Νέα

Θα κάνατε σοβαρή σχέση με μία strip woman;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα george_gk2003
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 177K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πολλοι ειμαι σιγουρος εχουν ερωτευτει επαγγελματια. Για να δουμε... !?

  • Εχω ερωτευει

    Ψήφοι: 28 59,6%
  • Δεν εχω ερωτευτει

    Ψήφοι: 19 40,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    47

theofilos

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
Φιλε warhol,

Διάβασε τι έγραψα παραπάνω. Συμφωνώ μαζί σου 100%. Ναι, οι stripers και οι γυναίκες της νύκτας ΔΕΝ είναι για σπίτι... όμως ΚΑΠΟΙΕΣ από αυτές (ίσως το 1-2% ?) είναι και αυτές ΓΥΝΑΙΚΕΣ με ευαισθησίες και ανάγκη να λάβουν τρυφερότητα από κάποιον!

Στο χέρι μας είναι να βρούμε το κουμπί τους (εγω το βρήκα αλλα αν σκεφτούμε πόσο άπειρος υπήρξα τότε... μάλλον το βρήκα κατά λάθος!) και να περάσουμε ΚΑΛΑ! Κι εμείς, κι αυτές!

Μην ξεχνάτε... είναι ΑΝΘΡΩΠΟΙ!... εστω κι αν ελάχιστες από αυτές έχουν ακόμη αισθήμτα και καρδιά... είναι άνθρωποι.

+ 1
 

Επισκέπτης
Φιλε warhol,

Διάβασε τι έγραψα παραπάνω. Συμφωνώ μαζί σου 100%. Ναι, οι stripers και οι γυναίκες της νύκτας ΔΕΝ είναι για σπίτι... όμως ΚΑΠΟΙΕΣ από αυτές (ίσως το 1-2% ?) είναι και αυτές ΓΥΝΑΙΚΕΣ με ευαισθησίες και ανάγκη να λάβουν τρυφερότητα από κάποιον!

Στο χέρι μας είναι να βρούμε το κουμπί τους (εγω το βρήκα αλλα αν σκεφτούμε πόσο άπειρος υπήρξα τότε... μάλλον το βρήκα κατά λάθος!) και να περάσουμε ΚΑΛΑ! Κι εμείς, κι αυτές!

Μην ξεχνάτε... είναι ΑΝΘΡΩΠΟΙ!... εστω κι αν ελάχιστες από αυτές έχουν ακόμη αισθήμτα και καρδιά... είναι άνθρωποι.
συμφωνω απολυτα!!και δεν λεω ονομα γιατι αφενος δεν θελω και αφετερου την σεβομαι και ξερω οτι ουτε η ιδια θα ηθελε!!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Πραγματι παιδια ετσι ειναι / κι εγω πηγα να φκιαξω κατι με μια στριπερ πριν 1 χρονο αλλα στραβωσε ........ / ειναι πραγματικα ωραιες αναμνησεις οπως λεει και ο φιλος  PATHFINDER οπως αλλωστε και ολες οι ωραιες σχεσεις με γυναικες ..... / παντως εγω πιστευω οτι μια σχεση με στριπερ μπορει να αντεξει στο χρονο υπο την προϋποθεση οτι η κοπελα σταματησει το στριπτιζ για πολλους και διαφορους λογους .....
 

Επισκέπτης
Θα ειχε ενδιαφερον, οσοι φιλοι εχουν / ειχαν δεσμο με καποια stripper, να μας πουν πως γνωριστηκαν με την κοπελλα και πως αποφασισαν να κανουν σχεση μαζι της.

Εγω προσωπικα με οσες ειχα "καποιο" δεσμο, ηταν απο γνωριμια στο χωρο εργασιας τους και αποδειχθηκαν  ολοι "ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΙ ΔΕΣΜΟΙ"...!!

 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
θεοφιλε εγω περασα καταπληκτικα με την κοπελλα που ημουν μαζι καιδ ουλευε σε στριπ και μαλιστα εκανα μαλακια και το μετανιωνω που χωρισα μαζι της!!ποτε δεν με ειδε σαν πορτοφολι,δεν ειχε απαιτησεις για ακριβα ρεστοραν κτλ και στον πριβε χωρο μονο χορευε και τιποτα αλλο!!ηταν ψυχουλα εκτος απο ομορφη γυναικα!!αλλα ειπαμε,οι πιο πολλες ειναι αστα να πανε!!
Σωστός ρε φίλε, κι εγώ είχα την τύχη να είμαι με τέτοια κοπέλα και επίσης μετανιώνω που χώρισα. Και γαμώ τα παιδιά, χιούμορ, κατανόηση.. Αλλά.. είναι δύσκολο κοινωνικά να κρατήσει. Όσο κι αν ακούγεται μαλακία, είναι δυστυχώς επαρκής λόγος να σε φέρει στα όριά σου.. και δε νομίζω ότι μόνο το 1-2% που αναφέρει κάποιος πιο πάνω έχει αισθήματα, πέρα από τον επαγγελματισμό. ίσως είναι παραπάνω..
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Να βάλουμε 1-2 έννοιες στην σειρά;
1. Σχέση, γιατί όχι αν είστε αδέσμευτοι; Δεν είναι συμβόλαιο. Πολλές είναι εξαιρετικά φιλαράκια και πολύ θερμές. Βλέποντας και κάνοντας (απαιτείται αυτοέλεγχος και προσοχή).
2. Σοβαρή σχέση = κοινωνική αποδοχή. Δεν μπορείς να έχεις διάρκεια και υγεία στη σχέση χωρίς αυτή. Το ξεχνάμε. Ο εξαδελφός σας μπορεί να την πάρει 150 κάρτες. Και θα διαθέτει πάντα την δυνατότητα κάθε άνδρας η και γυναίκα του κύκλου σας να το κάνει. Σοβαρή γυναίκα (γνώθη εις εαυτον) με τέτοιο επάγγελμα δεν μπορεί να ζητά σοβαρή σχέση εκτός και αν πρόκειται να το σταματήσει. Φυσικά στην πρώτη ένδειξη οικονομικής δαγκωματιάς μιλάμε για ανέκδοτο. Οικονομικά είναι ανεξάρτητες, αν ειναι αληθινές οι προτάσεις τους για ανθρώπινη προσέγγιση δεν θα δείξουν οικονομική αρπαγή. Αυτό και είναι το αναφερθές 1-2% (5%-10%?) που επίσης είναι γενικότερα αξιοπρεπέστερο του συνόλου και δεν σερβίρει και καφέδες.
 

Επισκέπτης
Να βάλουμε 1-2 έννοιες στην σειρά;
1. Σχέση, γιατί όχι αν είστε αδέσμευτοι; Δεν είναι συμβόλαιο. Πολλές είναι εξαιρετικά φιλαράκια και πολύ θερμές. Βλέποντας και κάνοντας.
2. Σοβαρή σχέση = κοινωνική αποδοχή. Δεν μπορείς να έχεις διάρκεια και υγεία στη σχέση χωρίς αυτή. Το ξεχνάμε. Ο εξαδελφός σας μπορεί να την πάρει 150 κάρτες. Και θα διαθέτει πάντα την δυνατότητα κάθε άνδρας η και γυναίκα του κύκλου σας να το κάνει. Σοβαρή γυναίκα (γνώθη εις ευατον) με τέτοιο επάγγελμα δεν μπορεί να ζητά σοβαρή σχέση εκτός και αν πρόκειται να το σταματήσει. Φυσικά στην πρώτη ένδειξη οικονομικής δαγκωματιάς μιλάμε για ανέκδοτο. Οικονομικά είναι ανεξάρτητες, αν ειναι αληθινές οι προτάσεις τους για ανθρώπινη προσέγγιση δεν θα δείξουν οικονομική αρπαγή. Αυτό και είναι το αναφερθές 1-2% (5%-10%?) που επίσης είναι γενικότερα αξιοπρεπέστερο του συνόλου και δεν σερβίρει και καφέδες.
συμφωνω εν μερει ροπ!!εσυ θα επαιρνες 150 χορους μια κοπελλα που ηταν παγοκολωνα?φυσικα οχι οπως κανενας δεν θα επαιρνε!!και το θεμα ειναι υπαρχουν  γυναικες που δεν γουσταρουν αυτο που κανουν και δεν ειναι διατεθημενες να κανουν τιποτα παραπανω!!αλλα ειπαμε ειναι πολυ λιγες!!
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
συμφωνω εν μερει ροπ!!εσυ θα επαιρνες 150 χορους μια κοπελλα που ηταν παγοκολωνα?φυσικα οχι οπως κανενας δεν θα επαιρνε!!και το θεμα ειναι υπαρχουν  γυναικες που δεν γουσταρουν αυτο που κανουν και δεν ειναι διατεθημενες να κανουν τιποτα παραπανω!!αλλα ειπαμε ειναι πολυ λιγες!!

To 150 ήταν χάρη υπερβολής! Ώς δυνατότητα το παρέθεσα.
 

Επισκέπτης
ναι ροπ το καταλαβα!!απλα ηθελα να πω οτι θα επαιρνες πανω απο 2 χορους μια παγοκολωνα?και μετα θα την ξαναπαιρνες αλλο βραδυ?νομιζω πως οχι!!
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.222
Like
376
Πόντοι
36
Πολλές είναι εξαιρετικά φιλαράκια και πολύ θερμές.

+1

Εννοείται!

Για παρέα και έρωτα πρώτες!

Στη "σχέση" μπαίνουν και άλλα πράγματα. Όπως προοπτική. Και η εύκολη απόρριψη τους είναι για μας το επάγγελμά τους (νυν ή πρώην). Και πιο εύκολα θα τις αδικήσουμε εμείς, παρά αυτές εμάς. Υπενθύμιση: "Έξις δευτέρα φύσις". Για όλες και για όλους.
 

dalli

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
:idiot: ουτε με σφαιρες.για κανα πηδηματακι ομως δεν θα ελεγα οχι................
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
μονο αν ημουνα μονος στη ζωη......χωρις συγγενεις...γονεις βασικα....για τους αλλους στα παπαρια μου.....
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Στη "σχέση" μπαίνουν και άλλα πράγματα. Όπως προοπτική. Και η εύκολη απόρριψη τους είναι για μας το επάγγελμά τους (νυν ή πρώην). Και πιο εύκολα θα τις αδικήσουμε εμείς, παρά αυτές εμάς. Υπενθύμιση: "Έξις δευτέρα φύσις". Για όλες και για όλους.

δεν κοβεται η μπουρδελοτσαρκα..στριπτιζοτσαρκα....στουντιοτσαρκα...και ολα τα εις .......τσαρκα  και οι μπουρδελιαρες καθωτι γνωστριες των αθληματων και παρορμητικες  αντιδρουν ασχημα και πολυ περισσοτερο απο τις αλλες.
δραμα αστα να πανε.....
 

Επισκέπτης
Πλεον το θεμα για μενα ειναι αν θα εκανα σχεση με μια που δεν ειναι στριπτιτζου... ευχη και καταρα παιδια. αν μη τι αλλο θα εχουμε καμποσες ιστοριες να λεμε στα παιδια και τα εγγονια μας
 

peko

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2006
Μηνύματα
27
Like
2
Πόντοι
0
Νομίζω οτι οι γυναίκες που δουλεύουν με το κορμί τους επειδή ακριβώς κάνουν αυτή τη δουλεία,έχουν μάθει να τα βλέπουν όλα πιο ψυχρά.Εχουνε καταφέρει να βάζουν στην άκρη το συναλισθημα,οχι για τπτα άλλο αλλά για να επιβιώνουν στη δουλειά τους.Κανείς άνθρωπος όμως δεν μπορεί να ζει χωρίς καθόλου συναίσθημα(για μεγάλο διάστημα),γτι μετά δεν νιώθει καλά για τον ίδιο του τον εαυτό(αυτοεκτίμιση).(Αν και στισ περισ. περιπτ. το παίζουν για αν στα φάνε,από ότι ακούω-δεν μου έχει τύχει) πιστεύω οτι  ερωτεύονται και μάλιστα πρέπει να ερωτεύονται με πολύ πάθος.Είναι σαν να ξέρεις ότι ζεις σε μια εμπόλεμη ζώνη,να σκοτώνεις όλη μέρα και να ψάχνεις να βρεις ένα ζωάκι να φροντίσεις,να τοθ δώσεις όλη σοθ την αγάπη γτι βλέπεις ότι δεν μπορεί να σου κάνει κακό,αλλά πιο πολύ για να πείσεις τον εαυτό σου ότι ο κόσμος δεν ειναι μονο σκοτωμους(εκμεταλλευση συναισθημάτων-χρηματα στο παραδ. μας) και ότι εσύ δεν είσαι δολοφόνος(αδίστακτη στο παραδειγμα μας.Αυτα απο εμένα αλλά δεν νομίζω οτι οι σχέσεις αυτές κρατάνε,γτι αργά η γρήγορα έρχεται το δίλλημα δουλεία η εσύ και πάντα η ζυγάρια γέρνει στο 1ο,η επιβίωση είναι όντως η πρώτη ανάγκη
 

gamikulas

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
εγώ πιστεύω θα έκανα σχέση με "στιπτιζου" γιατί και αυτές γυναίκες είναι.
βασικά αν σε γουστάρει η γκόμενα περνάς καλά
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
εχω μια ερωτηση
τι παει να πει "σοβαρη σχεση"
δηλ μια σχεση με την ξαδερφη της κουμπαρας του αδερφου μας ειναι σοβαρη ενω μια σχεση με την χορευτρια στο σταρ ειναι μη σοβαρη???
και αν η χορευτρια ειναι και ξαδερφη της κουμπαρας???
και αν η ξαδερφη της κουμπαρας ειναι και χορευτρια στο σταρ???
μηπως η σοβαροτητα ειναι θεμα συγκυριας και περιστασεων και την αναφερουμε μονο σαν αλοθι γιατι δεν εχουμε απενοχοποιησει ακομα τον εαυτο μας που ειναι μπουρδελιαρης
και νομιζουμε οτι αυριο μεθαυριο θα βγουμε απο αυτη τη κατηγορια????
απο προσωπικη πειρα (35 και χρονια στο κουρμπετι)δηλωνω κατηγορηματικα οτι οποιος γεννιεται μπουρδελιαρης μπουρδελιαρης πεθαινει εστω και αν κανει στην πορεια της ζωης του μερικα διαλλειματα.

αρα το "σοβαρη"αποκλειστικα εχει να κανει με την παρτη μας και οχι με τη σχεση.

περιμενω ιδεες-σχολια.
 

Επισκέπτης
καλησπέρα και από μένα παίδες!! Εγώ προσωπικά θα έκανα σχέση με στριπτιζού μόνο αν ήθελα να περνάω καλά γιατί πιστεύω ότι αυτές οι σχέσεις δεν έχουν προοπτική... και δεν εννοώ γάμου αλλά γενικότερα δεν είναι σταθερές γυναίκες για να κάτσουν με ηρεμία πάντε θα κουβαλάνε στην πλάτη το "σταυρό" της νύκτας...
 

Επισκέπτης
Εχετε ρωτησει ποτε τις παντρεμενες η'/ και δεσμευμενες στριπτηζουδες, τι δουλεια κανει ο καλος τους ?

Εγω το εχω κανει και σας παραθετω τα πιο περιεργα :

1) Kαθαριστης πολυκατοικιων 2) Νταβας 3) Ψαροπωλης
4) Προποτζης 5) Πλακας 6) Μπογιατζης 7) Μπραβος....

Και φυσικα αυτος ειναι ο λογος που αν και παντρεμενες βολοδερνουν ακομα στα στριπτηζαδικα...Τοτε καλη μου γιατι τον παντρευτηκες ? ...Και φυσικα μετα απο 2 με 3 χρονια, χωριζουν και η στριπτηζου δουλευει ακομα πιο εντατικα, διοτι εχει να ταισει και ενα παιδι...!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom