Νέα

Ταξίδι στη Βραζιλία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hask
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 80
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
150€ / ώρα εκεί μόνο στον ύπνο τους. Με πολύ λιγότερα, κάτω και από 50.

Πλάκα στην πλάκα ένα ταξιδάκι Ρίο επιβάλλεται. Να καρφώνεις το αματουρι πιπίνι που βάζει κάτω γυναίκες δικές μας σε εμφάνιση με θέα την θάλασσα και Tuyo να παίζει. Κανονικός Εσκομπαρ.
πρεπει να παω ρε γμτ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

οχι για τραβελια ομως:confused:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
1653300543393.png

αντιο ελλαδα για παντα!!!
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
πρεπει να παω ρε γμτ

Ναι αλλά εγώ μιλάω για αματουρι τρανς, με κωλαρακι ατόφιο σφιχτό, προσωπάκι αγγέλου και το πουλάκι της να πηγαίνει πάνω κάτω όσο την καρφώνω.

Στο χάλασα ρε Βλαντ; Ή εμπαινες και πουτανα όλα;
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Ναι αλλά εγώ μιλάω για αματουρι τρανς, με κωλαρακι ατόφιο σφιχτό, προσωπάκι αγγέλου και το πουλάκι της να πηγαίνει πάνω κάτω όσο την καρφώνω.

Στο χάλασα ρε Βλαντ; Ή εμπαινες και πουτανα όλα;
τύπε κοιταξε να δεις...εγω γαμάω μονο γυναικες αλλα θελω να μου λυσεις μια απορια.Πως γίνεται να γαμάς και τρανς (με το πουλάκι να κρέμεται οπως ειπες) αλλα να εχεις και σχέση με κανονικές γυναικες?? (και να μου κανεις και κυριγμα οτι ειμαι ασχετος)
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
τύπε κοιταξε να δεις...εγω γαμάω μονο γυναικες αλλα θελω να μου λυσεις μια απορια.Πως γίνεται να γαμάς και τρανς (με το πουλάκι να κρέμεται οπως ειπες) αλλα να εχεις και σχέση με κανονικές γυναικες?? (και να μου κανεις και κυριγμα οτι ειμαι ασχετος)

Ωραια ερώτηση.

Κοίταξε φίλε Βλαντ. Καταρχήν πατάνε κάτω γυναίκες δικές μας. Έχουμε να κάνουμε με τρανς που παίρνουν κοκτέιλ παράνομων ορμονών, πολύ δυνατών, που θυληκοποιει τα πάντα. Δέρμα πούπουλο, τρίχα πουθενά, μαλλί κανονικό, βυζακι νατουραλ, τώρα αντί για κλειτορίδα έχεις αυτό. Αμα θες γαργαλάς, αμα δε θες όχι. Κωλαράκι σφιχτό ωραίο, καλύτερο από γκομενας. Σκέψου κάτι. Όταν πχ γαμάς τριο με φίλο σου, δε βλέπεις παπαρι μπροστά σου; Όταν ήσουν στρατό, ποσά παπάρια είχες δει; Επειδή υπάρχει δίπλα σου δε σημαίνει ότι πρέπει να το βάλεις στο στόμα σου. Η φάση είναι κάπως διαφορετική. Συνήθως - πιστεύω - κάποιος πάει με τρανς γιατί εφαγες στραπάτσο από γυναίκα. Είτε είναι απόρριψη, είτε χωρισμός (όπως σε μένα), είτε είτε είτε. Πώς να σε πω, νιώθεις πιο άνετα. Μετά είναι το «βρωμικο» της υπόθεσης. Τώρα αν θες να δοκιμάσεις προστάτη κτλ, νταξ όρμα. Κοίταξε. Τις καλύτερες πίπες τις κάνουν τρανς. Το καλύτερο πρωκτικό το κάνουν τρανς. Αυτά. Δε σημαίνει ούτε ότι είσαι γκει, ούτε μπάι, ούτε μπάι-μπάι.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Ωραια ερώτηση.

Κοίταξε φίλε Βλαντ. Καταρχήν πατάνε κάτω γυναίκες δικές μας. Έχουμε να κάνουμε με τρανς που παίρνουν κοκτέιλ παράνομων ορμονών, πολύ δυνατών, που θυληκοποιει τα πάντα. Δέρμα πούπουλο, τρίχα πουθενά, μαλλί κανονικό, βυζακι νατουραλ, τώρα αντί για κλειτορίδα έχεις αυτό. Αμα θες γαργαλάς, αμα δε θες όχι. Κωλαράκι σφιχτό ωραίο, καλύτερο από γκομενας. Σκέψου κάτι. Όταν πχ γαμάς τριο με φίλο σου, δε βλέπεις παπαρι μπροστά σου; Όταν ήσουν στρατό, ποσά παπάρια είχες δει; Επειδή υπάρχει δίπλα σου δε σημαίνει ότι πρέπει να το βάλεις στο στόμα σου. Η φάση είναι κάπως διαφορετική. Συνήθως - πιστεύω - κάποιος πάει με τρανς γιατί εφαγες στραπάτσο από γυναίκα. Είτε είναι απόρριψη, είτε χωρισμός (όπως σε μένα), είτε είτε είτε. Πώς να σε πω, νιώθεις πιο άνετα. Μετά είναι το «βρωμικο» της υπόθεσης. Τώρα αν θες να δοκιμάσεις προστάτη κτλ, νταξ όρμα. Κοίταξε. Τις καλύτερες πίπες τις κάνουν τρανς. Το καλύτερο πρωκτικό το κάνουν τρανς. Αυτά. Δε σημαίνει ούτε ότι είσαι γκει, ούτε μπάι, ούτε μπάι-μπάι.
τα προτιμώ ολα αυτα χωρις τη μαλαπέρδα:confused:
 

Alverto

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2021
Μηνύματα
489
Κριτικές
27
Like
1.911
Πόντοι
2.471
τύπε κοιταξε να δεις...εγω γαμάω μονο γυναικες αλλα θελω να μου λυσεις μια απορια.Πως γίνεται να γαμάς και τρανς (με το πουλάκι να κρέμεται οπως ειπες) αλλα να εχεις και σχέση με κανονικές γυναικες?? (και να μου κανεις και κυριγμα οτι ειμαι ασχετος)
Όντως κάτι τέτοιο πως γίνεται;
Άμα πας με γυναίκες πως γίνεται να πας με τρανς;
 

CharisPsolaras

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2021
Μηνύματα
23
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
0
150€ / ώρα εκεί μόνο στον ύπνο τους. Με πολύ λιγότερα, κάτω και από 50.

Πλάκα στην πλάκα ένα ταξιδάκι Ρίο επιβάλλεται. Να καρφώνεις το αματουρι πιπίνι που βάζει κάτω γυναίκες δικές μας σε εμφάνιση με θέα την θάλασσα και Tuyo να παίζει. Κανονικός Εσκομπαρ.
Κατω απο 50€ για μια ωρα για αυτο που παιρνουμε εδω με 150€ δλδ; Και ακομα καλυτερα κομμάτια; Μου φαινεται παράδεισος!
 

Diaz_Ca

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
161
Like
606
Πόντοι
81
Όντως κάτι τέτοιο πως γίνεται;
Άμα πας με γυναίκες πως γίνεται να πας με τρανς;
απο σωμα πατανε κατω τις δικες μας Ελληνιδες και πολλες φορες κανουν σεξ που το γουσταρουν.
Επισης επειδη εχουν και αντρικη ψυχολογια μπορουν να σε καταλαβουν καποιες φορες οι γυναικες ειναι περισσοτερο παρτακιδες στο οτι κανουν δηλ το εχουν μελετησει απο πριν!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εχει καποιος σκεφτει για το μελλον ενα ταξιδι βραζιλια?
 

Diaz_Ca

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
161
Like
606
Πόντοι
81
Ωραια ερώτηση.

Κοίταξε φίλε Βλαντ. Καταρχήν πατάνε κάτω γυναίκες δικές μας. Έχουμε να κάνουμε με τρανς που παίρνουν κοκτέιλ παράνομων ορμονών, πολύ δυνατών, που θυληκοποιει τα πάντα. Δέρμα πούπουλο, τρίχα πουθενά, μαλλί κανονικό, βυζακι νατουραλ, τώρα αντί για κλειτορίδα έχεις αυτό. Αμα θες γαργαλάς, αμα δε θες όχι. Κωλαράκι σφιχτό ωραίο, καλύτερο από γκομενας. Σκέψου κάτι. Όταν πχ γαμάς τριο με φίλο σου, δε βλέπεις παπαρι μπροστά σου; Όταν ήσουν στρατό, ποσά παπάρια είχες δει; Επειδή υπάρχει δίπλα σου δε σημαίνει ότι πρέπει να το βάλεις στο στόμα σου. Η φάση είναι κάπως διαφορετική. Συνήθως - πιστεύω - κάποιος πάει με τρανς γιατί εφαγες στραπάτσο από γυναίκα. Είτε είναι απόρριψη, είτε χωρισμός (όπως σε μένα), είτε είτε είτε. Πώς να σε πω, νιώθεις πιο άνετα. Μετά είναι το «βρωμικο» της υπόθεσης. Τώρα αν θες να δοκιμάσεις προστάτη κτλ, νταξ όρμα. Κοίταξε. Τις καλύτερες πίπες τις κάνουν τρανς. Το καλύτερο πρωκτικό το κάνουν τρανς. Αυτά. Δε σημαίνει ούτε ότι είσαι γκει, ούτε μπάι, ούτε μπάι-μπάι.
σωστα...το καλυψες σε ολο το φασμα του
 

papaz

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
103
Like
2
Πόντοι
1
Αναρωτιέμαι αν υπάρχει Έλληνας που κάνει τέτοια ταξίδια μόνος του για σεξοτουρισμό.
 

Diaz_Ca

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
161
Like
606
Πόντοι
81
Αναρωτιέμαι αν υπάρχει Έλληνας που κάνει τέτοια ταξίδια μόνος του για σεξοτουρισμό.
δυσκολο να βρεις καποιον να το κανει μονος του και εγω που θελω να παω ψαχνω καποιον για παρεα...δεν ειναι Ευρωπη ειναι αλλα τα στανταρντ εκει
 

Madmax1985

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2022
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
58
Πόντοι
0
Καλησπέρα Είχα πάει Ριο τον Δεκέμβριο 2018. Σαν λαός δεν είναι ιδιαίτερα ωραίος Εμενα copa cabana και με δυσκολία είδα κάποια πάνω από μέτριο Παρόλα αυτά είναι ένα μικρό ποσοστό που είναι πανέμορφες γυναίκες Έχει και όλες τις κατηγορίες από μαύρη σκινυ μέχρι λευκή με μπλε μάτια και ξανθά μαλλιά ( αυτή στο Σαο Παολο) Γυναίκες είχα βρει στο bar Quattro por Quattro στο centro Ριο Πολύ ωραίες αλλά ακριβά 600 Ρεάλ νομίζω η φορά μαζί με 2 μπυρες Πιο οικονομικά είναι τα μασάζ Μια ώρα με σεξ 200 Ρεάλ και αν πάρεις 2 τότε 330 Ρεάλ Τρανς δεν κοίταξα διότι δε με ενδιέφερε Μεγάλο πρόβλημα η γλώσσα διότι κανείς σχεδόν δε μιλάει αγγλικά
 

Diaz_Ca

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
161
Like
606
Πόντοι
81
Σκεφτεται φιλος για σεξοτουρισμο Βραζιλια?

Του περναει απο το μυαλο στο μελλον?
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
392
Like
1.409
Πόντοι
201
Δεν είναι κακή ιδέα
 

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
3
Like
100
Πόντοι
1
Όσοι αποφασίσουν να επισκεφτούν τη Βραζιλία ας δουν νωρίτερα μερικές ταινίες που διαδραματίζονται εκεί για να μάθουν λίγα πράγματα για τους κινδύνους της χώρας...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom