Νέα

θα αναφερατε σε γκομενα που θα ενδιαφεροταν για εσας οτι γαματε επι πληρωμη?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sebastian2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 245
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.575
Κριτικές
61
Like
39.353
Πόντοι
21.555
sory.... άλλά πρέπει νά ρωτήσω........
Καλός όδηγός σημαίνει άπαραίτητα τήρηση τού ΚΟΚ ??
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156
κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να απολογείται για το παρελθόν του, οπότε δεν υποχρεούται και να το φανερώσει πολύ περισσότερο όταν δεν υπάρχει λόγος (σε λογικά πλαίσια πάντα, αν έχει κάνει και κανένα εξώγαμο πρέπει να της το πει :grin: )

Είναι αλήθεια ότι μία γυναίκα εντυπωσιάζεται από κάποιον που έχει επιτυχίες στις γυναίκες εκτός οίκων ανοχής, οπότε ένα τέτοιο παρελθόν μάλλον καλό είναι να αποκρύπτεται  :(
Αναφέρομαι στο τι πρέπει να γνωρίζει μέχρι εκείνη την στιγμή, διότι μετά την δημιουργία της σχέσης δεν συγχωρεί τίποτα από τα δύο.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Επειδή έχω εμπειρία στο σχετικό θέμα, καλό θα είναι να μην ξέρει τπτ. Όσο πιο λίγα ξέρουν οι γυναίκες τόσο καλύτερα. Δεν ξέρεις ποτέ τι σου ξημερώνει. Με την κοπέλα μου τώρα δεν ξέρει τπτ για το παρελθόν μου, και να φανταστείς όταν πάμε για ποτό καμιά φορά στο Γκάζι με ρωτάει τι είναι όλες αυτές οι ταμπέλες που λένε στούντιο, και εγώ το παίζω κινέζος.  :2funny: :2funny:
σωστος,γιατι αυτη θα σου αναφερει οτιν την παρτουζωνανε τιποτα αραπαδες; :2funny:Οταν σε ρωτανε τι ειναι αυτα που γραφουν στουντιο η παει να σε ψαρεψει η ειναι ασχετη,οποτε να τους λες οτι ειναι στουντιο φωτογραφιας
 

sotis25

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
500
Κριτικές
6
Like
481
Πόντοι
306
αυτές είναι πιό πονηρές και πιό πουτάνες από μας...Άκου δέν ήξερε το studio????ποτέ δέ λέμε στις γκόμενές μας ότι γαμάμε πουτάνες.Είχα κάνει κάποτε το λάθος και είπα να είμαι είλικρινής και μόλις άκουσε ότι είχα πάει 1 φορα σε μπουρδέλο (ήταν η εκατοστή φορά βέβαια :grin:)δε με ξαναάφησε να τη γαμάω χωρίς προφυλαχτικό,λές και αυτή δέν είχε γαμηθεί με άλλους χωρίς...
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
σωστος,γιατι αυτη θα σου αναφερει οτιν την παρτουζωνανε τιποτα αραπαδες; :2funny:Οταν σε ρωτανε τι ειναι αυτα που γραφουν στουντιο η παει να σε ψαρεψει η ειναι ασχετη,οποτε να τους λες οτι ειναι στουντιο φωτογραφιας


Στουντιο ηχογραφησης καλυτερα.
    ΣΤΟΥΝΤΙΟ
  ΑΠΟΜΟΥΝΙΦΩΝΑΡΑ
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Δικε μου θελει προσοχη,εγω πολλες φορες πριν πιτσιλισω καμμια βαζω το χερι στην τσεπη και παω να βγαλω το 20αρικο,στο τσακ την γλυτωνω καθε φορα
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Το παιζεις αβγαλτος στα μπουρδελα γιατι για λογους ηθικους και ανθρωπιστικους και αλλες προτασεις που συχνα τις αναφερεις και συχνοτερα να εχουν καταληξη "εκμεταλευση ανθρωπου απο ανθρωπο", δεν τα εχεις επισκευτει. Αποτελεσμα των παραπανω ειναι να σου εχει δημιουργηθει το φετιχ "μου σηκωνεται αμα βγαλω λεφτα". Λες λοιπον στην γκομενα οτι σε φτιαχνει τρελα και ριχνεις απιστετα γαμησια ενω φαντασιωνεσαι οτι πληρωνεις τη γυναικα που γαμας. Εχει πλακα να διαπραγματευεσαι και τις τιμες κιολας. Και ολα αυτα να τα συνοδευεις με πληθυντικο παρακαλω.
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Το παιζεις αβγαλτος στα μπουρδελα γιατι για λογους ηθικους και ανθρωπιστικους και αλλες προτασεις που συχνα τις αναφερεις και συχνοτερα να εχουν καταληξη "εκμεταλευση ανθρωπου απο ανθρωπο", δεν τα εχεις επισκευτει. Αποτελεσμα των παραπανω ειναι να σου εχει δημιουργηθει το φετιχ "μου σηκωνεται αμα βγαλω λεφτα". Λες λοιπον στην γκομενα οτι σε φτιαχνει τρελα και ριχνεις απιστετα γαμησια ενω φαντασιωνεσαι οτι πληρωνεις τη γυναικα που γαμας. Εχει πλακα να διαπραγματευεσαι και τις τιμες κιολας. Και ολα αυτα να τα συνοδευεις με πληθυντικο παρακαλω.
:2funny: :2funny: :2funny:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Δικε μου θελει προσοχη,εγω πολλες φορες πριν πιτσιλισω καμμια βαζω το χερι στην τσεπη και παω να βγαλω το 20αρικο,στο τσακ την γλυτωνω καθε φορα
ρε μλκα δεν την παλευεις  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

θα μπω στο αμφιθεατρο κλασμενος :2funny:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
εννοειται .τι ειμαι?κοτουλα? :sunglasses:
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
σωστος,γιατι αυτη θα σου αναφερει οτιν την παρτουζωνανε τιποτα αραπαδες; :2funny:Οταν σε ρωτανε τι ειναι αυτα που γραφουν στουντιο η παει να σε ψαρεψει η ειναι ασχετη,οποτε να τους λες οτι ειναι στουντιο φωτογραφιας

:2funny:

Πάντως με τις γκόμενες δεν βρίσκεις άκρη. Καποιες γυναίκες αν τους πεις ότι πήγαινες θα σε περάσουν λιγούρη, καμμένο, για ανίκανο να πιάσεις γκόμενα και αγάμητο. Και συνήθως είναι οι ίδιες γυναίκες αν τους πεις ότι δεν πήγαινες θα σε περάσουν για βλάκα, παρθένο, μαλάκα, αγάμητο, ανίκανο κτλ. Βγάλε άκρη.

Καλύτερα βέβαια να σε περάσουν για κωλόπαιδο παρά για μαλάκα.  :grin:

Εγώ πάντως σε μια γκόμενα που το είχα πει, αντέδρασε πολύ ψύχραιμα, το βρήκε πολύ φυσιολογικό.  :)

Γενικά είναι και πώς λες κάτι, το ίδιο γεγονός μπορείς να το περιγράψεις πολύ διακριτικά.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
λες και τα νοιαζει τα βρωμομουνα...
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Εννοειται οτι θα της αποκαλυπτα οτιδηποτε αν με ρωτουσε χωρις ομως να πηγαινω φιρι φιρι...

Για να ειμαι απολυτα ενταξει σε ολα μου απεναντι της....

Φυσικα εγω δεν θα ρωτουσα για το παρελθον της γιατι περισσοτερο με ενδιαφερει το παρον και το μελλον
Αν μου αποκαλυπτε εκεινη πραγματα καλο θα ηταν για να μην εχω εκπληξεις.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom