Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 715K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Το σκεφτόμουν καιρό τώρα κ τελικά το Σάββατο το μεσημέρι αποφάσισα να κλείσω ραντεβού στο Diamonds για να βιώσω την εμπειρία. Θετική εντύπωση μου προκάλεσε ότι σε λιγότερο από 5 λεπτά η Τέα μου είχε απαντήσει. Μου έστειλε φωτογραφίες κ πληροφορίες για όλες τις κοπέλες και απάντησε σε κάθε ερώτημα μου. Έτσι πολύ εύκολα έκλεισα ραντεβού για σήμερα το μεσημέρι κ μάλιστα στο ξενοδοχείο που υπέδειξα εγώ. Η επιλογή που έκανα ήταν η Κίρα σε δίωρο πρόγραμμα κ δεν το μετάνιωσα.Η κοπέλα ήταν στην ώρα της στο δωμάτιο. Είναι Ελληνίδα , κοντά στο 1.65, με ξανθό ίσιο μαλλί, όμορφα χαρακτηριστικά, πλούσιο στήθος κ ωραίο σώμα. Αυτό που σε κερδίζει στην Κίρα είναι η θηλυκότητα που βγάζει σε συνδυασμό με μια γλυκύτητα, αφού δεν σταματά να χαμογελά. Επικοινωνιακή κ ευγενική, με συνόδευσε στην ντουζιέρα όπου κ με έπλυνε για να με οδηγήσει στη συνέχεια στο κρεβάτι. Δεν αποφεύγει τα φιλιά, κάθε άλλο θα έλεγα ενώ η εικόνα της να σε κοιτάει ενώ προσφέρει μια αργή όλο τέχνη πίπα που δεν θέλεις να τελειώσει ,είναι το κάτι άλλο. Ακολούθησε body to body στο οποίο δίνει πολύ ωραία αίσθηση το στήθος της και η απαλή της επιδερμίδα, σε αντίθεση με άλλες παλιότερες εμπειρίες που είχα. Ακολούθησε είσοδος στο υδρομασάζ που ήταν πολύ ευχάριστο επίσης . Αν και το μασάζ της δεν είναι κάτι το οποίο σου μένει, θεωρώ ότι η Κίρα είναι η ιδανική επιλογή για κάποιον που θέλει να νιώσει μια gfe εμπειρία με μια πολύ ερωτική γυναίκα που προσπαθεί να απολαύσεις τη συνεδρία μαζί της. Έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος, θα την πρότεινα σίγουρα ενώ το θεωρώ δεδομένο ότι θα επαναλάβω συνάντηση μαζί της.
Σε ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη κριτική όλες οι θεραπεύτριες της ομάδας μας.
Όσο για το μασάζ επειδή το συζήτησα μαζί της για το "πώς" εξελίχθηκε η συνεδρία σας, την επόμενη φορά θα στο αποδείξει και αυτό.
Χαιρόμαστε Να έχουμε τέτοιους ανθρώπους κοντά μας.
❣️❣️❣️❣️
 

OversizeX777

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2009
Μηνύματα
44
Κριτικές
8
Like
231
Πόντοι
0
Γιατί πολύ απλά συνάδελφοι το pac-man δεν την έχει δει ποτέ την Daria, ας ρωτήσει εμάς πού και γευτήκαμε και καταθέσαμε και σταγόνα δεν έμεινε και εδώ παραμένουμε. Σε πονάει ρε φίλε περαστικά καλό μπάνιο απ όλα τα μέλη είναι λίγο κρύα αλλά τα ήθελε η τριχωτή κωλοτρυπίδα σου...αααα και merry christmas and happy new year Γιατί δεν θα σε ξαναδούμε μεγάλε.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.064
Κριτικές
27
Like
17.424
Πόντοι
7.415
ενδιαφερον απεκτησε...

Chicago Fire Eating GIF by Chicago Fire Football Club
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.012
Κριτικές
2
Like
3.394
Πόντοι
456
το να γραψει καποιος την αρνητικη κριτικη του για μια κοπελα το καταλαβαινω. το να του την πεσουν γι΄ αυτο , δεν το καταλαβαινω.
το να γραψει καποιος τη θετικη του κριτικη για μια κοπελα ,επισης , το καταλαβαινω. το να του την πεσουν γι΄αυτο , επισης , δεν το καταλαβαινω.
η επιθεση για τα προσωπικα γουστα του καθενος ειναι απαραδεκτη. ο μονος λογος να γινεται αυτο ειναι να υπαρχει προσωπικο συμφερον και κερδος. η Τεα δικαιουται να το κανει, οι υπολοιποι που ειναι απλοι πελατες γιατι απαντανε ???? τι φοβουνται ? μην μεινουν οι μονοι που πανε με την κοπελα ?η λογικη λεει το αντιθετο.ολα τα άλλα ειναι παραλογα εκτος και αν εχουν καποιο αλλου ειδους κερδος.
ναι , γνωριζω περι προμοτρων και φυτευτων ειτε για θετικη ειτε για αρνητικη κριτικη αλλά η εμπειρια μου λεει οτι τετοιου ειδους στιχομυθιες το μονο που κανουν ειναι να χαλανε το νημα και να απωθουν τους ανθρωπους που αναζητουν αυτο που θα τους βοηθησει να βρουν αυτο που θελουν.
μηπως , να χαλαρωσουμε λιγο γιατι στην τελικη διαβαζουμε μια κριτικη ανα δυο σελιδες ?λεω τωρα....
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
το να γραψει καποιος την αρνητικη κριτικη του για μια κοπελα το καταλαβαινω. το να του την πεσουν γι΄ αυτο , δεν το καταλαβαινω.
το να γραψει καποιος τη θετικη του κριτικη για μια κοπελα ,επισης , το καταλαβαινω. το να του την πεσουν γι΄αυτο , επισης , δεν το καταλαβαινω.
η επιθεση για τα προσωπικα γουστα του καθενος ειναι απαραδεκτη. ο μονος λογος να γινεται αυτο ειναι να υπαρχει προσωπικο συμφερον και κερδος. η Τεα δικαιουται να το κανει, οι υπολοιποι που ειναι απλοι πελατες γιατι απαντανε ???? τι φοβουνται ? μην μεινουν οι μονοι που πανε με την κοπελα ?η λογικη λεει το αντιθετο.ολα τα άλλα ειναι παραλογα εκτος και αν εχουν καποιο αλλου ειδους κερδος.
ναι , γνωριζω περι προμοτρων και φυτευτων ειτε για θετικη ειτε για αρνητικη κριτικη αλλά η εμπειρια μου λεει οτι τετοιου ειδους στιχομυθιες το μονο που κανουν ειναι να χαλανε το νημα και να απωθουν τους ανθρωπους που αναζητουν αυτο που θα τους βοηθησει να βρουν αυτο που θελουν.
μηπως , να χαλαρωσουμε λιγο γιατι στην τελικη διαβαζουμε μια κριτικη ανα δυο σελιδες ?λεω τωρα....
Καλησπέρα.
Ωραία η τοποθέτηση σου απλά μία επισήμανση.
Εσύ θέλεις να λάβεις ένα άρτιο αποτέλεσμα μία άρτια υπηρεσία, το τι συμβαίνει από πίσω ελάχιστοι σε αυτό το χώρο το γνωρίζουν.
Ενοχλεί που το παίζω το παιχνίδι πολύ τίμια απέναντι σε όλους και για αυτό είμαι Όλα τα χρόνια μόνο κερδισμένη.
Ξέρεις πόσο δύσκολο είναι να κερδίσεις την εμπιστοσύνη του κόσμου ? Υπόδείξε μου ένα γραφείο που βγαίνει επώνυμα και απαντάει μπορεί πιστεύεις να το κάνει κανείς?
Εγώ το κάνω γιατί μπορώ.
1.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕΛΑΤΕΣ !!
2.ΔΕΝ ΓΡΆΦΟΥΝ ΚΡΙΤΙΚΕΣ δεν έχουν πάρει ποτέ μασάζ!! Ο ρόλος τους εδώ μέσα είναι συγκεκριμένος.
3.Για άλλους λόγους μπαίνουν και σπαμαρουν, για άλλο λόγο γράφονται τα ψέματα από την πλευρά τους, δεν γνωρίζουν καν την εικόνα μας και τις υπηρεσίες μας,ιδέα δεν έχουν!!!
4. Κάνω αυτή τη δουλειά 10 χρόνια κ με δικό μου φυσικό χώρο κάποτε στην Πεύκη, και ως συνεργάτης παλαιότερα σε άλλα γραφεία, και με δικό μου γραφείο στο παρόν.
Πίστεψέ με ξέρω το παιχνίδι από την καλή και από την ανάποδη δεν είναι η πρώτη φορά που ξεφυτρώνουν.
ΟΧΙ δεν θα παίξω το παιχνίδι τους και δεν θα γίνω σαν αυτούς.
Ναι έχω φέρει στην αγορά τους δικούς μου κανόνες εδω κ χρόνια και ενοχλεί.
Ναι ενοχλεί που είμαι ΜΑΖΙ με τους πελάτες και δεν το παίζω πολυεθνική και αρπακτικό χωρίς να υπολογίζω .
Σέβομαι τους ανθρώπους που τόσα χρόνια μας επιλέγουν κ έχουν χάσει χρήματα εκεί έξω σε φολες και απάτες.
Ναι τους ενοχλούμε.
Ναι δεν μπορούν να κάνουν αυτό που κάνουμε.
Ναι βαράνε μύγες τα μαγαζιά τους.
Ναι έχω κάνει ζημιά στην αγορά εδώ και πάρα πολλά χρόνια και με υπηρεσίες και με τιμές.
Ναι γνωρίζω τι προκαλώ.
Ναι οι απειλές και οι εκβιασμοί και όχι μόνο πολλά όλα αυτά τα χρόνια για να με βγάλουν από τη μέση βλέπεις ενοχλώ.
Και θα εξακολουθώ να ενοχλώ όσο δεν ανεβάζουν αυτοί τις υπηρεσίες τους και κερδοσκοπούν στις πλάτες ανθρώπων όχι μόνο πελατών αλλά και εργαζομένων, Εγώ θα είμαι εκεί να κάνω την Τεράστια διαφορά και όποιος αντέξει.
Για να είμαι εδώ ακόμα μετά από τόσα χρόνια πάει να πει ότι κάτι κάνω πάρα πολύ καλά.
Αλλά σίγουρα όχι με εξαπάτηση αλλά με υπηρεσίες, κόπο κ αλήθεια έτσι έχω μάθει να πορεύομαι.
ΤΕΑ
 
Τελευταία τροποποίηση:

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.336
Πόντοι
5.896
Sorry Leonardo Dicaprio GIF by Killers of the Flower Moon
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.828
Κριτικές
18
Like
2.932
Πόντοι
7.195
Γνωριμια με την ΕΥΑ
Μπηκε στο δωματιο και ελαμψε ο τοπος με την διαθεση της το χαμογελο και το γελιο της !
Ντυσιμο casual αλλα προσεγμενο !
Και να σκεφτειτε οτι δηλωσε αμηχανια διοτι προ ολιγου ειχε ξυπνησει και επινε ακομα τον καφε της.
Δοτικη πολυ , επισκεφθεικαμε το τζακουζι στο οποιο χαλαρωσαμε και οι δυο παιζοντας και συζητωντας να γνωριστουμε καπως και να ερθουμε πιο κοντα.
Μεταφερθηκαμε στη συνεχεια στο κρεβατι οπου πραγματικα απολαυσα ενα δυνατο μασαζ το οποιο μετα απο ωρα κατεληξε σε αισθησιακο με κινησεις και "επισκεψεις" !!!
Μουσκεμα η ομορφη κυριολεκτικα με εστειλε με δυνατο στοματικο.
Δωσαμε αμοιβαια υποσχεση να το επαναλαβουμε και προς μεγαλη λυπη η πορτα εκλεισε πισω της ακριβως στον προβλεπομενο χρονο !!!
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.976
Like
925
Πόντοι
96
Γνωριμια με την ΕΥΑ
Μπηκε στο δωματιο και ελαμψε ο τοπος με την διαθεση της το χαμογελο και το γελιο της !
Ντυσιμο casual αλλα προσεγμενο !
Και να σκεφτειτε οτι δηλωσε αμηχανια διοτι προ ολιγου ειχε ξυπνησει και επινε ακομα τον καφε της.
Δοτικη πολυ , επισκεφθεικαμε το τζακουζι στο οποιο χαλαρωσαμε και οι δυο παιζοντας και συζητωντας να γνωριστουμε καπως και να ερθουμε πιο κοντα.
Μεταφερθηκαμε στη συνεχεια στο κρεβατι οπου πραγματικα απολαυσα ενα δυνατο μασαζ το οποιο μετα απο ωρα κατεληξε σε αισθησιακο με κινησεις και "επισκεψεις" !!!
Μουσκεμα η ομορφη κυριολεκτικα με εστειλε με δυνατο στοματικο.
Δωσαμε αμοιβαια υποσχεση να το επαναλαβουμε και προς μεγαλη λυπη η πορτα εκλεισε πισω της ακριβως στον προβλεπομενο χρονο !!!
απο προσωπο... σωμα...πως ειναι?
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
588
Κριτικές
28
Like
1.958
Πόντοι
1.196
Γνωριμια με την ΕΥΑ
Μπηκε στο δωματιο και ελαμψε ο τοπος με την διαθεση της το χαμογελο και το γελιο της !
Ντυσιμο casual αλλα προσεγμενο !
Και να σκεφτειτε οτι δηλωσε αμηχανια διοτι προ ολιγου ειχε ξυπνησει και επινε ακομα τον καφε της.
Δοτικη πολυ , επισκεφθεικαμε το τζακουζι στο οποιο χαλαρωσαμε και οι δυο παιζοντας και συζητωντας να γνωριστουμε καπως και να ερθουμε πιο κοντα.
Μεταφερθηκαμε στη συνεχεια στο κρεβατι οπου πραγματικα απολαυσα ενα δυνατο μασαζ το οποιο μετα απο ωρα κατεληξε σε αισθησιακο με κινησεις και "επισκεψεις" !!!
Μουσκεμα η ομορφη κυριολεκτικα με εστειλε με δυνατο στοματικο.
Δωσαμε αμοιβαια υποσχεση να το επαναλαβουμε και προς μεγαλη λυπη η πορτα εκλεισε πισω της ακριβως στον προβλεπομενο χρονο !!!
Εσύ ρε αδερφέ πως έχεις περάσει με όλες εκτός του έρωτα μου της νταριας πως σου ξέφυγε
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.012
Κριτικές
2
Like
3.394
Πόντοι
456
να κανω μια κινκυ ερωτηση , ετσι να αλλαξουμε κλιμα ? διπλο παιχνιδι γινεται ? 2 θεραπευτριες με δυο πελατες εννοω.με δυνατοτητα εναλλαγης κατα τη διαρκεια της συνεδριας.
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
588
Κριτικές
28
Like
1.958
Πόντοι
1.196
να κανω μια κινκυ ερωτηση , ετσι να αλλαξουμε κλιμα ? διπλο παιχνιδι γινεται ? 2 θεραπευτριες με δυο πελατες εννοω.με δυνατοτητα εναλλαγης κατα τη διαρκεια της συνεδριας.
Αν θες την συμβουλή μου μην το επιχειρήσεις στον αγοραίο έρωτα.
Γιατί υπάρχει ο ανταγωνισμός οι ρουφιανιες μεταξύ συναδέλφων όπως σε όλες τις δουλειές κλπ.δηλαδη δεν θα σου δώσουν το 100% τους γιατί μην το δει η άλλη τι κάνω και θα είναι σφιγμένες γιατί αυτές που θα διαλέξεις εσύ μπορεί και να μην συμπαθιουνται.
Μπορεί κανονικά να ρουφάει αρχιδια πχ μπροστά στην άλλη να μην το κάνει γιατί το παίζουν κυρίες μεταξύ τους.
Μπορεί κανονικά να χύνεις στόμα μπροστά στην άλλη να μην το κάνει.
Εγώ όσες φορές το επειχηρησα βγήκε φούσκα και τζάμπα πλήρωσα δίπλα.
Καλύτερα κάνε το ένα ραντεβού κολλητά στο άλλο.
Αν θες την γνώμη μου πάντα αδερφέ κατάλαβες πως το λέω μπορεί εδώ να μην Υσχιει αυτό.
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.012
Κριτικές
2
Like
3.394
Πόντοι
456
ξαναλεω , δυο πελατες δυο θεραπευτριες συγχρονως στον ιδιο χωρο με δυνατοτητα εναλλαγης κατα τη διαρκεια της συνεδριας
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Αν θες την συμβουλή μου μην το επιχειρήσεις στον αγοραίο έρωτα.
Γιατί υπάρχει ο ανταγωνισμός οι ρουφιανιες μεταξύ συναδέλφων όπως σε όλες τις δουλειές κλπ.δηλαδη δεν θα σου δώσουν το 100% τους γιατί μην το δει η άλλη τι κάνω και θα είναι σφιγμένες γιατί αυτές που θα διαλέξεις εσύ μπορεί και να μην συμπαθιουνται.
Μπορεί κανονικά να ρουφάει αρχιδια πχ μπροστά στην άλλη να μην το κάνει γιατί το παίζουν κυρίες μεταξύ τους.
Μπορεί κανονικά να χύνεις στόμα μπροστά στην άλλη να μην το κάνει.
Εγώ όσες φορές το επειχηρησα βγήκε φούσκα και τζάμπα πλήρωσα δίπλα.
Καλύτερα κάνε το ένα ραντεβού κολλητά στο άλλο.
Αν θες την γνώμη μου πάντα αδερφέ κατάλαβες πως το λέω μπορεί εδώ να μην Υσχιει αυτό.
Καλησπέρα κουμπάρε μου!!!
Δεν σε βρίσκω πολύ ενημερωμένο για τη δική μας ομάδα.
Όταν συμβαίνει.... συμβαίνει Όπως πρέπει και lesbian play ταυτόχρονα στοματικό όλες μαζί roleplay, Squirting, Golden shower ,rim,αυταρχικό και καθοδήγηση της υποτακτικής,τυφλό Blowjob,69, αποτρίχωση γεννητικών οργάνων με ταυτόχρονο στοματικό blowjob το οποίο Έμαθα ότι το επιθυμείς αλλά όχι με wax το οποίο το προσφέρω μόνο εγώ, υποβρύχιο στοματικό blowjob, διαγωνισμός μέσα στο τζακούζι, επιδρομή και Στα μπαλκόνια στα γόνατα blowjob όλες μαζί δεμένα χέρια πίσω deepthroat και ανάποδο αναμμένα κεριά Πάνω στο στήθος του παίκτη... και πάρα πολλά τα οποία δεν μπορώ να γράψω εδώ Εξαρτάται την περίπτωση και πως έχω ψυχολογήσει τον πελάτη μου και βέβαια τι τρέλα Θα μου έρθει στο κεφάλι βγαίνουν περίεργα ένστικτα εκείνη την ώρα.
Είναι από τις συνεδρίες που λατρεύω να κάνω.
Τα ζευγάρια των κοριτσιών τα διαλέγω εγώ και είμαι πάντα παρούσα οπότε γίνεται χαμούλης.
Αν διαβάσεις παλαιότερες αναρτήσεις θα δεις για συνεδρίες τεσσάρων χεριών πάρα πολλές αναφορές για τη δική μας ομάδα και Τι επικρατεί.
Αλλά ακριβώς για αυτό το λόγο που ανέφερες είμαι παρών και διαλέγω εγώ για τον πελάτη μου Και φυσικά Πάντα μα πάντα με εμπιστεύονται και είναι σίγουρο το αποτέλεσμα και να ξεφύγουμε εντελώς.
Όπως κ συνεδρίες τρεις θεραπεύτριες προς έναν πελάτη και πολλά άλλα που έχουν πραγματοποιηθεί ανά καιρούς.
Tantric sessions,Μασάζ σε ζευγάρια, μασάζ με δύο άντρες κλπ.....
Αυτή την περίοδο επειδή όλα τα κορίτσια είναι καινούργια στην ομάδα δεν πραγματοποιούνται ακόμα τέτοιες συνεδρίες....
Θα δούμε....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ξαναλεω , δυο πελατες δυο θεραπευτριες συγχρονως στον ιδιο χωρο με δυνατοτητα εναλλαγης κατα τη διαρκεια της συνεδριας
Καλησπέρα.
Προς το παρόν όχι.
Και συνήθως αυτές οι συνεδρίες πραγματοποιούνται μόνο υπό την παρουσία μου ώστε να υπάρχει επιτυχία
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.828
Κριτικές
18
Like
2.932
Πόντοι
7.195
Εσύ ρε αδερφέ πως έχεις περάσει με όλες εκτός του έρωτα μου της νταριας πως σου ξέφυγε
Μα ειναι στα προσεχως.
Αποφαση μου ειναι να γνωρισω ολες τις κυριες για να μπορω να επιλεγω πραγματικα τις επαναληψεις.
Και φυσικα ανυπομονω να γνωρισω και να αισθανθω την ΤΕΑ !!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.975
Πόντοι
6.815
ξαναλεω , δυο πελατες δυο θεραπευτριες συγχρονως στον ιδιο χωρο με δυνατοτητα εναλλαγης κατα τη διαρκεια της συνεδριας
Πες το παρτουζα να το καταλάβουμε και άσε τα γύρω γύρω.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Καλησπέρα σε όλα τα ΚΑΥΛΟ ΜΕΛΗ του forum !!!!

Καλώς ήρθατε στην ομάδα του Diamonds Massage Therapy Athens

Υπηρεσίες μασάζ κατ οίκον Σε Αθήνα και Πειραιά.

Σε ξενοδοχεία
Σκάφος
Εργασιακούς χώρους
Κατοικίες/ airbnb
Parties/
Events/Bachelors.
__________
Η επικοινωνία
Μόνο με γραπτό μήνυμα σας:

VIBER

☎️6979398952
__________

✍️Πληροφορίες:
Θεραπεία/υπηρεσία:

Μέσα σε μία συνεδρία μασάζ περιλαμβάνονται όλα τα παρακάτω:

❣️ before the session shower with the client &( αν το επιθυμεί ο πελάτης και στο μπάνιο extra services: blowjob/ handjob)

❤️‍Μασάζ σώμα με σώμα /Nuru ❤️‍γυμνό!!! Body to body massage
( αν το επιθυμεί ο πελάτης extra services: blowjob/ handjob/ footjob)

❣️jacuzzi massage therapy & (extra services : blowjob /handjob /footjob)

❣️Shower with the client after the session

Κόστος συνεδρίας

60'/80€
90'/100€
120'/120€

Αποστάσεις άνω των 20 χιλιομέτρων από το κέντρο της Αθήνας επιπλέον επιβάρυνση + 20 ευρώ.

Μετά τις 23:00 το βράδυ late night after επιπλέον επιβάρυνση + 20 ευρώ.

Extras services:
Blowjob +20€
Handjob +15€
Footjob +10€

✅️( όσες φορές επιθυμεί ο πελάτης τα έξτρα χωρίς κρυφές χρεώσεις Plus ++με προτεραιότητα τις υπηρεσίες μασάζ)

Μόνο με γραπτό μήνυμα σας:

VIBER
☎️6979398952

Ώρες λειτουργίας γραφείου
Και τηλεφωνικού κέντρου:

Δευτέρα έως Παρασκευή (Κάποια Σάββατα εργαζόμαστε Αθήνα )

11:00-00:30

❌ Κυριακή κλειστά.❌

Δευτέρα πρωί 11:00 με το άνοιγμα του τηλεφωνικού κέντρου ξεκινούν όλες οι κρατήσεις όλων των ραντεβού της εβδομάδας.
Τελευταία στιγμή δεν υπάρχει διαθεσιμότητα γίνεται book.
❣️❣️❣️❣️❣️❣️
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom