Νέα

Θα κάνατε σοβαρή σχέση με μία strip woman;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα george_gk2003
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 179K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πολλοι ειμαι σιγουρος εχουν ερωτευτει επαγγελματια. Για να δουμε... !?

  • Εχω ερωτευει

    Ψήφοι: 30 61,2%
  • Δεν εχω ερωτευτει

    Ψήφοι: 19 38,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    49

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
ante παλι με τη μαλακια μα δεεεεν επιλεγεις ποια θα ερωτευτεις κ ταρχιδια *σας* κουνιουνται ενω στο μπακγκραουντ[glow=red,2,300] παιζει ο ξανθοπουλος *εναλλακτικα ο αχαχουχας*[/glow]
τι ακριβως ερωτευεσαι? αμα δεν εχεις μια στοιχειωδη αγαπη για τον εαυτο σου ΔΕΝ ερωτευεσαι κανεναν.
κι εγω το εχω παθει αλλα ακομα κ τοτε δεν ελεγα ειμαι ερωτευμενη, αλλα καμμενη κ ανημπορη μες την ανασφαλεια μου ξερω γω.
λυσσα με τους ερωτες κ την αγαπη.

Είχε πάρει φόρα μια δόση και είχε φλαντάρει το "ραδιο μπουρδέλα" με κάμποσα ξανθοπούλικα σερί.

Με είχε πιάσει νευρικό.  :2funny: :2funny: :2funny:

Κατά τα λοιπά συμφωνάω. Εφ'όσον μιλάμε βέβαια για άτομα που έχουν φάει τις πρώτες 5-6 σφαλιάρες.

Αυτές δεν τις γλίτωσε κανείς.
 

Επισκέπτης
ante παλι με τη μαλακια μα δεεεεν επιλεγεις ποια θα ερωτευτεις κ ταρχιδια *σας* κουνιουνται ενω στο μπακγκραουντ παιζει ο ξανθοπουλος *εναλλακτικα ο αχαχουχας*
τι ακριβως ερωτευεσαι? αμα δεν εχεις μια στοιχειωδη αγαπη για τον εαυτο σου ΔΕΝ ερωτευεσαι κανεναν.
κι εγω το εχω παθει αλλα ακομα κ τοτε δεν ελεγα ειμαι ερωτευμενη, αλλα καμμενη κ ανημπορη μες την ανασφαλεια μου ξερω γω.
λυσσα με τους ερωτες κ την αγαπη.
δεν έχεις άδικο :-
 

gg45

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2008
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Για να ειναι μαζι σου μια γυναικα η οποια εφυγε απο την πατριδα της και παρατησε οικογενεια κτλ....σιγουρα ειναι μαζι σου (το μαζι σου ειναι σχετικο) για καποιο λογο και αυτος ο  λογος σιγουρα δεν ειναι αγαπη με ολη τηε σημασια της λεξης (γιατι και το αγαπη ειναι σχετικο αναλογως πως το ερμηνευεις)....

Οτι δεν σου τρωει λεφτα δεν λεει κατι εχει βρει κατι αλλο και σιγουρα δεν ειναι η ομορφια σου γιατι ειμαι σιγουρος οσο ομορφος και να εισαι σιγουρα θα ειχε συναντηση πολλους σαν και εσενα και εκει που ηταν και εδω που ειναι.....ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΒΡΕΙ ΜΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΠΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΤΗΣ ΕΔΙΝΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΕΧΕΙ? ΠΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΕΙΣΑΙ ΟΤΙ ΑΜΑ ΒΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΤΗΣ ΔΙΝΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΔΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΥΝΔΥΑΖΕΙ ΚΙ ΑΛΛΑ (ΛΕΦΤΑ ΚΤΛ) ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΑΦΗΣΕΙ ..... ΟΛΑ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑ ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ (ΩΡΑΙΟ, ΑΣΧΗΜΟ, ΣΥΝΤΟΜΟ...)

 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Η ημιμάθεια είναι χειρότερη από την αμάθεια...και ναι ευγενικέ φίλε μου συνέχισε να πιστεύεις ότι η γη είναι τετράγωνη....
α δεν είναι;
γιατί η ΙΕΡΑ ΕΞΕΤΑΣΗ έστελνε στην πυρά όσους έλεγαν ότι δεν είναι επίπεδη.
 

s@trapis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2010
Μηνύματα
94
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες εγω ειχα παντρευτει μια αλλα το εμαθα καπως αργα για το υπεροχο παρελθον της :headbang: :headbang:
 

gg45

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2008
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΟΣΟ "ΚΑΛΗ" ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ (ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΓΕΛΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΡΟΠΟΣ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΕΙΝΑΙ) ΜΕ ΤΑ ΠΟΤΑΚΙΑ, ΤΑ ΓΕΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑΚΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΤΣΟΥΚΕΛΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ....ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΣΕΣ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΘΑ ΑΝΤΕΞΕΙΣ.....ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΝΤΟΧΕΣ (ΠΟΛΥ ΘΑ ΣΕ ΠΟΥΝ ΜΑΛΑΚΑ - ΑΝΤΟΧΕΣ ΣΕ ΠΟΝΟ, ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΤΛ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΜΑ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ....ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΔΙΝΕΙΣ (ΨΥΧΙΚΑ) ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΣ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΠΟΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΜΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΘΑ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕ ΤΟΝ ΚΟΠΟ....
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
μαγκες εγω ειχα παντρευτει μια αλλα το εμαθα καπως αργα για το υπεροχο παρελθον της :headbang: :headbang:

Εσύ είσαι από τους τυχερούς.

Αυτοί που ξέρουν το παρόν τους και θέλουν να τις παντρευτούν είναι οι άτυχοι.
 

Επισκέπτης
Η ημιμάθεια είναι χειρότερη από την αμάθεια...και ναι ευγενικέ φίλε μου συνέχισε να πιστεύεις ότι η γη είναι τετράγωνη....

και εσύ συνέχισε να ελπίζεις ότι θα τετραγωνίσεις τον κύκλο! :2funny: ή με άλλα λόγια ότι οι στριπερ και οι πουτάνες έχουν ψυχή και δεν κάνουν οικονομική συναλλαγή μαζί σου :-*
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
ante παλι με τη μαλακια μα δεεεεν επιλεγεις ποια θα ερωτευτεις κ ταρχιδια *σας* κουνιουνται ενω στο μπακγκραουντ παιζει ο ξανθοπουλος *εναλλακτικα ο αχαχουχας*
τι ακριβως ερωτευεσαι? αμα δεν εχεις μια στοιχειωδη αγαπη για τον εαυτο σου ΔΕΝ ερωτευεσαι κανεναν.
κι εγω το εχω παθει αλλα ακομα κ τοτε δεν ελεγα ειμαι ερωτευμενη, αλλα καμμενη κ ανημπορη μες την ανασφαλεια μου ξερω γω.
λυσσα με τους ερωτες κ την αγαπη.

δεν συμφωνώ απόλυτα

όταν ερωτεύεσαι δεν βλέπεις... αισθάνεσαι...  :grin:
 

gg45

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2008
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
ΑΜΑ ΣΕ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΑΛΛΑΖΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ (ΠΑΙΔΙΑ ΚΤΛ)....ΟΠΟΤΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΚΥΡΩΝΕΙ ΟΤΙ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ...ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Η ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΞΑΣΦΑΛΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΟΤΙ ΘΑ ΣΤΕ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (ΔΗΛΑΔΗ ΓΑΜΟΣ....)ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΗ .....ΑΦΟΥ ΕΑΝ ΣΕ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΕΝΟΙΑΖΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΡΙΣΚΑΡΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ......ΑΥΤΑ......ΚΑΛΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ ΚΑΙ ΠΟΤΑ.....
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Τη μαλακία που σε δέρνει λέω απλώς
Τη πλάκα μας κάνουμε έτσι και αλλιώς :cheesy:

γαμω τις κριτικες ικανοτητες.

αμα δερνει τον λακη η μαλακια, τοτε τους αλλους τι τους κανει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom