Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 725K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
184
Κριτικές
6
Like
879
Πόντοι
361
Το σκεφτόμουν καιρό τώρα κ τελικά το Σάββατο το μεσημέρι αποφάσισα να κλείσω ραντεβού στο Diamonds για να βιώσω την εμπειρία. Θετική εντύπωση μου προκάλεσε ότι σε λιγότερο από 5 λεπτά η Τέα μου είχε απαντήσει. Μου έστειλε φωτογραφίες κ πληροφορίες για όλες τις κοπέλες και απάντησε σε κάθε ερώτημα μου. Έτσι πολύ εύκολα έκλεισα ραντεβού για σήμερα το μεσημέρι κ μάλιστα στο ξενοδοχείο που υπέδειξα εγώ. Η επιλογή που έκανα ήταν η Κίρα σε δίωρο πρόγραμμα κ δεν το μετάνιωσα.Η κοπέλα ήταν στην ώρα της στο δωμάτιο. Είναι Ελληνίδα , κοντά στο 1.65, με ξανθό ίσιο μαλλί, όμορφα χαρακτηριστικά, πλούσιο στήθος κ ωραίο σώμα. Αυτό που σε κερδίζει στην Κίρα είναι η θηλυκότητα που βγάζει σε συνδυασμό με μια γλυκύτητα, αφού δεν σταματά να χαμογελά. Επικοινωνιακή κ ευγενική, με συνόδευσε στην ντουζιέρα όπου κ με έπλυνε για να με οδηγήσει στη συνέχεια στο κρεβάτι. Δεν αποφεύγει τα φιλιά, κάθε άλλο θα έλεγα ενώ η εικόνα της να σε κοιτάει ενώ προσφέρει μια αργή όλο τέχνη πίπα που δεν θέλεις να τελειώσει ,είναι το κάτι άλλο. Ακολούθησε body to body στο οποίο δίνει πολύ ωραία αίσθηση το στήθος της και η απαλή της επιδερμίδα, σε αντίθεση με άλλες παλιότερες εμπειρίες που είχα. Ακολούθησε είσοδος στο υδρομασάζ που ήταν πολύ ευχάριστο επίσης . Αν και το μασάζ της δεν είναι κάτι το οποίο σου μένει, θεωρώ ότι η Κίρα είναι η ιδανική επιλογή για κάποιον που θέλει να νιώσει μια gfe εμπειρία με μια πολύ ερωτική γυναίκα που προσπαθεί να απολαύσεις τη συνεδρία μαζί της. Έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος, θα την πρότεινα σίγουρα ενώ το θεωρώ δεδομένο ότι θα επαναλάβω συνάντηση μαζί της.
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
788
Κριτικές
4
Like
1.035
Πόντοι
86
Συνεδρία με Daria προ ημερών. Πρόσωπο όμορφο, φιλάει υπέροχα με γλώσσα σώμα μέτριο. Μάλλον πρέπει να ήταν πιο παχιά στο παρελθόν και υπάρχουν περιττά παχάκια στη κοιλιά της. Υπέροχη πίπα όπου αντέχει, τα παίρνει όλα στο στόμα ενώ παράλληλα σε κοιτάει στα μάτια και μετά τα φτύνει. Μασάζ αρκετά καλό (μου είπε ότι κάνει μαθήματα). Στο body to body αρκετά καλή αλλά νομίζω ότι στο συγκεκριμένο κομμάτι η Ίριδα που δούλευε παλιά ήταν καλύτερη λόγω σωματότυπου. Υπηρεσίες γκέισας μέτρια και εδώ νομίζω ότι η Ίριδα ήταν καλύτερη. Έχυσα 2 φορές. Σε κάθε περίπτωση όμως τιμάει τα λεφτά της και τα αξίζει. Thanks Tea
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.189
Like
16.049
Πόντοι
3.556
. Μάλλον πρέπει να ήταν πιο παχιά στο παρελθόν
τύπε στα μείον οτι ειναι παλαιστικο σκαρί μασίφ. μιλαμε για πλατη και στέρνο κερκ ντάγκλας μονομάχος. λογικα θα εχει κανει πέρασμα απο πάλη σφυροβολία δισκο κατιτης. στα συν οτι ειναι φιλότιμη κοπελα χαμογελαστή δεκτική και πολυ εμφανίσιμη οταν ειναι στα τεσσερα. και συνεργάσιμη και πολυ ευγενικη. να μιλαμε αληθειες :coffee:
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
τύπε στα μείον οτι ειναι παλαιστικο σκαρί μασίφ. μιλαμε για πλατη και στέρνο κερκ ντάγκλας μονομάχος. λογικα θα εχει κανει πέρασμα απο πάλη σφυροβολία δισκο κατιτης. στα συν οτι ειναι φιλότιμη κοπελα χαμογελαστή δεκτική και πολυ εμφανίσιμη οταν ειναι στα τεσσερα. και συνεργάσιμη και πολυ ευγενικη. να μιλαμε αληθειες :coffee:
Και εσύ είσαι ένα τρανό παράδειγμα και Ένας από τους λόγους που δεν πρόκειται να ξανά προσφέρω ποτέ υπηρεσίες στην Ελλάδα
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
788
Κριτικές
4
Like
1.035
Πόντοι
86
Και εσύ είσαι ένα τρανό παράδειγμα και Ένας από τους λόγους που δεν πρόκειται να ξανά προσφέρω ποτέ υπηρεσίες στην Ελλάδα
Έχεις απόλυτα δίκιο Τέα. Πάντα θα υπάρχουν τύποι σαν το RETRO που θα γράψουν τη μαλακία τους. Εγώ όμως τι φταίω να μη μπορώ να σε γευτώ λόγω του μαλάκα
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.189
Like
16.049
Πόντοι
3.556
Και εσύ είσαι ένα τρανό παράδειγμα και Ένας από τους λόγους που δεν πρόκειται να ξανά προσφέρω ποτέ υπηρεσίες στην Ελλάδα
με αγαπη στα γραφω. τι να κανουμε δηλαδης να βαφτίσουμε το κρέας ψαρι; αφου ειναι μπόντι μπόλντεραδικο σκαρί μπούτια γάμπες πλατη κλπ. αν τη βαλεις στο πλαι θυμιζει λιγο φράνκο κολούμπο απο μιστερ ολυμπία. παρολα αυτα εχεις το καλυτερο γραφειο μασαζ που υπαρχει στην ελλάδα, και σε μενταλιτι/συμπεριφορα τα κοριτσια σου ειναι δέκα λεβελ πανω απο τον ανταγωνισμο. νταξει ειμαστε; :coffee:





τύπε φαφουτη πατωνεις; εχεις δοκιμάσει η’ μονο σαλια; :undecided::undecided::undecided:
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.015
Κριτικές
2
Like
3.405
Πόντοι
456
Και εσύ είσαι ένα τρανό παράδειγμα και Ένας από τους λόγους που δεν πρόκειται να ξανά προσφέρω ποτέ υπηρεσίες στην Ελλάδα
δλδ. να μην ελπιζουμε. ειναι οριστικο?
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.015
Κριτικές
2
Like
3.405
Πόντοι
456
Ρε βγάλτε πορτοφόλι και ξεκινάτε προσφορές και θα μάθετε
εσυ μη μιλας γιατι θα παω να κλεψω τη νταρια και θα την παω στη βραζιλια:wink:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ή μαλλον στο ζεφυρι. εκει , οπως ξερεις, ό,τι μπαινει δε βγαινει ουτε με τανκς.
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
610
Κριτικές
28
Like
2.028
Πόντοι
1.196
εσυ μη μιλας γιατι θα παω να κλεψω τη νταρια και θα την παω στη βραζιλια:wink:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ή μαλλον στο ζεφυρι. εκει , οπως ξερεις, ό,τι μπαινει δε βγαινει ουτε με τανκς.
Χαχαχαχαχαχ πολύ ωραίο αυτό με το Ζεφύρι!
Αστην Ντάρια η Ντάρια τους πονάει για αυτό όλοι δεν έχουν να πουν κάτι και τα κατεβάζουν από την Κούτρα τους.
Πόνος είναι θα περάσει.
 

Island_boy

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2023
Μηνύματα
44
Like
210
Πόντοι
20
τύπε στα μείον οτι ειναι παλαιστικο σκαρί μασίφ. μιλαμε για πλατη και στέρνο κερκ ντάγκλας μονομάχος. λογικα θα εχει κανει πέρασμα απο πάλη σφυροβολία δισκο κατιτης. στα συν οτι ειναι φιλότιμη κοπελα χαμογελαστή δεκτική και πολυ εμφανίσιμη οταν ειναι στα τεσσερα. και συνεργάσιμη και πολυ ευγενικη. να μιλαμε αληθειες :coffee:
Μια παρατήρηση πολύ ήρεμα και χωρίς διάθεση αντιπαράθεσης:
Έχεις πάει με τη κοπέλα και τα λες ή κρίνεις από φωτογραφίες που ανέβασε σ αυτό το νήμα η Τέα στις 14/9...
Πώς κανείς από τους άλλους που τη συναντήσαμε δεν ανέφερε κάτι σχετικό?
Όλοι "σαλιάρηδες" και προμότορες πια!
Και επί ώρες φαντασιωνόμασταν ότι χουφτώναμε και χύναμε με τον Μίστερ υφήλιος.....
Όπως και νάχει το σχόλιο είναι εκτός από άδικο και κακεντρεχές και δεν μαζεύεται με όσα έγραψες στο επόμενο ποστ....
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.189
Like
16.049
Πόντοι
3.556
Μια παρατήρηση πολύ ήρεμα και χωρίς διάθεση αντιπαράθεσης:
Έχεις πάει με τη κοπέλα και τα λες ή κρίνεις από φωτογραφίες που ανέβασε σ αυτό το νήμα η Τέα στις 14/9...
Πώς κανείς από τους άλλους που τη συναντήσαμε δεν ανέφερε κάτι σχετικό?
Όλοι "σαλιάρηδες" και προμότορες πια!
Και επί ώρες φαντασιωνόμασταν ότι χουφτώναμε και χύναμε με τον Μίστερ υφήλιος.....
Όπως και νάχει το σχόλιο είναι εκτός από άδικο και κακεντρεχές και δεν μαζεύεται με όσα έγραψες στο επόμενο ποστ....
οχι μαν στο ονειρο μου την ειδα. και εκεινο το μπλουζακι κορσέ τι στο μπουτσο ηταν που φοραγε για να μαζεύει κοίλουμπα που το ξετύλαγε απο κατω προς τα πανω για να μπει στη θεση του. και αυτο στη φαντασία μου. :undecided::undecided::undecided:

με αγαπη στα γραφω δεν θελω μπλεξίματα. δειξε ανοχή :undecided::undecided::undecided:

Stand Up Reaction GIF by Xbox






και στο μπουτσο μου αν μαζεύεται η’ οχι :wanker::wanker::wanker:
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
610
Κριτικές
28
Like
2.028
Πόντοι
1.196
οχι μαν στο ονειρο μου την ειδα. και εκεινο το μπλουζακι κορσέ τι στο μπουτσο ηταν που φοραγε για να μαζεύει κοίλουμπα που το ξετύλαγε απο κατω προς τα πανω για να μπει στη θεση του. και αυτο στη φαντασία μου. :undecided::undecided::undecided:

με αγαπη στα γραφω δεν θελω μπλεξίματα. δειξε ανοχή :undecided::undecided::undecided:

Stand Up Reaction GIF by Xbox






και στο μπουτσο μου αν μαζεύεται η’ οχι :wanker::wanker::wanker:
Τον μπουτσο σου βάλτον στο στόμα σου σαλιωσετον καλά και κάρφωσε τον στον γκόμενο σου μην πουλάς πολύ τρέλα σε καποιον που μιλάει ωραία γιατί σε γαμαω από πάνω μέχρι κάτω εγώ πριν το καταλάβεις φλωκο
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.659
Πόντοι
2.456
οχι μαν στο ονειρο μου την ειδα. και εκεινο το μπλουζακι κορσέ τι στο μπουτσο ηταν που φοραγε για να μαζεύει κοίλουμπα που το ξετύλαγε απο κατω προς τα πανω για να μπει στη θεση του. και αυτο στη φαντασία μου. :undecided::undecided::undecided:

με αγαπη στα γραφω δεν θελω μπλεξίματα. δειξε ανοχή :undecided::undecided::undecided:

Stand Up Reaction GIF by Xbox






και στο μπουτσο μου αν μαζεύεται η’ οχι :wanker::wanker::wanker:
Έλα τυπαρα πως πάει η εκτροφή φιδιών;:wanker::wanker:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.189
Like
16.049
Πόντοι
3.556
Τον μπουτσο σου βάλτον στο στόμα σου σαλιωσετον καλά και κάρφωσε τον στον γκόμενο σου μην πουλάς πολύ τρέλα σε καποιον που μιλάει ωραία γιατί σε γαμαω από πάνω μέχρι κάτω εγώ πριν το καταλάβεις φλωκο
συγγνωμη νταρια συγχωρα ηταν η κακια στιγμη :tooth::tooth::tooth:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έλα τυπαρα πως πάει η εκτροφή φιδιών;:wanker::wanker:
ελα μαν τι λεει; στη τσίτα ειναι η φαση εσω τιγκα γουαητ ναητς :wanker::wanker::wanker:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.189
Like
16.049
Πόντοι
3.556
Έτσι μπράβο κάνε τον αστείο και άσε την μαγκιά για αυτούς που μπορούν.
εχεις δικιο μαν. εισαι πολυ δυνατος. 10 δικογραφίες στη πλατη σου το λιγοτερο :undecided::undecided::undecided: ετοιμος για τούφα εισαι απο τυχη γλυτωσα
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
εχεις δικιο μαν. εισαι πολυ δυνατος. 10 δικογραφίες στη πλατη σου το λιγοτερο :undecided::undecided::undecided: ετοιμος για τούφα εισαι απο τυχη γλυτωσα
Σίγουρα όμως Εσύ έχασες στο ψάρεμα οπότε θα πας για μπανάκι.
Καλό μπάνιο λοιπόν κ την επόμενη φορά που θα χαλάσουμε τα συμφέροντα σου να κοιτάξεις να κάνεις λίγο καλύτερα τη δουλίτσα σου.
ΚΑΥΛΑ ΜΟΝΟ
ΤΕΑ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom