Νέα

Τατιάνα Στεφανίδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freeboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 509K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
110
Πόντοι
16
:dancing:
 

Συνημμένα

  • 7fd8e_tatianastefanidou_06.jpg
    7fd8e_tatianastefanidou_06.jpg
    55,9 KB · Εμφανίσεις: 326

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Ωραίο.

Δεν νομίζω ότι τα προωθούμε εμείς. Είναι μια mutual κατάσταση σε μια κουρασμένη και απογοητευμένη κοινωνία. Κάτι να διασκεδάσει το κεφάλι μας και αυτό προσφέρουν. Πάντως είναι ωραίοι. Τους διαφημίζουν και τους κράζουν. Αλλά κάτι κοριτσάκια μια χαρά κάθονταν στη παραλία να τους κάνουν massage με τη κάμερα. Θα μαζευτούμε 5-6 να κάνουμε ένα τριμελλές συνεργείο και στην υπηρεσία της ενημέρωσης
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
χαχαχα αυτο που λες το ειχα δει καποια στιγμη.. που κ καλα βαλανε μια επιτροπη να βγαλει την ωραιοτερη της παραλιας... κ αυτες αλλο που δε θελανε :2funny:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Greichenland, η χώρα της ουσίας. Για αυτό λέω, cabrio και στη παραλιακή. Χαμένος δε θα βγεις, κερδισμένος μπορεί. Αυτά για τη επαρχία της Ευρώπης. Και σε νοοτροπία και στα πάντα.
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
193
Πόντοι
5.775
Εμένα μου θυμίζει την κακή μάγισσα/βασίλισσα του παραμυθιού. Παγερή/απωθητική ομορφιά και totally rotten. Μακριά...
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
Εμένα μου θυμίζει την κακή μάγισσα/βασίλισσα του παραμυθιού. Παγερή/απωθητική ομορφιά και totally rotten. Μακριά...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
η κακη μαγισσα της δυσης... μ εκεινο το ψυχρο βλεμμα... η ντοροθυ ποια ειναι ομως? :2funny:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Μιλάει από τη μύτη και αυτό την κάνει παραπάνω εκνευριστική :2funny:
Μη νομίζεις πάντως ότι πολλοί άντρες δεν εξιτάρονται από status, εξουσία κλπ :2funny:

Ειδικά οι σκουπιδιάρηδες, ψυκτικοί, οικοδόμοι κλπ... :2funny:

Θα μαζευτούμε 5-6 να κάνουμε ένα τριμελλές συνεργείο και στην υπηρεσία της ενημέρωσης

Μήπως είσαι ο Βαμβακούλας; :2funny:
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Μου είναι τόσο αντιπαθής η συγκεκριμένη γυναίκα που δεν μπορώ να εκφέρω αντικειμενική γνώμη για την εμφανισή της.

Την θεωρώ αρχικατίνα της τηλεόρασης...και με εκνευρίζει πολύ αυτό το ηλίθιο στυλάκι της με το ξύλινο χαμόγελο που είναι λες και της χώσαν ρόπαλο στον κώλο.
 

leone72

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
87
Like
1
Πόντοι
0
Μου είναι τόσο αντιπαθής η συγκεκριμένη γυναίκα που δεν μπορώ να εκφέρω αντικειμενική γνώμη για την εμφανισή της.

Την θεωρώ αρχικατίνα της τηλεόρασης...και με εκνευρίζει πολύ αυτό το ηλίθιο στυλάκι της με το ξύλινο χαμόγελο που είναι λες και της χώσαν ρόπαλο στον κώλο.

Φιλε αν και ψιλο συγγενης που ειναι στην οικογενεια μου το ιδιο πιστευω και εγω!Πολυ κρυοκωλη γυναικα !Αστα!
 

SNIFsnif

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2007
Μηνύματα
164
Like
2
Πόντοι
1
Η γλώσσα του σώματος στις ανωτέρω φωτογραφίες μου θυμίζει κάτι τριανταπεντάχρονες με διδακτορικό από τη Σορβόννη και "ψαγμένα" (από το Marie Claire) γούστα στον κινηματογράφο και το design, με ευρωπαϊκή κουλτούρα και επίπεδο, κοσμοπολίτισσες, με μουράτη δουλειά και αυτοκίνητο της εταιρείας...
...οι οποίες...
...στη γαμήλια δεξίωση της παλιάς τους συμμαθήτριας...
...μόλις μπει Πλούταρχος (ή τελοσπάντων ό,τι πουστομπουζουκέ ακούγεται σήμερα) πετάνε τη μάσκα (και τα πανάκριβα παπούτσια τους) κι αρχίζουν μισομεθυσμένες τις ζεϊμπεκιές και τα "άλα" και τα άγαρμπα τινάγματα των ποδιών, ενώ σου ρίχνουν "μοιραίες" ματιές όλο "νόημα" (μπλιαχ), με τον ιδρώτα να σκουραίνει το πρόσωπο, με τα χνώτα να βρωμούν αλκοόλ (βότκα ή κοκταίηλ) και τσιγάρο (Davidoff φυσικά), τα πόδια να αναδίδουν τη χαρακτηριστική μυρωδιά της κλεισούρας στα παπούτσια (διαφορετική από την κλασική ποδαρίλα) ενώ ένα γύρω οι φιλενάδες τους (αμφοτέρων των φύλων) τις αποθεώνουν στα γόνατα χτυπώντας παλαμάκια.

Η υπαρξιακή χυδαιότητα της σύγχρονης Ελλάδας.

Τι ευτυχία να ζεις χωρίς τηλεόραση εδώ και οκτώ χρόνια.
Το προτείνω ανεπιφύλακτα.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Μήπως είσαι ο Βαμβακούλας; :2funny:

Ο βαμβγαμούλας :P

Εμένα μου θυμίζει την κακή μάγισσα/βασίλισσα του παραμυθιού. Παγερή/απωθητική ομορφιά και totally rotten. Μακριά...

Αυτά είναι τα ωραία. Με ένα μαστιγιάκι...
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
756
Πόντοι
366
Εγώ πάλι παιδιά νομιζω οτι κατα βάθος, ολοι μας θα θέλαμε να είμαστε ανάμεσα στα πόδια της. Τωρα αν ειναι εξυπνη η χαζη ομορφη η ασχημη, νομιζω πως βαθια μεσα μας το ξερουμε καλα το τι είναι.
Προσωπικα δεν με ξετρελαίνει. το παιζει χαζη, ενώ στην πραγματικότητα πρέπει να ειναι πανεξυπνη. Όπως και όλες αυτες που θεωρούμε IQ κουνουπιδιού.
Πιστευω πως μονο με το σεξ δεν κρατας τοσα χρονια ενα ποστο τοσο σημαντικο σε ενα σταθμο.
Επίσης η Στεφανίδου ηταν κατα τη γνωμη μου ΘΕΑ οταν παρουσιαζε ειδησεις στην ΕΤ 1.
Μετα σαν πουτανα την κανανε.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Μια χαρά είναι και τώρα. Express herself
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
110
Πόντοι
16
Εγώ πάλι παιδιά νομιζω οτι κατα βάθος, ολοι μας θα θέλαμε να είμαστε ανάμεσα στα πόδια της. Τωρα αν ειναι εξυπνη η χαζη ομορφη η ασχημη, νομιζω πως βαθια μεσα μας το ξερουμε καλα το τι είναι.
Προσωπικα δεν με ξετρελαίνει. το παιζει χαζη, ενώ στην πραγματικότητα πρέπει να ειναι πανεξυπνη. Όπως και όλες αυτες που θεωρούμε IQ κουνουπιδιού.
Πιστευω πως μονο με το σεξ δεν κρατας τοσα χρονια ενα ποστο τοσο σημαντικο σε ενα σταθμο.
Επίσης η Στεφανίδου ηταν κατα τη γνωμη μου ΘΕΑ οταν παρουσιαζε ειδησεις στην ΕΤ 1.
Μετα σαν πουτανα την κανανε.
Συμφωνω ειδικα για το οτι πολυ θα ηθελα να ημουν μεσα στα ποδια της!!!
 
OP
OP
F

freeboy

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2007
Μηνύματα
191
Like
8
Πόντοι
1
Συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ...ειδηκα οταν εχει αυτο το αυστηρο υφακη ...σε στελνη
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.512
Κριτικές
4
Like
1.690
Πόντοι
266
η κακη μαγισσα της δυσης... μ εκεινο το ψυχρο βλεμμα... η ντοροθυ ποια ειναι ομως;

Η Μάτζικ Ντε Σπελ :cheesy:
 
OP
OP
F

freeboy

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2007
Μηνύματα
191
Like
8
Πόντοι
1
ok φιλε μου γουστα ειναι αυτα...αλλα το βλεμμα της μονο ψυχρο δε το λες
 
OP
OP
F

freeboy

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2007
Μηνύματα
191
Like
8
Πόντοι
1
Eμ για αυτο την περασα  :2funny:
 

Συνημμένα

  • a477d_tatianastefanid.jpg
    a477d_tatianastefanid.jpg
    55,7 KB · Εμφανίσεις: 188

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom