Νέα

Θα γαμούσατε την αδελφή της γκόμενα σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα homan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 170
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

silver_bullet

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
485
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Φιλε στημενη στην εχει η δικια σου μαλλον.Για αρχη ριξε αξυρο,δες πως εξελισσεται η φαση και πραξε.Αν μετα την πιτα που ριξεις στην αδερφη η δικια σου ειναι ολο γλυκες τοτε στανταρ εχουν κανει κολλεγια.Το νου σου
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.717
Πόντοι
6.925
Μηπως η γκόμενα σου κάνει ότι και η αδελφή της όταν εσύ είσαι αλλού ? Για σκέψου και αυτό έχω γνωρίσει πολλές αδελφούλες που μοιάζουν.
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
956
Like
2
Πόντοι
6
την αδερφη και τη μανα μη σου πω και τη γιαγια....
 

jonathan88

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Βασικα για να είσαι complete γάμα οτι κινείτε μεσα σε εκείνο το σπιτι
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
Ρε καλα σας κάνουν οι γκομενες και ουτε για φτύσιμο δεν σας έχουν... Οχι μόνο καλά ..ΑΡΙΣΤΑ. Μερικοί απο εσάς είστε για χοντρό δούλεμα.. θα έλεγα και αλλα, αλλά βαριέμαι να ασχοληθώ με παπαριές μεσημεριάτικο..
θες να μας πεις τωρα εσυ οτι αυτο που εγραψε το παλικαρι με την αδερφη της γκομενας του δεν υπαρχει!!

Με αυτο που λες χοντρο δουλεμα το καταλαβαινω σε αυτο το θερντ. οκ. Αλλά το οτι δεν μας εχουν ουτε για φτυσιμο δεν μπορω να καταλαβω που κολαει. Μηπως σου εχει τυχει τιποτα αναλογο??
 
OP
OP
H

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
Παιδια αυτο που εχω γραψει με απασχολει παρα πολυ καιρο δεν ειναι χθεσινο...και πραγματικα δεν ξερω τι να κανω, αλλα το χθεσινο μηνυμα με αναστατωσε και τα σημερινα με εχουν κανει να σκεφτομαι πολλα ,μια γυναικα που θελει να γαμηθη φαινεται οπως φαινεται και η γυναικα που το παει στην πλακα εξ αλλου επειδη ξερω καποια πραγματα που μου εχει πει η αδελφη της(η γκομενα μου δηλαδη)για τα προσωπικα της πιστευω οτι ειναι αληθινη και δεν μου παιζει παχνιδι.Εν πασει περιπτωσει σημερα το απογευμα θα βρεθουμε για πρωτη φορα κρυφα εξω δεν ξερω πως θα καταληξει βλεποντας και κανοντας Πιστευω το πανω  κεφαλι να λειτουργηση σωστα και οχι υπο την πιεση του κατω κεφαλιου
 

amedoras

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
123
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
to pan για  να αποφασησεισ αν την καρφωσεις ειναι αν βλεπεισ μελλον με τη κοπελα που εισαι .αν ειναι ...χαλαρα τα πραγματα  καρφωσετηνα και μετα ψισετην και για τριο με την αδερφη τησ( το εχω κανει ,οπωσ και εχω παρει μανα και κορεσ .πρωτα τη μαμα βεβαια  χαχα)
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Αυτά είναι προβλήματα!
Από τις δέκα γυναίκες που είχα για γκόμενες κατά καιρούς, οι μισές και παραπάνω ήταν μοναχοκόρες.
Οι υπόλοιπες είχαν αδερφούς.

Δεν μου πέρασε ποτέ κάτι παρόμοιο από το μυαλό.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Βαζω αυτο το ερωτημα γιατι εδω και καιρο μου εχει καρφωθει η ιδεα επειδη βλεπω την αδελφη της γκομενας μου που αν και παντρεμενη μου την πεφτει εν ψυχρω με πολλα υπονοουμενα με το που βρισκεται λιγο μαζι μου ενω η δικια μου ειναι τουαλετα η παει στο περιπτερο κλπ,χθες μου εστειλε ενα πολυ καυτο μηνυμα με πολλα υπονοουμενα......τι θα κανατε εσεις? εγω παντως το σκεφτομαι σοβαρα εδω και πολυ καιρο και μια και ειναι και παντρεμενη πιστευω οτι ειναι καλη περιπτωση......
καλητερα μετα το γαμο να την ξεσκισεις αν το πας για σοβαρα!αλλιως γαμα τωρα  μην την αφηνεις!!!
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
to pan για  να αποφασησεισ αν την καρφωσεις ειναι αν βλεπεισ μελλον με τη κοπελα που εισαι .αν ειναι ...χαλαρα τα πραγματα  καρφωσετηνα και μετα ψισετην και για τριο με την αδερφη τησ( το εχω κανει ,οπωσ και εχω παρει μανα και κορεσ .πρωτα τη μαμα βεβαια  χαχα)

εγώ όταν το έκανα αυτό, μας έπαιρνε μάτι και ο μπαμπάς και βάραγε μαλακία
 

Επισκέπτης
αν σου αρεσει η αδερφη της γκομενας σου και σε γουσταρει οπως λες,ορμα.ΜΙΑ ΖΩΗ εχουμε.σιγα τωρα το παραπτωμα.μονο να μη το μαθει κανεις σας και μη συνεχιστει και προκυψει σχεση.
 

tripitiris

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
134
Like
0
Πόντοι
1
ΠΡΟΣΕΧΕ μόνο μην είναι ΠΑΓΙΔΑ... και είναι συνενοημένες οι 2 αδερφές για να σε τσεκάρουν !!!
Αν στήνουν τέτοια πλεκτάνη, καλά νά πάθουν.Νά φάνε καί οι δύο τό κεφάλι τους, άντε νά τύς μείνει καί κανα πήδημα
 

tripitiris

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
134
Like
0
Πόντοι
1
αν σου αρεσει η αδερφη της γκομενας σου και σε γουσταρει οπως λες,ορμα.ΜΙΑ ΖΩΗ εχουμε.σιγα τωρα το παραπτωμα.μονο να μη το μαθει κανεις σας και μη συνεχιστει και προκυψει σχεση.
προσοχή στή βασική αρχή: μετά τό τέταρτο πήδημα είναι σχέση
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
16
την αδερφη δεν ξερω ισως αλλα την μανα αν ηταν κατηγορια μιλφ με τα μπουνια!!!!
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Ρε καλα σας κάνουν οι γκομενες και ουτε για φτύσιμο δεν σας έχουν... Οχι μόνο καλά ..ΑΡΙΣΤΑ. Μερικοί απο εσάς είστε για χοντρό δούλεμα.. θα έλεγα και αλλα, αλλά βαριέμαι να ασχοληθώ με παπαριές μεσημεριάτικο..
[move]+100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:[/move]
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
εγώ έβγαινα με μία γκόμενα παλιά ψιλομπάζο αλλά είχε μία αδερφή μούναρο - κοντοπούτανο. όταν την πήδαγα σκεφτόμουνα την αδερφή της. ήθελα άπειρα να τη σκίσω αλλά ποτέ δεν μου έδωσε κανένα δικαίωμα . . . : (
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
88
Πόντοι
1
φιλε γαμματην.. μη μασας.. ασε τους συμβιβασμους.. σε τελικη αν σου παιζουν πλεκτανη, που αποκλειεται.. απειλησε την οτι θα δειξεις τα μηνυματα στον ανδρα της χαχα


γαμα τη δεν τρεχει τιποτα...
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
Αυτά είναι προβλήματα!
Από τις δέκα γυναίκες που είχα για γκόμενες κατά καιρούς, οι μισές και παραπάνω ήταν μοναχοκόρες.
Οι υπόλοιπες είχαν αδερφούς.

Δεν μου πέρασε ποτέ κάτι παρόμοιο από το μυαλό.

τι περασες κ συ ομως, μα να μην εχεις τετοια φανταστικη εμπειρια :P
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
αν σου αρεσει η αδερφη της γκομενας σου και σε γουσταρει οπως λες,ορμα.ΜΙΑ ΖΩΗ εχουμε.σιγα τωρα το παραπτωμα.μονο να μη το μαθει κανεις σας και μη συνεχιστει και προκυψει σχεση.

αν εισαι και μαγκας τις βαζεις να σου παρουν πιπα και οι δυο μαζι :rockon: :rockon: και τρελη γκαυλα αν ειναι και διδυμες!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom