Νέα

Θα γίνω trapper

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Νταης
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 475
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586
Έμπνευσή μου ήταν η ακόλουθη είδηση

"Madclip – Άννα Μαρία από το Gntm. Πως την ρούφηξες έτσι μεγάλε;"

1629564048221.png

"Οι φωτογραφίες έρχονται στο φως για πρώτη φορά και σε αυτές αποτυπώνεται ο νέος έρωτας στην πόλη. Από τη μία ο τράπερ Madclip και από την άλλη η ΆνναΜαρία Ηλιάδου που γνωρίσαμε όλοι από το ριάλιτι μόδας GNTM.

Τους πετύχαμε σε γνωστό στέκι όχι απλά να χαμουρεύονται αλλά φεύγοντας, ο Madclip να χουφτώνει με μανία την πίσω κίνηση του μοντέλου."

Ρε παιδιά δεν το χωράει ο νους μου.. Όλα τα ωραία νέα μουνάκια τρέχουν πίσω από τις λινάτσες και τους καραγκιόζηδες.

Πώς στο καλό αυτό

1629564260590.png

να πηδάει αυτό

1629564518345.png

Ομορφότερος είμαι, σώμα καλύτερο έχω το μόνο που μου λείπει είναι η διασημότητα.

Εδώ είναι που θα βοηθήσετε τα μέλη του bou.

Θα φτιάξω προφίλ στα social media, όπου θέλω ακολούθους. Το bou έχει μερικές δεκάδες χιλιάδες μέλη.

Αν ο καθένας φτιάξει από δέκα κλώνους στο instagram θα πάω εύκολα στο εκατομμύριο και τότε θα είναι όλα λυμένα.

Το ξέρω ότι η παραπάνω πρόταση σας σοκάρει αφού τα κλωνοπροφίλ θεωρούνται αντιιδεοντολογικά για τα μέλη του bou, παρακαλώ κάντε την εξαίρεση.

Θα χρειαστώ άτομα που γνωρίζουν από ηχοληψία, κάμερες και σκηνοθεσία..

Για τα γκομενάκια που θα λικνίζονται στα videoclip δεν υπάρχει θέμα θα βρούμε μπόλικα μωράκια από το Μετάξι.

Επίσης θα χρειαστούμε ταλαντούχους στιχουργούς, κάθε πρόταση δεκτή, ίσως και ένας διαγωνισμός να ήταν η καλύτερη επιλογή.

Και θα μου πείτε γιατί να μπείτε στον κόπο. Προφανώς θα είστε μέλη του CREW, θα τρώτε και εσείς μαζί ενώ θα γίνετε και πρώτες φίρμες καθώς θα συμμετέχετε στα videoclips. Κάπως έτσι:

1629565150564.png

Με το trash και την cult - ίλα να είναι τόσο της μόδας, το BOU το οποίο εξειδικεύεται στο αντικείμενο επί δεκαετίες είναι προορισμένο να κατακτήσει την κορυφή!

 
Τελευταία τροποποίηση:

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.729
Like
10.050
Πόντοι
3.556
OP
OP
Νταης

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586
Θα σου ζητηθούν διακαώς "πάσες", τρίο, ομαδικες βόλτες σε κινέτα κλπ να ξέρεις...
Το βάζο με το μέλι είναι αρκετά μεγάλο για όλους.
τύπε νηματοθετη σου στελνει ενα μυνημα ο καλλιτέχνης μαδ κλιπ :undecided::undecided::undecided:


Θα μας αερίσει τα μέζεα, η ορμή του bou θα είναι σαρωτική.
 
OP
OP
Νταης

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.729
Like
10.050
Πόντοι
3.556
Γνώση autotune θέλουμε, η σύνθεση μας είναι αδιάφορη.
Τύπε άμα με autotune και μητσοτάκη γαμιέσαι ρίξεις μοντελέ μουνέτο θα βάλω τον Βιτάμ να ξαναδιαγράψει το λογαριασμό του :tooth:
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Έλα σου έγραψα τους πρώτους στίχους


Έμπα μες τη Lamborghini
για να φας το πουτσολινι
εισαι τοσο γλυκουλινι
στο ψωμι μερεντουλινι
κοιτα κατω απο την κοιλια μου
να μου φυγουν τα μαλλια μου

ειμαι ολο τεστοστερονη
λιπος απο το πολυ μακαρονι
οπαδος της καρμποναρας
δεν γαμιεται ο κωλος της κουμπαρας
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.729
Like
10.050
Πόντοι
3.556
Καταρχάς ρε @Νταης τα χεις πάρει τα κιλά του τάπερ εεεε τράπερ ? Αλλιώς που πας

Ρε συ μιας και έχει ξαναγίνει ... δεν πιστεύω το τραπερ να ναι συνθηματικό ότι φτιάχνεις συμμορία που "σηκώνει" ΑΤΜ ?
 

Afypnismenos

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
131
Like
829
Πόντοι
81
Μιας και είπες τράπερ, θυμήθηκα πως σε πρόσφατο video clip του FΥ ήταν γεμάτο κανονικές βίζιτες.








Hint: Ο κώλος αυτηνής στο 0:26 έχει profile εδώ.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.724
Κριτικές
31
Like
12.342
Πόντοι
5.097
καποτε ραπερ τωρα τραπερ μεθαυριο φραπερ,ρε δεν γαμιουνται που θεωρουν τον εαυτο τους και καλλιτεχνη.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.724
Like
67.904
Πόντοι
12.756
καποτε ραπερ τωρα τραπερ μεθαυριο φραπερ,ρε δεν γαμιουνται που θεωρουν τον εαυτο τους και καλλιτεχνη.
αλλάξανε οι μόδες φίλε μου
παλιά ηταν , φοροφυγας , απατεωνας , κατασπατάληση δημοσίου χρηματος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom