Νέα

θα αναφερατε σε γκομενα που θα ενδιαφεροταν για εσας οτι γαματε επι πληρωμη?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sebastian2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 245
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Εννοειται οτι θα της αποκαλυπτα οτιδηποτε αν με ρωτουσε χωρις ομως να πηγαινω φιρι φιρι...

Για να ειμαι απολυτα ενταξει σε ολα μου απεναντι της....

Φυσικα εγω δεν θα ρωτουσα για το παρελθον της γιατι περισσοτερο με ενδιαφερει το παρον και το μελλον
Αν μου αποκαλυπτε εκεινη πραγματα καλο θα ηταν για να μην εχω εκπληξεις.....
δικε μου την καλυτερη δουλεια κανεις,ποτε δεν ρωταμε για το παρελθον...γιατι αν μας πει την αληθεια θα αρχισουμε να τρεχουμε :2funny:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
δικε μου την καλυτερη δουλεια κανεις,ποτε δεν ρωταμε για το παρελθον...γιατι αν μας πει την αληθεια θα αρχισουμε να τρεχουμε :2funny:
Να τρεχεις γιατι ?
ΑΝ ειναι ξεκαθαρη μαζι σου και σου συμπεριφερεται σωστα γιατι ?

Αυτο που θα πρεπει να μας νοιαζει, ειναι η συμπεριφορα της απεναντι μας και οχι τι εκανε παλια...
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Φίλε μου τι τη νοιάζει τη γκόμενα αν εσύ πήγαινες με άλλες γκόμενες, πουτάνες, τρανς κλπ κλπ.
Αν πριν σε γνωρίσει έκανες αυτό ή εκείνο ή ήσουν έτσι και όχι αλλιώς..
Περνάει καλά μαζί σου? Αυτό έχει σημασία. Από εκεί και πέρα όλα τα προηγούμενα απλά δεν την αφορούν.
Μη δίνετε πολλά δικαιώματα γιατί αργά ή γρήγορα θα το μετανιώσετε!  
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Φίλε μου τη τι νοιάζει τη γκόμενα αν εσύ πήγαινες με άλλες γκόμενες, πουτάνες, τρανς κλπ κλπ.
Αν πριν σε γνωρίσει έκανες αυτό ή εκείνο ή ήσουν έτσι και όχι αλλιώς..
Περνάει καλά μαζί σου? Αυτό έχει σημασία. Από εκεί και πέρα όλα τα προηγούμενα απλά δεν την αφορούν.
Μη δίνετε πολλά δικαιώματα γιατί αργά ή γρήγορα θα το μετανιώσετε!   
:thumbsup:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Να τρεχεις γιατι ?
ΑΝ ειναι ξεκαθαρη μαζι σου και σου συμπεριφερεται σωστα γιατι ?

Αυτο που θα πρεπει να μας νοιαζει, ειναι η συμπεριφορα της απεναντι μας και οχι τι εκανε παλια...
ναι αλλα μην βγεις για καφε μαζι της και αρχισει να χτυπαει συνεχεια το κινητο της απο τους ψωλαραδες που θα την παιρνουν,και αρχισει να περναει ολο το μαγαζι για χαιρετουρες
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
οχι...θα σταματουσε να ενδιαφεροταν...
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
ναι αλλα μην βγεις για καφε μαζι της και αρχισει να χτυπαει συνεχεια το κινητο της απο τους ψωλαραδες που θα την παιρνουν,και αρχισει να περναει ολο το μαγαζι για χαιρετουρες
:2funny:μου εχει συμβει αρκετες φορες :headbang: :headbang:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
ναι αλλα μην βγεις για καφε μαζι της και αρχισει να χτυπαει συνεχεια το κινητο της απο τους ψωλαραδες που θα την παιρνουν,και αρχισει να περναει ολο το μαγαζι για χαιρετουρες
Εκει φιλε φευγεις !!!!!!!

Πω πω πωωωωωωω ουτε καν φανταστηκα τετοιο σκηνικο .....  :headbang: :headbang: :headbang:


Φαντασου να εχεις βγει βραδι μαζι της για ποτα και να χτυπανε 3-4 κινητα στην τσαντα της  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Εκει φιλε φευγεις !!!!!!!

Εκτος κι αν σου αρεσουν τα κερατα !!!!!!!!!!
κατι τετοιες φιλε δεν σου καθονται. σου τα ζαλιζουν ομως με τους πρωην τους σε κατι μαλακες σαν και εμενα.
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
δεν υπαρχει κανενας λογος να λες σε κανεναν τα προσωπικα σου...

γι αυτο ειναι προσωπικα...οσο ενταξει και να ειναι η αλλη θα σπαστει αμα τις πεις οτι εχεις παει με καμμια 200ρια πουτανες και δε θα σκεφτει 'πω πω τι γαμιας' αλλα ''πω πω τι μαλακας...''

ετσι ειναι οσο και να νομιζουν καποιοι το αντιθετο...

 

panoutzoss

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2011
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
δεν υπαρχει κανενας λογος να λες σε κανεναν τα προσωπικα σου...

γι αυτο ειναι προσωπικα...οσο ενταξει και να ειναι η αλλη θα σπαστει αμα τις πεις οτι εχεις παει με καμμια 200ρια πουτανες και δε θα σκεφτει 'πω πω τι γαμιας' αλλα ''πω πω τι μαλακας...''

ετσι ειναι οσο και να νομιζουν καποιοι το αντιθετο...
ποσο χρονων εισαι φιλε αν επιτρεπεις ?
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
κατι τετοιες φιλε δεν σου καθονται. σου τα ζαλιζουν ομως με τους πρωην τους σε κατι μαλακες σαν και εμενα.
Ακριβως .... ασε που μπορει να σε παραταει σε αξαφνη στιγμη και εσυ να μενεις μπουκαλα, αντι να σε ζαλιζει  ;)
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Έχει συζητηθεί πολλέεες φορές.
Χάθηκε ο Γκαστέζ κι οι συγχωνεύσεις του. Τώρα πλέον μόνο το θρεντ του τσατ μεγαλώνει.
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
Να ζησεις φιλε .... εχεις πολυ ωριμη σκεψη για την ηλικια σου και μπραβο σου !!!!!
εχω κανει πολυ ωριμες μαλακιες κι εχω μαθει καποια βασικα πραγματα...τιποτα παραπανω...ευχαριστω κι ανταποδιδω
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom