Νέα

Θα γαμούσατε την αδελφή της γκόμενα σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα homan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 170
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tripitiris

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
134
Like
0
Πόντοι
1
Ρε καλα σας κάνουν οι γκομενες και ουτε για φτύσιμο δεν σας έχουν... Οχι μόνο καλά ..ΑΡΙΣΤΑ. Μερικοί απο εσάς είστε για χοντρό δούλεμα.. θα έλεγα και αλλα, αλλά βαριέμαι να ασχοληθώ με παπαριές μεσημεριάτικο..
Καλά μάς κάνουνε καλά τούς κάνουμε έτσι είναι τό παιγνίδι καί μάλιστα μέ τούς κανόνες πού έκαναν οι γκόμενες :uglystupid: :rockon: :rockon: :boff: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

tripitiris

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
134
Like
0
Πόντοι
1
Πιστευω το πανω  κεφαλι να λειτουργηση σωστα και οχι υπο την πιεση του κατω κεφαλιου
[/quote]κάνεις λάθος εδώ είναι θέμα λειτουργίας τού κάτω κεφαλιού...
 

tripitiris

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
134
Like
0
Πόντοι
1
φιλε γαμματην.. μη μασας.. ασε τους συμβιβασμους.. σε τελικη αν σου παιζουν πλεκτανη, που αποκλειεται.. απειλησε την οτι θα δειξεις τα μηνυματα στον ανδρα της χαχα


γαμα τη δεν τρεχει τιποτα...
μεγάλε, είσαι μεγάλος δολοπλόκος σέ παραδέχομαι. πρώτοςςςςςςςς :bounce-glasses:
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
Ρε καλα σας κάνουν οι γκομενες και ουτε για φτύσιμο δεν σας έχουν... Οχι μόνο καλά ..ΑΡΙΣΤΑ. Μερικοί απο εσάς είστε για χοντρό δούλεμα.. θα έλεγα και αλλα, αλλά βαριέμαι να ασχοληθώ με παπαριές μεσημεριάτικο..

assholeισαι ομως.. :grin: επαναλαμβανομενα λες παπαριες.
διαγνωση: το κοριτσι ελλεεινιδα erinal_w πασχει απο στερηση πουτσου 3 ετων..παρακαλω ελεειστε! :rockon:
 

ziggolo24

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
546
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
6
Βαζω αυτο το ερωτημα γιατι εδω και καιρο μου εχει καρφωθει η ιδεα επειδη βλεπω την αδελφη της γκομενας μου που αν και παντρεμενη μου την πεφτει εν ψυχρω με πολλα υπονοουμενα με το που βρισκεται λιγο μαζι μου ενω η δικια μου ειναι τουαλετα η παει στο περιπτερο κλπ,χθες μου εστειλε ενα πολυ καυτο μηνυμα με πολλα υπονοουμενα......τι θα κανατε εσεις? εγω παντως το σκεφτομαι σοβαρα εδω και πολυ καιρο και μια και ειναι και παντρεμενη πιστευω οτι ειναι καλη περιπτωση......
:knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:-----< γνωμη μου....
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
δεν καταλαβαινω που κολλας εσυ..αυτες εχουν το προβλημα που ειναι αδελφες, εσυ τι σχεση εχεις? γκομενος απλα εισαι..αν θες για να μην σου λενε μετα παπαριες οτι χωριζεις οικογενειες μαγνητοφωνησε την οταν σου μιλαει ερωτικα ή κρατα τα μηνυματα που σου στελνει και την γαμας ελαφρια την καρδια!! ολοι εδω σε παροτρυνουν να την γαμησεις, τι περιμενεις! αντε καλο βολι και γραψε κριτικες :grin:
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
αν ανοιγε θεμα γυναικα λεγοντας οτι της την πεφτει ο θεος αδερφος του γκομενου της κ δεν ξερει τι να κανει κ σκεφτεται να ενδωσει τα ιδια θα λεγατε???

ενα τοπικ ελλεηνες ποτε θα ανοιξουμε??? :rolleyes:

Ανοιξτε! τι σας κραταει?? :think:
 

specialguy

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Εγω το εχω κανει παντος!!!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
Ανοιξτε! τι σας κραταει?? :think:
ελα μωρε βαρεμαρα τωρα.. αφου το δικο σας τοπικακι εχει περισσοτερη πλακα
τι να κραξουμε εμεις? σε καθε 1 αντιστοιχουν 78574767 ανδρες για απαντηση-χωσιμο
δεν ειναι προς το συμφερον μας το πολιτευμα..
 
OP
OP
H

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
Λοιπον φιλοι μολις γυρισα οτι και να πω ειναι λιγο ευτυχως που ακουσα το κατω κεφαλι και οχι το επανω.....ενα θα σας πω μονο φωτια η γκομενα........και οχι μονο.....περισσοτερα αυριο
 

Επισκέπτης
ελα μωρε βαρεμαρα τωρα.. αφου το δικο σας τοπικακι εχει περισσοτερη πλακα
τι να κραξουμε εμεις? σε καθε 1 αντιστοιχουν 78574767 ανδρες για απαντηση-χωσιμο
δεν ειναι προς το συμφερον μας το πολιτευμα..

Για αυτο καντε μεταναστευση στο κοσμοπολιταν  :dancing:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
μην χαιρεσαι χρυσο μου εδω θα μεινουμε της καληνυχτας τα φιλια δεν σου τα δινουμε :P :P :P

 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
τοτε τα κουβαδακια σας και σε αλλη παραλια!!!!!χεχε.... :sunglasses: πλακα κανω!! ισα ισα ομορφαινετε τον χωρο και οπως εχω ξαναπει γουσταρω που υπαρχουν γυναικες εδω και μιλανε στα ισια!! :rockon: :dancing:
 

Επισκέπτης
αντε γαμΑ την αδερφη της γκομενας σου...μην ακους εδω οσους λενε οτι  δεν ειναι πρεπον.γαμα την και μετα ελα και κανε ενα καινουριο θρεντ σχετικα με το πως τα περασες
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
εγω θα γαμουσα και την μανα της αδερφης της.

Αλλα φανταζομαι οτι και αλλοι μιλφειγακηδες εδω το ιδιο θα εκαναν.
 

Επισκέπτης
ρε γαμηστε οποια θελετε πατε καλα?μανα σας να μην ειναι μονο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom