Νέα

Θα κάνατε ποτέ σχέση με trans;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα viper84x
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
δειτε τι επαθε ο εισαγγελεας με την τζενη τη ωραια :grin: :grin: :uglystupid:ρομπα,τον εδιωξαν απ'τη δουλεια του
δεν τις ανεχονται τετοιες σχεσεις οι κοινωνιες,αυτη ειναι η αληθεια
εχεις δικιο.καταρχην η καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη.ο εισαγγελεας οταν οι αλλοι πηγαινανε μπουρδελοτσαρκα και βολτα στα Τραβεστι στη Συγγρου αυτος καθοτανε σπιτι του και διαβαζε.αυτα που επρεπε να κανει 17-18 ετων τα εκανε στα 40 του!ολα τα πραγματα πρεπει ο ανθρωπος να τα κανει στη σωστη ηλυκια.ας βρω εγω μια καλοψυχη κοπελα και ας ειναι και trans δεν σκαω!της εχω βαρεθει της στριγγλες!δυστηχως το 90% των γυναικων ειναι στριγγλες και ζηλιαρες!τωρα το πρωτο που κοιταω σε μια κοπελα (εκτος της ομορφιας)ειναι να ειναι καλοψυχη!
 

lakisscorpio

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
14
Like
633
Πόντοι
3.025
Ολες οι αποψεις που εχετε καταθεσει εδω ειναι σεβαστες......Αυτη ειναι μια πολυ καλη ερωτηση.....
Εγω πιστευω οτι αν ΣΥΝΝΕΝΟΗΣΕμε τον συντροφο σου και ταιριαζετε,θα ειστε ευτυχισμενοι.......

Αν βρω ενα ατομο που μπορω να επικοινωνησω ψυχικα,δεν θα με ενοιαζε ΚΑΘΟΛΟΥ αν ειναι τρανς η τρονς η τρινς!!!!

αυτη την εποχη ειναι δυσκολο να βρεις ΑΝΘΡΩΠΟ....
και να σας πω και κατι.........
Μπραβο στους τρανς που το δειχνουν τι ειναι και δεν το κρυβουν.....αυτα ειναι γενναια ατομα.....γιατι ενω ξερουν τι θα αντιμετωπισουν στην κοινωνια που ζουμε,δεν κρυβονται

Εγω τους χαιρομαι γι'αυτο
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Οι Τρανς καταλαβαινουν τον αντρα πολυ περισσοτερο απο μια γυναικα
σε αυτο συμφωνω 100%.φυσικα καταλαβαινουν εναν αντρα πολυ καλα αφου γεννηθηκαν αντρες και στις πιο πολλες περιπτωσεις σκφτονται σαν αντρες!εγω για να εχω επυτηχια στις γυναικες.διαβασα πολυ γυναικια ψυχολογια και προσπαθω να σκεφτω οπως θα σκεφτονταν αυτες για να της καταλαβω.
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Κοιτα το θεμα δεν ειναι να ειναι μονο καλοψυχη... Το θεμα ειναι να περνατε και καλα στο κρεβατι μακαρι να τα βρεις ολα μαζη...
Αγορια εχετε δει ποτε Τρανς Ερωτευμενη????  Λιωνει για την παρτη του
 

ΚΟΚΟ

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
σε ολες τις κοινωνιες οι trans παντως δυσκολο να αντιμετωπιστουν σαν κατι φυσιολογικο.μια εμπειρια μου απο Βοστωνη που εκανα το μεταπτυχιακο μου ειναι η εξης:οταν τραβεστι φοιτητριες πηγαιναν στο χωρο των τουαλετων αντιμετωπιζονταν απο αρκετους φοιτητες (και μαλιστα μαυρους)με βια.διαδραματιστηκαν πολλα τραγελαφικα επεισοδια οσον αφορα στα διακριτικα σηματα  με τα δυο φυλα εξω απο τις τουαλετες.μαλιστα καποτε ως εκπροσωπος φοιτητων ειχα θεσει το θεμα στον τοτε πρυτανη (καταργηση των διακριτικων σηματων στις τουαλετες)και θυμασαι ακομα και τωρα την απαντηση του :καθε φοιτητης ειναι ανδρας η γυναικα.
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
σε αυτο συμφωνω 100%.φυσικα καταλαβαινουν εναν αντρα πολυ καλα αφου γεννηθηκαν αντρες και στις πιο πολλες περιπτωσεις σκφτονται σαν αντρες!εγω για να εχω επυτηχια στις γυναικες.διαβασα πολυ γυναικια ψυχολογια και προσπαθω να σκεφτω οπως θα σκεφτονταν αυτες για να της καταλαβω.
100 Βιβλια ψυχολογιας δεν φτανουν πρεπει παραπανω να διαβασης.....
 

aslove

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
Κοιτα το θεμα δεν ειναι να ειναι μονο καλοψυχη... Το θεμα ειναι να περνατε και καλα στο κρεβατι μακαρι να τα βρεις ολα μαζη...
Αγορια εχετε δει ποτε Τρανς Ερωτευμενη????  Λιωνει για την παρτη του

Ολο στο κρεβάτι ο νου σου.  :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Κοιτα το θεμα δεν ειναι να ειναι μονο καλοψυχη... Το θεμα ειναι να περνατε και καλα στο κρεβατι μακαρι να τα βρεις ολα μαζη...
αυτο εννοειται!ξεχασα να το αναφερω αλλα αυτο το βλεπεις μετα.στην αρχη εγω σε μια γυναικα κοιταω το να ειναι ομορφη να εχει βυζια τουλαχιστον 2ου μεγεθους(δεν ειναι αναγκη να ειναι και Παμελα Αντερσον αλλα οχι και αβυζη).πολυ συχνα απο το πως κοιταει μπορω να καταλαβω πολλα πραγματα για το χαρακτηρα της.Π.Χ.υπαρχη μια κατηγορια που συνηθως αποφευγω ψηλες ξανθιες με Σλαβικα χαρακτηριστηκα και αβυζες!μετα αν γνωριστουμε προσπαθω να μαντεψω τι χαρακτηρας ειναι.και αν συναντηθουμε 2-3 φορες βλεπω ψυχολογοντας την πως θα ειναι στο κρεβατι.πολλες φορες απο μια λεξη μπορω να καταλαβω οτι δεν ειναι αυτο που θελω.Π.Χ.αν καταλαβω (συνηθως το φερνω στη συζητιση)οτι δεν της αρεσει να την γλυφουνε!τοτε την αποφυεγω μονο παρεα κανουμε....
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
αυτο εννοειται!ξεχασα να το αναφερω αλλα αυτο το βλεπεις μετα.στην αρχη εγω σε μια γυναικα κοιταω το να ειναι ομορφη να εχει βυζια τουλαχιστον 2ου μεγεθους(δεν ειναι αναγκη να ειναι και Παμελα Αντερσον αλλα οχι και αβυζη).πολυ συχνα απο το πως κοιταει μπορω να καταλαβω πολλα πραγματα για το χαρακτηρα της.Π.Χ.υπαρχη μια κατηγορια που συνηθως αποφευγω ψηλες ξανθιες με Σλαβικα χαρακτηριστηκα και αβυζες!μετα αν γνωριστουμε προσπαθω να μαντεψω τι χαρακτηρας ειναι.και αν συναντηθουμε 2-3 φορες βλεπω ψυχολογοντας την πως θα ειναι στο κρεβατι.πολλες φορες απο μια λεξη μπορω να καταλαβω οτι δεν ειναι αυτο που θελω.Π.Χ.αν καταλαβω (συνηθως το φερνω στη συζητιση)οτι δεν της αρεσει να την γλυφουνε!τοτε την αποφυεγω μονο παρεα κανουμε....
Ευχομε να την βρεις οπως την θες μωρο μου
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
.....ειχε γινει στο Νοβγκοροντ πριν 2 χρονια:ειχα γνωρισει μια κοπελα 165 υψος ξανθια (οχι φυσικη)βυζακι 2 πολυ καυλιαρα.το μονο αρνητικο οτι μυριζε λιγο το στομα της!εμαθα δε οτι ειχε δουλεψει και σε μπουρδελακι στη Σρι Λανκα καποιο καιρο(το εμαθα μετα)!με το που τη γνωρισα στη ντισκο δε 5-6 λεπτα πλακωθηκαμε στα φιλια!χορευαμε και σε καποιο διαστημα την ρωτησα με τροπο αν της αρεσει να την γλυφουνε?απαντησε οτι το συχαινεται.φυσικα μετα απο αυτο μου κοπηκε καθε ορεξη!
 

aslove

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
Π.Χ.αν καταλαβω (συνηθως το φερνω στη συζητιση)οτι δεν της αρεσει να την γλυφουνε!τοτε την αποφυεγω μονο παρεα κανουμε....
[/quote]

Τι λές βρε mounakia? Ωραίες ερωτήσεις κάνεις. Κόιταξε να βάλεις κι άλλο μαλλί γιατί δεν σε βλέπω καλά. :babycry:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
100 Βιβλια ψυχολογιας δεν φτανουν πρεπει παραπανω να διαβασης.....
το ξερω αλλα προσπαθω οσο μπορω να διαβαζω!
Ευχομε να την βρεις οπως την θες μωρο μου
δεν θα την βρω ποτε!γιατι ειναι μια Ουτοπια!η γυναικα που ψαχνω δεν υπαρχει!αλλα δεν σκαω,καλα παιρναω!
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
το ξερω αλλα προσπαθω οσο μπορω να διαβαζω!δεν θα την βρω ποτε!γιατι ειναι μια Ουτοπια!η γυναικα που ψαχνω δεν υπαρχει!αλλα δεν σκαω,καλα παιρναω!
μπραβο μωρο μου.... ετσι... οποιος τα εχει βρει με τον εαυτο του δεν περναη ποτε ασχημα
Ασε το πολυ διαβασμα ομως και περασε στην πραξη και μαλιστα συντομα διοτι η πολυ ψυχολογια σε κανη δυσκολο μετα...
 

ΚΟΚΟ

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλως την ταξιδιαρια.κοιτα λιγο τα pm σου
 

aslove

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
μπραβο μωρο μου.... ετσι... οποιος τα εχει βρει με τον εαυτο του δεν περναη ποτε ασχημα

μεχρι τώρα είχαμε το ειδήλιο evaki_79 - μαρούλιας

ΣΑν να μοY φαίνεται ότι πάμε για το DΑΝΑΗTRANS-DIMITRAKIS29 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Εγω ειμαι ζορικη ασε.... Και Υδροχοος... ειμαι πολυ ανωμαλη αγορη μου.... Πολλα πμ παιδια ευχαριστω θα απαντησω απο αυριο ομως οκ?? Προς το παρον απολαμβανω  την ζεστασια του σπιτιου....
 

Συνημμένα

  • xpbz0330.jpg
    xpbz0330.jpg
    184,3 KB · Εμφανίσεις: 54

aslove

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
Εγω ειμαι ζορικη ασε....  Εγω ειμαι πολυ ανωμαλη αγορη μου.... Πολλα πμ παιδια ευχαριστω θα απαντησω απο αυριο ομως οκ?? Προς το παρον απολαμβανω  την ζεστασια του σπιτιου....

νατα. αρχίσαμε και τις φωτο. Αντε δανάη σε λίγο περιμένουμε και τίποτα πικάντικο, πέραν αυτών που έχει στο blog. Ολοι οι trans εδω μέσα επιχειρηματικά δαιμόνια... :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom