Νέα

Τακτικοί πελάτες κάποιας πουτάνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rigormortis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 200
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Χάνεται η θέρμη όταν γαμάς πολλές φορές την ίδια τάνα;

  • Σταδιακά ναι

    Ψήφοι: 40 55,6%
  • Όχι, καυλώνω το ίδιο

    Ψήφοι: 32 44,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Εγώ είχα κολλήσει 2 σχεδόν χρόνια με την Αντριάννα - τη Γερμανίδα- θα θυμούνται οι παλαιώτεροι - την οποία και πήδαγα και εκτός εργασίας. Το ιδιο συνέβη και με την Νικόλ (Μίνα Ιορδανίδου κατά το καλλιτεχνικό της) για σχετικά μεγάλο διάστημα.
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Για να πηδας πουτανα εκτος δουλειας ειναι δυσκολο γιατι σε χανει απο πελατη. Για να γινει αυτο θα πρεπει να σε γουσταρει παρα πολυ.Ισως και να εισαι ο μοναδικος γιτι οι περισσοτερες εχουν νταβαντζη που δεν τις αφηνουν να κανουν βημα, και οχι να γαμηθουν εκτος εργασιας. Συκγχαρητηρια παντως
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.557
Κριτικές
26
Like
499
Πόντοι
4.195
Για να πηδας πουτανα εκτος δουλειας ειναι δυσκολο γιατι σε χανει απο πελατη. Για να γινει αυτο θα πρεπει να σε γουσταρει παρα πολυ.Ισως και να εισαι ο μοναδικος γιτι οι περισσοτερες εχουν νταβαντζη που δεν τις αφηνουν να κανουν βημα, και οχι να γαμηθουν εκτος εργασιας. Συκγχαρητηρια παντως
μηπως εννοει ο φιλος οτι τις πηδαγε εκτος δουλειας αλλα επι πλρωμη???? δεν αναφερει κατι πιο συγκεκριμενο
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ............. δεν ξερω αυτος ξερει. Παντως αν ειναι οπως τα λες εκτος μπουρδελου αλλα κατ οικον η σε ξενοδοχειο αυτο οι περισσοτερες το κανουν
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Για να πηδας πουτανα εκτος δουλειας ειναι δυσκολο γιατι σε χανει απο πελατη. Για να γινει αυτο θα πρεπει να σε γουσταρει παρα πολυ.Ισως και να εισαι ο μοναδικος γιτι οι περισσοτερες εχουν νταβαντζη που δεν τις αφηνουν να κανουν βημα, και οχι να γαμηθουν εκτος εργασιας. Συκγχαρητηρια παντως

Δεν ήμουν ο μονος. Ξέρω αλλους 2 μόνο εγώ. Η Αντριάννα είχε πολλούς fan.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.252
Πόντοι
7.045
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ............. δεν ξερω αυτος ξερει. Παντως αν ειναι οπως τα λες εκτος μπουρδελου αλλα κατ οικον η σε ξενοδοχειο αυτο οι περισσοτερες το κανουν
Δηλαδή πόσες έχεις πάρει αφού το κάνουν οι περισσότερες όπως λες..;
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Μονο μια Αννα απο Καποδηστριου και Γ Σεμπτεβριου
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Μονο γιατι μου τον επιασε τον κωλο...........  Τα διπλασια μου πηρε καλυτερα στο μπουρδελο ξενοδοχειο που ειναι εκει κοντα
 

van_norden

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
26
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
μεχρι πριν 3 χρονια ειχα παει 3-4 φορες σε μπουρδελα γτ εμενα επαρχια...στην πρωτη πουτανα που πηγα λοιπον οταν ξεκινησα την καριερα μου πριν 3 χρονια που ηρθα αθηνα επειδη διναμε γλωσσοφιλα(δεν ηξερα τοτε οτι επαιζαν αυτα σε μπουρδελα και νομιζα οτι το κανε σε μενα επειδη ημουν ξεχωριστος)μολις τελειωσαμε και πηγε να φυγει της ζητησα το κινητο της και μου το δωσε...μετα δεν ειχα ιδεα αν μου το δωσε ως πελατη η τεσπα τι καταλαβε...τελικα βγηκαμε και μετα την εξοδο πηγαμε ξενοδοχειο και μετα απο 10 λεπτα αρχισε να μου πεφτει και να μη μπορω να χω καλη στυση με τιποτα!αυτη γελαγε και με ψιλοδουελυε γτ εγω κατεβαζα καντηλια...δεν ξαναβγηκαμε ομως...μετα απο λιγο καιρο εφυγε και για την πατριδα της η δεν ξερω που αλλου...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
θελοντας να καταθεσω κι εγω την προσωπικη μου εμπειρια. καλα ειναι να πηγαινεις με καμια καινουρια που και που να ανανεωνεσαι σαν αντρας...εξαλλου αυτο ειναι και το νοημα με τις πουτανες απο μια αποψη..αλλα καλα ειναι απο την αλλη να εχεις κανα δυο τσεκαρισμενες γνωστες για να βγαζεις γουστα...οταν σε μαθει καλα και η πιο περιεργη μπορει να σου δωσει περισσοτερα...σαφως οι περισσοτεροι κολλαμε με καποια ή καποιες...μερικες φορες ασχημο κολλημα...και δαπανηρο...μιλαω εκ πειρας.κι αυτες το ξερουν και προοδευτικα απο επισκεψη σε επισκεψη το εκμεταλλευονται...προσωπικα κολλαω σε φατσουλες και κορμια...και οχι τοσο στο γαμησι...αν με τραβαει η αλλη εμφανισιακα θα ξαναπαω ακομα και να μην κανει το κορυφαιο γαμησι....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
οι περισσοτερες τον εκτιμανε τον πελατη και τον προσεχουν...μια μου ειχε εκμυστηρευτει οτι προτιμαει να δουλευει με πελατες λογω εξοικειωσης και γνωσης των γουστων του καθενος...βεβαια αυτα μπορει να αφορουν πιο πολυ θεσσαλονικη απο οπου και γραφω γιατι στην αθηνα  η αγορα...ειναι μεγαλυτερη και απο μαγαζια και απο πελατες...βεβαια σαν την πρωτη φορα με καινουρια πουτανα δεν εχει αλλη.απο την εμπειρια μου τα καλυτερα γαμησια ηταν τα πρωτα λογω ενθουσιασμου αλλα μπορεις αν ασκεις το σπορ να φας και μπολικα ακυρα δοκιμαζοντας...εχω πεταξει κατ αυτον τον τροπο 40 αρια και 50αρια...ενω με την γνωστη τουλαχιστον δεν υπαρχει αυτος ο κινδυνος... :headbang:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
τωρα οσον αφορα καποια αλλα σχολια που ειδα κι εγω εχω μια πουτανα που ειμαι πελατης της (οχι μεγαλη ηλικιακα το τονιζω αυτο,27αρα) που μου υποσχεθηκε οτι αν και αποσυρεται, για παρτη μου θα κανονιζουμε σε ξενοδοχειο αν θελω...τωρα ή οντως θα σταματησει και απλα μου λεει μαλακιες για να με κραταει μεχρι τελους πελατη και μετα δεν σε ειδα δεν σε ξερω ή θα αλλαξει τροπο επαγγελματος και μου το πουλαει ετσι για να το εκτιμησω ...ιδομεν παντως σε λιγους μηνες...υπαρχει και η τριτη περιπτωση να λεει αληθεια αλλα προσωπικα ειμαι εκ φυσεως δυσπιστο ατομο και δεν το μασαω το παραμυθι μεχρι τουλαχιστον να τσεκαρω και μεσω τριτων...
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Ειδικα αμα παιρνεις και προγραμμα σε στουντιο και σε μαθει η πουτανα, τις πιο πολλες φορες καλοπερνας. Υπαρχουν βεβαια και οι εξαιρεσεις. Αλλα οι εξυπνες πουτανες κοιτανε να τον κρατησουν αυτον που παιρνει προγραμματα γιατι κραταν περισσοτερα απο τα προγραμματα. 
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
ημουνα καποτε στο Ιουλιανού 71 πριν χρονια βεβαια...ητανε μια γκομενα αν θυμάμαι καλα ντανιελα το όνομα της.ξανθια με καβλα σωμα..ειχε και μια αδελφη πιο τουμπανο απο αυτη.ειχε κανει και φωτογραφήσεις στο playboy.ειδαμε και το περιοδικό...ειχα δωσει πολλααααααααα λεφτα στην γκομενα αυτη.ξαφνικα εφυγε απο κει και δεν την ξαναειδα ποτε...


καλα ποσταρα εδω?η επρεπε στο χαμενες ιεροδουλες?
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.674
Πόντοι
4.655
θα ξαναπω την σοφή ρηση πως τελικά το να κάνεις την πουτανα γκομενα σου..είναι λάθος διοτι έτσι χανεις την ποικιλία και το καινουργιο που μπορεις να απολαυσεις.Απο την αλλη βέβαια κάτι δοκιμασμένο ξερεις οτι θα αποδωσει και ετσι δεν θα πανε στραφη τα λεφτα σου..Χρυση τομη τελικα μηπως ειναι να εχουμε καποιες στανταρτ ανα περιοδους και να τις αλλάζουμε με παπατζες έτσι για ποικιλία?Εγω προσωπκά αυτό τείνω να κάνω τον τελευταίο καιρο και δεν εεχω βγει χαμένος.παλαιότερα κολούσα πιο πολύ σε κάποες αλλά ετσι εχανα την γοητεία του νεου...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
θα ξαναπω την σοφή ρηση πως τελικά το να κάνεις την πουτανα γκομενα σου..είναι λάθος διοτι έτσι χανεις την ποικιλία και το καινουργιο που μπορεις να απολαυσεις.Απο την αλλη βέβαια κάτι δοκιμασμένο ξερεις οτι θα αποδωσει και ετσι δεν θα πανε στραφη τα λεφτα σου..Χρυση τομη τελικα μηπως ειναι να εχουμε καποιες στανταρτ ανα περιοδους και να τις αλλάζουμε με παπατζες έτσι για ποικιλία?Εγω προσωπκά αυτό τείνω να κάνω τον τελευταίο καιρο και δεν εεχω βγει χαμένος.παλαιότερα κολούσα πιο πολύ σε κάποες αλλά ετσι εχανα την γοητεία του νεου...
οπως το πες ...και μια δυο καβατζες και επισκεψεις σε καινουριες αν αντεχει η τσεπη
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Το καλυτερο ειναι να ξερεις 2-3 γυναικες που ειναι στανταρ οτι θα περασεις καλα βρεξει χιονισει,δοκιμαζεις ομως και νεες που σου κανουν το κλικ.

 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
διάβασα μέ προσοχή τής απόψεις πολλών φίλων πού γενικά είναι σωστές καί θά τοποθετηθώ.
είναι λογικό μία ιερόδουλος νά έχει φιλικές σχέσεις μέ κάποιους πελάτες της ..όπως καί εσείς στήν δουλειά σας αλλά προσοχή μήν μπερδεύουμε τήν φιλία μέ τήν καψούρα.άποψη μου είναι ότι μία σωστή ιερόδουλος καί έχουμε αρκετές μέλη τού σάιτ θέλουν νά έχουν πελάτες φίλους γιά νά είναι ποιό άνετα καί νομίζω ότι θά προσφέρουν καί κάτι παραπάνω...
οί εκδηλώσεις λατρείας μέ λουλούδια καρδούλες κλπ τό μόνο πού κερδίζουν μερικοί είναι νά γίνοντε γελοίοι καί νά θέλουν οί ιερόδουλες στό βάθος νά τούς ξεφορτωθούν..στό βάθος καμμία δέν επιδιώκει σχέση μέ πελάτη διότι η πολύ μεγάλη πλειοψηφία τους έχουν τόν άνθρωπό τους καί μάλιστα είναι τόσο εξαρτημένες από αυτόν πού δέν βλέπουν τίποτε άλλο(έφαγα ξύλο αλλά τόν αγαπάω)
εγώ προσωπικά αποφεύγω νά δημιουργώ φιλίες μέ ιερόδουλο διότι μερικές φορές πού έγινε μετά ντρεπόμουν νά πάω μαζί τους καί ίσχυσε καί γιά αυτές τό ίδιο..
η συμβουλή μου είναι μία μικρή οικιότητα γιά νά επιτύχουμε καλύτερες υπηρεσίες καί νά είμαστε ποιό  άνετα  αλλά μέχρι εκεί..
εάν στήν πορεία προκύψει καί κάποιοα φιλική σχέση μήν περιμένετε τίποτε παραπάνω από αυτό πού θά πάρετε από μιά φίλη πού γνωρίσατε σέ μιά καφετέρια..
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
ημουνα καποτε στο Ιουλιανού 71 πριν χρονια βεβαια...ητανε μια γκομενα αν θυμάμαι καλα ντανιελα το όνομα της.ξανθια με καβλα σωμα..ειχε και μια αδελφη πιο τουμπανο απο αυτη.ειχε κανει και φωτογραφήσεις στο playboy.ειδαμε και το περιοδικό...ειχα δωσει πολλααααααααα λεφτα στην γκομενα αυτη.ξαφνικα εφυγε απο κει και δεν την ξαναειδα ποτε...


καλα ποσταρα εδω?η επρεπε στο χαμενες ιεροδουλες?
Μαλλον θα μιλας για την Λινα-Μαρια που ειναι αδερφη της Μελινας-Σαμπρινας που ειχε γυρισει τσοντα και μετα εκανε φωτογραφηση στο Penthouse!!!
Οι 2 τους ειχανε αναλαβει για ενα διαστημα το μαγαζι αυτο παλια!!!
Απ'οτι ξερω η Λινα- Μαρια (Ντανιελα)βρηκε εναν και παντρευτηκε!!!Η Σαμπρινα εχει αλλου ειδους προβληματα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom