμβεί 3-4 συνεχόμενους χωρούς  ;)
8ον : Κατά τις 4:00 κληρώνουν για 10 άτομα 5 σετ καρτών χωρού .
9ον : Όταν ζήτησα απο τον σερβιτόρο να μου φέρει μια συγκεκριμένη κοπέλα για prive , την ώρα που γινόταν χαμός , μου είπε : Δεν μπορεί αμέσως τώρα γιατί έχει δουλειά , πες μου να σου φέρω όποια άλλη θες , πλήρωσε 1 χωρό και θα σου κάνει 2 ...πολύ επαγγελματικό !!!
10ον : Ξόδεψα περίπου 120 ευρώ & για 3 ώρες είχα συνέχεια μια γυναίκα να "παίζει" μαζί μου .
 

roulis35

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2008
Μηνύματα
272
Like
1
Πόντοι
1
Καλημερα! θα συμφωνησω 150% με τον φίλο geo. Ειμαι συνεχως μεταξυ Θεσ/νικης και Αθηνας και η κατασταση στα μαγαζια της Θεσ/νικης ειναι τραγικη και βαλε.....
 

Comando_1

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
715
Like
7
Πόντοι
6
ΦΙΛΕ πολυ δικιο...η Σαλόνικα δυστυχώς παραμένει ποοοολύ πίσω και σε τέτοια μαγαζιά....
 

roulis35

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2008
Μηνύματα
272
Like
1
Πόντοι
1
τα μαγαζια μια χαρα ειναι.η νοοτροπια τω μαγαζατορων, του προσωπικου και οι τιμες ειναι το προβλημα
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
ρε παιδια εκει υπαρχει τρελος ανταγωνισμος ενω εδω εχουμε λιγα μαγαζια κ εχουν ολα την ιδια πολιτικη.κοιταν τι κερδος τους κ δεν τους ενδιαφερει κατι αλλο.απο τη στιγμη που πηγαινουμε κ τα σκαμε φταιμε κ εμεις.εγω παντως δεν πηγαινω συχνα σε τετοια μαγαζια,αν το κανουν ολοι κ πεσει η πελατεια να δεις πως θα κατεβασουν τις τιμες κ πως θα αυξησουν τις υπηρεσιες
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Απλά θα συμφωνήσω ... δυστυχώς είμαστε χωριό μπροστά στην Αθήνα και ειδικότερα στο συγκεκριμένο θέμα...θυμάμαι παλιότερη επίσκεψη στην Αθήνα ... απλά ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ   
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Δεν έχετε πρόβλημα ρε...Η Σαλονίκη είναι ερωτική πόλη, αλλάζετε τις γκόμενες σαν πουκάμισα  :grin:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Δεν έχετε πρόβλημα ρε...Η Σαλονίκη είναι ερωτική πόλη, αλλάζετε τις γκόμενες σαν πουκάμισα  :grin:
το να γαμας τζαμπα εχει τα καλα του αλλα που κ που να κανεις τις τσαρκες σου κ να πληρωνεις για τα γουστα σου εχει κ αυτο τη χαρη του
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
Δεν έχετε πρόβλημα ρε...Η Σαλονίκη είναι ερωτική πόλη, αλλάζετε τις γκόμενες σαν πουκάμισα  :grin:

Δεν ξέρω αν το παραπάνω quote το λέει ο συνάδελφος με ελαφριά ειρωνική διάθεση αλλά από τις φορές που έχω ανέβει Σαλόνικα εγώ επιβεβαιώνω ότι ισχύει. Οι γκόμενες είναι πολύ πιο ερωτικές, πολύ πιο ανοιχτές στο flirt και πολύ λιγότερο δήθεν. Το γεγονός ότι περιποιούνται τον εαυτό τους (κυριλέ ντύσιμο, βαρύ βάψιμο) ακόμα και για να πάνε μέχρι το περίπτερο δεν εππηρεάζει τον τρόπο που είναι δεκτικές στο παιχνίδι και δεν πρέπει οι συναγωνιστές να ψαρώνουν...

Τώρα για το επίπεδο του αγοραίου έρωτα εκεί δεν μπορώ να συνεισφέρω τίποτα. Προσωπικά απορώ γιατί εσείς οι ντόπιοι ασχολείστε όταν παίζουν (με κάθε όρο της λέξης) τόσο δυνατά μωρά εκεί..
 

Anakasioths

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2009
Μηνύματα
294
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
Η Θεσσαλονίκη με λίγα λόγια είναι τίγκα στις πουτάνες,δέν χρειάζεται να πάς σε ρδέλο.
Το έχω διαπιστώσει κι εγώ όσες φορές έχω ανέβει.Οι γκόμενες είναι δεκτικές σε παιχνίδι.
Διψάνε για πούτσο και το δείχνουν.Εδώ είναι αλλιώς.
Ίσως να τις ανάβουν οι "βρωμοΑθηναίοι" (ναι,το χω ακούσει και αυτό από Σαλονικιά!)και το όλο στυλάκι τους,κάτι που δεν παίζει από τα καρντάσια πάνω,γιατί απλά είναι άλλη η νοοτροπία.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Δεν ξέρω αν το παραπάνω quote το λέει ο συνάδελφος [size=12pt]με ελαφριά ειρωνική διάθεση[/size] αλλά από τις φορές που έχω ανέβει Σαλόνικα εγώ επιβεβαιώνω ότι ισχύει. Οι γκόμενες είναι πολύ πιο ερωτικές, πολύ πιο ανοιχτές στο flirt και πολύ λιγότερο δήθεν. Το γεγονός ότι περιποιούνται τον εαυτό τους (κυριλέ ντύσιμο, βαρύ βάψιμο) ακόμα και για να πάνε μέχρι το περίπτερο δεν εππηρεάζει τον τρόπο που είναι δεκτικές στο παιχνίδι και δεν πρέπει οι συναγωνιστές να ψαρώνουν...

Τώρα για το επίπεδο του αγοραίου έρωτα εκεί δεν μπορώ να συνεισφέρω τίποτα. Προσωπικά απορώ γιατί εσείς οι ντόπιοι ασχολείστε όταν παίζουν (με κάθε όρο της λέξης) τόσο δυνατά μωρά εκεί..

Κι έτσι είναι φίλε...και δεν ειρωνεύομαι τα μέλη του φόρουμ που καταθέτουν τον προβληματισμό τους, αλίμονο, αλλά τη μούφα και τους μύθους που, όλο και λιγότερο έντεχνα, κάποιοι καταφέρνουν να συντηρούν...
Προσωπικά, την Αθήνα, είτε για γκόμενες είτε για θέματα αγοραίου έρωτα,  μόνο με μεγάλη πόλη του εξωτερικού θα την άλλαζα... ;)
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
κατασταση στην θεσσαλονικη ειναι τραγικη στα στριπτιζαδικα αυτο το καιρο,εκμεταλευση εντελος και απο υπηρεσιες οτι να ναι.πρεπει να κανουμε καμια αποχη ολοι η συναγωνιστες απο θεσσαλονικη και απο βορεια ελλαδα για καποιο καιρο για να το καταλαβουν και ριξουν τις τιμες.
 

roulis35

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2008
Μηνύματα
272
Like
1
Πόντοι
1
ερωτικη πολη η θεσ/νικη και  :jerking: ς!!! οι γκομενες στην θεσ/νικη σε αυτους που μενουν εκει (θεσσαλονικιους) ειναι οχι απλα ΕΛΛΕΙΝΙΔΕΣ-δεν μπορω να βρω λεξεις να τις χαρακτηρισω! βγαζουν ολο τον κομπλεξισμό τους, για να σου καθησουν πρεπει να καθησεις να ακουσεις ποσο "σπουδαιες" σαν ατομα ειναι, οτι ολες ειναι "κατι" και για μεγαλα πραγματα κλπ. Αν δεν εισαι θεσσαλονικος μπορει και να σε μαμησουν απο την πρωτη ωρα κιολας! ζω μεταξυ θεσσαλονικης και αθηνας, εχω ζησει και εξωτερικο, αλλα τετοιο κομπλεξισμο απο γκομενες μονο στην Θεσσαλονικη εχω συναντησει!
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
μη τρελενεσε φιλε σε ολη την ελλαδα ολες τετοιες πουτανες,ιδιες
 

roulis35

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2008
Μηνύματα
272
Like
1
Πόντοι
1
σιγα μην τρελλαθω!εδω δεν με τρελλαναν  οι 2 πρωην γυναικες μου, θα τρελλαθω τωρα?! ;)
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
Η Θεσσαλονίκη με λίγα λόγια είναι τίγκα στις πουτάνες,δέν χρειάζεται να πάς σε ρδέλο.
Το έχω διαπιστώσει κι εγώ όσες φορές έχω ανέβει.Οι γκόμενες είναι δεκτικές σε παιχνίδι.
Διψάνε για πούτσο και το δείχνουν.Εδώ είναι αλλιώς.
Ίσως να τις ανάβουν οι "βρωμοΑθηναίοι" (ναι,το χω ακούσει και αυτό από Σαλονικιά!)και το όλο στυλάκι τους,κάτι που δεν παίζει από τα καρντάσια πάνω,γιατί απλά είναι άλλη η νοοτροπία.

Φίλε ζω μεταξύ των 2 πόλεων και αυτά είναι χαζομάρες...
Μην βγάζεις συμπεράσματα από κανά 2 αρπαχτές που έχεις κάνει πάνω, για μένα το παιχνίδι που κάνουν οι Αθηναίες δεν έχει προηγούμενο, τα σκηνικά, οι παρτούζες, τα όργια, οι αλλαξοκωλιές , τα κέρατα και γενικώς τα γαμήσια της Αθήνας δεν συγκρίνονται....
 

zlatan

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
753
Like
0
Πόντοι
6
εγω ενα ξερω, οι Σαλονικιες ως προς το ντυσιμο ειναι μακραν καλυτερες απο τις αθηναιες(γυφτια καργα)
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
αυτη η κουβεντα δεν εχει τελος μου φαινεται.ρε παιδια κ εγω στην αθηνα γαμαω πιο ευκολα απ οτι στην πολη μου τη θεσ νικη.απλα ειναι οι καταστασεις κ το πως θα σου κατσει η φαση.εδω πανω οχι πως ειναι πολυ δυσκολες αλλα δεν κανουν κ κρα για να πηδηχτουν κ δεν μπορω να ακουω για αθηναικο αερα που δεν εχουμε.ειναι το ατομο.εγω πως σας γαμαω τις αθηναιες χωρις να εχω αυτον τον αερα?μην ακουω χαζα
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Τι έγινε ; Μαζεύτηκαν πάλι τα αποτυχημένα της ζωής να μιλήσουν για στριπ και το θεματάκι είναι πάλι οι ελλεινίδες; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom