Νέα

Tessera club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hussain
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
H

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
περάσαμε προχθέ και από δώ για dorothy black και καταγράψαμε....

1)yussain bolt(δεν γνωρίζω αν τον ξέρετε,προφανώς όχι)
2)haile zaman etuf(καμερουνέζος γλύπτης στη γιαουντέ)
3)μαρία εξτρέμογλου(καθαρίστρια στον όλο χώρο,της έπιασα τη κουβέντα παίζοντας της ότι και καλά είμαι ο θεοδωράκης και θα βγάλω τη κλαψομουνιακή της ιστορία στη τιβι ναούμ...της χαλιμάς πράματα.. :2funny:έ ρε τί άλλο θα κάνουμε για να ροστάρουμε)
4)irina cocalova(από το πολύ ψαχνό που διαθέτει..)
5)daniel bosigua(πορτογάλος πορτοκαλοπαραγωγός που ήρθε σε μιά νέα αγορά με την ευκαρία του ανοίγματος των επαγγελμάτων..)
6)saniel basterovic(βόσνιος μακρυνός ξάδελφος του άλκη πετίνη από άλλη μάνα και άλλο παππού :grin:)
7)kagao adriano loprez pareta(παραγουανός ιδιοκτήτης μίνι μάρκετ στον περισσό..πουλάει τα πάντα μου είπε..μέχρι και κατίκι δομοκού)
8)Parau samol gerrero(έτερος παραγουανός εργαζόμενος στην επιχείρηση και αχώριστος φίλος του kagao.Μου εκμυστηρεύτηκε ότι πάνε δυό δυό σαν τους χιώτες από τοτε που διάβασαν για την ιστορία της χίου)
9)ντανιέλα karpathova(εξαδέρφη του βρικόλακα τιμόθεου της άνω ραχούλας τρανσυλβανίας)
10)kormen bastos(κολομβιανή αδερφή του ελέους που πλένει ποτήρια ως λαντζέρης σε κινέζικο στα μανιάτικα)
11)λάζαρος κατουνάς(λαχειοπώλης που βρέθηκε στη περιοχή,είχε να δεί μουνί από την εποχή που το λόττο παιζόταν μόνο στην αμερική..οπότε είπε...βούρ στο πατσά...πάρκαρε τη ξυλεία με τα χαρτιά του στην ρεσεψιόν και μπούκαρε...μπράβο παληκάριμ.)

αυτοί ήταν και 5,6 τρύππερ...ήταν και καθημερινή...εύχομαι καλές δουλειές :tits2:


Είναι παιδιά τόση μαλακία, τελικά το λεσβιακό είναι για το άλλο Σ/Κ, για τον χαβαλέ πάμε, όχι να αρρωστήσουμε από μπίχλα κόσμο.

Μηπως είναι ερώτηση για thread: Γιατί στην Αθηνα δεν μπορεί να υπάρξει στριτιτζάδικο της προκοπής, με τις κοπελάρες του, τα σόου του, τα ωραία evemts τπυ, τις σκηνάρες του, όπως σε πολλές άλλες πόλεις. Εντάξει και τα μιζεροκλαμπ της Συγγρού έχουν ενίοτε την πλάκα τους, αλλά αμα σου αρέσει η γυμνή ατραξιον γιατί σώνει και καλά πρέπει να είναι σουργελο;
 

Επισκέπτης
Μηπως είναι ερώτηση για thread: Γιατί στην Αθηνα δεν μπορεί να υπάρξει στριτιτζάδικο της προκοπής, με τις κοπελάρες του, τα σόου του, τα ωραία evemts τπυ, τις σκηνάρες του, όπως σε πολλές άλλες πόλεις. Εντάξει και τα μιζεροκλαμπ της Συγγρού έχουν ενίοτε την πλάκα τους, αλλά αμα σου αρέσει η γυμνή ατραξιον γιατί σώνει και καλά πρέπει να είναι σουργελο;

Γιατί οι πελάτες είστε για τον πούτσο...κ σούργελα... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Εξ ιδίων, να υποθέσω, κρίνεις τα αλλότρια; :jerking: :think:

Προφανώς...αλλά δε νομίζω κι εσύ να διαφέρεις...μιας κ έχεις ανοίξει το ίδιο θρεντ 20 φορές....xa xa xa xa !!!!

*Το hussain...απο που προέρχεται ? Πακιστανός είσαι ?
 
OP
OP
H

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Προφανώς...αλλά δε νομίζω κι εσύ να διαφέρεις...μιας κ έχεις ανοίξει το ίδιο θρεντ 20 φορές....xa xa xa xa !!!!

*Το hussain...απο που προέρχεται ? Πακιστανός είσαι ?

Τα εν οίκω μη εν δήμω ;)

Σοβαρά τώρα από την Ελλάδα εμπειρία δεν έχω γι΄αυτό (είμαι ξενοτραφής στας Ευρώπας) και ζητάω γνώμη, για το συγκεκριμένο, μια και σαν χώρος φαίνεται προωθημένος. Για σήμερα το ακυρώσαμε, γιατί δεν έχει διεθνή ατραξιόν, αλλά ειλικρινά δεν έχει το ερώτημά μου κάποια αξία; Θα έχαναν και καλά οι επιχειρηματίες;
 

Επισκέπτης
Τα εν οίκω μη εν δήμω ;)

Σοβαρά τώρα από την Ελλάδα εμπειρία δεν έχω γι΄αυτό (είμαι ξενοτραφής στας Ευρώπας) και ζητάω γνώμη, για το συγκεκριμένο, μια και σαν χώρος φαίνεται προωθημένος. Για σήμερα το ακυρώσαμε, γιατί δεν έχει διεθνή ατραξιόν, αλλά ειλικρινά δεν έχει το ερώτημά μου κάποια αξία; Θα έχαναν και καλά οι επιχειρηματίες;

Άρα είσαι πακης.... :2funny:

Προωθημένος = ? Ωραίος ή διαφορετικός χώρος...να το δεχτώ...αλλά προωθημένος,απο που κι ως που ?  :huh:

Επαναλαμβάνω...μιας κ δεν το κατάλαβες μια φορά...

Οι πελάτες στην ελλάδα ειναι για τον πούτσο,σούργελα...κ κατά βάση φτωχομπινέδες...άρα δεν χρειάζονται μουνάρες...κ τα μπάζα μια χαρά τα ερωτεύνται...τα show + events προϋποθέτουν extra φράγκα...για τις γκόμενες...όπως επίσης κ γνώσεις απ'αυτές...-αν παρατηρήσεις,οι υπάρχουσες κ καλά στριπερ,δεν ξέρουν να περπατήσουν...λες να κανουν show?-...

Αυτά...
 
OP
OP
H

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Άρα είσαι πακης.... :2funny:

Προωθημένος = ? Ωραίος ή διαφορετικός χώρος...να το δεχτώ...αλλά προωθημένος,απο που κι ως που ?  :huh:

Επαναλαμβάνω...μιας κ δεν το κατάλαβες μια φορά...

Οι πελάτες στην ελλάδα ειναι για τον πούτσο,σούργελα...κ κατά βάση φτωχομπινέδες...άρα δεν χρειάζονται μουνάρες...κ τα μπάζα μια χαρά τα ερωτεύνται...τα show + events προϋποθέτουν extra φράγκα...για τις γκόμενες...όπως επίσης κ γνώσεις απ'αυτές...-αν παρατηρήσεις,οι υπάρχουσες κ καλά στριπερ,δεν ξέρουν να περπατήσουν...λες να κανουν show?-...

Αυτά...

Δεν έχεις άδικο σε πολλά από αυτα που λες αλλά θα μπορουσαν να πετάξουν φράγκα ΚΑΙ να εισπράξουν φράγκα. Ο Λάρι Φλιντ το έχει μοιριστεί και ανοιγει παντού  Hustler clubs, με γκομενάρες, όπου θα πρέπει να πηγαίνεις ντυμένος στην τρίχα, με καταπληκτικά ποτά, σόου, ντιτζεϊς της προκοπής. Σαν άνυρωπος. Αμα θες φτηνό μουνί πρέπει να το βρίσκεις παντού; Ας είναι μια φορά η κατάσταση κυριλέ. Δεν νομίζω ότι λέω μαλακίες
 

Επισκέπτης

Λες μαλακίες...μόνο για ένα λόγο...

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ Ο Μ.Ο ΤΩΝ ΜΙΣΘΩΝ ΤΟΥΣ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΞΕΠΕΡΝΑ ΤΑ 1000€....

Σταμάτα να φαντάζεσαι...κ να ονειρεύεσαι...κ μιας κ έχεις μεγαλώσει στην Ευρώπη...

ΜΕΙΝΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ...εκτός αν έφαγες τίποτα μάπες/χλέπες κ γύρισες...κ ψάχνεις να πουλήσεις μούρη στους ανύπαρκτους...

Και για να μην αλλάξω το θέμα της κουβέντας...

1.Δεν χρειάζεται να πετάξουν φράγκα...όταν εισπράτουν φράγκα κ κατ'αυτόν τον τρόπο.

2.Δεν μου αρέσει να πηγαίνω να βλέπω μουνιά κ να είμαι στην πένα ντυμένος...οπότε μαλακία...

3.Εδώ στην ελλάδα,ΟΛΟΙ θέλουν να γαμάνε...απ'τον πιο φτωχό + πιο μαλάκα...μέχρι τον πιο πλούσιο...κ πιο μεγάλο μαλάκα...οπότε μόνο τα φτηνά μουνιά επιβιώνουν με όλους...τα καλά κ ακριβά τα απολαμβάνουμε πριβε....

4.Μια καλή + σωστή κατάσταση/φάση...δε νομίζω οτι πρέπει να είναι κυριλλέ....όταν κάνεις γλυφομούνι,βάζεις πετσέτα να μη χύσει η γκόμενα πάνω στο σεντόνι ή να μην πέσουν σάλια ?

  :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
4.Μια καλή + σωστή κατάσταση/φάση...δε νομίζω οτι πρέπει να είναι κυριλλέ....όταν κάνεις γλυφομούνι,βάζεις πετσέτα να μη χύσει η γκόμενα πάνω στο σεντόνι ή να μην πέσουν σάλια ?

  :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
H

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Λες μαλακίες...μόνο για ένα λόγο...

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ Ο Μ.Ο ΤΩΝ ΜΙΣΘΩΝ ΤΟΥΣ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΞΕΠΕΡΝΑ ΤΑ 1000€....

Σταμάτα να φαντάζεσαι...κ να ονειρεύεσαι...κ μιας κ έχεις μεγαλώσει στην Ευρώπη...

ΜΕΙΝΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ...εκτός αν έφαγες τίποτα μάπες/χλέπες κ γύρισες...κ ψάχνεις να πουλήσεις μούρη στους ανύπαρκτους...

Και για να μην αλλάξω το θέμα της κουβέντας...

1.Δεν χρειάζεται να πετάξουν φράγκα...όταν εισπράτουν φράγκα κ κατ'αυτόν τον τρόπο.

2.Δεν μου αρέσει να πηγαίνω να βλέπω μουνιά κ να είμαι στην πένα ντυμένος...οπότε μαλακία...

3.Εδώ στην ελλάδα,ΟΛΟΙ θέλουν να γαμάνε...απ'τον πιο φτωχό + πιο μαλάκα...μέχρι τον πιο πλούσιο...κ πιο μεγάλο μαλάκα...οπότε μόνο τα φτηνά μουνιά επιβιώνουν με όλους...τα καλά κ ακριβά τα απολαμβάνουμε πριβε....

4.Μια καλή + σωστή κατάσταση/φάση...δε νομίζω οτι πρέπει να είναι κυριλλέ....όταν κάνεις γλυφομούνι,βάζεις πετσέτα να μη χύσει η γκόμενα πάνω στο σεντόνι ή να μην πέσουν σάλια ?

  :2funny:


Μπαϊλντισμένο σε ψυχανεμίζομαι αλλά μάλλον ψυχούλα, όπως όλοι οι μουνάκιες ;)Επιμενω όμως ότι δεν μπορεί όλοι οι κουτόγραγκοι και καλά να τα έχουν λάθος και να κάνουν φράγκα με ποιότητα. Το ωραιο μουνί που χορεύει σε αναστατώνει χωρίς την αρωγή της μπόμπας. Κάνε κανένα ταξιδάκι Παρίσι να δεις ή να ξαναδεις τί εννοώ. Και κατα βάθος ξέρεις ότι μιλάω σωστά.
 

Επισκέπτης
Μπαϊλντισμένο σε ψυχανεμίζομαι αλλά μάλλον ψυχούλα, όπως όλοι οι μουνάκιες ;)Επιμενω όμως ότι δεν μπορεί όλοι οι κουτόγραγκοι και καλά να τα έχουν λάθος και να κάνουν φράγκα με ποιότητα. Το ωραιο μουνί που χορεύει σε αναστατώνει χωρίς την αρωγή της μπόμπας. Κάνε κανένα ταξιδάκι Παρίσι να δεις ή να ξαναδεις τί εννοώ. Και κατα βάθος ξέρεις ότι μιλάω σωστά.

Διαβάζεις στις ψυχές  τον ανθρώπων πακιστανάκο...???

Μέσα σε όλα έπεσες ρε μπαγασάκο....

Δεν συνεχίζω άλλο...γιατί βαρέθηκα την τσάμπα διαφήμιση...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
H

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Διαβάζεις στις ψυχές  τον ανθρώπων πακιστανάκο...???

Μέσα σε όλα έπεσες ρε μπαγασάκο....

Δεν συνεχίζω άλλο...γιατί βαρέθηκα την τσάμπα διαφήμιση...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν έχει σημασία αν έπεσα μέσα, έτσι σε διαισθάνομαι. Τώρα επί του θέματος, δεν αξίζει να πάω την παρέα που είναι ψιλοκυριλέ με ενοχές στο εν λόγω ίδρυμα το επόμενο Σ/Κ με το λεσβιακό;
 

Επισκέπτης
Δεν έχει σημασία αν έπεσα μέσα, έτσι σε διαισθάνομαι. Τώρα επί του θέματος, δεν αξίζει να πάω την παρέα που είναι ψιλοκυριλέ με ενοχές στο εν λόγω ίδρυμα το επόμενο Σ/Κ με το λεσβιακό;

Ελπίζω στις δουλειές σου να μην βασίζεσαι στη διαίσθησή σου... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν ξέρω τι παρέες έχεις...κ ούτε ασχολούμαι με το εν λόγω ίδρυμα...καλύτερα πακετάρισέ τους κ στείλ'τους εξωτερικό... :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
H

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Ελπίζω στις δουλειές σου να μην βασίζεσαι στη διαίσθησή σου... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν ξέρω τι παρέες έχεις...κ ούτε ασχολούμαι με το εν λόγω ίδρυμα...καλύτερα πακετάρισέ τους κ στείλ'τους εξωτερικό... :2funny: :2funny: :2funny:

Οσες φορές ΔΕΝ βασίστηκα στην διαίσθησή μου την πάτησα. Ειδικά στις γυναίκες ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom