Νέα

Θα κάνατε ποτέ σχέση με trans;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα viper84x
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
οπως και να εχει επειδη καθε ανθρωπινη σχεση ειναι (η πρεπει να ειναι )αμφιδρομη ας θεσουμε και το αντιστροφο ερωτημα σε μια TRANS :θα εκανες σχεση με ενα ανδρα?
με τι αλλο θα μπορουσε να κανει?με τρακτερ?
 

ΚΟΚΟ

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
για κανε τους πιθανους συνδυασμους για να δεις με τι μπορει να κανει?
 

aslove

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
ολα ειναι μυθος .ενα ατομο που τον ενδιαφερει τι θα πουν οι αλλοι τοτε ζει για τους αλλους.φυσικα οταν εξαρτασαι οικονομικα απο τους γονεις σου(στην ελλαδα το φαινομενο αυτο  μπορει να ειναι και εσαει)τα πραγματα τοτε  ειναι δυσκολα.οντως οπως προαναφερθηκε περι φιλελευθερισμου σε χωρες οπως Αμερικη ,Αγγλια,... ο φιλελευθερισμος τους ειναι μονο ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ και οχι ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΠΟΛΙΤΙΚΟΣ.
τα ατομα στην αμερικη ειναι πιο καχυποπτα σε κατι τετοιο.για να σου προσφερουν καφε θα πρεπει να περιμενουν κατι απο σενα.εδω στην ελλαδα οπου και να πας και ιδιαιτερα επαρχια ενα καφε θα στον προσφερουν .
βεβαια εχουμε συνδεσει τα περισσοτερα trans  με πουτανες ,χωρις να σκεφτουμε οτι για τα σημερινα δεδομενα ειναι δυσκολο να κανουν καποια αλλη δουλεια.
οπως και να εχει επειδη καθε ανθρωπινη σχεση ειναι (η πρεπει να ειναι )αμφιδρομη ας θεσουμε και το αντιστροφο ερωτημα σε μια TRANS :θα εκανες σχεση με ενα ανδρα?

Εγώ πιστεύω ότι οι περισσότερες trans έγιναν έτσι για να βγάλουν λεφτά. Δεν νομίζω ότι θα τους απασχολούσε και τόσο μία σχέση με άντρα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Τι να την κανουμε την σχεση?? Μια χαρα δεν περναμε?? Σημερα ενας ανθρωπος για να περναη καλα πρεπει να ειναι ελευθερος να ζει την ζωη του να κανη οτι θελει οτι ωρα το θελει
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Πιστευω παντως οτι οι Τρανς γενικα περνανε πολυ καλυτερα απο τις γυναικες απο ολες τις αποψεις οσο για σεξ εχουν τους καλυτερους
Το Χειμωνα ειναι σωστο παντως χρειαζετε λιγο γουτσου γουτσου παραπανω σωστα??
 
OP
OP
viper84x

viper84x

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
306
Like
13
Πόντοι
1
Τι να την κανουμε την σχεση?? Μια χαρα δεν περναμε?? Σημερα ενας ανθρωπος για να περναη καλα πρεπει να ειναι ελευθερος να ζει την ζωη του να κανη οτι θελει οτι ωρα το θελει


Αυτο που λες ισχυει για ολες τις περιπτωσεις, μια ζωη την εχουμε, το παν ειναι να περνας καλα
 

aslove

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
Τι να την κανουμε την σχεση?? Μια χαρα δεν περναμε?? Σημερα ενας ανθρωπος για να περναη καλα πρεπει να ειναι ελευθερος να ζει την ζωη του να κανη οτι θελει οτι ωρα το θελει

Το να κάνω τη ζωή μου σημαίνει να γαμιέμαι πέρα δωθε. Τώρα αν βγάζω και χρήματα όπως καλή ώρα εσύ έ τότε ΣΟΥΠΕΡ.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Εγώ πιστεύω ότι οι περισσότερες trans έγιναν έτσι για να βγάλουν λεφτά. Δεν νομίζω ότι θα τους απασχολούσε και τόσο μία σχέση με άντρα.
ειναι μια αποψη!ισως ειναι σωστη εν μερη.αλλα οποσδηποτε ειχανε της τασεις για να γινουνε trans εγω δεν θα καθομουνα να τον φαω για λεφτα εκτος αν επαιρνα 100.000 ΕΥΡΩ!(που κανεις ποτε δεν θα μου τα δωσει να με γαμισει).αλλα για καποιον που του αρεσει ειναι μια λυση να γινει trans.οσο για το θεμα αν καποια trans θα εκανε σχεση με αντρα πιστευω οτι εξαρταται απο τον ανθρωπο.τι χαρακτηρα θα εχει η trans?και τη αντρας θα ειναι?πιστευω οτι αν καποια trans βρει εναν αντρα που να ταιριαζουνε και αγαπηθουνε θα κανουνε σχεση.
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Γνωριζω ανθρωπους που πανε απο σχεση σε σχεση συνεχως.... Και ξερετε τι μου λενε?? Δεν μου αρεση να ειμαι μονος μου θελω να εχω καποιον συνεχεια μαζη μου... Ζωη ειναι αυτη τωρα??? Ποτε θα ζησεις πραγματα βρε ανθρωπε  θα τα βγαλεις ολα τα αποθημενα σου οταν γερασης??? Ελεος... Πολλοι το κανουν αυτο ρε παιδια... Γυρνανε απο τη μια στην αλλη και οταν γερασουν σκεφτοντε τη μαλακια που εχουν κανη.
 

aslove

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
ειναι μια αποψη!ισως ειναι σωστη εν μερη.αλλα οποσδηποτε ειχανε της τασεις για να γινουνε trans εγω δεν θα καθομουνα να τον φαω για λεφτα εκτος αν επαιρνα 100.000 ΕΥΡΩ!(που κανεις ποτε δεν θα μου τα δωσει να με γαμισει).αλλα για καποιον που του αρεσει ειναι μια λυση να γινει trans.οσο για το θεμα αν καποια trans θα εκανε σχεση με αντρα πιστευω οτι εξαρταται απο τον ανθρωπο.τι χαρακτηρα θα εχει η trans?και τη αντρας θα ειναι?πιστευω οτι αν καποια trans βρει εναν αντρα που να ταιριαζουνε και αγαπηθουνε θα κανουνε σχεση.

Από το να σε λένε πουστράκι, το γυρνάς σε τραβεστί μετά trans και όλα μέλι γάλα. ¨Ολα για τα λεφτά γίνονται. μη παραμυθιάζεστε
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
ειναι μια αποψη!ισως ειναι σωστη εν μερη.αλλα οποσδηποτε ειχανε της τασεις για να γινουνε trans εγω δεν θα καθομουνα να τον φαω για λεφτα εκτος αν επαιρνα 100.000 ΕΥΡΩ!(που κανεις ποτε δεν θα μου τα δωσει να με γαμισει).αλλα για καποιον που του αρεσει ειναι μια λυση να γινει trans.οσο για το θεμα αν καποια trans θα εκανε σχεση με αντρα πιστευω οτι εξαρταται απο τον ανθρωπο.τι χαρακτηρα θα εχει η trans?και τη αντρας θα ειναι?πιστευω οτι αν καποια trans βρει εναν αντρα που να ταιριαζουνε και αγαπηθουνε θα κανουνε σχεση.
Διαβασμενο σε βλεπω.....
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Παιδια για να ειναι σημερα καποια Τρανς θελει κοτσια διοτι ειναι τροπος ζωης και δεν γινεσε σε μια μερα μην τρελαθουμε οσο για τα χρηματα προσφερε μας εσυ δουλεια να δουλεψουμε και μετα....  στην Ελλαδα ζουμε τα ξερετε τα πραγματα
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
16
Παιδια για να ειναι σημερα καποια Τρανς θελει κοτσια διοτι ειναι τροπος ζωης και δεν γινεσε σε μια μερα μην τρελαθουμε οσο για τα χρηματα προσφερε μας εσυ δουλεια να δουλεψουμε και μετα....

Εσύ θα έκανες σχέση με trans? :grin:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Διαβασμενο σε βλεπω.....
δεν ειμαι Ακαδημα'ι'κος αλλα ολο και κατι εχω διαβασει.παντος εχεις δικιο το να εισαι trans ειναι πολυ δυσκολο δτη δημερινη κοινωνια.εδω αρνουνται να δεχτουνε εμενα που εχω πολλες γυναικες και παιδια!ποσο μαλλον μια trans!
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Με Τρανς οχι δεν θα εκανα σχεση... Σεξ ναι...
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.681
Κριτικές
3
Like
4.230
Πόντοι
606
δειτε τι επαθε ο εισαγγελεας με την τζενη τη ωραια :grin: :grin: :uglystupid:ρομπα,τον εδιωξαν απ'τη δουλεια του
δεν τις ανεχονται τετοιες σχεσεις οι κοινωνιες,αυτη ειναι η αληθεια
[youtube=425,350]U7ZFCY22ZVM[/youtube]
 

aslove

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
Παιδια για να ειναι σημερα καποια Τρανς θελει κοτσια διοτι ειναι τροπος ζωης και δεν γινεσε σε μια μερα μην τρελαθουμε οσο για τα χρηματα προσφερε μας εσυ δουλεια να δουλεψουμε και μετα....  στην Ελλαδα ζουμε τα ξερετε τα πραγματα
Αμέσως το ρίξαμε στην δύσκολη οικονομική κατάσταση γι αυτό ας γίνουμε όλοι trans. Ημαρτον τι άλλο θα ακούσω. Πάντως δανάη αφού βλέπω ότι είσαι του internetikou και της διαφήμισης μέσω blog ευχαρίστως αν θέλεις στο μέλλον να συζητήσουμε για το site που ετοιμάζεται (βλ.κάτω απο τη φωτό μου). Μας ενδιαφέρεις...
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
δεν ειμαι Ακαδημα'ι'κος αλλα ολο και κατι εχω διαβασει.παντος εχεις δικιο το να εισαι trans ειναι πολυ δυσκολο δτη δημερινη κοινωνια.εδω αρνουνται να δεχτουνε εμενα που εχω πολλες γυναικες και παιδια!ποσο μαλλον μια trans!
Ας ρωτησουν τις κοπελες τι τραβανε καθε μερα..... αυτα ειναι ηδη αρκετα οχι να κανουν και σχεση σε πληροφορω οτι τα περισσοτερα κοριτσια ειναι γαμω τα παιδια σε χαρακτηρα... Με ολα αυτα που αντιμετοπιζουν καθε μερα αναρωτιεμε πως αντεχουν ολες λετε να μην θελουν να ζησουν μια φυσιολογικη ζωη??  Η μηπως δεν εχουν αισθηματα??? Οι Τρανς καταλαβαινουν τον αντρα πολυ περισσοτερο απο μια γυναικα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom